Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

OI: rezultati pismenog i termin usmenog (rok 3.9.)
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 16:59 čet, 4. 9. 2008    Naslov: OI: rezultati pismenog i termin usmenog (rok 3.9.) Citirajte i odgovorite

Kada su sutra rezultati i žalbe?
Zna li netko hoće li biti rezultata na netu negdje?

Kada obično bude usmeni?
Kada su sutra rezultati i žalbe?
Zna li netko hoće li biti rezultata na netu negdje?

Kada obično bude usmeni?



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 10:39 sub, 6. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto samo da javim da sam kontaktirao profesora i da će usmeni biti negdje poslije utorka. Najvjerojatnije s prvim sljedećim pismenim iz nekog kolegija (to je bio njegov prijedlog ako sam dobro shvatio). Što je ok jer će biti u pismenom obliku pa da se ne traži asistent koji bi nas čuvao zbog troje ljudi...
Eto samo da javim da sam kontaktirao profesora i da će usmeni biti negdje poslije utorka. Najvjerojatnije s prvim sljedećim pismenim iz nekog kolegija (to je bio njegov prijedlog ako sam dobro shvatio). Što je ok jer će biti u pismenom obliku pa da se ne traži asistent koji bi nas čuvao zbog troje ljudi...



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 9:04 ned, 7. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tnx D4rk0 :wink:

A kako i kad ćemo saznat termin?
Tnx D4rk0 Wink

A kako i kad ćemo saznat termin?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 11:46 pon, 8. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa nadam se da ćemo saznati danas ili sutra, a valjda putem obavijesti preko ovog foruma. Čekamo da AnaP ostavi svoj post kada se dogovori s profesorom. Bar se nadam da je tako :)
Pa nadam se da ćemo saznati danas ili sutra, a valjda putem obavijesti preko ovog foruma. Čekamo da AnaP ostavi svoj post kada se dogovori s profesorom. Bar se nadam da je tako Smile



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 14:24 pon, 8. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sutra cu preuzeti od profesora pitanja za usmeni. Usmeni ce biti u obliku pismenog. Profesor je predlozio da bude u terminu kada se pise jos neki pismeni sljedeci tjedan (dakle u sklopu jednog od ispitnih razreda). Mozete mi predloziti neke termine. Nema vas bas puno pa cemo se valjda uspjeti nekako dogovoriti. S obzirom na to da se moze desiti da vam se sljedeci tjedan usmeni iz operacijskih preklopi s nekim pismenim, mozemo se dogovoriti da usmeni bude krajem ovog tjedna, ako vam tako vise odgovara. Napisite svoje prijedloge sto prije tako da mogu kontaktirati satnicara.
Sutra cu preuzeti od profesora pitanja za usmeni. Usmeni ce biti u obliku pismenog. Profesor je predlozio da bude u terminu kada se pise jos neki pismeni sljedeci tjedan (dakle u sklopu jednog od ispitnih razreda). Mozete mi predloziti neke termine. Nema vas bas puno pa cemo se valjda uspjeti nekako dogovoriti. S obzirom na to da se moze desiti da vam se sljedeci tjedan usmeni iz operacijskih preklopi s nekim pismenim, mozemo se dogovoriti da usmeni bude krajem ovog tjedna, ako vam tako vise odgovara. Napisite svoje prijedloge sto prije tako da mogu kontaktirati satnicara.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:37 pon, 8. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

predlazem petak, bilo kad
predlazem petak, bilo kad


[Vrh]
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 14:59 pon, 8. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Recimo srijeda, neki prijepodnevni termin.

Jedno praktično pitanje:
Kako općenito izgleda usmeni, koliko pitanja ima i koliko vremena? Konkretno, čuo sam priče o 3-5 pitanja (opis problema i algoritma + neki primjer) pa me zanima koliko ih je bilo na zadnjih par rokova. Isto tako, zanima me da li u obzir dolaze samo teme s predavanja ili i neke s vježbi koje nismo obradili na predavanjima (tipa konačni automati i stohastički procesi)?

Zahvaljujem unaprijed na odgovoru :D
Recimo srijeda, neki prijepodnevni termin.

Jedno praktično pitanje:
Kako općenito izgleda usmeni, koliko pitanja ima i koliko vremena? Konkretno, čuo sam priče o 3-5 pitanja (opis problema i algoritma + neki primjer) pa me zanima koliko ih je bilo na zadnjih par rokova. Isto tako, zanima me da li u obzir dolaze samo teme s predavanja ili i neke s vježbi koje nismo obradili na predavanjima (tipa konačni automati i stohastički procesi)?

Zahvaljujem unaprijed na odgovoru Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:07 pon, 8. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovaj četvrtak
ovaj četvrtak


[Vrh]
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 16:00 pon, 8. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni bi kraj tjedna odgovarao (ne bi prije četvrtka)... sljedeći tjedan isto nema problema da bude... dapače... mogu polagano učiti uz neki drugi kolegij...
meni bi kraj tjedna odgovarao (ne bi prije četvrtka)... sljedeći tjedan isto nema problema da bude... dapače... mogu polagano učiti uz neki drugi kolegij...



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
lidushka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 12. 2007. (19:20:38)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 18:13 pon, 8. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vili"]
Jedno praktično pitanje:
Kako općenito izgleda usmeni, koliko pitanja ima i koliko vremena? Konkretno, čuo sam priče o 3-5 pitanja (opis problema i algoritma + neki primjer) pa me zanima koliko ih je bilo na zadnjih par rokova. Isto tako, zanima me da li u obzir dolaze samo teme s predavanja ili i neke s vježbi koje nismo obradili na predavanjima (tipa konačni automati i stohastički procesi)?
[/quote]
Na drugom roku prije ljeta je bilo 3 pitanja koja se sva sastoje od teoretskog dijela i zadatka. Konkretno moja grupa je izgledala ovako:
1. a) Dokazati da PT ima rjesenje akko ponuda=potraznji.
b) zadatak PT kao sa vjezbi.
2. a) Formuliraj problem maksimizacije toka u mrezi kao problem lin.programiranja. Objasni Ford-Folkersonovu metodu.
b) zadatak FF metoda.
3. a) Formuliraj problem ciljnog programiranja za problem višekriterijskog programiranja pomoću l1-metrike.
b) zadatak: Za problem bikriterijskog lin. programiranja....formuliraj problem ciljnog progr. pomoću l1-metrike...

Sretno!
vili (napisa):

Jedno praktično pitanje:
Kako općenito izgleda usmeni, koliko pitanja ima i koliko vremena? Konkretno, čuo sam priče o 3-5 pitanja (opis problema i algoritma + neki primjer) pa me zanima koliko ih je bilo na zadnjih par rokova. Isto tako, zanima me da li u obzir dolaze samo teme s predavanja ili i neke s vježbi koje nismo obradili na predavanjima (tipa konačni automati i stohastički procesi)?

Na drugom roku prije ljeta je bilo 3 pitanja koja se sva sastoje od teoretskog dijela i zadatka. Konkretno moja grupa je izgledala ovako:
1. a) Dokazati da PT ima rjesenje akko ponuda=potraznji.
b) zadatak PT kao sa vjezbi.
2. a) Formuliraj problem maksimizacije toka u mrezi kao problem lin.programiranja. Objasni Ford-Folkersonovu metodu.
b) zadatak FF metoda.
3. a) Formuliraj problem ciljnog programiranja za problem višekriterijskog programiranja pomoću l1-metrike.
b) zadatak: Za problem bikriterijskog lin. programiranja....formuliraj problem ciljnog progr. pomoću l1-metrike...

Sretno!




Zadnja promjena: lidushka; 18:14 pon, 8. 9. 2008; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 18:14 pon, 8. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lidushka"][quote="vili"]
Jedno praktično pitanje:
Kako općenito izgleda usmeni, koliko pitanja ima i koliko vremena? Konkretno, čuo sam priče o 3-5 pitanja (opis problema i algoritma + neki primjer) pa me zanima koliko ih je bilo na zadnjih par rokova. Isto tako, zanima me da li u obzir dolaze samo teme s predavanja ili i neke s vježbi koje nismo obradili na predavanjima (tipa konačni automati i stohastički procesi)?
[/quote]
Na drugom roku prije ljeta je bilo 3 pitanja koja se sva sastoje od teoretskog dijela i zadatka. Konkretno moja grupa je izgledala ovako:
1. a) Okazati da PT ima rjesenje akko ponuda+potraznji.
b) zadatak PT kao sa vjezbi.
2. a) Formuliraj problem maksimizacije toka u mrezi kao problem lin.programiranja. Objasni Ford-Folkersonovu metodu.
b) zadatak FF metoda.
3. a) Formuliraj problem ciljnog programiranja za problem višekriterijskog programiranja pomoću l1-metrike.
b) zadatak: Za problem bikriterijskog lin. programiranja....formuliraj problem ciljnog progr. pomoću l1-metrike...

Sretno![/quote]

Hvala :D

Što se tiče termina usmenog, ja ne bih nikako poslije četvrtka zbogradi termina drugih ispita(mislim, kad nas se već pita).
lidushka (napisa):
vili (napisa):

Jedno praktično pitanje:
Kako općenito izgleda usmeni, koliko pitanja ima i koliko vremena? Konkretno, čuo sam priče o 3-5 pitanja (opis problema i algoritma + neki primjer) pa me zanima koliko ih je bilo na zadnjih par rokova. Isto tako, zanima me da li u obzir dolaze samo teme s predavanja ili i neke s vježbi koje nismo obradili na predavanjima (tipa konačni automati i stohastički procesi)?

Na drugom roku prije ljeta je bilo 3 pitanja koja se sva sastoje od teoretskog dijela i zadatka. Konkretno moja grupa je izgledala ovako:
1. a) Okazati da PT ima rjesenje akko ponuda+potraznji.
b) zadatak PT kao sa vjezbi.
2. a) Formuliraj problem maksimizacije toka u mrezi kao problem lin.programiranja. Objasni Ford-Folkersonovu metodu.
b) zadatak FF metoda.
3. a) Formuliraj problem ciljnog programiranja za problem višekriterijskog programiranja pomoću l1-metrike.
b) zadatak: Za problem bikriterijskog lin. programiranja....formuliraj problem ciljnog progr. pomoću l1-metrike...

Sretno!


Hvala Very Happy

Što se tiče termina usmenog, ja ne bih nikako poslije četvrtka zbogradi termina drugih ispita(mislim, kad nas se već pita).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:45 pon, 8. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam za parlamentarnost. :D
ja sam za parlamentarnost. Very Happy


[Vrh]
kreda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2005. (23:07:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 12:28 uto, 9. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pozdrav,

molila bih kada se sazna termin upisa ocjena za one koji su polozili usmeni sada na 2. roku, da ga stavite ovdje na forum što prije...

puuuno hvala i sretno svima koji idu na usmeni!
pozdrav,

molila bih kada se sazna termin upisa ocjena za one koji su polozili usmeni sada na 2. roku, da ga stavite ovdje na forum što prije...

puuuno hvala i sretno svima koji idu na usmeni!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 21:22 uto, 9. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ocito se necemo dogovriti tako lako kako sam mislila. Ispit moze biti u cetvrtak ili petak u poslijepodnevnom terminu. Vidjet cu jos u kojem su terminu slobodne ucionice.
Ocito se necemo dogovriti tako lako kako sam mislila. Ispit moze biti u cetvrtak ili petak u poslijepodnevnom terminu. Vidjet cu jos u kojem su terminu slobodne ucionice.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 21:31 uto, 9. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja glasam za petak ako me se uopće pita...

:)
ja glasam za petak ako me se uopće pita...

Smile



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Gost






PostPostano: 22:26 uto, 9. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

petak!
petak!


[Vrh]
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 22:42 uto, 9. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molim Vas ako ikako može ili četvrtak ili slijedeći tjedan, u petak baš imam neodgodivu obavezu. Znam da je ovo ispit i kao takav baš i nije previše podložan mojim prohtjevima, ali računali smo sa odmakom od cca. tjedan dana između pismenog i usmenog, a nikako nisam vidio kao mogućnost da to bude u petak popodne i sada nemam izbora. Obveza je osobne naravi i ne bih je ovdje iznosio, ali isto tako ne bih htio da mi propadne kolokvij pošto vrijedi samo za jedan izlazak.
Molim Vas ako ikako može ili četvrtak ili slijedeći tjedan, u petak baš imam neodgodivu obavezu. Znam da je ovo ispit i kao takav baš i nije previše podložan mojim prohtjevima, ali računali smo sa odmakom od cca. tjedan dana između pismenog i usmenog, a nikako nisam vidio kao mogućnost da to bude u petak popodne i sada nemam izbora. Obveza je osobne naravi i ne bih je ovdje iznosio, ali isto tako ne bih htio da mi propadne kolokvij pošto vrijedi samo za jedan izlazak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 7:42 sri, 10. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

četvrtak
četvrtak


[Vrh]
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 9:11 sri, 10. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, probat cu rezervirati za sutra (četvrtak) poslijepodne, s obzirom na to da se nitko nije bunio na cetvrtak. Necu ulaziti u razloge zasto kolega ne moze doci u petak, mada mislim da niti jedan razlog osim bolesti ili preklapanja s terminom nekog drugog ispita ne bi trebao biti uvazen.

Ispricavam se sto se ovaj "dogovor" ovako otegnuo.
Ok, probat cu rezervirati za sutra (četvrtak) poslijepodne, s obzirom na to da se nitko nije bunio na cetvrtak. Necu ulaziti u razloge zasto kolega ne moze doci u petak, mada mislim da niti jedan razlog osim bolesti ili preklapanja s terminom nekog drugog ispita ne bi trebao biti uvazen.

Ispricavam se sto se ovaj "dogovor" ovako otegnuo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 11:02 sri, 10. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ponavljam, moja zamolba ne bi trebala biti prihvaćena iz nikojeg drugog razloga osim dobre volje asistentice i kolega koji jednako kao i ja imaju odnosno nemaju pravo glasa. Zahvaljujem na razumijevanju.
Ponavljam, moja zamolba ne bi trebala biti prihvaćena iz nikojeg drugog razloga osim dobre volje asistentice i kolega koji jednako kao i ja imaju odnosno nemaju pravo glasa. Zahvaljujem na razumijevanju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan