Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Sociologija obrazovanja (predavanja i materijali)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Romana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 09. 2006. (18:33:19)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 23:43 čet, 13. 3. 2008    Naslov: Sociologija obrazovanja (predavanja i materijali) Citirajte i odgovorite

evo, ovdje ću stavljati predavanja i materijale koje nam profesorica daje na predavanjima.

ovo su uvodno predavanje (sa obavezama studenata, popisom literature i sličnim informacijama), upute za izradu seminara te teme za seminare.

znači, svaki je student obavezan izraditi seminarski rad i prezentirati ga pred ostalim studentima. svi koji su bili na prvom predavanju (13.3.) su izabrali teme i datum izlaganja. ostali to također moraju napraviti, pa si malo pogledajte teme, ali imajte na umu da je velika većina njih već zauzeta. i da, seminar se piše samostalno ili dvoje ili troje zajedno.
evo, ovdje ću stavljati predavanja i materijale koje nam profesorica daje na predavanjima.

ovo su uvodno predavanje (sa obavezama studenata, popisom literature i sličnim informacijama), upute za izradu seminara te teme za seminare.

znači, svaki je student obavezan izraditi seminarski rad i prezentirati ga pred ostalim studentima. svi koji su bili na prvom predavanju (13.3.) su izabrali teme i datum izlaganja. ostali to također moraju napraviti, pa si malo pogledajte teme, ali imajte na umu da je velika većina njih već zauzeta. i da, seminar se piše samostalno ili dvoje ili troje zajedno.





Teme-seminarski radovi.doc
 Description:

Download
 Filename:  Teme-seminarski radovi.doc
 Filesize:  24.5 KB
 Downloaded:  404 Time(s)


Struktura seminarskog rada-pripremaMO.doc
 Description:

Download
 Filename:  Struktura seminarskog rada-pripremaMO.doc
 Filesize:  21 KB
 Downloaded:  227 Time(s)


SocObraz-ProgramkolegijaMO.ppt
 Description:

Download
 Filename:  SocObraz-ProgramkolegijaMO.ppt
 Filesize:  195 KB
 Downloaded:  139 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 11:59 čet, 12. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel ti profesorica dala kakvu skracenu verziju knjiga, npr. nekakvu skriptu ili cemo do iduceg cetvrtka stvarno morat sve naucit iz one dvije obavezne literature? :-k
Jel ti profesorica dala kakvu skracenu verziju knjiga, npr. nekakvu skriptu ili cemo do iduceg cetvrtka stvarno morat sve naucit iz one dvije obavezne literature? Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Romana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 09. 2006. (18:33:19)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 12:32 pon, 16. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam bila na predavanjima zadnja 2 puta. Što je profesorica najavila? Zar je ispit u četvrtak (19.6.)??

Imam sva predavanja (osim ta 2 zadnja) pa ih mogu tu stavit, iako mi se to ne čini nešto što bi trebali učiti... To su uglavnom neka istraživanja i slično, a ne materijali za učenje...
Nisam bila na predavanjima zadnja 2 puta. Što je profesorica najavila? Zar je ispit u četvrtak (19.6.)??

Imam sva predavanja (osim ta 2 zadnja) pa ih mogu tu stavit, iako mi se to ne čini nešto što bi trebali učiti... To su uglavnom neka istraživanja i slično, a ne materijali za učenje...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 9:15 uto, 17. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pismeni dio ispita pisemo u ovaj cetvrtak, 19.6.2008.

Ima nekakva skripta od 40ak stranica, od kojih navodno jedno poglavlje ne trebamo znati za pismeni ispit.

O cemu se tocno radi, o kakvoj skripti, ne znam jos tocno jer ju nisam jos posudila na kopiranje.

Pocela sam uciti po preporucenoj obaveznoj literaturi, posto sam doma s ozljedom i nisam zadnja dva tjedna sposobna ic na predavanja, stoga me nemojte pitati da vam posudim kada nabavim ili nesto jer stvarno ne mogu (fizicki sam sprijecena, inace bi).

Svakako se raspitajte medju kolegama iz grupe, posebno ako znate Sanju i Filipa. Oni bi trebali nesto znati o tome jer su redovni na predavanjima.
Pismeni dio ispita pisemo u ovaj cetvrtak, 19.6.2008.

Ima nekakva skripta od 40ak stranica, od kojih navodno jedno poglavlje ne trebamo znati za pismeni ispit.

O cemu se tocno radi, o kakvoj skripti, ne znam jos tocno jer ju nisam jos posudila na kopiranje.

Pocela sam uciti po preporucenoj obaveznoj literaturi, posto sam doma s ozljedom i nisam zadnja dva tjedna sposobna ic na predavanja, stoga me nemojte pitati da vam posudim kada nabavim ili nesto jer stvarno ne mogu (fizicki sam sprijecena, inace bi).

Svakako se raspitajte medju kolegama iz grupe, posebno ako znate Sanju i Filipa. Oni bi trebali nesto znati o tome jer su redovni na predavanjima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
errai
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 11. 2007. (18:04:54)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:45 sri, 18. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel moze netko stavit predavanja na forum, ako ima vecinu toga?
Jel moze netko stavit predavanja na forum, ako ima vecinu toga?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 8:30 ned, 22. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li mozda netko zna kada ce biti rezultati? :-k
Da li mozda netko zna kada ce biti rezultati? Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2006. (09:43:16)
Postovi: (76)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2
Lokacija: varaždin

PostPostano: 20:57 ned, 22. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je rekla profesorica da u cetvrtak u 101(ili 001), kad je i popravni odmah...
meni je rekla profesorica da u cetvrtak u 101(ili 001), kad je i popravni odmah...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 13:51 pon, 23. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

A je li u 17h ili kako? :-k
A je li u 17h ili kako? Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
_panzerfaust_
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2007. (20:04:30)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 20:06 sri, 25. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, u 17h u 001.
da, u 17h u 001.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan