Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

koliko bodova za prolaz?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Euklidski prostori
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 12:59 pon, 23. 2. 2004    Naslov: koliko bodova za prolaz? Citirajte i odgovorite

hvala
hvala


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 17:42 pon, 23. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko je zasada poznato
40 bodova bi moglo biti -2 (dakle, prolaz)

detalje ce, vjerujem, Zvone napisati i ovdje, kad se dogovori... s kim god :)

a rekao je da ce probati staviti i na Forum link kad uploada listu rezultata na web..
a rjesenja su vec na webu, ako nekoga zanima...



[color=darkred][b]Admin (vsego) edit:[/b]

Cestitam, Nesi! :shock: Ovaj post je tocno desettisuciti (10^4) post na Forumu.[/color]

:wc: :hopacupa: :slonic: :wacky: :dance: :crazy: :skakavci: :party: :valovi: :headbanging: :chilli: :navijacica: :patkica: :hophop: :drinkpepsi: :wc: :banana: :onfire: :weee: :w :drinking: :silly:
koliko je zasada poznato
40 bodova bi moglo biti -2 (dakle, prolaz)

detalje ce, vjerujem, Zvone napisati i ovdje, kad se dogovori... s kim god Smile

a rekao je da ce probati staviti i na Forum link kad uploada listu rezultata na web..
a rjesenja su vec na webu, ako nekoga zanima...



Admin (vsego) edit:

Cestitam, Nesi! Shocked Ovaj post je tocno desettisuciti (10^4) post na Forumu.


WC Ovo se moglo zvati i 'weee 2' Rozi slonic Tup, tup, tup,... Ja sam za ples, o jeee-eee... Danas sam lud(a)... Mi skacemo, cijeli dan i noc... Tuluuuuum!!! Mi smo sareni i veseli! Headbanging Dancing chilli Go go go!!! Patkica Vidi me kako skaaaaaceeeem! Jedino pice koje valja WC Dancing banana #Onfire Weeeeeee!!!!!!!!!!! Wave #Beer #Silly



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Zvone
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2003. (13:09:44)
Postovi: (9D)16
Sarma = la pohva - posuda
67 = 74 - 7

PostPostano: 18:18 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rezultati su na webu, [url]web.math.hr/nastava/eukl/pismeni.html[/url].

Nije bas nesto bajno, prosla su 32 studenta, koliko god se ja trudio ignorirati greske pri racunanju ako je ideja dobra, greske u ideji ako je racun dobar, te greske u ideji i racunu ako nista nije dobro...

Imate i termine usmenih, po 4 studenta na sat...(excel pri exportu u .html lagano ignorira "tanke" bordere, pa se ne vidi bas gdje je granica izmedju termina :( )

Eventualne zalbe mozete podnijeti sutra u 14h (ne u 13h kako pise na pismenom)...
Rezultati su na webu, [url]web.math.hr/nastava/eukl/pismeni.html[/url].

Nije bas nesto bajno, prosla su 32 studenta, koliko god se ja trudio ignorirati greske pri racunanju ako je ideja dobra, greske u ideji ako je racun dobar, te greske u ideji i racunu ako nista nije dobro...

Imate i termine usmenih, po 4 studenta na sat...(excel pri exportu u .html lagano ignorira "tanke" bordere, pa se ne vidi bas gdje je granica izmedju termina Sad )

Eventualne zalbe mozete podnijeti sutra u 14h (ne u 13h kako pise na pismenom)...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
tužni
Gost





PostPostano: 20:04 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je bolji komentar na rezultate KOMA a ne 'i nisu baš nešto bajni'.
Mislim da je bolji komentar na rezultate KOMA a ne 'i nisu baš nešto bajni'.


[Vrh]
Zvone
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2003. (13:09:44)
Postovi: (9D)16
Sarma = la pohva - posuda
67 = 74 - 7

PostPostano: 15:16 pet, 27. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni koji su bili rasporedjeni u ponedjeljak u 12h i 13h premjesteni su na 16h i 17h (vidi web).

Inace, mozda nije ocito iz rezultata, broj bodova po zadatku je bio 20. Marijan Polic je dobio po 25 bodova na 1. i 3. zadatku jer ih je jedini rijesio u potpunosti, vrlo jasno i precizno napisano... :) I zasluzio je cistu peticu :)

Evo i nekih cestih gresaka koje sam uocio:
(1) kad imamo dva pravca, nisu jedini moguci slucajevi da su pravci paralelni ili se sijeku...pravci mogu biti i mimosmjerni!

(2) r(P1)=a*r(P2)+b*r(P3) ne povlaci da su tocke P1, P2, P3 kolinearne...osim u slucaju kad je a+b=1 (ovdje je r(X) radij vektor od tocke X)

(3) presjek nije distributivan prema sumi, tj. ne vrijedi (pi1+pi2) presjek pi3 = (pi1 presjek pi3)+(pi2 presjek pi3) (uzimite npr. 3 paralelna pravca u ravnini)

(4) volumen sfere uopce nismo definirali na vjezbama...pa pogotovo ne vrijedi da je on u 4 dimenzije jednak 4/3r^3*pi

(5) teziste nije tocka jednako udaljena od svih vrhova simpleksa

(6) kut izmedju dviju k-ravnina se ne definira kao kut izmedju "normala" na te ravnine...na taj nacin smo racunali samo kut izmedju hiperravnina

(7) kod trazenja kuta izmedju ravnina, ne uzimaju se tocke iz jedne ravnine i onda projiciraju na drugu, vec se uzimaju vektori iz smjera prve ravnine i oni se projiciraju na smjer druge ravnine

(8 ) iz detA=+-1 ne slijedi da je matrica A ortogonalna...matrica A je ortogonalna akko je A*(A^T)=(A^T)*A=I, ovdje je A^T transponirana matrica od A, pa je "nuspojava" ovog detA=+-1

Evo, nadam se da ce ovo bar malo pomoci na iducim pismenima...
Usmeni koji su bili rasporedjeni u ponedjeljak u 12h i 13h premjesteni su na 16h i 17h (vidi web).

Inace, mozda nije ocito iz rezultata, broj bodova po zadatku je bio 20. Marijan Polic je dobio po 25 bodova na 1. i 3. zadatku jer ih je jedini rijesio u potpunosti, vrlo jasno i precizno napisano... Smile I zasluzio je cistu peticu Smile

Evo i nekih cestih gresaka koje sam uocio:
(1) kad imamo dva pravca, nisu jedini moguci slucajevi da su pravci paralelni ili se sijeku...pravci mogu biti i mimosmjerni!

(2) r(P1)=a*r(P2)+b*r(P3) ne povlaci da su tocke P1, P2, P3 kolinearne...osim u slucaju kad je a+b=1 (ovdje je r(X) radij vektor od tocke X)

(3) presjek nije distributivan prema sumi, tj. ne vrijedi (pi1+pi2) presjek pi3 = (pi1 presjek pi3)+(pi2 presjek pi3) (uzimite npr. 3 paralelna pravca u ravnini)

(4) volumen sfere uopce nismo definirali na vjezbama...pa pogotovo ne vrijedi da je on u 4 dimenzije jednak 4/3r^3*pi

(5) teziste nije tocka jednako udaljena od svih vrhova simpleksa

(6) kut izmedju dviju k-ravnina se ne definira kao kut izmedju "normala" na te ravnine...na taj nacin smo racunali samo kut izmedju hiperravnina

(7) kod trazenja kuta izmedju ravnina, ne uzimaju se tocke iz jedne ravnine i onda projiciraju na drugu, vec se uzimaju vektori iz smjera prve ravnine i oni se projiciraju na smjer druge ravnine

(8 ) iz detA=+-1 ne slijedi da je matrica A ortogonalna...matrica A je ortogonalna akko je A*(A^T)=(A^T)*A=I, ovdje je A^T transponirana matrica od A, pa je "nuspojava" ovog detA=+-1

Evo, nadam se da ce ovo bar malo pomoci na iducim pismenima...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 11:22 čet, 24. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

hoce li biti objavljeni rezultati pismenog na netu(24.06)?
hoce li biti objavljeni rezultati pismenog na netu(24.06)?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:26 čet, 24. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako se 4.puta padne,da li se ide na usmeni bez obzira na pad?(postoje price da ako se padne na pismenom 4.put iz euk.da prof.neda da se ide na usmeni tj.na komisiju)
ako se 4.puta padne,da li se ide na usmeni bez obzira na pad?(postoje price da ako se padne na pismenom 4.put iz euk.da prof.neda da se ide na usmeni tj.na komisiju)


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Euklidski prostori Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan