Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Petak, 05.03., biranje projekcije u cumezu
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Koji od sljedecih filmova zelite gledati?
Lady and the tramp
46%
 46%  [ 6 ]
Beauty and the beast
15%
 15%  [ 2 ]
Lion king
30%
 30%  [ 4 ]
Snow White
7%
 7%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 13

Autor/ica Poruka
Xaviar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 06. 2003. (20:38:54)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb, Croatia, Earth, Third Planet From The Sun

PostPostano: 22:12 pet, 27. 2. 2004    Naslov: Petak, 05.03., biranje projekcije u cumezu Citirajte i odgovorite

dolaze nova predavanja, nove stvari, novo gradivo...

...a mi u cumezu za sljedeci petak planiramo pustiti nesto malo starije...

...na vasem je izboru da gledate jedan od sljedecih dugometrazno animiranih filmova, sve po vasem izboru...sve disneyeva produkcija...

[url=http://disney.go.com/vault/archives/movies/ladytramp/ladytramp.html]Lady and the tramp[/url]

[url=http://disney.go.com/vault/archives/movies/beauty/beauty.html]Beauty and the beast[/url]

[url=http://disney.go.com/vault/archives/movies/lionking/lionking.html]Lion king[/url]

[url=http://disney.go.com/vault/archives/movies/snow/snow.html]Snow White[/url]

...za vas uvijek biramo ono najbolje...

Vas
Cumez Krew
dolaze nova predavanja, nove stvari, novo gradivo...

...a mi u cumezu za sljedeci petak planiramo pustiti nesto malo starije...

...na vasem je izboru da gledate jedan od sljedecih dugometrazno animiranih filmova, sve po vasem izboru...sve disneyeva produkcija...

Lady and the tramp

Beauty and the beast

Lion king

Snow White

...za vas uvijek biramo ono najbolje...

Vas
Cumez Krew



_________________
Najsigurniji nacin da postanete dosadni jest da sve kazete!!!

Pozdrav od mene!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
ways
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 02. 2004. (18:15:55)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:27 pet, 27. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

A di su pravi crtani, kao Shrek, Ice age, Road to eldorado... :lol:
Jest da su dosta noviji al su dostojniji stuentske publike(nije da nabi gleda i ove al shrek je legenda, gledoh ga dosta puta a i opet bi :wicked: )

Iako jos nisam clan cumeza mislim da je mišljenje mogućih pridoslica vazno. :whistle:
A di su pravi crtani, kao Shrek, Ice age, Road to eldorado... Laughing
Jest da su dosta noviji al su dostojniji stuentske publike(nije da nabi gleda i ove al shrek je legenda, gledoh ga dosta puta a i opet bi Heh, heh,... )

Iako jos nisam clan cumeza mislim da je mišljenje mogućih pridoslica vazno. Fuuuuuc...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 2:30 ned, 29. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

:chilli: :weee: :slonic: :banana:
:g: dosli su crticiiiii!!!!! :g:
:chilli: :weee: :slonic: :banana:

ja bi prva dva, jer ih nisam gledala... no, ipak glasah za peseke...
Dancing chilli Weeeeeee!!!!!!!!!!! Rozi slonic Dancing banana
Mr. Green dosli su crticiiiii!!!!! Mr. Green
Dancing chilli Weeeeeee!!!!!!!!!!! Rozi slonic Dancing banana

ja bi prva dva, jer ih nisam gledala... no, ipak glasah za peseke...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 19:50 ned, 29. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Što je "Lady and the tramp"? Po kojoj je to priči? :?:
Sjećam se svoje slikovnice "Lujo i Maza" o peseku i pesekici u stilu "fina cura i skitnica" ... :D
Jel to možda to? :navijacica:
Što je "Lady and the tramp"? Po kojoj je to priči? Question
Sjećam se svoje slikovnice "Lujo i Maza" o peseku i pesekici u stilu "fina cura i skitnica" ... Very Happy
Jel to možda to? Go go go!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 19:54 ned, 29. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, već sam glasala za Luju i Mazu. :weee:
:D
Ok, već sam glasala za Luju i Mazu. Weeeeeee!!!!!!!!!!!
Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:45 ned, 29. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

dobro si napravila jer lady i d tremp su gore navedeni...
ali nemojte glasati ako nećete doći na projekciju...
dobro si napravila jer lady i d tremp su gore navedeni...
ali nemojte glasati ako nećete doći na projekciju...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:45 pon, 1. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mlijeko"]dobro si napravila jer lady i d tremp su gore navedeni...
ali nemojte glasati ako nećete doći na projekciju...[/quote]

dakle, jedno vrlo bitno pitanje (potaknuto onom projekcijom kad je pobijedio Ghost ship)

ZASTO se dozvoljava glasanje po Forumima?
onaj tko zeli nesto gledati, neka ode u Cumez i tamo glasa

a ne kao GS story - dosli su gledat film oni koji nisu uopce za njega glasali, a medju gledateljima nije bio NITKO od onih koji su glasali za taj film

dakle, prijedlog
na forume stavite obavijesti o tome koji filmovi se nude (kao i do sada) i koji film je pobijedio
a glasanje nek ide ISKLJUCIVO u cumezu - pa, kome je stalo nesto pogledati, nek svrati do cumeza barem jednom prije filma

na forumima svaki registrirani user ima ofkors pravo glasa.... a to zbilja nema smisla, jer eto, navedoh zasto nema :o)
mlijeko (napisa):
dobro si napravila jer lady i d tremp su gore navedeni...
ali nemojte glasati ako nećete doći na projekciju...


dakle, jedno vrlo bitno pitanje (potaknuto onom projekcijom kad je pobijedio Ghost ship)

ZASTO se dozvoljava glasanje po Forumima?
onaj tko zeli nesto gledati, neka ode u Cumez i tamo glasa

a ne kao GS story - dosli su gledat film oni koji nisu uopce za njega glasali, a medju gledateljima nije bio NITKO od onih koji su glasali za taj film

dakle, prijedlog
na forume stavite obavijesti o tome koji filmovi se nude (kao i do sada) i koji film je pobijedio
a glasanje nek ide ISKLJUCIVO u cumezu - pa, kome je stalo nesto pogledati, nek svrati do cumeza barem jednom prije filma

na forumima svaki registrirani user ima ofkors pravo glasa.... a to zbilja nema smisla, jer eto, navedoh zasto nema Big nose



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:54 pon, 1. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]na forumima svaki registrirani user ima ofkors pravo glasa.... a to zbilja nema smisla, jer eto, navedoh zasto nema :o)[/quote]

A sto tek DB admin moze raditi... :twisted:

(vidi [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=527]ovdje[/url] ;))
Nesi (napisa):
na forumima svaki registrirani user ima ofkors pravo glasa.... a to zbilja nema smisla, jer eto, navedoh zasto nema Big nose


A sto tek DB admin moze raditi... Twisted Evil

(vidi ovdje Wink)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Xaviar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 06. 2003. (20:38:54)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb, Croatia, Earth, Third Planet From The Sun

PostPostano: 17:43 uto, 2. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nesi, imas u potpunosti pravo i mislim da od sada ce se tako primjenjivati jer to je zaista jedna predivna i genijalna ideja...stoga od sljedecega puta glasovanje se vrsi iskljucivo u cumezu a na raspravama samo obavijest ljudima kaj izmedu cega mogu birati... 8)
Nesi, imas u potpunosti pravo i mislim da od sada ce se tako primjenjivati jer to je zaista jedna predivna i genijalna ideja...stoga od sljedecega puta glasovanje se vrsi iskljucivo u cumezu a na raspravama samo obavijest ljudima kaj izmedu cega mogu birati... Cool



_________________
Najsigurniji nacin da postanete dosadni jest da sve kazete!!!

Pozdrav od mene!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Xaviar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 06. 2003. (20:38:54)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb, Croatia, Earth, Third Planet From The Sun

PostPostano: 17:54 uto, 2. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Glasovanje je zavrseno i s time moram proglasiti pobjednika za ovaj petak prikazivanja...

...and the POBJEDNIK je:

[url=http://disney.go.com/vault/archives/movies/ladytramp/ladytramp.html][color=red][size=18]Lady and the tramp[/size][/color][/url]

Stoga neka vam bude zabavan petak!!! 8)

Vas
Cumez Krew
Glasovanje je zavrseno i s time moram proglasiti pobjednika za ovaj petak prikazivanja...

...and the POBJEDNIK je:

Lady and the tramp

Stoga neka vam bude zabavan petak!!! Cool

Vas
Cumez Krew



_________________
Najsigurniji nacin da postanete dosadni jest da sve kazete!!!

Pozdrav od mene!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:02 uto, 2. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li je neki film presao u izbor za iduci tjedan ili gubitnici opet odlaze u zaborav? :-k
Da li je neki film presao u izbor za iduci tjedan ili gubitnici opet odlaze u zaborav? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Xaviar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 06. 2003. (20:38:54)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb, Croatia, Earth, Third Planet From The Sun

PostPostano: 18:19 uto, 2. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm, ta ideja mi se mota po glavi ali nazalost imamo previse prijedloga da za sda takva opcija ne ide, ali mozda ce se jednom sigurno opet ti filmovi (crtici) javiti da se gledaju, ili cu ih ja samo staviti na svoju odgovornost, tipa lion king koji je dobio jedan glas manje, ali sam ja ga htio pa mozda napravim malo tiranije medu ove demokratske redove... :twisted:
Hm, ta ideja mi se mota po glavi ali nazalost imamo previse prijedloga da za sda takva opcija ne ide, ali mozda ce se jednom sigurno opet ti filmovi (crtici) javiti da se gledaju, ili cu ih ja samo staviti na svoju odgovornost, tipa lion king koji je dobio jedan glas manje, ali sam ja ga htio pa mozda napravim malo tiranije medu ove demokratske redove... Twisted Evil



_________________
Najsigurniji nacin da postanete dosadni jest da sve kazete!!!

Pozdrav od mene!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 19:52 uto, 2. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Xaviar"]Nesi, imas u potpunosti pravo i mislim da od sada ce se tako primjenjivati jer to je zaista jedna predivna i genijalna ideja...stoga od sljedecega puta glasovanje se vrsi iskljucivo u cumezu a na raspravama samo obavijest ljudima kaj izmedu cega mogu birati... 8)[/quote]

Ali svejedno se moze staviti obavijest na forum izmedju kojih filmova se moze birati jer ne vise svi u Cumezu ;)
Xaviar (napisa):
Nesi, imas u potpunosti pravo i mislim da od sada ce se tako primjenjivati jer to je zaista jedna predivna i genijalna ideja...stoga od sljedecega puta glasovanje se vrsi iskljucivo u cumezu a na raspravama samo obavijest ljudima kaj izmedu cega mogu birati... Cool


Ali svejedno se moze staviti obavijest na forum izmedju kojih filmova se moze birati jer ne vise svi u Cumezu Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:40 uto, 2. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Void"][quote="Xaviar"]Nesi, imas u potpunosti pravo i mislim da od sada ce se tako primjenjivati jer to je zaista jedna predivna i genijalna ideja...stoga od sljedecega puta glasovanje se vrsi iskljucivo u cumezu a [color=red]na raspravama samo obavijest ljudima kaj izmedu cega mogu birati[/color]... 8)[/quote]
Ali svejedno se moze staviti obavijest na forum izmedju kojih filmova se moze birati jer ne vise svi u Cumezu ;)[/quote]

Khm... Voide, sto si ti danas pio? :-k :twisted: ;)

Vjerujem da kolega Xaviar pod "[i]raspravama[/i]" misli na forume na kojima je i do sada objavljivao... 8)
Void (napisa):
Xaviar (napisa):
Nesi, imas u potpunosti pravo i mislim da od sada ce se tako primjenjivati jer to je zaista jedna predivna i genijalna ideja...stoga od sljedecega puta glasovanje se vrsi iskljucivo u cumezu a na raspravama samo obavijest ljudima kaj izmedu cega mogu birati... Cool

Ali svejedno se moze staviti obavijest na forum izmedju kojih filmova se moze birati jer ne vise svi u Cumezu Wink


Khm... Voide, sto si ti danas pio? Think Twisted Evil Wink

Vjerujem da kolega Xaviar pod "raspravama" misli na forume na kojima je i do sada objavljivao... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 11:58 sri, 3. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Void"][quote="Xaviar"]Nesi, imas u potpunosti pravo i mislim da od sada ce se tako primjenjivati jer to je zaista jedna predivna i genijalna ideja...stoga od sljedecega puta glasovanje se vrsi iskljucivo u cumezu a [color=red]na raspravama samo obavijest ljudima kaj izmedu cega mogu birati[/color]... 8)[/quote]
Ali svejedno se moze staviti obavijest na forum izmedju kojih filmova se moze birati jer ne vise svi u Cumezu ;)[/quote]

Khm... Voide, sto si ti danas pio? :-k :twisted: ;)
[/quote]

:oops:
Mislim da smajlic sve govori.
vsego (napisa):
Void (napisa):
Xaviar (napisa):
Nesi, imas u potpunosti pravo i mislim da od sada ce se tako primjenjivati jer to je zaista jedna predivna i genijalna ideja...stoga od sljedecega puta glasovanje se vrsi iskljucivo u cumezu a na raspravama samo obavijest ljudima kaj izmedu cega mogu birati... Cool

Ali svejedno se moze staviti obavijest na forum izmedju kojih filmova se moze birati jer ne vise svi u Cumezu Wink


Khm... Voide, sto si ti danas pio? Think Twisted Evil Wink


Embarassed
Mislim da smajlic sve govori.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 16:17 sri, 3. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Xaviar"]Nesi, imas u potpunosti pravo i mislim da od sada ce se tako primjenjivati jer to je zaista jedna predivna i genijalna ideja...[/quote]

:g:

[quote="Xaviar"]stoga od sljedecega puta glasovanje se vrsi iskljucivo u cumezu a na raspravama samo obavijest ljudima kaj izmedu cega mogu birati... 8)[/quote]

khm, Raspravama i DeGiorgiju, htio si reci? :g:

gud, sad cu se morati vise visiti u cumezu :g:

eeee... pitanje?
sto se tice bonusa nakon polozenih ispita, vidjeh da zapisujete br indexa i ocjenu i datum

e sad, jel moguce, ako nisam iskoristila taj bonus, doci i pokazati index i pokupiti bonus? :)
ono, pogledate u arhivi jesam li popila svoj sokic, pa dodjem po njega naknadno? :)
(jednom kad sam imala usmeni, cumez je vec prestao raditi)
Xaviar (napisa):
Nesi, imas u potpunosti pravo i mislim da od sada ce se tako primjenjivati jer to je zaista jedna predivna i genijalna ideja...


Mr. Green

Xaviar (napisa):
stoga od sljedecega puta glasovanje se vrsi iskljucivo u cumezu a na raspravama samo obavijest ljudima kaj izmedu cega mogu birati... Cool


khm, Raspravama i DeGiorgiju, htio si reci? Mr. Green

gud, sad cu se morati vise visiti u cumezu Mr. Green

eeee... pitanje?
sto se tice bonusa nakon polozenih ispita, vidjeh da zapisujete br indexa i ocjenu i datum

e sad, jel moguce, ako nisam iskoristila taj bonus, doci i pokazati index i pokupiti bonus? Smile
ono, pogledate u arhivi jesam li popila svoj sokic, pa dodjem po njega naknadno? Smile
(jednom kad sam imala usmeni, cumez je vec prestao raditi)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 22:53 sri, 3. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]

Khm... Voide, sto si ti danas pio? :-k :twisted: ;)

[/quote]

vsego, vsego...cekaj kad te opeljesimo jednom skupnom tuzbom
za lazno klevetanje koje je tesko naskodilo nasem ugledu, emocionalno zlostavljanje, uznemiravanje...preovjerit cu kako glase tocni pravni termini.
u 99 % nasih susreta optuzio si me da sam pod utjecajem droga. al sad si se i na voida okomio...ta, mislim, zbilja, a tko zna koliko ih jos ima!
8)
vsego (napisa):


Khm... Voide, sto si ti danas pio? Think Twisted Evil Wink



vsego, vsego...cekaj kad te opeljesimo jednom skupnom tuzbom
za lazno klevetanje koje je tesko naskodilo nasem ugledu, emocionalno zlostavljanje, uznemiravanje...preovjerit cu kako glase tocni pravni termini.
u 99 % nasih susreta optuzio si me da sam pod utjecajem droga. al sad si se i na voida okomio...ta, mislim, zbilja, a tko zna koliko ih jos ima!
Cool



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Xaviar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 06. 2003. (20:38:54)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb, Croatia, Earth, Third Planet From The Sun

PostPostano: 23:00 sri, 3. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gle nazalost sto se tice toga bonusa on je smisljen da vrijedi samo taj dan kada je polozen ispit i za sada tako stvari stoje, ali vidis mogao bih to i predloziti cumez krew-u pa vidjeti sto ce ljudi reci...ovaj ali nazalost to za sada samo vrijedi na dan polaganja ispita, tj. polozenoga dana... :wink:

...da mislio sam i na degiorgi kada sam pricao o raspravama, jer sam se naviknuo da sve forume nazivam raspravama, pa mi je to tako ostalo...no hard feelings... :oops:
Gle nazalost sto se tice toga bonusa on je smisljen da vrijedi samo taj dan kada je polozen ispit i za sada tako stvari stoje, ali vidis mogao bih to i predloziti cumez krew-u pa vidjeti sto ce ljudi reci...ovaj ali nazalost to za sada samo vrijedi na dan polaganja ispita, tj. polozenoga dana... Wink

...da mislio sam i na degiorgi kada sam pricao o raspravama, jer sam se naviknuo da sve forume nazivam raspravama, pa mi je to tako ostalo...no hard feelings... Embarassed



_________________
Najsigurniji nacin da postanete dosadni jest da sve kazete!!!

Pozdrav od mene!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:41 sri, 3. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="defar"][quote="vsego"]Khm... Voide, sto si ti danas pio? :-k :twisted: ;)[/quote]
vsego, vsego...cekaj kad te opeljesimo jednom skupnom tuzbom
za lazno klevetanje koje je tesko naskodilo nasem ugledu, emocionalno zlostavljanje, uznemiravanje...preovjerit cu kako glase tocni pravni termini.[/quote]

Pitanje nije kleveta. :PP

[quote="defar"]u 99 % nasih susreta optuzio si me da sam pod utjecajem droga. al sad si se i na voida okomio...ta, mislim, zbilja, a tko zna koliko ih jos ima![/quote]

Ja se iskreno ispricavam za tih 1%. Nece se ponoviti... :twisted: ;)
defar (napisa):
vsego (napisa):
Khm... Voide, sto si ti danas pio? Think Twisted Evil Wink

vsego, vsego...cekaj kad te opeljesimo jednom skupnom tuzbom
za lazno klevetanje koje je tesko naskodilo nasem ugledu, emocionalno zlostavljanje, uznemiravanje...preovjerit cu kako glase tocni pravni termini.


Pitanje nije kleveta. Weeee-heeee!!!

defar (napisa):
u 99 % nasih susreta optuzio si me da sam pod utjecajem droga. al sad si se i na voida okomio...ta, mislim, zbilja, a tko zna koliko ih jos ima!


Ja se iskreno ispricavam za tih 1%. Nece se ponoviti... Twisted Evil Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 9:08 čet, 4. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="defar"][quote="vsego"]
Khm... Voide, sto si ti danas pio? :-k :twisted: ;)
[/quote]

u 99 % nasih susreta optuzio si me da sam pod utjecajem droga. al sad si se i na voida okomio...ta, mislim, zbilja, a tko zna koliko ih jos ima!
8)[/quote]

Oprostit' cu mu ovaj put, mislim da ne trebamo uvlaciti odvjetnike u ovu raspravu. Ali slijedeci put necu biti tako blag jer je ova opaska mogla naskoditi mojoj istaknutoj poziciji u drustvu - u crkvi me vec cudno gledaju, a da ni ne spominjem klub zastupnika HDZa :twisted:
defar (napisa):
vsego (napisa):

Khm... Voide, sto si ti danas pio? Think Twisted Evil Wink


u 99 % nasih susreta optuzio si me da sam pod utjecajem droga. al sad si se i na voida okomio...ta, mislim, zbilja, a tko zna koliko ih jos ima!
Cool


Oprostit' cu mu ovaj put, mislim da ne trebamo uvlaciti odvjetnike u ovu raspravu. Ali slijedeci put necu biti tako blag jer je ova opaska mogla naskoditi mojoj istaknutoj poziciji u drustvu - u crkvi me vec cudno gledaju, a da ni ne spominjem klub zastupnika HDZa Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan