Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

nejasnoća oko završnog ispita
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
amorphis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (23:15:13)
Postovi: (101)16
Sarma = la pohva - posuda
= 19 - 11
Lokacija: zg

PostPostano: 15:12 sri, 11. 2. 2009    Naslov: nejasnoća oko završnog ispita Citirajte i odgovorite

danas smo pisali kolokvij i profesor je napisao na ploču da je završni dio ispita u srijedu, 18. 2. 2009. u 15:00 sati, a u tablici rasporeda kolokvija stoji da je termin popravnih/završnih u srijedu 18.2.2009. u 12:00, to sad znači da mi sami ocjenimo da li želimo na popravni odnosno završni ili se ravna po datumu kojeg je profesor napisao i onda 18.2.2009. u 12:00 otpada?

+ na stranici kolegija piše:

"Na popravni ispit mogu izaći studenti koji na kolokvijima i završnom ispitu nisu dobili prolaznu ocjenu. Uvjet za izlazak na popravni ispit je ukupno barem 20 bodova sa kolokvija i završnog ispita."

po tome bi, dakle, završni trebao biti prije popravnog što je i logično
danas smo pisali kolokvij i profesor je napisao na ploču da je završni dio ispita u srijedu, 18. 2. 2009. u 15:00 sati, a u tablici rasporeda kolokvija stoji da je termin popravnih/završnih u srijedu 18.2.2009. u 12:00, to sad znači da mi sami ocjenimo da li želimo na popravni odnosno završni ili se ravna po datumu kojeg je profesor napisao i onda 18.2.2009. u 12:00 otpada?

+ na stranici kolegija piše:

"Na popravni ispit mogu izaći studenti koji na kolokvijima i završnom ispitu nisu dobili prolaznu ocjenu. Uvjet za izlazak na popravni ispit je ukupno barem 20 bodova sa kolokvija i završnog ispita."

po tome bi, dakle, završni trebao biti prije popravnog što je i logično



_________________
We strongly recommend using Firefox to fully enjoy this site.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2007. (17:53:31)
Postovi: (8E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 16:22 sri, 11. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Završni ispit je u 18.2. a popravni će pretpostavljam biti nakon njega jedan dan, jer i sa završnog bodovi se računaju u tih 20 za popravni.
Završni ispit je u 18.2. a popravni će pretpostavljam biti nakon njega jedan dan, jer i sa završnog bodovi se računaju u tih 20 za popravni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ekatarina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2007. (19:22:50)
Postovi: (161)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
30 = 47 - 17

PostPostano: 17:11 sri, 11. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko sam ja shavtila, zavrsni je u slijedecu srijedu 18., a popravni srijedu iza toga, trebali bismo imati i jedno i drugo, a nema smisla da budu dan za danom, kako je netko gore napisao, pa ni ispraviti se ne moze tako brzo...
Koliko sam ja shavtila, zavrsni je u slijedecu srijedu 18., a popravni srijedu iza toga, trebali bismo imati i jedno i drugo, a nema smisla da budu dan za danom, kako je netko gore napisao, pa ni ispraviti se ne moze tako brzo...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2007. (17:53:31)
Postovi: (8E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 17:29 sri, 11. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad sam rekla da će popravni biti jedan dan nakon završnog nisam mislila doslovno 1 dan jer to nije dovoljno za ispraviti završne nego jedan lijepi sunčani dan kada oni to odrede.
Kad sam rekla da će popravni biti jedan dan nakon završnog nisam mislila doslovno 1 dan jer to nije dovoljno za ispraviti završne nego jedan lijepi sunčani dan kada oni to odrede.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lucika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (17:52:27)
Postovi: (12F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 34 - 10

PostPostano: 10:12 čet, 12. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

da ne otvaram novu temu...jer zna netko kako ce izgledat ovaj završni ispit?znam da je prof.Basrak na predavanjima spomenuo da će biti definicije i dokazi ne duži od 2 reda ali ako netko ima iskustva (ili primjerak :D ) od prošle godine konkretno?
da ne otvaram novu temu...jer zna netko kako ce izgledat ovaj završni ispit?znam da je prof.Basrak na predavanjima spomenuo da će biti definicije i dokazi ne duži od 2 reda ali ako netko ima iskustva (ili primjerak Very Happy ) od prošle godine konkretno?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 10:39 čet, 12. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

zar ne bi trebalo biti nešto drukčije nego lani jer je drugi profesor?
zar ne bi trebalo biti nešto drukčije nego lani jer je drugi profesor?



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ekatarina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2007. (19:22:50)
Postovi: (161)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
30 = 47 - 17

PostPostano: 10:56 čet, 12. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lucika"]da ne otvaram novu temu...jer zna netko kako ce izgledat ovaj završni ispit?znam da je prof.Basrak na predavanjima spomenuo da će biti definicije i dokazi ne duži od 2 reda ali ako netko ima iskustva (ili primjerak :D ) od prošle godine konkretno?[/quote]

Prof.Vondracek kaze da ne zna, da ce biti nesto teorema, nesto teorijskih zadataka kao u ovim kolokvijima.
Sto je jos prof.Basrak rekao? Omjer teorije i zadataka? Hoce li cijeli biti u tim definicijama i kratkim dokazima ili ce biti i zadataka?

Prosle godine bio je prof.Sarapa koji ima usmeni zavrsni, tako da nam oni ne mogu pomoci...
lucika (napisa):
da ne otvaram novu temu...jer zna netko kako ce izgledat ovaj završni ispit?znam da je prof.Basrak na predavanjima spomenuo da će biti definicije i dokazi ne duži od 2 reda ali ako netko ima iskustva (ili primjerak Very Happy ) od prošle godine konkretno?


Prof.Vondracek kaze da ne zna, da ce biti nesto teorema, nesto teorijskih zadataka kao u ovim kolokvijima.
Sto je jos prof.Basrak rekao? Omjer teorije i zadataka? Hoce li cijeli biti u tim definicijama i kratkim dokazima ili ce biti i zadataka?

Prosle godine bio je prof.Sarapa koji ima usmeni zavrsni, tako da nam oni ne mogu pomoci...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 11:46 čet, 12. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lucika"]da ne otvaram novu temu...jer zna netko kako ce izgledat ovaj završni ispit?znam da je prof.Basrak na predavanjima spomenuo da će biti definicije i dokazi ne duži od 2 reda ali ako netko ima iskustva (ili primjerak :D ) od prošle godine konkretno?[/quote]
A ono... Kolko uopće tma ima dokaz duži od 2 reda? Biće dabi 3, od toga je primjena jednog bila na 1. kolokviju. Onaj jedan s onin neprekidnostima, limesima, F kad x->oo se koristi vako i u drugin stvarima pa ajde neće ni on bit jer će ga drugi zadaci pokrit, i ostaje valjda CGT. A on može proć kao `Zadatak za one koji žele 5`, al` to bi mogli stavit jedino ako in po kolokvijima bude parilo da bi dosta ljudi moglo imat 5 pa da se reducira broj. U suprotnom, neće ni on doć :lol:
Mislin da san zaboravila onaj jedan kod kojeg se u dokazu koriste šeme da je nešto rastući/padajući niz događaja, al` iston logikon, ni taj neće bit jer su ti r/p događaji bili u 1. zadatku 1. kolokvija :D I tako... To ti je točno ono šta prof. kaže :D Ostaje naučit sve ostalo, a to je nekih 97% kolegija :D

Bit će nam i zadaci ;) Njih očekujen cca 1/3.

:birds:


*sve su ovo subjektivne procjene
lucika (napisa):
da ne otvaram novu temu...jer zna netko kako ce izgledat ovaj završni ispit?znam da je prof.Basrak na predavanjima spomenuo da će biti definicije i dokazi ne duži od 2 reda ali ako netko ima iskustva (ili primjerak Very Happy ) od prošle godine konkretno?

A ono... Kolko uopće tma ima dokaz duži od 2 reda? Biće dabi 3, od toga je primjena jednog bila na 1. kolokviju. Onaj jedan s onin neprekidnostima, limesima, F kad x→oo se koristi vako i u drugin stvarima pa ajde neće ni on bit jer će ga drugi zadaci pokrit, i ostaje valjda CGT. A on može proć kao `Zadatak za one koji žele 5`, al` to bi mogli stavit jedino ako in po kolokvijima bude parilo da bi dosta ljudi moglo imat 5 pa da se reducira broj. U suprotnom, neće ni on doć Laughing
Mislin da san zaboravila onaj jedan kod kojeg se u dokazu koriste šeme da je nešto rastući/padajući niz događaja, al` iston logikon, ni taj neće bit jer su ti r/p događaji bili u 1. zadatku 1. kolokvija Very Happy I tako... To ti je točno ono šta prof. kaže Very Happy Ostaje naučit sve ostalo, a to je nekih 97% kolegija Very Happy

Bit će nam i zadaci Wink Njih očekujen cca 1/3.

Ptičice...


*sve su ovo subjektivne procjene



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GCOX
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2006. (12:43:03)
Postovi: (A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 18 - 27
Lokacija: SPLIT_ZAGREB

PostPostano: 13:42 čet, 12. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ekatarina"]
Prof.Vondracek kaze da ne zna, da ce biti nesto teorema, nesto teorijskih zadataka kao u ovim kolokvijima.
Sto je jos prof.Basrak rekao? Omjer teorije i zadataka? Hoce li cijeli biti u tim definicijama i kratkim dokazima ili ce biti i zadataka?

Prosle godine bio je prof.Sarapa koji ima usmeni zavrsni, tako da nam oni ne mogu pomoci...[/quote]

krivo...nama je bia i zavrsni i usmeni prosle godine al za vase dusevno dobro bolje da neznate kako to izgleda a i nema potribe da znate jer tako 101% nece bit ove godine...
ekatarina (napisa):

Prof.Vondracek kaze da ne zna, da ce biti nesto teorema, nesto teorijskih zadataka kao u ovim kolokvijima.
Sto je jos prof.Basrak rekao? Omjer teorije i zadataka? Hoce li cijeli biti u tim definicijama i kratkim dokazima ili ce biti i zadataka?

Prosle godine bio je prof.Sarapa koji ima usmeni zavrsni, tako da nam oni ne mogu pomoci...


krivo...nama je bia i zavrsni i usmeni prosle godine al za vase dusevno dobro bolje da neznate kako to izgleda a i nema potribe da znate jer tako 101% nece bit ove godine...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ekatarina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2007. (19:22:50)
Postovi: (161)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
30 = 47 - 17

PostPostano: 17:01 čet, 12. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="GCOX"][quote="ekatarina"]
Prof.Vondracek kaze da ne zna, da ce biti nesto teorema, nesto teorijskih zadataka kao u ovim kolokvijima.
Sto je jos prof.Basrak rekao? Omjer teorije i zadataka? Hoce li cijeli biti u tim definicijama i kratkim dokazima ili ce biti i zadataka?

Prosle godine bio je prof.Sarapa koji ima usmeni zavrsni, tako da nam oni ne mogu pomoci...[/quote]

krivo...nama je bia i zavrsni i usmeni prosle godine al za vase dusevno dobro bolje da neznate kako to izgleda a i nema potribe da znate jer tako 101% nece bit ove godine...[/quote]

da, i mislila sam da vam je mozda bio i pismeni zavrsni, ali mi se nije dalo to recenicom rastumaciti, jer je ideja ta da nam ne mozete pomoci, jer su programi i profesori drugaciji (da napisem dovoljno drugaciji? da ne bi netko napisao, pa ipak nisu toliko drugaciji, samo tamo i vamo, i vamo i tamo...).
Ma nista, samo primjecujem kako je tesko pisati po ovom forumu, jer svi uocavaju nepreciznosti, i stalno neki ispravci ispravaka.. Primjecujem i ja u svojim postovima, ali stedim na recenicama, iako, evo sada sam ih morala bezveze trositi, pa mi mozda taktika na kraju i nije dobra, jos jedan problem koji pohlepni algoritam ne rijesava... :):) Ma idem.
GCOX (napisa):
ekatarina (napisa):

Prof.Vondracek kaze da ne zna, da ce biti nesto teorema, nesto teorijskih zadataka kao u ovim kolokvijima.
Sto je jos prof.Basrak rekao? Omjer teorije i zadataka? Hoce li cijeli biti u tim definicijama i kratkim dokazima ili ce biti i zadataka?

Prosle godine bio je prof.Sarapa koji ima usmeni zavrsni, tako da nam oni ne mogu pomoci...


krivo...nama je bia i zavrsni i usmeni prosle godine al za vase dusevno dobro bolje da neznate kako to izgleda a i nema potribe da znate jer tako 101% nece bit ove godine...


da, i mislila sam da vam je mozda bio i pismeni zavrsni, ali mi se nije dalo to recenicom rastumaciti, jer je ideja ta da nam ne mozete pomoci, jer su programi i profesori drugaciji (da napisem dovoljno drugaciji? da ne bi netko napisao, pa ipak nisu toliko drugaciji, samo tamo i vamo, i vamo i tamo...).
Ma nista, samo primjecujem kako je tesko pisati po ovom forumu, jer svi uocavaju nepreciznosti, i stalno neki ispravci ispravaka.. Primjecujem i ja u svojim postovima, ali stedim na recenicama, iako, evo sada sam ih morala bezveze trositi, pa mi mozda taktika na kraju i nije dobra, jos jedan problem koji pohlepni algoritam ne rijesava... SmileSmile Ma idem.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 17:42 čet, 12. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

slazem se s GCOX-om jer vjerojatnost od prosle godine i ove nemaju bas puno slicnosti.

@Masiela : sto se ne bi moglo ispitivati isto gradivo na kolokvijima i na zavrsnom? pogledaj malo dif raf...
Nemam blage sta bi moglo doci, ali po mojoj logici ce biti osnovne stvari ...
slazem se s GCOX-om jer vjerojatnost od prosle godine i ove nemaju bas puno slicnosti.

@Masiela : sto se ne bi moglo ispitivati isto gradivo na kolokvijima i na zavrsnom? pogledaj malo dif raf...
Nemam blage sta bi moglo doci, ali po mojoj logici ce biti osnovne stvari ...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 21:52 čet, 12. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sunny"]@Masiela : sto se ne bi moglo ispitivati isto gradivo na kolokvijima i na zavrsnom? pogledaj malo dif raf...[/quote]
Instiktivno razmišljan na glas, a ti pitaš zašto :lol:

A u vezi difrafa, budimo realni - na usmenom će tribat pokazat nešto veću dozu razumijevanja i znanja. Spomenimo samo krasotu od tma o inverznoj fji. E kad bi se bar samo ono kolokvijsko tražilo na usmenom :D
sunny (napisa):
@Masiela : sto se ne bi moglo ispitivati isto gradivo na kolokvijima i na zavrsnom? pogledaj malo dif raf...

Instiktivno razmišljan na glas, a ti pitaš zašto Laughing

A u vezi difrafa, budimo realni - na usmenom će tribat pokazat nešto veću dozu razumijevanja i znanja. Spomenimo samo krasotu od tma o inverznoj fji. E kad bi se bar samo ono kolokvijsko tražilo na usmenom Very Happy



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nameless
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2007. (13:59:36)
Postovi: (58)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:04 sub, 14. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

e
jel iko zna kolko bodova treba za četvorku
e
jel iko zna kolko bodova treba za četvorku


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 14:17 sub, 14. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm, nigdje ne piše al ja bi pretpostavila oko 75 :?
hm, nigdje ne piše al ja bi pretpostavila oko 75 Confused



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
behemont
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2008. (21:21:19)
Postovi: (124)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 53 - 61

PostPostano: 15:43 sub, 14. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="GCOX"]

krivo...nama je bia i zavrsni i usmeni prosle godine al za vase dusevno dobro bolje da neznate kako to izgleda a i nema potribe da znate jer tako 101% nece bit ove godine...[/quote]

rade bi kako je vama bilo nego samo zavrsni...veliki je hendikep sto nema usmenog.
GCOX (napisa):


krivo...nama je bia i zavrsni i usmeni prosle godine al za vase dusevno dobro bolje da neznate kako to izgleda a i nema potribe da znate jer tako 101% nece bit ove godine...


rade bi kako je vama bilo nego samo zavrsni...veliki je hendikep sto nema usmenog.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 16:05 sub, 14. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm, sve ovisi o tvojim željama :)
s usmenim je vjerojatno lakše imat višu ocjenu, ako si 'slučajno' podbacio na nekom kolokviju. ali lakše je i past...
hm, sve ovisi o tvojim željama Smile
s usmenim je vjerojatno lakše imat višu ocjenu, ako si 'slučajno' podbacio na nekom kolokviju. ali lakše je i past...



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
behemont
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2008. (21:21:19)
Postovi: (124)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 53 - 61

PostPostano: 18:15 sub, 14. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BitterSweet"]ali lakše je i past...[/quote]

ako ce te rusit na usmenom, ono to je valjda samo zato jer ne znas osnove...a koji je cilj kolegija ako ce ga netko proc a da ne zna osnove?

da se ovo ne bi krivo shvatilo, daleko od toga da ja zelim da netko ne prode :)
BitterSweet (napisa):
ali lakše je i past...


ako ce te rusit na usmenom, ono to je valjda samo zato jer ne znas osnove...a koji je cilj kolegija ako ce ga netko proc a da ne zna osnove?

da se ovo ne bi krivo shvatilo, daleko od toga da ja zelim da netko ne prode Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 18:31 sub, 14. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, svi ljudi koji znaju osnove nečega imaju bar dvojku... :roll:
nije to baš tako...
da, svi ljudi koji znaju osnove nečega imaju bar dvojku... Rolling Eyes
nije to baš tako...



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
behemont
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2008. (21:21:19)
Postovi: (124)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 53 - 61

PostPostano: 21:06 sub, 14. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

onda ocito ne mislimo na iste osnove :shock:
onda ocito ne mislimo na iste osnove Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blah
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2006. (18:07:56)
Postovi: (C1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 8

PostPostano: 12:22 pon, 16. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nek danas neko pita asistente na žalbama kak će izgledati završni...
Nek danas neko pita asistente na žalbama kak će izgledati završni...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan