Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Polaganje kolegija (bolonja)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Uvod u optimizaciju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 10:13 pon, 2. 2. 2009    Naslov: Polaganje kolegija (bolonja) Citirajte i odgovorite

Meni se nakon zadnja 2 predavanja sve pomiješalo što se tiče polaganja ovog predmeta, tj. termina...
Uglavnom,
1. pišemo kolokvij u srijedu 11.2. u 12h, onda
2. pišemo pismeni (koji je uvjet za usmeni) u utorak 17.2. u 9h (tako piše na math.hr)
3. izlazimo na usmeni nakon tog utorka ili kad?
A što ako netko ne prođe taj "pismeni"?
I postoji li mogućnost popravka usmenog?
Makar piše da je popravak samo za one koji opravdano ne pristupe nekom dijelu ispitivanja (kolokvij,pismeni)...
Meni se nakon zadnja 2 predavanja sve pomiješalo što se tiče polaganja ovog predmeta, tj. termina...
Uglavnom,
1. pišemo kolokvij u srijedu 11.2. u 12h, onda
2. pišemo pismeni (koji je uvjet za usmeni) u utorak 17.2. u 9h (tako piše na math.hr)
3. izlazimo na usmeni nakon tog utorka ili kad?
A što ako netko ne prođe taj "pismeni"?
I postoji li mogućnost popravka usmenog?
Makar piše da je popravak samo za one koji opravdano ne pristupe nekom dijelu ispitivanja (kolokvij,pismeni)...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
G
Gost





PostPostano: 0:37 uto, 3. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Joj, pa odakle sad taj pismeni? Ja sam shvatio da postoji samo usmeni i to tamo na kraj veljače.. :?:
Joj, pa odakle sad taj pismeni? Ja sam shvatio da postoji samo usmeni i to tamo na kraj veljače.. Question


[Vrh]
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 8:37 uto, 3. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Piše i u pravilima da se završni ispit polaže u obliku pismenog i usmenog dijela
i još nas je prof.Čaklović podsjetio na to na zadnjem predavanju i rekao da ćemo ga pisati kad je navedeno u terminima završnih na webu...

A sigurno nije samo zadnji tjedan u igri za usmeni jer nas ima 50-ak;
na predzadnjem predavanju je bilo rečeno da će usmeni moći početi od ponedjeljka nakon 2. kolokvijskog tjedna...
Piše i u pravilima da se završni ispit polaže u obliku pismenog i usmenog dijela
i još nas je prof.Čaklović podsjetio na to na zadnjem predavanju i rekao da ćemo ga pisati kad je navedeno u terminima završnih na webu...

A sigurno nije samo zadnji tjedan u igri za usmeni jer nas ima 50-ak;
na predzadnjem predavanju je bilo rečeno da će usmeni moći početi od ponedjeljka nakon 2. kolokvijskog tjedna...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MystiC
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (20:32:44)
Postovi: (CC)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 20 - 8
Lokacija: South of Heaven

PostPostano: 17:58 uto, 3. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

oho, znaci i pismeni i usmeni! ajd bas super! malo mi je dosadno 2. mjesec, bas mi dobro dodje jos jedan dodatni ispit!
:wall: bljuje mi se od ovog faksa vise
covjek bi rekao da sam se vec trebala naviknut, ali svake godine sve gore i gore. tko je ovdje lud na kraju krajeva?
oho, znaci i pismeni i usmeni! ajd bas super! malo mi je dosadno 2. mjesec, bas mi dobro dodje jos jedan dodatni ispit!
Brick wall bljuje mi se od ovog faksa vise
covjek bi rekao da sam se vec trebala naviknut, ali svake godine sve gore i gore. tko je ovdje lud na kraju krajeva?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 18:44 uto, 3. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

i svaki put kad pomislim da trebam isključivo sebe krivit što se nisam prilagodila i kultivirala i da je problem u mojim sposobnostima, nađe se još netko iz grupe (Mystic :wink: ) tko misli kao i ja...
i vjerojatno ne misliš samo ti tako...
i svaki put kad pomislim da trebam isključivo sebe krivit što se nisam prilagodila i kultivirala i da je problem u mojim sposobnostima, nađe se još netko iz grupe (Mystic Wink ) tko misli kao i ja...
i vjerojatno ne misliš samo ti tako...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MystiC
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (20:32:44)
Postovi: (CC)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 20 - 8
Lokacija: South of Heaven

PostPostano: 21:07 uto, 3. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

nemoj kriviti sebe, jer se niti ne mozes prilagoditi. ovi uvijeti nisu niti normalni niti humani. jos ne bi toliki problem bio da ne gubimo godinu ako samo 1 ispit padnemo. ali staviti toliko ispita u svega 20 radnih dana...tu ne mozes sebe kriviti sto se nisi prilagodila, osim ako ne mislis da prilagoditi se znaci ne jest i ne spavati cijele godine, nego samo ici na faks i ucit kod kuce
i da, nismo jedine koje tako misle. tako svi misle. i vjerojatno bi i profesori tako mislili da su u nasoj kozi. ali nazalost nisu...
nemoj kriviti sebe, jer se niti ne mozes prilagoditi. ovi uvijeti nisu niti normalni niti humani. jos ne bi toliki problem bio da ne gubimo godinu ako samo 1 ispit padnemo. ali staviti toliko ispita u svega 20 radnih dana...tu ne mozes sebe kriviti sto se nisi prilagodila, osim ako ne mislis da prilagoditi se znaci ne jest i ne spavati cijele godine, nego samo ici na faks i ucit kod kuce
i da, nismo jedine koje tako misle. tako svi misle. i vjerojatno bi i profesori tako mislili da su u nasoj kozi. ali nazalost nisu...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 21:10 uto, 3. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

optimizacija nema sljedbenika osim konveksne analize s primjenama
i onda ako nju jedinu ne prođeš, a daš sve ostale predmete ove godine, sljedeći zimski semestar možeš upisati 7 predmeta + optimizaciju = max.35 ects, vidiš kolike su prednosti bolonje... :P
optimizacija nema sljedbenika osim konveksne analize s primjenama
i onda ako nju jedinu ne prođeš, a daš sve ostale predmete ove godine, sljedeći zimski semestar možeš upisati 7 predmeta + optimizaciju = max.35 ects, vidiš kolike su prednosti bolonje... Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MystiC
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (20:32:44)
Postovi: (CC)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 20 - 8
Lokacija: South of Heaven

PostPostano: 21:23 uto, 3. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

jupi! :sreca:
onda cu imati 8 predmeta nagodinu! pa mi tek nece biti dosadno! jos pogotovo ako moram na optimizaciju na 2 zavrsna! a nadam se da cemo i iz ostalih 7 imati obavezne zavrsne!
to je onda u 2. mjesecu 2010. 8 kolokvija + 8 zavrsnih + 1 gratis zavrsni iz optimizacije = samo 17 ispita u 20 radnih dana.
a ma nema smisla da ima 3 radna dana slobodna...trebali bi onda imati bar jos 3 gratis zavrsna nagodinu :)
jupi! Trcim u krug od srece!
onda cu imati 8 predmeta nagodinu! pa mi tek nece biti dosadno! jos pogotovo ako moram na optimizaciju na 2 zavrsna! a nadam se da cemo i iz ostalih 7 imati obavezne zavrsne!
to je onda u 2. mjesecu 2010. 8 kolokvija + 8 zavrsnih + 1 gratis zavrsni iz optimizacije = samo 17 ispita u 20 radnih dana.
a ma nema smisla da ima 3 radna dana slobodna...trebali bi onda imati bar jos 3 gratis zavrsna nagodinu Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 21:25 uto, 3. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

nisi ubrojala potencijalne popravne ispite, a zašto bi uopće dolazila svaki dan samo jedan kolegij polagati, organiziraj si najmanje 3 u danu da ne putuješ na fax previše... ;)

isprike na offtopicu, ja i dalje ne znam kad je taj pismeni iz optimizacije...
nisi ubrojala potencijalne popravne ispite, a zašto bi uopće dolazila svaki dan samo jedan kolegij polagati, organiziraj si najmanje 3 u danu da ne putuješ na fax previše... Wink

isprike na offtopicu, ja i dalje ne znam kad je taj pismeni iz optimizacije...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pssst
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (18:09:32)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 21:37 uto, 3. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://www.math.hr/Default.aspx?sec=407 ovdje pise da konveksna analiza nema prethodnika

i prema ovome optimizacija je prethodnik samo operacijskim istrazivanjima koja su na drugoj godini u drugom semestru
http://www.math.hr/Default.aspx?sec=407 ovdje pise da konveksna analiza nema prethodnika

i prema ovome optimizacija je prethodnik samo operacijskim istrazivanjima koja su na drugoj godini u drugom semestru


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
konfjuzd
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2008. (01:02:51)
Postovi: (3D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 22:36 uto, 10. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto se tog pismenog u utorak tice... Da li je uvjet za taj pismeni 45% na kolokvijima ili svi izlazimo na njega bez obzira na kolokvije?
Sto se tog pismenog u utorak tice... Da li je uvjet za taj pismeni 45% na kolokvijima ili svi izlazimo na njega bez obzira na kolokvije?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
drcudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 03. 2008. (00:14:38)
Postovi: (17)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1

PostPostano: 11:29 sri, 18. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uuuppsss. . . .
Uuuppsss. . . .





Linear_Programming.zip
 Description:

Download
 Filename:  Linear_Programming.zip
 Filesize:  9.42 KB
 Downloaded:  183 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Uvod u optimizaciju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan