Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Popravni kolokvij
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ivanzub
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (11:16:46)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 18:11 pet, 24. 8. 2007    Naslov: Popravni kolokvij Citirajte i odgovorite

da li netko zna hoce li i na popravnom kolokviju biti vise bodova kao sto je bilo i na zadnjem kolokviju (a da svejedno treba pola za prolaz, ili mozda manje..hihi :wink: ). i hoce li se mozda pisat vise od 2 sata, posto se vecina na zadnjem kolokviju zalila da je bilo premalo vremena, a i na popravnom se pise cijeli semestar - dakle, puno je vise gradiva i zadataka...moze netko, pliz odgovorit..thnx
da li netko zna hoce li i na popravnom kolokviju biti vise bodova kao sto je bilo i na zadnjem kolokviju (a da svejedno treba pola za prolaz, ili mozda manje..hihi Wink ). i hoce li se mozda pisat vise od 2 sata, posto se vecina na zadnjem kolokviju zalila da je bilo premalo vremena, a i na popravnom se pise cijeli semestar - dakle, puno je vise gradiva i zadataka...moze netko, pliz odgovorit..thnx


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:26 pet, 24. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bit ce 100 bodova, nama se nitko nije zalio za vrijeme (u 003 je jako malo ljudi ostalo pisati do kraja), zadataka ima tocno 5 (na 2. kol. je bilo 6), a za drugi kolokvij se i tako ocekuje da znate sve gradivo, pa ovo nije "vise gradiva" (ali je "2 mjeseca vise za ucenje"). :)

Prije nego pitate: gradivo pokriva cijeli semestar; nemam namjeru popisivati sto to tocno znaci. 8)
Bit ce 100 bodova, nama se nitko nije zalio za vrijeme (u 003 je jako malo ljudi ostalo pisati do kraja), zadataka ima tocno 5 (na 2. kol. je bilo 6), a za drugi kolokvij se i tako ocekuje da znate sve gradivo, pa ovo nije "vise gradiva" (ali je "2 mjeseca vise za ucenje"). Smile

Prije nego pitate: gradivo pokriva cijeli semestar; nemam namjeru popisivati sto to tocno znaci. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanzub
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (11:16:46)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 18:50 pet, 24. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ockej.fala puno. :D
ockej.fala puno. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
candica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2007. (19:04:03)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 19:16 ned, 26. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel mi može netko od asistenata samo reći hoće li se broju bodova sa popravnog kolovija dodati bodovi sa praktičnog kolokvija ili ne?


Unaprijed hvala
Jel mi može netko od asistenata samo reći hoće li se broju bodova sa popravnog kolovija dodati bodovi sa praktičnog kolokvija ili ne?


Unaprijed hvala



_________________
Krava pleshe
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:00 pon, 27. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://degiorgi.math.hr/forum/search.php]Trazilica[/url] je tvoj prijatelj:

[quote="[url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=80946#80946]vsego[/url]"]P.S. Prije nego opet pitate: da, bodovi s prakticnih kolokvija "prenose" se i na popravni [size=5](ali ne i na iducu godinu)[/size]. 8)[/quote]
Trazilica je tvoj prijatelj:

vsego (napisa):
P.S. Prije nego opet pitate: da, bodovi s prakticnih kolokvija "prenose" se i na popravni (ali ne i na iducu godinu). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ada
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2006. (16:49:15)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 13:20 pon, 27. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle,100 bodava je mogucih.Prolaz je 50 ili?A bodovi s prakticnog:jel se zbrajaju samo u slucaju da si vec na kolokviju skupio za prolaz il te mogu i "spasit" da prodes?
Dakle,100 bodava je mogucih.Prolaz je 50 ili?A bodovi s prakticnog:jel se zbrajaju samo u slucaju da si vec na kolokviju skupio za prolaz il te mogu i "spasit" da prodes?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:09 pon, 27. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zasto stalno izmisljate toplu vodu? :( Lijepo je receno da je sve kao i do sada, osim sto ide cijelo gradivo i ukupno ima 100 bodova (a ne koliko je vec bilo). :roll:

Dakle, skala ocjena je ista kakva je bila, prakticni kolokviji ulaze u sumu,... sve sto je vec toliko puta receno. :roll:

Idite uciti i okanite se stalnog kombiniranja. :/ Stvarno zelim nagodinu gledati sto manje ovogodisnjih (i starijih) studenata, a kombiniranje (kao zamjena za ucenje) [b]uvijek[/b] vodi bas u tom smjeru... :(
Zasto stalno izmisljate toplu vodu? Sad Lijepo je receno da je sve kao i do sada, osim sto ide cijelo gradivo i ukupno ima 100 bodova (a ne koliko je vec bilo). Rolling Eyes

Dakle, skala ocjena je ista kakva je bila, prakticni kolokviji ulaze u sumu,... sve sto je vec toliko puta receno. Rolling Eyes

Idite uciti i okanite se stalnog kombiniranja. Ehm? Stvarno zelim nagodinu gledati sto manje ovogodisnjih (i starijih) studenata, a kombiniranje (kao zamjena za ucenje) uvijek vodi bas u tom smjeru... Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanzub
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (11:16:46)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 21:30 pon, 27. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

znam da smo svi vec dosadni s pitanjima...ali samo jos jedno. :wink:
di li onda za prolaz treba tocno pola, dakle 50, ili mozda 45 bodova kao i prije?
znam da smo svi vec dosadni s pitanjima...ali samo jos jedno. Wink
di li onda za prolaz treba tocno pola, dakle 50, ili mozda 45 bodova kao i prije?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 22:12 pon, 27. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Dakle, skala ocjena je ista kakva je bila, prakticni kolokviji ulaze u sumu,... sve sto je vec toliko puta receno. :roll:[/quote]

evo, ne bih riječ rekla da nije u postu prije odgovoreno... ljudi, što vi stvarno ne znate čitati? :roll:
vsego (napisa):
Dakle, skala ocjena je ista kakva je bila, prakticni kolokviji ulaze u sumu,... sve sto je vec toliko puta receno. Rolling Eyes


evo, ne bih riječ rekla da nije u postu prije odgovoreno... ljudi, što vi stvarno ne znate čitati? Rolling Eyes



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
pins
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (16:18:23)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 12:25 uto, 28. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne moramo ništa prijavljivat za pristup kolokviju, jel da?
ne moramo ništa prijavljivat za pristup kolokviju, jel da?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
candica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2007. (19:04:03)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 14:14 uto, 28. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

naravno da ne, od kad je bolonja na faksu nsta se ne prijavljuje!
naravno da ne, od kad je bolonja na faksu nsta se ne prijavljuje!



_________________
Krava pleshe
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:57 uto, 28. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="candica"]naravno da ne, od kad je bolonja na faksu nsta se ne prijavljuje![/quote]

...osim prakticnog kolokvija, ponekog usmenog,... ;)

Ali, ako nismo rekli da se prijavljuje, onda se ne prijavljuje. :? [b]Molim vas[/b] da prestanete izmisljati cudesa! :pray:

Privremeni raspored je na [url=http://degiorgi.math.hr/c/]sluzbenoj stranici[/url]. :) Molba: provjerite nalazite li se na popisu; ako ne, javite se meni [b]mailom[/b] (ne na ovom topicu). :) Vjerujem da nema gresaka, ali ako ispadne da sam izostavio veci broj ljudi, morat cu sloziti novi raspored (u toliko je ovaj raspored "privremeni"). 8)
candica (napisa):
naravno da ne, od kad je bolonja na faksu nsta se ne prijavljuje!


...osim prakticnog kolokvija, ponekog usmenog,... Wink

Ali, ako nismo rekli da se prijavljuje, onda se ne prijavljuje. Confused Molim vas da prestanete izmisljati cudesa! Pray

Privremeni raspored je na sluzbenoj stranici. Smile Molba: provjerite nalazite li se na popisu; ako ne, javite se meni mailom (ne na ovom topicu). Smile Vjerujem da nema gresaka, ali ako ispadne da sam izostavio veci broj ljudi, morat cu sloziti novi raspored (u toliko je ovaj raspored "privremeni"). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pucca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (19:23:02)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Osijek

PostPostano: 14:21 sri, 29. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako netko ima vremena i volje, jel bi mi mogao objasniti način na koji funkcionira rekurzija u zadatku 2.3...nije mi jasno nikako i ne znam u čemu je problem.koji podskup prvo gledamo?jer ja sam shvatila da gledamo prvo cijeli niz(jer šaljemo duljinu n) i kako onda malo ubacimo malo izbacimo zadnjeg?i zašto je kad pozivamo funkciju suma 0? :oops:
hvala unaprijed
ako netko ima vremena i volje, jel bi mi mogao objasniti način na koji funkcionira rekurzija u zadatku 2.3...nije mi jasno nikako i ne znam u čemu je problem.koji podskup prvo gledamo?jer ja sam shvatila da gledamo prvo cijeli niz(jer šaljemo duljinu n) i kako onda malo ubacimo malo izbacimo zadnjeg?i zašto je kad pozivamo funkciju suma 0? Embarassed
hvala unaprijed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanzub
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (11:16:46)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 21:54 sri, 29. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]...ali ako ispadne da sam izostavio veci broj ljudi, morat cu sloziti novi raspored (u toliko je ovaj raspored "privremeni"). 8)[/quote]


zar bi to bilo moguce - pa valjda je bar netko prosao c. ipak na popisu ima vise od 100 ljudi...
vsego (napisa):
...ali ako ispadne da sam izostavio veci broj ljudi, morat cu sloziti novi raspored (u toliko je ovaj raspored "privremeni"). Cool



zar bi to bilo moguce - pa valjda je bar netko prosao c. ipak na popisu ima vise od 100 ljudi...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nerky1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (22:20:11)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:41 sub, 1. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li za popravni kolokvij moramo znati dinamicku alokaciju stringova?
Hvala
Da li za popravni kolokvij moramo znati dinamicku alokaciju stringova?
Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gandalf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 08. 2007. (22:14:30)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 13:18 sub, 1. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Naravno! :D U drugom kolokviju ti je u zadatku sa stringovima bilo zadano da kreiraš neki novi string, sa određenim svojstvom, te da za njega alociraš onoliko memorije koliko je potrebno! Bolje nauči to, nije to tako teško! :D
Naravno! Very Happy U drugom kolokviju ti je u zadatku sa stringovima bilo zadano da kreiraš neki novi string, sa određenim svojstvom, te da za njega alociraš onoliko memorije koliko je potrebno! Bolje nauči to, nije to tako teško! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanzub
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (11:16:46)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 23:41 pet, 7. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li ce mozda na popravnom biti unija i presjek lista?
da li ce mozda na popravnom biti unija i presjek lista?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gandalf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 08. 2007. (22:14:30)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 7:37 sub, 8. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da možeš računati da će u popravnom kolokviju biti sve što je viđeno na vježbama i/ili predavanjima. Što se tiče unija i presjeka lista, to su ti zadaci od 8.15. do 8.18. u vježbama, pa si tamo to pogledaj! :D
Mislim da možeš računati da će u popravnom kolokviju biti sve što je viđeno na vježbama i/ili predavanjima. Što se tiče unija i presjeka lista, to su ti zadaci od 8.15. do 8.18. u vježbama, pa si tamo to pogledaj! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Drake
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2005. (11:32:33)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 14:34 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozda sam ja sljep ali cini mi se da ne pise nigdje na webu u koliko sati je sutra popravni kolokvij......
Mozda sam ja sljep ali cini mi se da ne pise nigdje na webu u koliko sati je sutra popravni kolokvij......


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:35 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

:shock:

Jedan jedini klik na naslovnici sluzbenog weba: [url]http://www.math.hr/Default.aspx?art=2446&sec=279[/url] ;)
Shocked

Jedan jedini klik na naslovnici sluzbenog weba: http://www.math.hr/Default.aspx?art=2446&sec=279 Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan