Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

raspored (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
zebrica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2008. (09:22:46)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 12:45 sri, 24. 9. 2008    Naslov: raspored Citirajte i odgovorite

možda neko zna kad bi trebao osvanuti raspored na netu :?:
možda neko zna kad bi trebao osvanuti raspored na netu Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
derle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2005. (17:53:46)
Postovi: (47)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 12:55 sri, 24. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prije ti je [url=http://web.studenti.math.hr/?Vijesti:Raspored_nastave]ovdje[/url] znala osvanuti neslužbena verzija! Možda i osvane... ;)
Prije ti je ovdje znala osvanuti neslužbena verzija! Možda i osvane... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 14:02 sri, 24. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sa shoutboxa:
"Blizzard: Ja ću probat u srijedu užicat raspored od novog satničara pa ga stavim na net..ali ništ ne obećavam..."

Eto, nadam se da nije problem što sam ga citirala.
Kolega se inače trudi i izvješća sa sjednica staviti čim nađe vremena pa će sigurno probati staviti i raspored ako ga se dočepa...
Sa shoutboxa:
"Blizzard: Ja ću probat u srijedu užicat raspored od novog satničara pa ga stavim na net..ali ništ ne obećavam..."

Eto, nadam se da nije problem što sam ga citirala.
Kolega se inače trudi i izvješća sa sjednica staviti čim nađe vremena pa će sigurno probati staviti i raspored ako ga se dočepa...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 14:52 sri, 24. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

je li moguće da raspored bude prošlogodišnji?
je li moguće da raspored bude prošlogodišnji?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:36 sri, 24. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ToMeK"]je li moguće da raspored bude prošlogodišnji?[/quote]

Ove godine nema cetvrte predbolonjske godine, ali zato ima prva godina diplomskih studija, tako da mislim da nije niti teoretski izvedivo da bude isti raspored. :)

Raspored je tek od danas dostupan nastavnicima; valjda ce uskoro doci i do vas (ja nemam elektronsku verziju; znam samo kad su moje vjezbe). :)
ToMeK (napisa):
je li moguće da raspored bude prošlogodišnji?


Ove godine nema cetvrte predbolonjske godine, ali zato ima prva godina diplomskih studija, tako da mislim da nije niti teoretski izvedivo da bude isti raspored. Smile

Raspored je tek od danas dostupan nastavnicima; valjda ce uskoro doci i do vas (ja nemam elektronsku verziju; znam samo kad su moje vjezbe). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
finalni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 08. 2007. (11:48:53)
Postovi: (10D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: Bloodbuzz Zagreb

PostPostano: 23:51 sri, 24. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo se molim da je druga godina opet stalno popodne...
Samo se molim da je druga godina opet stalno popodne...



_________________
Nikola Adžaga
Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:59 čet, 25. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="finalni"]Samo se molim da je druga godina opet stalno popodne...[/quote]

Ne znam, no sjecam se da je bila neka ideja da vas se drzi u turnusima. :) To dodje kao nagrada: ako prezivis prvu godinu, iducih godinu dana ne moras (pre)rano ustajati. :D

Zapravo, mislim da je stvar u tome da mozes pratiti kolegije s dvije susjedne godine (ako nesto ponavljas), tako da vjerujem da se takav raspored odrzao. :)

Downside je da ces nagodinu, valjda, opet biti ujutro. :?

P.S. Ako te stogod tjesi, ja sam stalno na prvoj godini... :tired:
finalni (napisa):
Samo se molim da je druga godina opet stalno popodne...


Ne znam, no sjecam se da je bila neka ideja da vas se drzi u turnusima. Smile To dodje kao nagrada: ako prezivis prvu godinu, iducih godinu dana ne moras (pre)rano ustajati. Very Happy

Zapravo, mislim da je stvar u tome da mozes pratiti kolegije s dvije susjedne godine (ako nesto ponavljas), tako da vjerujem da se takav raspored odrzao. Smile

Downside je da ces nagodinu, valjda, opet biti ujutro. Confused

P.S. Ako te stogod tjesi, ja sam stalno na prvoj godini... Umoran...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 13:43 čet, 25. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

E sad, budući da ovaj semestar slušam predmete sa sve tri godine preddiplomskog, imala bih neke kolizije ako bih ostala u grupama u koje spadam po slovu prezimena. Pretpostavljam da prebacivanje ne bi trebalo biti problem, no kome se za to trebam javiti? Profesoru, referadi ili nekom trećem?
E sad, budući da ovaj semestar slušam predmete sa sve tri godine preddiplomskog, imala bih neke kolizije ako bih ostala u grupama u koje spadam po slovu prezimena. Pretpostavljam da prebacivanje ne bi trebalo biti problem, no kome se za to trebam javiti? Profesoru, referadi ili nekom trećem?



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:19 čet, 25. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lafiel"]E sad, budući da ovaj semestar slušam predmete sa sve tri godine preddiplomskog, imala bih neke kolizije ako bih ostala u grupama u koje spadam po slovu prezimena. Pretpostavljam da prebacivanje ne bi trebalo biti problem, no kome se za to trebam javiti? Profesoru, referadi ili nekom trećem?[/quote]

ne bi trebala imati problema, samo se javi profesoru :)
Lafiel (napisa):
E sad, budući da ovaj semestar slušam predmete sa sve tri godine preddiplomskog, imala bih neke kolizije ako bih ostala u grupama u koje spadam po slovu prezimena. Pretpostavljam da prebacivanje ne bi trebalo biti problem, no kome se za to trebam javiti? Profesoru, referadi ili nekom trećem?


ne bi trebala imati problema, samo se javi profesoru Smile



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 14:31 čet, 25. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zašto na diplomskom studiju svi smjerovi koji slušaju Markovljeve lance imaju rupu od 12-15 sati pa tek onda predavanja iz navedenoga(nadam se da ćemo se dogovoriti s profesorom za neki bolji termin)? To mi se baš ne sviđa,inaće ostalo je ok,bar što se mene tiće.
Zašto na diplomskom studiju svi smjerovi koji slušaju Markovljeve lance imaju rupu od 12-15 sati pa tek onda predavanja iz navedenoga(nadam se da ćemo se dogovoriti s profesorom za neki bolji termin)? To mi se baš ne sviđa,inaće ostalo je ok,bar što se mene tiće.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gaston
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 07. 2008. (15:42:28)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:03 čet, 25. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tihana"]ne bi trebala imati problema, samo se javi profesoru :)[/quote]

znači dovoljno se samo javiti profesoru koji predaje drugom dijelu godine (s obzirom na abecedu)? nikakve molbe ili sl?

i još jedno pitanje, ako je netko imao iskustva: ako se na jednom predmetu prebacim u drugu grupu (i slušam predavanja kod drugog profesora), da li se moram prebaciti u istu grupu i na drugim predmetima iz iste nastavne godine? ili je "administrativno" u redu različita predavanja iz iste nastavne godine slušati u različitim grupama? [color=gray](naprimjer, da na trećoj godini jedan predmet slušam sa grupom A-G, a drugi predmet sa R-Ž i izlazim na ispit kod odgovarajućih profesora)
[/color]
hvala :)
tihana (napisa):
ne bi trebala imati problema, samo se javi profesoru Smile


znači dovoljno se samo javiti profesoru koji predaje drugom dijelu godine (s obzirom na abecedu)? nikakve molbe ili sl?

i još jedno pitanje, ako je netko imao iskustva: ako se na jednom predmetu prebacim u drugu grupu (i slušam predavanja kod drugog profesora), da li se moram prebaciti u istu grupu i na drugim predmetima iz iste nastavne godine? ili je "administrativno" u redu različita predavanja iz iste nastavne godine slušati u različitim grupama? (naprimjer, da na trećoj godini jedan predmet slušam sa grupom A-G, a drugi predmet sa R-Ž i izlazim na ispit kod odgovarajućih profesora)

hvala Smile



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 18:12 čet, 25. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

u redu je
u redu je



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 22:21 čet, 25. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanimljivo mi je, oni koji su upisali izborne predmete Kombinatoriku (8-11) i Numeričku analizu1 (8-9) imaju preklapanje srijedom. Kak to rijesit? hmhm
Zanimljivo mi je, oni koji su upisali izborne predmete Kombinatoriku (8-11) i Numeričku analizu1 (8-9) imaju preklapanje srijedom. Kak to rijesit? hmhm


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 23:08 čet, 25. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa valjda ćete moć neš dogovorit sa profesorom
pa valjda ćete moć neš dogovorit sa profesorom



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 7:04 pet, 26. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nana"]Zanimljivo mi je, oni koji su upisali izborne predmete Kombinatoriku (8-11) i Numeričku analizu1 (8-9) imaju preklapanje srijedom. Kak to rijesit? hmhm[/quote]
U moje vrijeme se je to rjesavalo tako da se je islo na jedan [size=7](ili nijedan)[/size] od ta dva kolegija.
nana (napisa):
Zanimljivo mi je, oni koji su upisali izborne predmete Kombinatoriku (8-11) i Numeričku analizu1 (8-9) imaju preklapanje srijedom. Kak to rijesit? hmhm

U moje vrijeme se je to rjesavalo tako da se je islo na jedan (ili nijedan) od ta dva kolegija.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 9:29 pet, 26. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vedraf"]Zašto na diplomskom studiju svi smjerovi koji slušaju Markovljeve lance imaju rupu od 12-15 sati pa tek onda predavanja iz navedenoga(nadam se da ćemo se dogovoriti s profesorom za neki bolji termin)? To mi se baš ne sviđa,inaće ostalo je ok,bar što se mene tiće.[/quote]

to je izborni na trećoj, pa vjerojatno ljudi s treće imaju nešto između 12 i 15 sati.
vedraf (napisa):
Zašto na diplomskom studiju svi smjerovi koji slušaju Markovljeve lance imaju rupu od 12-15 sati pa tek onda predavanja iz navedenoga(nadam se da ćemo se dogovoriti s profesorom za neki bolji termin)? To mi se baš ne sviđa,inaće ostalo je ok,bar što se mene tiće.


to je izborni na trećoj, pa vjerojatno ljudi s treće imaju nešto između 12 i 15 sati.



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivaaa4
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 08. 2008. (16:21:50)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 19:55 pet, 26. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Što se tiče grupe koja ima u ponedjeljak vježbe,jel će imat vježbe ili tek idući tjedan kad bude bar jedno predavanje?
Što se tiče grupe koja ima u ponedjeljak vježbe,jel će imat vježbe ili tek idući tjedan kad bude bar jedno predavanje?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanzub
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (11:16:46)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 20:33 pet, 26. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

moze pitanjce..
:D
zanima me kako znamo koja grupa kad ima Euklidske prostore posto su 2 termina za vjezbe i 2 za predavanja?
moze pitanjce..
Very Happy
zanima me kako znamo koja grupa kad ima Euklidske prostore posto su 2 termina za vjezbe i 2 za predavanja?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 20:46 pet, 26. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ivaaa4"]Što se tiče grupe koja ima u ponedjeljak vježbe,jel će imat vježbe ili tek idući tjedan kad bude bar jedno predavanje?[/quote]

Da. :)

Tj. možda neće biti iz nekog drugog razloga ali, ako si prva godina, to što nije bilo predavanja ne bi trebao biti problem. ;)
ivaaa4 (napisa):
Što se tiče grupe koja ima u ponedjeljak vježbe,jel će imat vježbe ili tek idući tjedan kad bude bar jedno predavanje?


Da. Smile

Tj. možda neće biti iz nekog drugog razloga ali, ako si prva godina, to što nije bilo predavanja ne bi trebao biti problem. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 21:03 pet, 26. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=blue]Lock na ovaj topic buduci da je [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=11877]ovaj[/url] gotovo isti.[/color]

:lockdance:
Lock na ovaj topic buduci da je ovaj gotovo isti.

Lokot koji plese



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan