Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Popravni kolokvij - važno (informacija)
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
uzorni student
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 01. 2009. (16:11:39)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3

PostPostano: 13:04 sri, 25. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

čini mi se da da... jer ako prof ispituje kako je i sam rekao 4 učenika po satu... do 8 naveče bi nas ispitivao, a čisto sumnjam da će to tak ić. Ili će nas brže ispitivat ko zna... a možda... možda možda
čini mi se da da... jer ako prof ispituje kako je i sam rekao 4 učenika po satu... do 8 naveče bi nas ispitivao, a čisto sumnjam da će to tak ić. Ili će nas brže ispitivat ko zna... a možda... možda možda



_________________
zrno po zrno pogača... piva po piva povraća
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ELESSAR
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 01. 2009. (19:48:54)
Postovi: (1F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 4

PostPostano: 13:04 sri, 25. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Očito će bit tako nešto, ili će odredit još jedan rok, jer ne znam kako će uspit ispitat 40 ljudi u jednom danu (prosjek je inače nekih 15)...
Očito će bit tako nešto, ili će odredit još jedan rok, jer ne znam kako će uspit ispitat 40 ljudi u jednom danu (prosjek je inače nekih 15)...



_________________
".... ..." - Cee Lo Green
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
indexnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2008. (13:41:53)
Postovi: (46)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 4

PostPostano: 13:14 sri, 25. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, ali nisu svi koji su prošli na popravnom od jednog profesora. Tu je netko na forumu rekao da kod prof. Bakića ima oko 25 ljudi što će reći da bi teoretski mogao ispitat sve u petak usmeno, ali ja mislim da će se ipak pisat neki pismeni. Uostalom ak se nauči tak je svejedno kak će pitat, bitno da se zna, jer sam čuo da se kod prof. Bakića neće past ak se zna.
Da, ali nisu svi koji su prošli na popravnom od jednog profesora. Tu je netko na forumu rekao da kod prof. Bakića ima oko 25 ljudi što će reći da bi teoretski mogao ispitat sve u petak usmeno, ali ja mislim da će se ipak pisat neki pismeni. Uostalom ak se nauči tak je svejedno kak će pitat, bitno da se zna, jer sam čuo da se kod prof. Bakića neće past ak se zna.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Stranica 3 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan