Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

upis u 2007/2008 (informacija)
Idite na 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
duby
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 09. 2006. (19:31:17)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 13:04 pon, 2. 7. 2007    Naslov: upis u 2007/2008 Citirajte i odgovorite

da li se moze upisati godina, koliko sam cula bio je nekakav problem s popisom kolegija....
da li se moze upisati godina, koliko sam cula bio je nekakav problem s popisom kolegija....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:24 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozda mislis na ovo:

[quote="[url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=2938&sec=205]Sluzbeni web[/url]"][b]Važno!!![/b] Upisni rok 18. 6. 2007. – 18.7. 2007. ne teče dok se ne objavi red predavanja za iduću akademsku godinu (red predavanja biti će objavljen oko 1. 7. 2007.)[/quote]

:?:
Mozda mislis na ovo:

Sluzbeni web (napisa):
Važno!!! Upisni rok 18. 6. 2007. – 18.7. 2007. ne teče dok se ne objavi red predavanja za iduću akademsku godinu (red predavanja biti će objavljen oko 1. 7. 2007.)


Question



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 13:27 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na Internetu još uvijek ne vidim red predavanja za sljedeću godinu. No mislim da je naivno očekivati da će osvanuti, budući da nema popisa izbornih kolegija ni za ovu godinu. :)

Zna li netko jel se što pojavilo na oglasnoj ploči kraj referade?

Uglavnom, referada će imati lijep posao. Čini mi se da ćemo se svi upisivati 17. ili 18.7. :roll:
Na Internetu još uvijek ne vidim red predavanja za sljedeću godinu. No mislim da je naivno očekivati da će osvanuti, budući da nema popisa izbornih kolegija ni za ovu godinu. Smile

Zna li netko jel se što pojavilo na oglasnoj ploči kraj referade?

Uglavnom, referada će imati lijep posao. Čini mi se da ćemo se svi upisivati 17. ili 18.7. Rolling Eyes



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
duby
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 09. 2006. (19:31:17)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 13:29 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

da,na tu obavijest sam mislila,al nisam nigdje nista nasla pa sam mislila da sam mozda preskocila nesto...
da,na tu obavijest sam mislila,al nisam nigdje nista nasla pa sam mislila da sam mozda preskocila nesto...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 13:34 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Melkor"]
Uglavnom, referada će imati lijep posao. Čini mi se da ćemo se svi upisivati 17. ili 18.7. :roll:[/quote]

Vezano uz ono da bi se oni koji imaju uvjet sad, morali sad i upisat, pitala sam u referadi i tete su mi rekle da naravno nema sanse da nas sad sve upisu i rekle da nece biti nikakvih problema ako se dodjemo upisati u 9 tom mj... bez obzira na to sto cemo sad imati uvjet..
eto, nadam se da ovo nekome pomaze... ;)
Melkor (napisa):

Uglavnom, referada će imati lijep posao. Čini mi se da ćemo se svi upisivati 17. ili 18.7. Rolling Eyes


Vezano uz ono da bi se oni koji imaju uvjet sad, morali sad i upisat, pitala sam u referadi i tete su mi rekle da naravno nema sanse da nas sad sve upisu i rekle da nece biti nikakvih problema ako se dodjemo upisati u 9 tom mj... bez obzira na to sto cemo sad imati uvjet..
eto, nadam se da ovo nekome pomaze... Wink



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:41 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prosetah do Prodekanice... :)

Ceka se sluzbena odluka Vijeca (sto je ovu srijedu), nakon cega treba provesti stvari u ISVU-u. :| Efektivno, to znaci da se upisujete od iduceg tjedna, [b]eventualno[/b] (cit. [i]uz malo srece[/i]) moci ce se i u petak. :)

Molim i drugi put. :blista:
Prosetah do Prodekanice... Smile

Ceka se sluzbena odluka Vijeca (sto je ovu srijedu), nakon cega treba provesti stvari u ISVU-u. Neutral Efektivno, to znaci da se upisujete od iduceg tjedna, eventualno (cit. uz malo srece) moci ce se i u petak. Smile

Molim i drugi put. Reklamiram neku zubnu pastu



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dhrestak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2007. (22:16:05)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 15:07 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ak netko nemoze sljedeci tjedan, moze li se u 9mj?
ak netko nemoze sljedeci tjedan, moze li se u 9mj?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 16:32 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="petrich"]Vezano uz ono da bi se oni koji imaju uvjet sad, morali sad i upisat, pitala sam u referadi i tete su mi rekle da naravno nema sanse da nas sad sve upisu i rekle da nece biti nikakvih problema ako se dodjemo upisati u 9 tom mj... bez obzira na to sto cemo sad imati uvjet..
eto, nadam se da ovo nekome pomaze... ;)[/quote]

ovo lijepo zvuči. vrijedi li to za studente svih godina? znači moguće je, ako i ostvarimo pravo upisa sada, otići daleko, vratiti se u rujnu i upisati? :roll:
petrich (napisa):
Vezano uz ono da bi se oni koji imaju uvjet sad, morali sad i upisat, pitala sam u referadi i tete su mi rekle da naravno nema sanse da nas sad sve upisu i rekle da nece biti nikakvih problema ako se dodjemo upisati u 9 tom mj... bez obzira na to sto cemo sad imati uvjet..
eto, nadam se da ovo nekome pomaze... Wink


ovo lijepo zvuči. vrijedi li to za studente svih godina? znači moguće je, ako i ostvarimo pravo upisa sada, otići daleko, vratiti se u rujnu i upisati? Rolling Eyes



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 16:53 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

A mene zanima hocemo li znat tko ce drzat koji kolegij(vjezbe i predavanja)? mislim na izborne.
A mene zanima hocemo li znat tko ce drzat koji kolegij(vjezbe i predavanja)? mislim na izborne.



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 17:03 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa, popis predavaca (predavanja, ne vjezbe) bi trebao bit u popisu izbornih.

A da se ja upisujem, ja bi probala to obavit sad. Samo zamislite da 1.9. imate indeks :) Nenma problema sa ZETom, vojskom, i mamom doma koja do 1.12. misli da skrivas indeks i lazes da je u referadi :shock:
Pa, popis predavaca (predavanja, ne vjezbe) bi trebao bit u popisu izbornih.

A da se ja upisujem, ja bi probala to obavit sad. Samo zamislite da 1.9. imate indeks Smile Nenma problema sa ZETom, vojskom, i mamom doma koja do 1.12. misli da skrivas indeks i lazes da je u referadi Shocked



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 18:56 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moramo li doista upisati sljedecu akademsku godinu,u zadanom roku i kakve su posljedice ukoliko to odlucimo napraviti npr. 1.10.?

Dakle,vec sam sakupio dovoljno bodova za 4 godinu, no zanima me koji ce kolegiji biti dostupni sljedece godine (npr. teorija analitickih fija 8) ) ,
kako ne bi upisivao "nepostojece" kolegije, i uzalud se radovao njima.
Moramo li doista upisati sljedecu akademsku godinu,u zadanom roku i kakve su posljedice ukoliko to odlucimo napraviti npr. 1.10.?

Dakle,vec sam sakupio dovoljno bodova za 4 godinu, no zanima me koji ce kolegiji biti dostupni sljedece godine (npr. teorija analitickih fija Cool ) ,
kako ne bi upisivao "nepostojece" kolegije, i uzalud se radovao njima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 19:59 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"]Moramo li doista upisati sljedecu akademsku godinu,u zadanom roku i kakve su posljedice ukoliko to odlucimo napraviti npr. 1.10.?
[/quote]

Kao sto rekoh, upravo to sam pitala u referadi i rekle su mi tete da nece biti nikakvih problema ak se upisemo u 9mj bez obzira kad ostvarili uvjet, i rekle su da ionak ni uz najbolju volju fizicki nece biti izvedivo da nas sad upisu sve.. buduci da ce se s upisima krenuti kasnije no sto je planirano.
ta informacija je stara otprilike 2 tjedna i ne vjerujem da se nesto promjenilo od tad. ;)
inace, ja sam isla pitat zbog predmeta koje bi polagala tek u 9. mj, pa u slucaju da nesto moram ponovo upisat, da mi se ne desi da moram ponovo stajat u redu samo zbog jednog predmeta ili nedajboze da ga uopce ne mogu upisat i sl.
Mr.Doe (napisa):
Moramo li doista upisati sljedecu akademsku godinu,u zadanom roku i kakve su posljedice ukoliko to odlucimo napraviti npr. 1.10.?


Kao sto rekoh, upravo to sam pitala u referadi i rekle su mi tete da nece biti nikakvih problema ak se upisemo u 9mj bez obzira kad ostvarili uvjet, i rekle su da ionak ni uz najbolju volju fizicki nece biti izvedivo da nas sad upisu sve.. buduci da ce se s upisima krenuti kasnije no sto je planirano.
ta informacija je stara otprilike 2 tjedna i ne vjerujem da se nesto promjenilo od tad. Wink
inace, ja sam isla pitat zbog predmeta koje bi polagala tek u 9. mj, pa u slucaju da nesto moram ponovo upisat, da mi se ne desi da moram ponovo stajat u redu samo zbog jednog predmeta ili nedajboze da ga uopce ne mogu upisat i sl.



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 23:59 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije mi bas jasno na kakav se to popis odnosi.

Ja gledam ovdje [url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=2504&sec=221]link[/url] i kad otvorim taj predmet ne pise ime nastavnika.
Nije mi bas jasno na kakav se to popis odnosi.

Ja gledam ovdje link i kad otvorim taj predmet ne pise ime nastavnika.



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 0:50 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

isssss pa zašto bi pobogu bio problem da se upišemo u devetom (desetom) mjesecu... Pa tog valjda nigdje nema...
isssss pa zašto bi pobogu bio problem da se upišemo u devetom (desetom) mjesecu... Pa tog valjda nigdje nema...



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
mia_
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2007. (00:17:12)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 9:54 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam cula da ce se za upis u 9.mj. morat pisat molba, ali ce ta molba biti besplatna. :shock: Nemojte me previse lovit za rijec jer to nije informacije iz 1. ruke...
Ja sam cula da ce se za upis u 9.mj. morat pisat molba, ali ce ta molba biti besplatna. Shocked Nemojte me previse lovit za rijec jer to nije informacije iz 1. ruke...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 11:56 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="D4rk0"]isssss pa zašto bi pobogu bio problem da se upišemo u devetom (desetom) mjesecu... Pa tog valjda nigdje nema...[/quote]

Pa nije problem. Ovo vam je PONUDENO da vam se OLAKSA upis, uz ideju da se olaksa guzva u 9. mjesecu, i da se pusti one koji imaju uvijet da rijese papirologiju i odu na more, bez da se moraju vratit 1.9. niti cekat indeks do 1.12. Nemrem vjerovat kak ti Darko skaces na sve zio sto dolazi s ovog faksa, cak i kad je kao ovo zamisljeno da POMOGNE studentima i OLAKSA guzve oko kojih svi gundaju.

Inace sjednica je sutra, pa bi onda trebao bit dostupan popis svih kolegija (i izbornih kolko ja kuzim) s predavacima. I to ce bit sluzbeno. Ukljucujuci TAF: znat ce se da li ce biti ponuden i tko ce ga drzati. Jednino sto se nece znati, ali sto se nece znati niti do 15.10, je da li ce ga upisati dovoljno ljudi da se odrzava klasicno ili ce MrDoe sam imati konzultativnu nastavu :)
D4rk0 (napisa):
isssss pa zašto bi pobogu bio problem da se upišemo u devetom (desetom) mjesecu... Pa tog valjda nigdje nema...


Pa nije problem. Ovo vam je PONUDENO da vam se OLAKSA upis, uz ideju da se olaksa guzva u 9. mjesecu, i da se pusti one koji imaju uvijet da rijese papirologiju i odu na more, bez da se moraju vratit 1.9. niti cekat indeks do 1.12. Nemrem vjerovat kak ti Darko skaces na sve zio sto dolazi s ovog faksa, cak i kad je kao ovo zamisljeno da POMOGNE studentima i OLAKSA guzve oko kojih svi gundaju.

Inace sjednica je sutra, pa bi onda trebao bit dostupan popis svih kolegija (i izbornih kolko ja kuzim) s predavacima. I to ce bit sluzbeno. Ukljucujuci TAF: znat ce se da li ce biti ponuden i tko ce ga drzati. Jednino sto se nece znati, ali sto se nece znati niti do 15.10, je da li ce ga upisati dovoljno ljudi da se odrzava klasicno ili ce MrDoe sam imati konzultativnu nastavu Smile



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 19:41 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"][quote="D4rk0"]isssss pa zašto bi pobogu bio problem da se upišemo u devetom (desetom) mjesecu... Pa tog valjda nigdje nema...[/quote]Nemrem vjerovat kak ti Darko skaces na sve zio sto dolazi s ovog faksa, cak i kad je kao ovo zamisljeno da POMOGNE studentima i OLAKSA guzve oko kojih svi gundaju.[/quote]Što volim ovo... Ako ja nisam slijep, a nisam ljudi su počeli pitati jel istina da se ako sad imaju uvjet neće moći normalno upisati u devetom mjesecu. Ja sam reagirao na to ovako kako je citirano... Mislim to nema šanse da bude tako...

A ako to je tako onda prvi puta čujem za tako nešto i ne mislim da je to ok...

Dakle u nekoliko postova se raspravlja o tome da se NE MOŽE upisati u devetom mjesecu ako već sad imaš uvjet. Nije bilo ok da ja skočim na to? Ja ipak mislim da je...

Ne misliš valjda da sam ljut što je omogućen upis I u 7. mjesecu... Pa što više termina to bolje...

Ja ne vjerujem kolko ljudi skaču na mene što god ja napisao ;)


OT: pretpostavljam da je ovo greška?
Martinab
Moderator

Pridružen/a: 02. 04. 2003. (20:07:56)
Postovi: [b](29FCA)16[/b]
Martinab (napisa):
D4rk0 (napisa):
isssss pa zašto bi pobogu bio problem da se upišemo u devetom (desetom) mjesecu... Pa tog valjda nigdje nema...
Nemrem vjerovat kak ti Darko skaces na sve zio sto dolazi s ovog faksa, cak i kad je kao ovo zamisljeno da POMOGNE studentima i OLAKSA guzve oko kojih svi gundaju.
Što volim ovo... Ako ja nisam slijep, a nisam ljudi su počeli pitati jel istina da se ako sad imaju uvjet neće moći normalno upisati u devetom mjesecu. Ja sam reagirao na to ovako kako je citirano... Mislim to nema šanse da bude tako...

A ako to je tako onda prvi puta čujem za tako nešto i ne mislim da je to ok...

Dakle u nekoliko postova se raspravlja o tome da se NE MOŽE upisati u devetom mjesecu ako već sad imaš uvjet. Nije bilo ok da ja skočim na to? Ja ipak mislim da je...

Ne misliš valjda da sam ljut što je omogućen upis I u 7. mjesecu... Pa što više termina to bolje...

Ja ne vjerujem kolko ljudi skaču na mene što god ja napisao Wink


OT: pretpostavljam da je ovo greška?
Martinab
Moderator

Pridružen/a: 02. 04. 2003. (20:07:56)
Postovi: (29FCA)16



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 19:44 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nice... Martina ima solo duplo više postova nego na cijelom forumu :lol:

vsego!!! šta se to desilo? :)
Nice... Martina ima solo duplo više postova nego na cijelom forumu Laughing

vsego!!! šta se to desilo? Smile



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 20:27 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

rasprava o Martininom broju postova nije ontopic :roll:

drugo, uistinu JEST bio prijedlog da upisni rok u 7om mjesecu BUDE OBAVEZAN (za one koji imaju uvjet ili su apsolventi) i da se za eventualni naknadni upis pise i odobrava (ili ne odobrava) molba - koja se posebno placa
to je u redu sto se pravila fakulteta tice - to su administrativne odluke koje se mogu donositi po potrebi
isto tako, u redu je pokusati na druge nacine rasteretiti referadu

i na kraju, ja sam se zestoko zalagala da upis najesen (iz bilo kojeg razloga) ne bude "kaznjavan" naknadnim molbama, ali sam se slozila da se jako apelira na studente da to obave u ljetnom upisnom roku - u tom duhu je pisano da se MORA upisati u ljeto svatko tko moze
to sto su tete u referadi zakljucile da ce studentima reci da tu ne stoji 'mora' vec 'moze' je njihov problem, mi smo ih pokusali zastitti od navale posla ujesen (mi = vijece voditelja studija)
ne vidim u cemu je problem da preuzimaju indexe sada, i da ih rjesavaju cim se vrate s godisnjeg, prije nego dodju studenti predavati nove indexe... ali, to vise nije moj problem
dogovor je bio da ce se pricati 'mora' bas zbog smanjivanja guzvi - to sto one nisu u stanju takve odredbe postovati, zbilja VVS niti bilo tko drugi nema veze s time
a najesen bi se naravno primali svi indexi, ali to oni koji kasne ne bi znali do jeseni - vec bi se vecina ipak pozurila dati index u ljeto
da, neki bi malo grizli nokte, no to je sporedno...

preporuka:
svi koji zele svoj index vidjeti u konacnom vremenu, a imaju sada uvjete - neka predaju indexe u ljeto
oni koji imaju uvjete, a predaju ujesen - neka se nekom drugom bune sto im indexa nema doma
oni koji ce ujesen imati uvjete - ionako im je termin predaje indexa ujesen ;-)

sto ce biti iduce godine, ne znam, ali me ne bi cudilo da se napise MORA i da bude MORA, jer ocito interni dogovori ne funkcioniraju

uopce nije bitno sto jos upisi nisu poceli, poanta je pokupiti indexe sada, pa nek ih rijese do 01.09, pa i do 10.09. - vec i to bi bilo puno prije negoli uobicajeno u zadnjih par godina

no sad, sto je tu je, glas o tome da nema sankcija za upis ujesen ce se prosiriti brzinom zvuka, najesen ce biti guzve i svi ce kukati kako referada ne radi svoj posao....
oh well...

a mozda i nece... ali cisto sumnjam da nece biti takav scenarij sa ovom kolicinom studenata koju sad imamo
rasprava o Martininom broju postova nije ontopic Rolling Eyes

drugo, uistinu JEST bio prijedlog da upisni rok u 7om mjesecu BUDE OBAVEZAN (za one koji imaju uvjet ili su apsolventi) i da se za eventualni naknadni upis pise i odobrava (ili ne odobrava) molba - koja se posebno placa
to je u redu sto se pravila fakulteta tice - to su administrativne odluke koje se mogu donositi po potrebi
isto tako, u redu je pokusati na druge nacine rasteretiti referadu

i na kraju, ja sam se zestoko zalagala da upis najesen (iz bilo kojeg razloga) ne bude "kaznjavan" naknadnim molbama, ali sam se slozila da se jako apelira na studente da to obave u ljetnom upisnom roku - u tom duhu je pisano da se MORA upisati u ljeto svatko tko moze
to sto su tete u referadi zakljucile da ce studentima reci da tu ne stoji 'mora' vec 'moze' je njihov problem, mi smo ih pokusali zastitti od navale posla ujesen (mi = vijece voditelja studija)
ne vidim u cemu je problem da preuzimaju indexe sada, i da ih rjesavaju cim se vrate s godisnjeg, prije nego dodju studenti predavati nove indexe... ali, to vise nije moj problem
dogovor je bio da ce se pricati 'mora' bas zbog smanjivanja guzvi - to sto one nisu u stanju takve odredbe postovati, zbilja VVS niti bilo tko drugi nema veze s time
a najesen bi se naravno primali svi indexi, ali to oni koji kasne ne bi znali do jeseni - vec bi se vecina ipak pozurila dati index u ljeto
da, neki bi malo grizli nokte, no to je sporedno...

preporuka:
svi koji zele svoj index vidjeti u konacnom vremenu, a imaju sada uvjete - neka predaju indexe u ljeto
oni koji imaju uvjete, a predaju ujesen - neka se nekom drugom bune sto im indexa nema doma
oni koji ce ujesen imati uvjete - ionako im je termin predaje indexa ujesen Wink

sto ce biti iduce godine, ne znam, ali me ne bi cudilo da se napise MORA i da bude MORA, jer ocito interni dogovori ne funkcioniraju

uopce nije bitno sto jos upisi nisu poceli, poanta je pokupiti indexe sada, pa nek ih rijese do 01.09, pa i do 10.09. - vec i to bi bilo puno prije negoli uobicajeno u zadnjih par godina

no sad, sto je tu je, glas o tome da nema sankcija za upis ujesen ce se prosiriti brzinom zvuka, najesen ce biti guzve i svi ce kukati kako referada ne radi svoj posao....
oh well...

a mozda i nece... ali cisto sumnjam da nece biti takav scenarij sa ovom kolicinom studenata koju sad imamo


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dhrestak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2007. (22:16:05)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 22:38 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kojim danom onda pocinju upisi, cetvrtak, petak ili kako je vsego rekao tek od ponedjeljka?
a kojim danom onda pocinju upisi, cetvrtak, petak ili kako je vsego rekao tek od ponedjeljka?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Sljedeće
Stranica 1 / 16.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan