Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Potpis iz LA1 ili ne?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
duleibonaca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 10. 2008. (12:32:37)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:00 uto, 13. 1. 2009    Naslov: Potpis iz LA1 ili ne? Citirajte i odgovorite

Zanima me dali je moguće dobit potpis iz LA1 kod profesora Antonića ako se ima manje od 5 bodova iz blitz testova i položene kolokvije. Znam da svugdje piše da se nemože, ali sam prije na forumu naletio na neke rezultate gdje je studentima s manje od 50% riješenih zadataka iz blitz testova pisalo pokraj rezultata da imaju neku vrstu popravnog iz blitza??? postoji li tako nešto ili ne?
Također me zanima u slučaju ne dobivanja potpisa iz LA1, da li se mogu upisati ostali predmeti u 2 semestru i jeli moguć upis na 2 godinu faksa bez položene LA? Ako da, se mogu upisati svi predmeti ili ne?

Hvala unaprijed na odgovoru :wink:
Zanima me dali je moguće dobit potpis iz LA1 kod profesora Antonića ako se ima manje od 5 bodova iz blitz testova i položene kolokvije. Znam da svugdje piše da se nemože, ali sam prije na forumu naletio na neke rezultate gdje je studentima s manje od 50% riješenih zadataka iz blitz testova pisalo pokraj rezultata da imaju neku vrstu popravnog iz blitza??? postoji li tako nešto ili ne?
Također me zanima u slučaju ne dobivanja potpisa iz LA1, da li se mogu upisati ostali predmeti u 2 semestru i jeli moguć upis na 2 godinu faksa bez položene LA? Ako da, se mogu upisati svi predmeti ili ne?

Hvala unaprijed na odgovoru Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 16:26 uto, 13. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

e ovak, redom.
imaš popravni blitz iz LA-a, al uz uvjet da si na prvih četiri prikupio trideset posto bodova, mislim da je tolko potrebno, sad evo idem vidjet jer i mene zanima na ovom linku: http://www.math.hr/Default.aspx?art=2671
vidit ćeš da nejde baš sve kolegije za upisat. na ovom linku su ti svi kolegiji druge godine koje je moguće upisat: http://www.math.hr/Default.aspx?art=2662.
da, ovoga, zaboravih napisat da je moguć upis u drugi semestar, mislim, al onda ne možeš upisat LA2 samo, a ostalo možeš. pa onda, recimo, možeš upisat parcijalu druge godine, bez Diferencijalnog računa u prvom semestru, pa onda ti iz drugog semestra otpadaju još dva kolegija. normalno, u zimskom semestru iduće godine možeš opet upisat LA1 i onda ako ju položiš (naravno, uz sve ostalo sa druge godine) možeš upisati i numeričku matematiku (koja je u ljetnom semestru), al ti se onda ostaju i dalje vući kolegiji vezani za Diferencijalni račun više varijabli i onda ti se to može poprilično odužiti studiranje i........
ustvari, i ne mora. možeš ti ne dat sad LA1, pa onda kasnije paralelno sa ostalim kolegijima upisivati parcijale i rješavati se svega što se bazira na LA1. u biti, možeš upisati drugu godinu, al ne sve kolegije.

nadam se da sam ti pomogo :)
e ovak, redom.
imaš popravni blitz iz LA-a, al uz uvjet da si na prvih četiri prikupio trideset posto bodova, mislim da je tolko potrebno, sad evo idem vidjet jer i mene zanima na ovom linku: http://www.math.hr/Default.aspx?art=2671
vidit ćeš da nejde baš sve kolegije za upisat. na ovom linku su ti svi kolegiji druge godine koje je moguće upisat: http://www.math.hr/Default.aspx?art=2662.
da, ovoga, zaboravih napisat da je moguć upis u drugi semestar, mislim, al onda ne možeš upisat LA2 samo, a ostalo možeš. pa onda, recimo, možeš upisat parcijalu druge godine, bez Diferencijalnog računa u prvom semestru, pa onda ti iz drugog semestra otpadaju još dva kolegija. normalno, u zimskom semestru iduće godine možeš opet upisat LA1 i onda ako ju položiš (naravno, uz sve ostalo sa druge godine) možeš upisati i numeričku matematiku (koja je u ljetnom semestru), al ti se onda ostaju i dalje vući kolegiji vezani za Diferencijalni račun više varijabli i onda ti se to može poprilično odužiti studiranje i........
ustvari, i ne mora. možeš ti ne dat sad LA1, pa onda kasnije paralelno sa ostalim kolegijima upisivati parcijale i rješavati se svega što se bazira na LA1. u biti, možeš upisati drugu godinu, al ne sve kolegije.

nadam se da sam ti pomogo Smile



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
bad_angel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2008. (18:30:25)
Postovi: (43)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0
Lokacija: svugdje po malo

PostPostano: 12:48 čet, 22. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kada ce se pisat popravni iz bliceva? onaj tjedan kad su kolokviji ili poslije usmenog?
a kada ce se pisat popravni iz bliceva? onaj tjedan kad su kolokviji ili poslije usmenog?



_________________
u raju je lijepo,ali u paklu je ekipa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 15:42 čet, 22. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bad_angel"]a kada ce se pisat popravni iz bliceva? onaj tjedan kad su kolokviji ili poslije usmenog?[/quote]
mislim da bi to trebalo bit prije usmenog u svakom slučaju, jer, kolko sam skužio sva ta pravila, blicevi su jedan od uvjeta za izać na usmeni.
bad_angel (napisa):
a kada ce se pisat popravni iz bliceva? onaj tjedan kad su kolokviji ili poslije usmenog?

mislim da bi to trebalo bit prije usmenog u svakom slučaju, jer, kolko sam skužio sva ta pravila, blicevi su jedan od uvjeta za izać na usmeni.



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
bad_angel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2008. (18:30:25)
Postovi: (43)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0
Lokacija: svugdje po malo

PostPostano: 18:28 čet, 22. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

a ako padnem la1, onda ju mogu polagati tek slijedece godine,ili mogu slijedeci semestar,pa la2 sljedece godine 1.semestar ili?
a ako padnem la1, onda ju mogu polagati tek slijedece godine,ili mogu slijedeci semestar,pa la2 sljedece godine 1.semestar ili?



_________________
u raju je lijepo,ali u paklu je ekipa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:36 čet, 22. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bad_angel"]a ako padnem la1, onda ju mogu polagati tek slijedece godine,ili mogu slijedeci semestar,pa la2 sljedece godine 1.semestar ili?[/quote]

Na zalost, tek sljedece godine. :( Nemamo kapaciteta (nastavnih i prostornih) da bi u svakom semestru drzali kolegije iz oba semstra. :(
bad_angel (napisa):
a ako padnem la1, onda ju mogu polagati tek slijedece godine,ili mogu slijedeci semestar,pa la2 sljedece godine 1.semestar ili?


Na zalost, tek sljedece godine. Sad Nemamo kapaciteta (nastavnih i prostornih) da bi u svakom semestru drzali kolegije iz oba semstra. Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 0:13 sub, 24. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Aha,meni nije jasno zasto se ne moze napraviti, npr ako padnem LA1 i uspijem naucit sama doma,da bude neki ispitni rok u 4 mjesecu prije kolokvija iz LA2(ili kad vec odrede profesori). Uz to vrijeme slusam LA2. Ako LA1 polozim , tada u 6-7 mjesec mogu izac normalno na LA2. Za to ne treba imat prostornih kapaciteta, a profesorima LA1 bi oduzelo eventualno 4 dana u 4 mjesecu. Jel to tako zakonski ili samovoljno na faksu odredeno? Bi li se to moglo postic uz dobru volju i malo truda ili zakon ogranicava?
Aha,meni nije jasno zasto se ne moze napraviti, npr ako padnem LA1 i uspijem naucit sama doma,da bude neki ispitni rok u 4 mjesecu prije kolokvija iz LA2(ili kad vec odrede profesori). Uz to vrijeme slusam LA2. Ako LA1 polozim , tada u 6-7 mjesec mogu izac normalno na LA2. Za to ne treba imat prostornih kapaciteta, a profesorima LA1 bi oduzelo eventualno 4 dana u 4 mjesecu. Jel to tako zakonski ili samovoljno na faksu odredeno? Bi li se to moglo postic uz dobru volju i malo truda ili zakon ogranicava?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan