Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Raspored predavanja i vježbi za drugi semestar?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 12:02 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Raspored predavanja i vježbi za drugi semestar? Citirajte i odgovorite

Možda je malo off-topic ali nisam znao gdje oglasiti.Uglavnom,hoće li raspored predavanja i vježbi ostati isti kao u prvom semestru ili se mijenja i ako se mijenja hoće li biti izvješan prije ponedjeljka,dakle u petak :?:
Možda je malo off-topic ali nisam znao gdje oglasiti.Uglavnom,hoće li raspored predavanja i vježbi ostati isti kao u prvom semestru ili se mijenja i ako se mijenja hoće li biti izvješan prije ponedjeljka,dakle u petak Question


[Vrh]
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 13:08 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Re: Raspored predavanja i vježbi za drugi semestar? Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Možda je malo off-topic ali nisam znao gdje oglasiti.Uglavnom,hoće li raspored predavanja i vježbi ostati isti kao u prvom semestru ili se mijenja i ako se mijenja hoće li biti izvješan prije ponedjeljka,dakle u petak :?:[/quote]

Nešto se mijenja, nešto ostaje... obješen je već danas.
Anonymous (napisa):
Možda je malo off-topic ali nisam znao gdje oglasiti.Uglavnom,hoće li raspored predavanja i vježbi ostati isti kao u prvom semestru ili se mijenja i ako se mijenja hoće li biti izvješan prije ponedjeljka,dakle u petak Question


Nešto se mijenja, nešto ostaje... obješen je već danas.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 13:10 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala,eto me na faksu :wink:
Hvala,eto me na faksu Wink


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:08 pet, 27. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima možda gdje na netu??
ima možda gdje na netu??


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:31 pet, 27. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]ima možda gdje na netu??[/quote]

Ima. :D [i]The link is out there...[/i] :P
(negdje na Forumu; potrazite malo)
Anonymous (napisa):
ima možda gdje na netu??


Ima. Very Happy The link is out there... Razz
(negdje na Forumu; potrazite malo)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:01 pet, 27. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

hihihi,you are so cruel!!! :wink:
hihihi,you are so cruel!!! Wink


[Vrh]
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 19:20 pet, 27. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

imas na faxovskim općenitostima o novom rasporedu (to ti je drugi forum na ovom siteu)
imas na faxovskim općenitostima o novom rasporedu (to ti je drugi forum na ovom siteu)



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
divERgeNt
Gost





PostPostano: 11:15 sub, 28. 2. 2004    Naslov: ne ne nema ga Citirajte i odgovorite

na netu je stari raspored..
dajte to malo azurnije


???????????????????????????
nije okruglo sve sto se kotrlja
na netu je stari raspored..
dajte to malo azurnije


???????????????????????????
nije okruglo sve sto se kotrlja


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:41 sub, 28. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Idi u forum-elementarna matematika I
Idi u forum-elementarna matematika I


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:47 sub, 28. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Oprosti,htjedoh reći 'faxove općenitosti' ! :oops:
Oprosti,htjedoh reći 'faxove općenitosti' ! Embarassed


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:47 sub, 28. 2. 2004    Naslov: Re: ne ne nema ga Citirajte i odgovorite

[quote="divERgeNt"]na netu je stari raspored..
dajte to malo azurnije [/quote]

Dakle, odmah drugi po redu announcement u "Faxovskim opcenitostima". :roll:

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=1568

Dovoljno azurno? :roll:

[quote="divERgeNt"]nije okruglo sve sto se kotrlja[/quote]

Tebi se bas svidja taj izraz... :D Ako si otvoris acc na Forumu, moci ces to staviti kao signature... 8)
divERgeNt (napisa):
na netu je stari raspored..
dajte to malo azurnije


Dakle, odmah drugi po redu announcement u "Faxovskim opcenitostima". Rolling Eyes

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=1568

Dovoljno azurno? Rolling Eyes

divERgeNt (napisa):
nije okruglo sve sto se kotrlja


Tebi se bas svidja taj izraz... Very Happy Ako si otvoris acc na Forumu, moci ces to staviti kao signature... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
divergent
Gost





PostPostano: 15:57 sub, 28. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

dakle sori gledo sam sam na sluzbenim stranicama tamo je stari raspored


sto se tice mog komentara na medjurok shvatio ssam da je mal pre arogantno to na kraju ispalo :roll:, nadam se da ce 'eventualni' shvatit moju frustriranost u svjetlu dogadjaja

ne pokushavam svalit krivicu na nikoga *ima josh rokova *








primjenom sile bilo koji objekt bi se mogao zakotrljati
dakle sori gledo sam sam na sluzbenim stranicama tamo je stari raspored


sto se tice mog komentara na medjurok shvatio ssam da je mal pre arogantno to na kraju ispalo Rolling Eyes, nadam se da ce 'eventualni' shvatit moju frustriranost u svjetlu dogadjaja

ne pokushavam svalit krivicu na nikoga *ima josh rokova *








primjenom sile bilo koji objekt bi se mogao zakotrljati


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:49 sub, 28. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="divergent"]primjenom sile bilo koji objekt bi se mogao zakotrljati[/quote]

Zar i [url=http://anneke.hispeed.com/vampire/iwtv/24-4b.jpe]pougljenjeni ostaci Claudije i Madeleine[/url] iz :bow: [url=http://anneke.hispeed.com/vampire/interview.html]Intervjua s Vampirom[/url] :bow: :?: :lol:
divergent (napisa):
primjenom sile bilo koji objekt bi se mogao zakotrljati


Zar i pougljenjeni ostaci Claudije i Madeleine iz I bow before you Intervjua s Vampirom I bow before you Question Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
divERgenT
Gost





PostPostano: 20:31 sub, 28. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="divergent"]primjenom sile bilo koji objekt bi se mogao zakotrljati[/quote]

Zar i [url=http://anneke.hispeed.com/vampire/iwtv/24-4b.jpe]pougljenjeni ostaci Claudije i Madeleine[/url] iz :bow: [url=http://anneke.hispeed.com/vampire/interview.html]Intervjua s Vampirom[/url] :bow: :?: :lol:[/quote]

DA svakako je se ovdje radi o vise objekata mikroskopske velicine
naime pri eksoziciji nji dvi svjetlosti pukle se molekularne veze u prijashnjem objektu ....bla...



+++++++++++++++++++
ajd dobro Primjenom sile na objekt ,u idealnom sustavu, nisam bash vise siguran sta cemo postick
vsego (napisa):
divergent (napisa):
primjenom sile bilo koji objekt bi se mogao zakotrljati


Zar i pougljenjeni ostaci Claudije i Madeleine iz I bow before you Intervjua s Vampirom I bow before you Question Laughing


DA svakako je se ovdje radi o vise objekata mikroskopske velicine
naime pri eksoziciji nji dvi svjetlosti pukle se molekularne veze u prijashnjem objektu ....bla...



+++++++++++++++++++
ajd dobro Primjenom sile na objekt ,u idealnom sustavu, nisam bash vise siguran sta cemo postick


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:37 sub, 28. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="divERgenT"]Primjenom sile na objekt ,u idealnom sustavu, nisam bash vise siguran sta cemo postick[/quote]

Znojenje onoga tko primjenjuje silu, naravno! :P
(ili buku, ako je doticni stroj, a ne zivo bice ;))
divERgenT (napisa):
Primjenom sile na objekt ,u idealnom sustavu, nisam bash vise siguran sta cemo postick


Znojenje onoga tko primjenjuje silu, naravno! Razz
(ili buku, ako je doticni stroj, a ne zivo bice Wink)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
divERgenT
Gost





PostPostano: 14:14 ned, 29. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][/quote]
Znojenje onoga tko primjenjuje silu, naravno! :P
(ili buku, ako je doticni stroj, a ne zivo bice ;))[/quote]

pa ti imash odgovor za sve ... ali nisi iskljuchio ni jednu mogucnost iz mog 'signitura' a da ja tebe pitam sta ako silu stvaramo pomocu opruge koja se ne znoji i i ne stvara nikakvu buku dok je zategnuta,, a cisto ovak da se zna napinjali smo je kroz jedno cijelo popodne uz kavicu bez ikakvog zamaranja ili pomocu supersonicnog fuziskog generatora
vsego (napisa):

Znojenje onoga tko primjenjuje silu, naravno! Razz
(ili buku, ako je doticni stroj, a ne zivo bice Wink)[/quote]

pa ti imash odgovor za sve ... ali nisi iskljuchio ni jednu mogucnost iz mog 'signitura' a da ja tebe pitam sta ako silu stvaramo pomocu opruge koja se ne znoji i i ne stvara nikakvu buku dok je zategnuta,, a cisto ovak da se zna napinjali smo je kroz jedno cijelo popodne uz kavicu bez ikakvog zamaranja ili pomocu supersonicnog fuziskog generatora


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:09 ned, 29. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="divERgenT"]sta ako silu stvaramo pomocu opruge koja se ne znoji i i ne stvara nikakvu buku dok je zategnuta,, a cisto ovak da se zna napinjali smo je kroz jedno cijelo popodne uz kavicu bez ikakvog zamaranja ili pomocu supersonicnog fuziskog generatora[/quote]

To je iznimka koja potvrdjuje pravilo. :PP
divERgenT (napisa):
sta ako silu stvaramo pomocu opruge koja se ne znoji i i ne stvara nikakvu buku dok je zategnuta,, a cisto ovak da se zna napinjali smo je kroz jedno cijelo popodne uz kavicu bez ikakvog zamaranja ili pomocu supersonicnog fuziskog generatora


To je iznimka koja potvrdjuje pravilo. Weeee-heeee!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
divERgeNt
Gost





PostPostano: 21:28 pon, 1. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="divERgenT"]sta ako silu stvaramo pomocu opruge koja se ne znoji i i ne stvara nikakvu buku dok je zategnuta,, a cisto ovak da se zna napinjali smo je kroz jedno cijelo popodne uz kavicu bez ikakvog zamaranja ili pomocu supersonicnog fuziskog generatora[/quote]

To je iznimka koja potvrdjuje pravilo. :PP[/quote]

BLA....pusti me za zavrsim ovu temu...

inace iznimka koja potvrdjuje pravilo je ona [u]poduzeta protivno [/u] pravilima odnosno svojim losim ishodom upucuje na nuznost poshtivanja pravila sto ovo :lol:
:slonic:
[b][u]NI[/u][/b]jeeeeee lala lalala la
:chilli: :chilli: :chilli: :chilli:
vsego (napisa):
divERgenT (napisa):
sta ako silu stvaramo pomocu opruge koja se ne znoji i i ne stvara nikakvu buku dok je zategnuta,, a cisto ovak da se zna napinjali smo je kroz jedno cijelo popodne uz kavicu bez ikakvog zamaranja ili pomocu supersonicnog fuziskog generatora


To je iznimka koja potvrdjuje pravilo. Weeee-heeee!!!


BLA....pusti me za zavrsim ovu temu...

inace iznimka koja potvrdjuje pravilo je ona poduzeta protivno pravilima odnosno svojim losim ishodom upucuje na nuznost poshtivanja pravila sto ovo Laughing
Rozi slonic
NIjeeeeee lala lalala la
Dancing chilli Dancing chilli Dancing chilli Dancing chilli


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan