Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

rupa.math.hr/ldap/
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 19:55 pet, 14. 11. 2008    Naslov: rupa.math.hr/ldap/ Citirajte i odgovorite

http://rupa.math.hr/ldap/
...je naveden URL za promjenu zaporke, a ne radi mi. Zelim promijeniti sifru. Gdje mogu to napraviti ili cu morati ici u RC opet?
http://rupa.math.hr/ldap/
...je naveden URL za promjenu zaporke, a ne radi mi. Zelim promijeniti sifru. Gdje mogu to napraviti ili cu morati ici u RC opet?



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 19:59 pet, 14. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je receno da mogu samo iz praktikuma...
Bila sam odmah taj dan na vjezbama iz mreza pa sam utipkala link i promjenila sifru natrag u staru bez ikakvih problema...
Meni je receno da mogu samo iz praktikuma...
Bila sam odmah taj dan na vjezbama iz mreza pa sam utipkala link i promjenila sifru natrag u staru bez ikakvih problema...



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 21:39 pet, 14. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam bas danas popodne tamo promjenio (iz praktikuma).

Evo bas sada sam od doma probao i nemogu se spojit tamo, ili je taj server pao ili ces morat do faxa..
Ja sam bas danas popodne tamo promjenio (iz praktikuma).

Evo bas sada sam od doma probao i nemogu se spojit tamo, ili je taj server pao ili ces morat do faxa..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 22:13 pet, 14. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

https://rupa.math.hr/ldap/

krivo piše na papiru ;)
https://rupa.math.hr/ldap/

krivo piše na papiru Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 22:34 pet, 14. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

samo sto ni taj link ne radi :) .. ocito se moze samo iz praktikuma pristupiti, pa cu tamo sljedeci put
samo sto ni taj link ne radi Smile .. ocito se moze samo iz praktikuma pristupiti, pa cu tamo sljedeci put



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:37 sub, 15. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da nije nuzan praktikum, nego bilo gdje na CARNetu (dakle, domovi, CMU,...). :)
Mislim da nije nuzan praktikum, nego bilo gdje na CARNetu (dakle, domovi, CMU,...). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shumi1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2005. (20:28:04)
Postovi: (9F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
55 = 57 - 2

PostPostano: 1:41 sub, 15. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

neznam kako je sada, ali prije mi je radila naredba 'passwd' svugdje osim u praktikumima (pisalo mi uvjek nesto tipa da je nest zauzeto), ali mi je ta naredba od doma funkcionirala uvjek bez greske
neznam kako je sada, ali prije mi je radila naredba 'passwd' svugdje osim u praktikumima (pisalo mi uvjek nesto tipa da je nest zauzeto), ali mi je ta naredba od doma funkcionirala uvjek bez greske



_________________
Verum, sine mendatio, certum et verissimum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 3:12 sub, 15. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[student]/student1/mkova $ passwd
Promjena lozinke od sada se radi na http://rupa.math.hr/ldap
Za dodatne informacije javite se u Racunski centar.

... da, dobar pokusaj ipak
[student]/student1/mkova $ passwd
Promjena lozinke od sada se radi na http://rupa.math.hr/ldap
Za dodatne informacije javite se u Racunski centar.

... da, dobar pokusaj ipak



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 10:20 sub, 15. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni su u RC rekli da ju mogu promijeniti na toj adresi [u]u praktikumu[/u].
Meni su u RC rekli da ju mogu promijeniti na toj adresi u praktikumu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Iv
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2007. (00:16:42)
Postovi: (1E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5

PostPostano: 12:11 sub, 15. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prije 2 dana sam od kuce promijenila sifru na https://rupa.math.hr/ldap/ (spajam se preko bnet-carneta)
I jos uvijek mogu otici na nju, ulogirati se i radi.
Tak da praktikum ipak nije nuzan, vec je ono sto je vsego rekao (od bilo kud sto ima veze s carnetom).

(A to sto od onda ne mogu otici na mail (login failed) je vec drugi problem za RC.)
Prije 2 dana sam od kuce promijenila sifru na https://rupa.math.hr/ldap/ (spajam se preko bnet-carneta)
I jos uvijek mogu otici na nju, ulogirati se i radi.
Tak da praktikum ipak nije nuzan, vec je ono sto je vsego rekao (od bilo kud sto ima veze s carnetom).

(A to sto od onda ne mogu otici na mail (login failed) je vec drugi problem za RC.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 17:39 sub, 15. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Iv"]Prije 2 dana sam od kuce promijenila sifru na https://rupa.math.hr/ldap/ (spajam se preko bnet-carneta)
I jos uvijek mogu otici na nju, ulogirati se i radi.
Tak da praktikum ipak nije nuzan, vec je ono sto je vsego rekao (od bilo kud sto ima veze s carnetom).

(A to sto od onda ne mogu otici na mail (login failed) je vec drugi problem za RC.)[/quote]

upravo to san i napisala :)

i sinoc mi je opet uspilo...

slusajte me ljudi :cry:
Iv (napisa):
Prije 2 dana sam od kuce promijenila sifru na https://rupa.math.hr/ldap/ (spajam se preko bnet-carneta)
I jos uvijek mogu otici na nju, ulogirati se i radi.
Tak da praktikum ipak nije nuzan, vec je ono sto je vsego rekao (od bilo kud sto ima veze s carnetom).

(A to sto od onda ne mogu otici na mail (login failed) je vec drugi problem za RC.)


upravo to san i napisala Smile

i sinoc mi je opet uspilo...

slusajte me ljudi Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 18:43 sub, 15. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svi mozete promijeniti password od doma bez obzira spajate li se putem CARNet-a. Ako se ne spajate preko CARNet-a, onda se logirajte na [tt]student.math.hr[/tt] i iz komandne linije pozovite [tt]links https://rupa.math.hr/ldap/[/tt] (links je tekstualni browser).
Svi mozete promijeniti password od doma bez obzira spajate li se putem CARNet-a. Ako se ne spajate preko CARNet-a, onda se logirajte na student.math.hr i iz komandne linije pozovite links https://rupa.math.hr/ldap/ (links je tekstualni browser).



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 22:54 sub, 15. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala.. uspjelo je.. dugo se nisam osjecao tako jadno da bio sam prisiljen koristiti nesto tako glupo ali to je druga stvar
hvala.. uspjelo je.. dugo se nisam osjecao tako jadno da bio sam prisiljen koristiti nesto tako glupo ali to je druga stvar



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 2:04 ned, 16. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MKova"]koristiti nesto tako glupo[/quote]
Glupo? IMO links je super stvar.
MKova (napisa):
koristiti nesto tako glupo

Glupo? IMO links je super stvar.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 11:37 ned, 16. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

aha.. krivo sam se izrazio, links je super, zacudilo me kako dobro radi.. ali glup je cijeli taj proces sto sam sve trebao napraviti da bi mogao promijeniti jednostavnu sifru... zasto je uopce rupa ogranicena na carnet da li netko zna? Ako je zbog "sigurnosti" onda je sva ta sigurnost postavljena od admina u RCu nasem presmijesna vec...
referiram na 3 kriva pokusaja logiranjai vec lockan account do daljneg.. to valjda nemaju ni u NASA-i, i ne vremenski lockdown ili 3 pokusaja u nekom vremenu nego ukupno pokusaja, pamti se.. totalno blesavo. Kao da imamo drzavne tajne na accountima. Ja sam vec "ispucao" 2, jer su mi ostale stare sifre u FTP accountu i slicno...
aha.. krivo sam se izrazio, links je super, zacudilo me kako dobro radi.. ali glup je cijeli taj proces sto sam sve trebao napraviti da bi mogao promijeniti jednostavnu sifru... zasto je uopce rupa ogranicena na carnet da li netko zna? Ako je zbog "sigurnosti" onda je sva ta sigurnost postavljena od admina u RCu nasem presmijesna vec...
referiram na 3 kriva pokusaja logiranjai vec lockan account do daljneg.. to valjda nemaju ni u NASA-i, i ne vremenski lockdown ili 3 pokusaja u nekom vremenu nego ukupno pokusaja, pamti se.. totalno blesavo. Kao da imamo drzavne tajne na accountima. Ja sam vec "ispucao" 2, jer su mi ostale stare sifre u FTP accountu i slicno...



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:51 ned, 16. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam za rupu, ali ovo s lockanjem accounta je stvar HP-UXa. :? Kruno rece da nije uspio naci kako promijeniti to ponasanje (upitno je moze li se to). :shock: Prelazak na neki primjereniji sustav (Linux, je l' te ;)) bi bio dobrodosao, ali to je malo veci podvig koji se trenutno jednostavno ne stigne izvesti. :|
Ne znam za rupu, ali ovo s lockanjem accounta je stvar HP-UXa. Confused Kruno rece da nije uspio naci kako promijeniti to ponasanje (upitno je moze li se to). Shocked Prelazak na neki primjereniji sustav (Linux, je l' te Wink) bi bio dobrodosao, ali to je malo veci podvig koji se trenutno jednostavno ne stigne izvesti. Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kruno
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2003. (18:06:24)
Postovi: (7B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 29 - 0
Lokacija: RC

PostPostano: 9:51 pon, 17. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ne znam za rupu, ali ovo s lockanjem accounta je stvar HP-UXa. :? Kruno rece da nije uspio naci kako promijeniti to ponasanje (upitno je moze li se to). :shock: Prelazak na neki primjereniji sustav (Linux, je l' te ;)) bi bio dobrodosao, ali to je malo veci podvig koji se trenutno jednostavno ne stigne izvesti. :|[/quote]

Organicavanje pristupa web sucelju za promjenu podatak je defaultna konfiguracij Carnetovog AAI sustava. To do sada nije bio problem jer su to koristil samo oni koji su se spajali preko modemskih ulaza, ali kako to vise nije slucaj razmislit cu sto sada s tim.

Sto se tice broja neuspjelih logina, ne mogu nikako iskljuciti taj mehanizam. Jedino sto mogu je postaviti limit vise nego sto je sad (to se moze napraviti, uspio sam saznati kako), ali ce neki limit i dalje postojati i nekome ce se account prije ili kasnije zakljucati.
vsego (napisa):
Ne znam za rupu, ali ovo s lockanjem accounta je stvar HP-UXa. Confused Kruno rece da nije uspio naci kako promijeniti to ponasanje (upitno je moze li se to). Shocked Prelazak na neki primjereniji sustav (Linux, je l' te Wink) bi bio dobrodosao, ali to je malo veci podvig koji se trenutno jednostavno ne stigne izvesti. Neutral


Organicavanje pristupa web sucelju za promjenu podatak je defaultna konfiguracij Carnetovog AAI sustava. To do sada nije bio problem jer su to koristil samo oni koji su se spajali preko modemskih ulaza, ali kako to vise nije slucaj razmislit cu sto sada s tim.

Sto se tice broja neuspjelih logina, ne mogu nikako iskljuciti taj mehanizam. Jedino sto mogu je postaviti limit vise nego sto je sad (to se moze napraviti, uspio sam saznati kako), ali ce neki limit i dalje postojati i nekome ce se account prije ili kasnije zakljucati.



_________________
Kruno
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 14:59 pon, 17. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kruno"]Sto se tice broja neuspjelih logina, ne mogu nikako iskljuciti taj mehanizam. Jedino sto mogu je postaviti limit vise nego sto je sad (to se moze napraviti, uspio sam saznati kako), ali ce neki limit i dalje postojati i nekome ce se account prije ili kasnije zakljucati.[/quote]

onda se moze postaviti limit na recimo 1 mil. pa necemo imati problem?

Uostalom, koji je taj mehanizam, koji sustav? ...kad razmislim sto je vjerovatnije, da ne postoji mogucnost konfiguriranja ili da je ne znate samo, vise bih rekao da je ovo drugo, pa mozda se moze izgooglat nesto :)
Kruno (napisa):
Sto se tice broja neuspjelih logina, ne mogu nikako iskljuciti taj mehanizam. Jedino sto mogu je postaviti limit vise nego sto je sad (to se moze napraviti, uspio sam saznati kako), ali ce neki limit i dalje postojati i nekome ce se account prije ili kasnije zakljucati.


onda se moze postaviti limit na recimo 1 mil. pa necemo imati problem?

Uostalom, koji je taj mehanizam, koji sustav? ...kad razmislim sto je vjerovatnije, da ne postoji mogucnost konfiguriranja ili da je ne znate samo, vise bih rekao da je ovo drugo, pa mozda se moze izgooglat nesto Smile



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:06 pon, 17. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MKova"]onda se moze postaviti limit na recimo 1 mil. pa necemo imati problem?[/quote]

Zbog kolicine botova koji pokusavaju brute-forceati svaku masinu (zaviri si u logove ako si na DSLu i nemas ukljucen firewall kod ISPa ili na modemu), smatram da je limit nuzan, ali samo za konsekutivne failove (tj. da uspjesni login ponisti brojac). :)

[quote="MKova"]Uostalom, koji je taj mehanizam, koji sustav? ...kad razmislim sto je vjerovatnije, da ne postoji mogucnost konfiguriranja ili da je ne znate samo, vise bih rekao da je ovo drugo, pa mozda se moze izgooglat nesto :)[/quote]

HP-UX. :) Vjeruj mi, Kruno je izrazito kompetentan stvor. :wob: Sretno s Googlanjem; ako nesto konkretno nadjes, javi direktno Kruni (recimo, na PM ili mail). :)
MKova (napisa):
onda se moze postaviti limit na recimo 1 mil. pa necemo imati problem?


Zbog kolicine botova koji pokusavaju brute-forceati svaku masinu (zaviri si u logove ako si na DSLu i nemas ukljucen firewall kod ISPa ili na modemu), smatram da je limit nuzan, ali samo za konsekutivne failove (tj. da uspjesni login ponisti brojac). Smile

MKova (napisa):
Uostalom, koji je taj mehanizam, koji sustav? ...kad razmislim sto je vjerovatnije, da ne postoji mogucnost konfiguriranja ili da je ne znate samo, vise bih rekao da je ovo drugo, pa mozda se moze izgooglat nesto Smile


HP-UX. Smile Vjeruj mi, Kruno je izrazito kompetentan stvor. Bow to the left Sretno s Googlanjem; ako nesto konkretno nadjes, javi direktno Kruni (recimo, na PM ili mail). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
finalni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 08. 2007. (11:48:53)
Postovi: (10D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: Bloodbuzz Zagreb

PostPostano: 14:27 ned, 14. 12. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MKova"]Ja sam vec "ispucao" 2, jer su mi ostale stare sifre u FTP accountu i slicno...[/quote]

ja ću morat sad već 2. put ići u rc da ga odblokiraju, sad me gmail zeznuo jer je pokušavo sa starom šifrom provjerit ima li novih mailova tam.. :/
prošli put ne znam u čem je bio problem :?
MKova (napisa):
Ja sam vec "ispucao" 2, jer su mi ostale stare sifre u FTP accountu i slicno...


ja ću morat sad već 2. put ići u rc da ga odblokiraju, sad me gmail zeznuo jer je pokušavo sa starom šifrom provjerit ima li novih mailova tam.. Ehm?
prošli put ne znam u čem je bio problem Confused



_________________
Nikola Adžaga
Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan