Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

prebacivanje na profesorski smjer- kako, sta??

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Sasuke
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2005. (19:22:00)
Postovi: (47)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 11 - 16
Lokacija: zemlja

PostPostano: 8:02 sri, 27. 8. 2008    Naslov: prebacivanje na profesorski smjer- kako, sta?? Citirajte i odgovorite

e ovako, ako mi netko moze pomoci... inzenjerski sam smjer,prvu godinu sam dala u roku, no drugu sam pala, i ponovo isla 2007/2008me, no u medjuvremenu sam odlucila prebaciti se na prof smjer, isla sam kod prodekanice i ona mi je rekla kako cu po etcs bodovima biti druga godina, pa me sad samo zanima koliko kosta prijelaz i posto cu biti druga godina moram li placati 5500 kn godinu??
e ovako, ako mi netko moze pomoci... inzenjerski sam smjer,prvu godinu sam dala u roku, no drugu sam pala, i ponovo isla 2007/2008me, no u medjuvremenu sam odlucila prebaciti se na prof smjer, isla sam kod prodekanice i ona mi je rekla kako cu po etcs bodovima biti druga godina, pa me sad samo zanima koliko kosta prijelaz i posto cu biti druga godina moram li placati 5500 kn godinu??



_________________
Never let the fear of striking out keep you from playing the game.

nyx
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:12 sri, 27. 8. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]Mislim[/b] da ne placas godinu, jer je to drugi studij, a na teret MZOSa imas pravo na jednu promjenu studija besplatno. :) Mislim da se niti samo prebacivanje ne placa, no oboje je sretnije provjeriti u Referadi (imas broj telefona na sluzbenom webu faxa). :)
Mislim da ne placas godinu, jer je to drugi studij, a na teret MZOSa imas pravo na jednu promjenu studija besplatno. Smile Mislim da se niti samo prebacivanje ne placa, no oboje je sretnije provjeriti u Referadi (imas broj telefona na sluzbenom webu faxa). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Sasuke
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2005. (19:22:00)
Postovi: (47)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 11 - 16
Lokacija: zemlja

PostPostano: 12:43 sri, 27. 8. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala punoo :D
hvala punoo Very Happy



_________________
Never let the fear of striking out keep you from playing the game.

nyx
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gavranica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2002. (13:30:13)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 15:13 čet, 28. 8. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako si vec dvije godine bila na drugoj godini, ovaj treci put ces placati godinu. To [b]nije[/b] prijelaz na drugi studij nego na drugi smjer unutar istog studija pa ce ti se racunati kao dvostruki pad. Govorim iz vlastitog iskustva. Pozdrav!
Ako si vec dvije godine bila na drugoj godini, ovaj treci put ces placati godinu. To nije prijelaz na drugi studij nego na drugi smjer unutar istog studija pa ce ti se racunati kao dvostruki pad. Govorim iz vlastitog iskustva. Pozdrav!



_________________
#llying Rece ptica Gavranica #llying
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:52 čet, 28. 8. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jes, vala! :shock: Cini se da su to na Bolonji stvarno [url=http://www.math.hr/Default.aspx?sec=296]dva smjera[/url], a ne dva studija. :oops: Ispricavam se na greski; prije su to bili odvojeni studiji. :|
Jes, vala! Shocked Cini se da su to na Bolonji stvarno dva smjera, a ne dva studija. Embarassed Ispricavam se na greski; prije su to bili odvojeni studiji. Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan