Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

2. kolokvij-dojmovi
WWW:
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
5ra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 08. 2006. (21:34:08)
Postovi: (D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 31 - 21

PostPostano: 14:30 čet, 3. 7. 2008    Naslov: 2. kolokvij-dojmovi Citirajte i odgovorite

jel ima netko da je zadovoljan kolokvijem u 13 sati?
jel ima netko da je zadovoljan kolokvijem u 13 sati?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
svizac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2006. (20:59:52)
Postovi: (F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 14:50 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

prvi zadatak u 13h je po meni bio previše neprecizno napisan i potpuno neintuitivan... vjerojatno ne bi bio toliko težak da nam je netko objasnio što je što i kako da povežemo one dvije klase...

drugi zadatak... lakši, ali nije bilo vremena pa sam samo švrljala...

uglavnom, prvi zadatak ne bih riješila ni da sam imala 3 sata vjerojatno kad je bio tako blesavo zadan. :(
prvi zadatak u 13h je po meni bio previše neprecizno napisan i potpuno neintuitivan... vjerojatno ne bi bio toliko težak da nam je netko objasnio što je što i kako da povežemo one dvije klase...

drugi zadatak... lakši, ali nije bilo vremena pa sam samo švrljala...

uglavnom, prvi zadatak ne bih riješila ni da sam imala 3 sata vjerojatno kad je bio tako blesavo zadan. Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bejb:)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 01. 2007. (00:38:38)
Postovi: (19)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:31 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da kolokvij ne bi bio tako strasan da nije bilo toliko posla.. opet .... ma nije to nista tako strasno, al kad sat vremena zvjeras i pokusavas napisati prvi zad i onda nakon tih sat nisi uopce siguran jesi dobro shvatio zadatak i pocnes panicariti jer pise da ce ti se skidati bodovi ako negdje preskocis public ili ne daj boze ako dva puta koristis memoriju za istu stvar! i naravno, kad uopce dodjes do drugoga onda pocnes panicariti, jer ne da ne stignes shvatit sta treba i gadjati koje fje treba napisati i povezati, i pisati kod eto tek tolko da necega ima, bez ikakvog razmisljanja, jer ne stignes... i onda kao ja umjesto char pises int, zaboravljas tocke, strelice ... ma ... i kako sad da ja ikoga s rp-a uvjerim da ja znam taj rp puno vise nego za tih nekih jadnih 10, 15 bod koje cu dobiti.. a vjerujem da je vecina istoga misljenja kao i ja ...
mislim da kolokvij ne bi bio tako strasan da nije bilo toliko posla.. opet .... ma nije to nista tako strasno, al kad sat vremena zvjeras i pokusavas napisati prvi zad i onda nakon tih sat nisi uopce siguran jesi dobro shvatio zadatak i pocnes panicariti jer pise da ce ti se skidati bodovi ako negdje preskocis public ili ne daj boze ako dva puta koristis memoriju za istu stvar! i naravno, kad uopce dodjes do drugoga onda pocnes panicariti, jer ne da ne stignes shvatit sta treba i gadjati koje fje treba napisati i povezati, i pisati kod eto tek tolko da necega ima, bez ikakvog razmisljanja, jer ne stignes... i onda kao ja umjesto char pises int, zaboravljas tocke, strelice ... ma ... i kako sad da ja ikoga s rp-a uvjerim da ja znam taj rp puno vise nego za tih nekih jadnih 10, 15 bod koje cu dobiti.. a vjerujem da je vecina istoga misljenja kao i ja ...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:45 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je najveci bed bio kaj nisu ispravljene zadace pa nisam znao (i jos uvijek ne znam) kolko otprilike trebam skupit za prolaz :)
meni je najveci bed bio kaj nisu ispravljene zadace pa nisam znao (i jos uvijek ne znam) kolko otprilike trebam skupit za prolaz Smile


[Vrh]
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 15:52 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam pisao u 8, i zadovoljan sam napisanim. Falilo mi je još 10,15min da ispravim neke previde, al bit će ok.

Ako kome bude trebalo, eto mojih (popravljenih) rješenja u attachmentu

8)

edit: rješenja su popravljena
Ja sam pisao u 8, i zadovoljan sam napisanim. Falilo mi je još 10,15min da ispravim neke previde, al bit će ok.

Ako kome bude trebalo, eto mojih (popravljenih) rješenja u attachmentu

Cool

edit: rješenja su popravljena



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy



geni.cpp
 Description:

Download
 Filename:  geni.cpp
 Filesize:  2.77 KB
 Downloaded:  292 Time(s)


sport.cpp
 Description:

Download
 Filename:  sport.cpp
 Filesize:  2.84 KB
 Downloaded:  246 Time(s)



Zadnja promjena: Luuka; 20:01 sub, 18. 4. 2009; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bejb:)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 01. 2007. (00:38:38)
Postovi: (19)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:59 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

e pa ako je tebi tako nadobudnome (ne mislim nista lose ;) ) falilo 15ak min , zamisli kolko je tek falilo nekome tko nije toliko ko ti u toku? ja ne mislim da sam ja , ili bilo tko drugi, ista losija u rp-u ako mi treba pola sata vise da rijesim zadatak ... al ocito to nije bitno :(
e pa ako je tebi tako nadobudnome (ne mislim nista lose Wink ) falilo 15ak min , zamisli kolko je tek falilo nekome tko nije toliko ko ti u toku? ja ne mislim da sam ja , ili bilo tko drugi, ista losija u rp-u ako mi treba pola sata vise da rijesim zadatak ... al ocito to nije bitno Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 16:19 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bejb:)"]ja ne mislim da sam ja , ili bilo tko drugi, ista losija u rp-u ako mi treba pola sata vise da rijesim zadatak ... al ocito to nije bitno :([/quote]

slažem se. jedan sam od onih kojima treba malo više vremena. dok ja pročitam cijeli zadatak, pa shvatim što se traži, pa dok smislim način za implementaciju, pa dok to napišem i u toku mijenjam neke stvari, pa još na kraju kad neće kompajlirati... ode vrijeme. sve zadaće radim sam i koliko god živaca i vremena izgubim, ipak mi je na kraju drago da sam to uspio. i to zapravo i smatram uspjehom. a ne mogućnost da ono za što će meni možda trebati i do 4 sata napravim u 2. po meni je i ovaj kolokvij bio preopširan. ako se na kraju ispostavi da rezultati nisu toliko loši, e onda mogu prihvatiti da je stvar u meni (i u skladu s tim odabrati smjer ako ostanem na pmf-u :lol: ), ali do onda smatram da je ovaj kolegij najgore organizirani kolegij koji sam do sada susreo.

a najviše od svega me frustrira to što ti kažeš bejb:), da će se na kraju, na temelju moje ocjene, smatrati da ne razumijem te stvari ili da me ne zanimaju ili da ne shvaćam ozbiljno zahtjeve kolegija, a stvar je samo u tome da mi nisu dovoljna 2 sata za takve zadatke. :amen:
bejb:) (napisa):
ja ne mislim da sam ja , ili bilo tko drugi, ista losija u rp-u ako mi treba pola sata vise da rijesim zadatak ... al ocito to nije bitno Sad


slažem se. jedan sam od onih kojima treba malo više vremena. dok ja pročitam cijeli zadatak, pa shvatim što se traži, pa dok smislim način za implementaciju, pa dok to napišem i u toku mijenjam neke stvari, pa još na kraju kad neće kompajlirati... ode vrijeme. sve zadaće radim sam i koliko god živaca i vremena izgubim, ipak mi je na kraju drago da sam to uspio. i to zapravo i smatram uspjehom. a ne mogućnost da ono za što će meni možda trebati i do 4 sata napravim u 2. po meni je i ovaj kolokvij bio preopširan. ako se na kraju ispostavi da rezultati nisu toliko loši, e onda mogu prihvatiti da je stvar u meni (i u skladu s tim odabrati smjer ako ostanem na pmf-u Laughing ), ali do onda smatram da je ovaj kolegij najgore organizirani kolegij koji sam do sada susreo.

a najviše od svega me frustrira to što ti kažeš bejb:), da će se na kraju, na temelju moje ocjene, smatrati da ne razumijem te stvari ili da me ne zanimaju ili da ne shvaćam ozbiljno zahtjeve kolegija, a stvar je samo u tome da mi nisu dovoljna 2 sata za takve zadatke. Ajde, dosta vise...



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 16:31 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"]
slažem se. jedan sam od onih kojima treba malo više vremena. dok ja pročitam cijeli zadatak, pa shvatim što se traži, pa dok smislim način za implementaciju, pa dok to napišem i u toku mijenjam neke stvari, pa još na kraju kad neće kompajlirati... ode vrijeme. sve zadaće radim sam i koliko god živaca i vremena izgubim, ipak mi je na kraju drago da sam to uspio. i to zapravo i smatram uspjehom. a ne mogućnost da ono za što će meni možda trebati i do 4 sata napravim u 2. po meni je i ovaj kolokvij bio preopširan. ako se na kraju ispostavi da rezultati nisu toliko loši, e onda mogu prihvatiti da je stvar u meni (i u skladu s tim odabrati smjer ako ostanem na pmf-u :lol: ), ali do onda smatram da je ovaj kolegij najgore organizirani kolegij koji sam do sada susreo.

a najviše od svega me frustrira to što ti kažeš bejb:), da će se na kraju, na temelju moje ocjene, smatrati da ne razumijem te stvari ili da me ne zanimaju ili da ne shvaćam ozbiljno zahtjeve kolegija, a stvar je samo u tome da mi nisu dovoljna 2 sata za takve zadatke. :amen:[/quote]

:iagree:
pa nismo mi krivi što smo spori... i što je, je, zadaci uglavnom nisu primjereni za samo dva sata pisanja... previše je toga :( i ne vidim smisao... što, želi se da što više ljudi padne/ima loše ocjene? a o različitoj težini pojedinih grupa da i ne govorim...
ma (napisa):

slažem se. jedan sam od onih kojima treba malo više vremena. dok ja pročitam cijeli zadatak, pa shvatim što se traži, pa dok smislim način za implementaciju, pa dok to napišem i u toku mijenjam neke stvari, pa još na kraju kad neće kompajlirati... ode vrijeme. sve zadaće radim sam i koliko god živaca i vremena izgubim, ipak mi je na kraju drago da sam to uspio. i to zapravo i smatram uspjehom. a ne mogućnost da ono za što će meni možda trebati i do 4 sata napravim u 2. po meni je i ovaj kolokvij bio preopširan. ako se na kraju ispostavi da rezultati nisu toliko loši, e onda mogu prihvatiti da je stvar u meni (i u skladu s tim odabrati smjer ako ostanem na pmf-u Laughing ), ali do onda smatram da je ovaj kolegij najgore organizirani kolegij koji sam do sada susreo.

a najviše od svega me frustrira to što ti kažeš bejb:), da će se na kraju, na temelju moje ocjene, smatrati da ne razumijem te stvari ili da me ne zanimaju ili da ne shvaćam ozbiljno zahtjeve kolegija, a stvar je samo u tome da mi nisu dovoljna 2 sata za takve zadatke. Ajde, dosta vise...


I agree
pa nismo mi krivi što smo spori... i što je, je, zadaci uglavnom nisu primjereni za samo dva sata pisanja... previše je toga Sad i ne vidim smisao... što, želi se da što više ljudi padne/ima loše ocjene? a o različitoj težini pojedinih grupa da i ne govorim...



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 16:34 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="arya"]a o različitoj težini pojedinih grupa da i ne govorim...[/quote]

ček, kaj je i ovaj put to došlo do izražaja? :roll:
arya (napisa):
a o različitoj težini pojedinih grupa da i ne govorim...


ček, kaj je i ovaj put to došlo do izražaja? Rolling Eyes



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 16:37 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"][quote="arya"]a o različitoj težini pojedinih grupa da i ne govorim...[/quote]

ček, kaj je i ovaj put to došlo do izražaja? :roll:[/quote]

pa koliko sam ja čula, je... moju grupu sastavljao je asistent bujanović, i bila je otprilike iste težine kao i prvi kolokvij koji je on sastavljao... a grupa u 10:30, a pogotovo ona u 13, bile su teže ( ili bar dosta opširnije)... bar sam tako čula, a nema razloga da ne vjerujem ljudima od kojih sam to čula...
edit: da ne biste krivo zaključili, meni je i u mojoj grupi falilo vremena, naravno... ali u bilo kojoj od sljedeće dvije falilo bi mi još više...
ma (napisa):
arya (napisa):
a o različitoj težini pojedinih grupa da i ne govorim...


ček, kaj je i ovaj put to došlo do izražaja? Rolling Eyes


pa koliko sam ja čula, je... moju grupu sastavljao je asistent bujanović, i bila je otprilike iste težine kao i prvi kolokvij koji je on sastavljao... a grupa u 10:30, a pogotovo ona u 13, bile su teže ( ili bar dosta opširnije)... bar sam tako čula, a nema razloga da ne vjerujem ljudima od kojih sam to čula...
edit: da ne biste krivo zaključili, meni je i u mojoj grupi falilo vremena, naravno... ali u bilo kojoj od sljedeće dvije falilo bi mi još više...



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Gost






PostPostano: 17:03 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kada ce biti rezultati kolokvija?
A i cetvrte zadace :?:
Kada ce biti rezultati kolokvija?
A i cetvrte zadace Question


[Vrh]
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 17:35 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slažem se sa svima vama. I ja mislim da je bilo previše posla za 2 sata, i sad i na prvom kolokviju... znam puno ljudi koji ful to znaju i kuže, al im treba malo više vremena jer sporije tipkaju, imaju nekih sintaktičkih grešaka, pa ne kompajlira i sl. Mislim da bi bilo puno bolje da se kolokviji na računalu pišu 2.5h, posebno kad se traži da se program kompajlira. Svima je jasno kolika je ogromna razlika između pisanja na papir i u kompajler, i nama i asistentima, pa mislim da bi e to vrijeme trebalo produžit bar za pol sata. Amen
Slažem se sa svima vama. I ja mislim da je bilo previše posla za 2 sata, i sad i na prvom kolokviju... znam puno ljudi koji ful to znaju i kuže, al im treba malo više vremena jer sporije tipkaju, imaju nekih sintaktičkih grešaka, pa ne kompajlira i sl. Mislim da bi bilo puno bolje da se kolokviji na računalu pišu 2.5h, posebno kad se traži da se program kompajlira. Svima je jasno kolika je ogromna razlika između pisanja na papir i u kompajler, i nama i asistentima, pa mislim da bi e to vrijeme trebalo produžit bar za pol sata. Amen



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
shimija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 01. 2007. (18:33:54)
Postovi: (138)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
53 = 55 - 2
Lokacija: Spljit

PostPostano: 17:44 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

rp i ja od početka smo krivo počeli tako da današnja kulminacija našeg lošeg "odnosa" me uopće ne čudi.
Samo ću reć da niko sritniji od mene kad vidin taj potpis u indeksu, a brojka kraj potpisa me više uopće ne zanima [size=5]skromnost je vrlina :)[/size]
rp i ja od početka smo krivo počeli tako da današnja kulminacija našeg lošeg "odnosa" me uopće ne čudi.
Samo ću reć da niko sritniji od mene kad vidin taj potpis u indeksu, a brojka kraj potpisa me više uopće ne zanima skromnost je vrlina Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matmih
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (22:57:42)
Postovi: (1A4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
36 = 51 - 15
Lokacija: {Zg, De , Ri}

PostPostano: 17:49 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene to više ne sekira tolko, iako mi je ovo treći kolokvij iz RP-a. :lol:
Da nema dosta vemena je istina i sad si ti misliš, šta je bolje napisat sve pa niti probat compilirat ili napisat pola pa da radi. Opet mi nisu znali reči ko je sastavio kolokvij pa sam odlučio napisat pola pa da se compilira ipak, jednu funkciju sam zakomentirao, koju bi trebali vidjet kad pogledaju kod i tak. :sadsmurf:

I dali netko zna dali se može odgovarat RP za višu ocjenu, imat 3 iz toga je smiješno i tragično u isto vrijeme. :upset:
Mene to više ne sekira tolko, iako mi je ovo treći kolokvij iz RP-a. Laughing
Da nema dosta vemena je istina i sad si ti misliš, šta je bolje napisat sve pa niti probat compilirat ili napisat pola pa da radi. Opet mi nisu znali reči ko je sastavio kolokvij pa sam odlučio napisat pola pa da se compilira ipak, jednu funkciju sam zakomentirao, koju bi trebali vidjet kad pogledaju kod i tak. Tuzni strumpf

I dali netko zna dali se može odgovarat RP za višu ocjenu, imat 3 iz toga je smiješno i tragično u isto vrijeme. I'm upset!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
goc
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 06. 2007. (12:13:18)
Postovi: (64)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 52 - 8

PostPostano: 17:52 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="shimija"]rp i ja od početka smo krivo počeli tako da današnja kulminacija našeg lošeg "odnosa" me uopće ne čudi.
Samo ću reć da niko sritniji od mene kad vidin taj potpis u indeksu, a brojka kraj potpisa me više uopće ne zanima [size=5]skromnost je vrlina :)[/size][/quote]

i bas ti je sasvim slucajno size ovog smanjenog dijela tocno 5 :D:D:D
neka neka, bitno da samo mi na pivu, jos samo sutra neki nogomet i onda na algebru ;)
shimija (napisa):
rp i ja od početka smo krivo počeli tako da današnja kulminacija našeg lošeg "odnosa" me uopće ne čudi.
Samo ću reć da niko sritniji od mene kad vidin taj potpis u indeksu, a brojka kraj potpisa me više uopće ne zanima skromnost je vrlina Smile


i bas ti je sasvim slucajno size ovog smanjenog dijela tocno 5 Very HappyVery HappyVery Happy
neka neka, bitno da samo mi na pivu, jos samo sutra neki nogomet i onda na algebru Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 17:54 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="matmih"] Opet mi nisu znali reči ko je sastavio kolokvij pa sam odlučio napisat pola pa da se compilira ipak, jednu funkciju sam zakomentirao, koju bi trebali vidjet kad pogledaju kod i tak. :sadsmurf:
[/quote]

mislim da bi ti ovaj put možda bilo bolje da si pisao sve, pa čak i da se ne kompajlira... ali samo mislim :)
matmih (napisa):
Opet mi nisu znali reči ko je sastavio kolokvij pa sam odlučio napisat pola pa da se compilira ipak, jednu funkciju sam zakomentirao, koju bi trebali vidjet kad pogledaju kod i tak. Tuzni strumpf


mislim da bi ti ovaj put možda bilo bolje da si pisao sve, pa čak i da se ne kompajlira... ali samo mislim Smile



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 18:25 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

mah. brutalno. taman kad pomisliš da nešto znaš. i da zbog nečeg studiraš ovaj faks. onda ti zapapre. zato jer nisi porješava 10000000 zadataka da bi zna instinktivno riješit sve što ima padne na pamet u 2 h vremena. riječima mog jako dragog kolege: bljak.
mah. brutalno. taman kad pomisliš da nešto znaš. i da zbog nečeg studiraš ovaj faks. onda ti zapapre. zato jer nisi porješava 10000000 zadataka da bi zna instinktivno riješit sve što ima padne na pamet u 2 h vremena. riječima mog jako dragog kolege: bljak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
5ra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 08. 2006. (21:34:08)
Postovi: (D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 31 - 21

PostPostano: 18:38 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

žalosno je da osoba koja:
-voli programiranje i "dobro joj to ide"
-ima 100% rješen prvi kolokvij
-sve zadaće je radila bez ičije pomoći i sve su 100% točne
-redovito pohađa vježbe
-učila je za kolokvij

[color=red]nije[/color] mogla/stigla/znala ovaj kolokvij riješiti u dva sata. pitam se u kome je tu problem.....
žalosno je da osoba koja:
-voli programiranje i "dobro joj to ide"
-ima 100% rješen prvi kolokvij
-sve zadaće je radila bez ičije pomoći i sve su 100% točne
-redovito pohađa vježbe
-učila je za kolokvij

nije mogla/stigla/znala ovaj kolokvij riješiti u dva sata. pitam se u kome je tu problem.....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 06. 2007. (12:13:18)
Postovi: (64)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 52 - 8

PostPostano: 18:48 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="teja"]riječima mog jako dragog kolege: bljak.[/quote]
:D
a i :(
teja (napisa):
riječima mog jako dragog kolege: bljak.

Very Happy
a i Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mala
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2006. (16:13:20)
Postovi: (2A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 1

PostPostano: 19:50 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]žalosno je da osoba koja:
-voli programiranje i "dobro joj to ide"
-ima 100% rješen prvi kolokvij
-sve zadaće je radila bez ičije pomoći i sve su 100% točne
-redovito pohađa vježbe
-učila je za kolokvij

nije mogla/stigla/znala ovaj kolokvij riješiti u dva sata. pitam se u kome je tu problem.....


[/quote]

:iagree:

Iako s onim dijelom o 100% riješenom kolokviju ne mogu suosjećat jer mi se u prvom dogodilo nešto slično ovoj katastrofi (čik pogodi koja sam grupa bila) pa sam misla to sad normalno popravit i zaboravit sve skupa, a kad tamo.. No dobro, ima to i lijepšu stranu, nakon prvog kolokvija iz rp-a, ništa me više ne može uzrujat, tako da mi ovo nije bio nikakav šok :) Prije bih rekla, točka na i jednog genijalno organiziranog kolegija :wink: (ljudi, nemojte se bzvz živcirat)
Citat:
žalosno je da osoba koja:
-voli programiranje i "dobro joj to ide"
-ima 100% rješen prvi kolokvij
-sve zadaće je radila bez ičije pomoći i sve su 100% točne
-redovito pohađa vježbe
-učila je za kolokvij

nije mogla/stigla/znala ovaj kolokvij riješiti u dva sata. pitam se u kome je tu problem.....




I agree

Iako s onim dijelom o 100% riješenom kolokviju ne mogu suosjećat jer mi se u prvom dogodilo nešto slično ovoj katastrofi (čik pogodi koja sam grupa bila) pa sam misla to sad normalno popravit i zaboravit sve skupa, a kad tamo.. No dobro, ima to i lijepšu stranu, nakon prvog kolokvija iz rp-a, ništa me više ne može uzrujat, tako da mi ovo nije bio nikakav šok Smile Prije bih rekla, točka na i jednog genijalno organiziranog kolegija Wink (ljudi, nemojte se bzvz živcirat)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan