Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zamolba za pismeni kod Maje Starčević
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 15:07 pon, 16. 2. 2004    Naslov: Zamolba za pismeni kod Maje Starčević Citirajte i odgovorite

Pošto čuh da Maja sastavlja sljedeći pismeni 23.2. iz algebre 1.zamolila bih je da malo olakša ispit jer je grozno ono kako je prvi pismeni bio sastavljen,naravno ne kod nje.I ako bi mogla otprilike napisat kakvi bi zadaci bili na pismenom.Ako je to njezina dobra volja.Bez obveze.Puno hvala.Na ovo mogu i ostali odgovorit ako tko zna kakve otprilike daje pismene Maja Starčević.Unaprijed puno puno hvala svima!
Pošto čuh da Maja sastavlja sljedeći pismeni 23.2. iz algebre 1.zamolila bih je da malo olakša ispit jer je grozno ono kako je prvi pismeni bio sastavljen,naravno ne kod nje.I ako bi mogla otprilike napisat kakvi bi zadaci bili na pismenom.Ako je to njezina dobra volja.Bez obveze.Puno hvala.Na ovo mogu i ostali odgovorit ako tko zna kakve otprilike daje pismene Maja Starčević.Unaprijed puno puno hvala svima!


[Vrh]
majastar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2004. (14:08:04)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:04 čet, 19. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Naravno da ne smijem pricati o zadacima koji ce biti na pismenom. To ne bi bila moja dobra volja, vec krsenje pravila (barem ovdje na linearnoj). Medjutim, mislim da okolo ima vec dovoljno pismenih i kolokvija gdje se moze vidjeti kako to "otprilike" izgleda (i da pismeni mogu biti tezi od kolokvija). Sto se tocno misli pod "grozno"?
Maja
Naravno da ne smijem pricati o zadacima koji ce biti na pismenom. To ne bi bila moja dobra volja, vec krsenje pravila (barem ovdje na linearnoj). Medjutim, mislim da okolo ima vec dovoljno pismenih i kolokvija gdje se moze vidjeti kako to "otprilike" izgleda (i da pismeni mogu biti tezi od kolokvija). Sto se tocno misli pod "grozno"?
Maja


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 19:46 pet, 20. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pod "grozno" se misli grozno.šala!Istina je da bi pismeni trebali biti teži od kolokvija,to stoji,ali toliko teži,pa mislim to baš i nije najoriginalnije.Prema tome studenti misle da asistenti jednostavno ne daju studentima da prodju,ma koliko oni radili za ispite.Naravno,svi će asistenti reć da to nije istina,možda oni i nemaju takvu namjeru ali znaš ono u sebi kad pomisliš:a zašto bi netko bio bolji nego što samo to ja bio/bila.Itd.Nemoj mi zamjerit na iskrenosti,nikak drukčije se ni ne bih mogla izrazit,ali svejedno,hvala što si odgovorila na moje pitanje.

"Gošća"
Pod "grozno" se misli grozno.šala!Istina je da bi pismeni trebali biti teži od kolokvija,to stoji,ali toliko teži,pa mislim to baš i nije najoriginalnije.Prema tome studenti misle da asistenti jednostavno ne daju studentima da prodju,ma koliko oni radili za ispite.Naravno,svi će asistenti reć da to nije istina,možda oni i nemaju takvu namjeru ali znaš ono u sebi kad pomisliš:a zašto bi netko bio bolji nego što samo to ja bio/bila.Itd.Nemoj mi zamjerit na iskrenosti,nikak drukčije se ni ne bih mogla izrazit,ali svejedno,hvala što si odgovorila na moje pitanje.

"Gošća"


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan