Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Informacija o uvjetu (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
zbunj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 06. 2007. (11:43:18)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 11:52 čet, 7. 6. 2007    Naslov: Informacija o uvjetu Citirajte i odgovorite

Evo ja sam osto malo zbunjen, pa ako netko zna nek me prosvijetli. Ovako na studomatu mi pise da imam 181 ECTS bod, s druge su mi ostale MA3 i 4. Da li ja imam uvjet za 4tu godinu?
Evo ja sam osto malo zbunjen, pa ako netko zna nek me prosvijetli. Ovako na studomatu mi pise da imam 181 ECTS bod, s druge su mi ostale MA3 i 4. Da li ja imam uvjet za 4tu godinu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
plavooka malena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2006. (11:32:40)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 10 - 15

PostPostano: 11:58 čet, 7. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]- uvjeti za upis 4. godine su kako je Nesi napisala (pricam napamet, ali [b]mislim[/b] da je cista prva i 35 ECTS u aktualnoj ak.god. za inzenjere i 30 za profesore; bez dodatnih uvjeta na drugu i/ili trecu godinu)[/quote]
vsego (napisa):
- uvjeti za upis 4. godine su kako je Nesi napisala (pricam napamet, ali mislim da je cista prva i 35 ECTS u aktualnoj ak.god. za inzenjere i 30 za profesore; bez dodatnih uvjeta na drugu i/ili trecu godinu)



_________________
Za svaki slučaj - još uvijek samo Svoja...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:34 čet, 7. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoje tri uvjeta:

1. ovo sto je plavooka malena citirala (tzv. novi uvjeti), [b]s time da je rijec o 30 ili 35 "starih" bodova[/b], a ne ECTS-a (krivo napisah tamo :oops:)

2. ono sto je do sada bilo: cista druga i odredjeni broj bodova (ovisno o smjeru) s trece (tzv. stari uvjeti)

3. [b]pandan[/b] 180ECTS (jer bi takvi studenti, da "padnu" na Bolonju, upisivali 4. Bolonjsku godinu koje kod nas jos nema)

Za upis predbolonjske 4. godine, treba ispuniti [b]jedan[/b] od ta tri uvjeta. 8)

Najproblematicniji je ovaj zadnji, jer predbolonjci nemaju direktan nacin za saznati koliko ECTS imaju. :? Najavljeno je da ce se objaviti tablica priznavanja novih kolegija za stare, pomocu koje ce se moci saznati koliko ECTS vrijede vasi polozeni ispiti, no ne znam kad ce to biti. :neznam: Preporucam poloziti jos pokoji ispit... vremena ima na pretek. ;)
Postoje tri uvjeta:

1. ovo sto je plavooka malena citirala (tzv. novi uvjeti), s time da je rijec o 30 ili 35 "starih" bodova, a ne ECTS-a (krivo napisah tamo Embarassed)

2. ono sto je do sada bilo: cista druga i odredjeni broj bodova (ovisno o smjeru) s trece (tzv. stari uvjeti)

3. pandan 180ECTS (jer bi takvi studenti, da "padnu" na Bolonju, upisivali 4. Bolonjsku godinu koje kod nas jos nema)

Za upis predbolonjske 4. godine, treba ispuniti jedan od ta tri uvjeta. Cool

Najproblematicniji je ovaj zadnji, jer predbolonjci nemaju direktan nacin za saznati koliko ECTS imaju. Confused Najavljeno je da ce se objaviti tablica priznavanja novih kolegija za stare, pomocu koje ce se moci saznati koliko ECTS vrijede vasi polozeni ispiti, no ne znam kad ce to biti. Ja to stvarno ne znam Preporucam poloziti jos pokoji ispit... vremena ima na pretek. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 15:09 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

khm, sto [b]tocno[/b] znaci ovo "30, odnosno 35 bodova u aktualnoj akademskoj godini"? ako sam dobro skuzio, ja (na prof. smjeru) moram u ovoj akademskoj godini poloziti x ispita, tj. sakupiti min. 30 "starih" bodova......right? :)
khm, sto tocno znaci ovo "30, odnosno 35 bodova u aktualnoj akademskoj godini"? ako sam dobro skuzio, ja (na prof. smjeru) moram u ovoj akademskoj godini poloziti x ispita, tj. sakupiti min. 30 "starih" bodova......right? Smile



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:35 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cudno da me to pita studentski predstavnik. :twisted: :PP NHF. ;)

Da, tocno to znaci "30, odnosno 35 bodova u aktualnoj akademskoj godini": 30 se odnosi na prof. smjerove, a 35 na inzenjerske. 8)

[b]Edit:[/b] Nesi je u pravu: prof. smjerovi su presli na ECTS, pa kod vas - AFAIK - ne postoji nista "starije" od toga. :|
Cudno da me to pita studentski predstavnik. Twisted Evil Weeee-heeee!!! NHF. Wink

Da, tocno to znaci "30, odnosno 35 bodova u aktualnoj akademskoj godini": 30 se odnosi na prof. smjerove, a 35 na inzenjerske. Cool

Edit: Nesi je u pravu: prof. smjerovi su presli na ECTS, pa kod vas - AFAIK - ne postoji nista "starije" od toga. Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 15:41 pet, 8. 6. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 15:41 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

30 ECTSa, jer se profesorskim smjerovima broje bodovi u ECTSima - kako i pise na oglasnoj ploci pored referade - i takvo brojanje vrijedi otkad je uveden novi cetverogodisnji studij, a iskljucivo takvo brojanje vrijedi od prosle godine....

ing se broje stari bodovi i njima ih treba 35
30 ECTSa, jer se profesorskim smjerovima broje bodovi u ECTSima - kako i pise na oglasnoj ploci pored referade - i takvo brojanje vrijedi otkad je uveden novi cetverogodisnji studij, a iskljucivo takvo brojanje vrijedi od prosle godine....

ing se broje stari bodovi i njima ih treba 35


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 17:31 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

stvarno? khm....vidis, bas si gledam podatke sa studomata....gdje lijepo pise da sam sakupio 240 ECTS bodova. :lol: o cem se sad tu radi? da napomene, 3. sam godina. :P sad, ako su t o stvarno ti bodovi kako jesu, onda ja vec sad imam uvjet za 4. godinu ili....?
stvarno? khm....vidis, bas si gledam podatke sa studomata....gdje lijepo pise da sam sakupio 240 ECTS bodova. Laughing o cem se sad tu radi? da napomene, 3. sam godina. Razz sad, ako su t o stvarno ti bodovi kako jesu, onda ja vec sad imam uvjet za 4. godinu ili....?



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:42 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Po svemu onome sto znam o tome (prof. smjer ima prave ECTS + 180[b]ECTS[/b] => upis 4. godine), rekao bih da imas. :D No, najsigurnije je provjeriti u... ta-daaaa... Referadi! :D

Vjerojatno tete jos nisu dobile obavijest o uvjetima, ali tebi treba samo provjera jesu li tvoji bodovi "ECTS" ili "stari" (iako, ne vjerujem da moze biti tako velika razlika da "padnes" sa 240 na manje od 180). :)

P.S. I inzenjerima pise "ECTS", pa to nisu ti bodovi (pitah explicitno). :( Koliko mi je poznato, oni (za sada) ne mogu izvesti konverziju. :?
Po svemu onome sto znam o tome (prof. smjer ima prave ECTS + 180ECTS ⇒ upis 4. godine), rekao bih da imas. Very Happy No, najsigurnije je provjeriti u... ta-daaaa... Referadi! Very Happy

Vjerojatno tete jos nisu dobile obavijest o uvjetima, ali tebi treba samo provjera jesu li tvoji bodovi "ECTS" ili "stari" (iako, ne vjerujem da moze biti tako velika razlika da "padnes" sa 240 na manje od 180). Smile

P.S. I inzenjerima pise "ECTS", pa to nisu ti bodovi (pitah explicitno). Sad Koliko mi je poznato, oni (za sada) ne mogu izvesti konverziju. Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 17:56 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

khm....sigurno? mislim, aj, ok, imam nesto ispita sa trece polozeno jos iz splita (psihologija i pedagogija su nama bile na 1. godini, gradja racunala na drugoj...).....i sad ispada da ja prakticki vise ne moram nista poloziti da bih upisao 4. godinu? khm.....u ponedjeljak u referadu. ili kod prodekanice za nastavu....
khm....sigurno? mislim, aj, ok, imam nesto ispita sa trece polozeno jos iz splita (psihologija i pedagogija su nama bile na 1. godini, gradja racunala na drugoj...).....i sad ispada da ja prakticki vise ne moram nista poloziti da bih upisao 4. godinu? khm.....u ponedjeljak u referadu. ili kod prodekanice za nastavu....



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fish
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2007. (17:10:16)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 19:39 sri, 13. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel netko moze precizirati ovaj uvjet koji govori o 30 ili 35 bodova u aktualnoj akademskoj godini?
Znaci li to ako netko ponavlja 3.godinu starog cetverogodisnjeg studija,a vecina tih bodova je skupljena prosle godine (odnosno pri prvom upisu 3.godine),da taj uvjet za takve studente ne vrijedi?
Ako je tako,onda je opet birokracija na faxu presudila.Opet su fleksibilnost i produktivnost zakazali.
Jel netko moze precizirati ovaj uvjet koji govori o 30 ili 35 bodova u aktualnoj akademskoj godini?
Znaci li to ako netko ponavlja 3.godinu starog cetverogodisnjeg studija,a vecina tih bodova je skupljena prosle godine (odnosno pri prvom upisu 3.godine),da taj uvjet za takve studente ne vrijedi?
Ako je tako,onda je opet birokracija na faxu presudila.Opet su fleksibilnost i produktivnost zakazali.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 20:08 sri, 13. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

moras ili imat 35 bodova polozenih ispita u ovoj tekucoj akademskoj godini. Znaci, od roka u 12. mjesecu 2006. pa sve do zadnjeg roka u 9. mjesecu 2007. Ili da imas onaj stari uvjet ispunjen, 50 bodova sa 3. godine i cista 2. godina.
moras ili imat 35 bodova polozenih ispita u ovoj tekucoj akademskoj godini. Znaci, od roka u 12. mjesecu 2006. pa sve do zadnjeg roka u 9. mjesecu 2007. Ili da imas onaj stari uvjet ispunjen, 50 bodova sa 3. godine i cista 2. godina.



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!


Zadnja promjena: filipnet; 20:09 sri, 13. 6. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:46 sri, 13. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fish"]Jel netko moze precizirati ovaj uvjet koji govori o 30 ili 35 bodova u aktualnoj akademskoj godini?[/quote]

Precizirano je vec. :roll:

[quote="fish"]Znaci li to ako netko ponavlja 3.godinu starog cetverogodisnjeg studija,a vecina tih bodova je skupljena prosle godine (odnosno pri prvom upisu 3.godine),da taj uvjet za takve studente ne vrijedi?
Ako je tako,onda je opet birokracija na faxu presudila.Opet su fleksibilnost i produktivnost zakazali.[/quote]

Ma, uzasna je ta birokracija koja ne zeli na 4. godinu upisati studenta koji
a) u godinu dana nije polozio 6 ispita (35 bodova) ili
b) u dvije godine nije ocistio zaostatke s druge godine i skupio 50 bodova s trece (ono za sto su prethodne generacije imale jednu godinu)
Usput, da do sada nisi nista polozio, imas 5 rokova za 6 ispita... stvarno nedopustivo tesko! :roll:

Idi vrijedjaj nekog drugog negdje drugdje, jer smo se mi potrudili dati uvjete koji odgovaraju [b]studentima koji studiraju[/b]; Forum nije tu za lijecenje frustriranosti vlastitim neuspjesnim studijem. :evil:
fish (napisa):
Jel netko moze precizirati ovaj uvjet koji govori o 30 ili 35 bodova u aktualnoj akademskoj godini?


Precizirano je vec. Rolling Eyes

fish (napisa):
Znaci li to ako netko ponavlja 3.godinu starog cetverogodisnjeg studija,a vecina tih bodova je skupljena prosle godine (odnosno pri prvom upisu 3.godine),da taj uvjet za takve studente ne vrijedi?
Ako je tako,onda je opet birokracija na faxu presudila.Opet su fleksibilnost i produktivnost zakazali.


Ma, uzasna je ta birokracija koja ne zeli na 4. godinu upisati studenta koji
a) u godinu dana nije polozio 6 ispita (35 bodova) ili
b) u dvije godine nije ocistio zaostatke s druge godine i skupio 50 bodova s trece (ono za sto su prethodne generacije imale jednu godinu)
Usput, da do sada nisi nista polozio, imas 5 rokova za 6 ispita... stvarno nedopustivo tesko! Rolling Eyes

Idi vrijedjaj nekog drugog negdje drugdje, jer smo se mi potrudili dati uvjete koji odgovaraju studentima koji studiraju; Forum nije tu za lijecenje frustriranosti vlastitim neuspjesnim studijem. Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 08. 2004. (09:26:14)
Postovi: (2D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-4 = 0 - 4

PostPostano: 11:04 pet, 15. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da zaključim

Ja sam prof.smjer i 3. godina(onaj novi četverogodišnji studij) i meni treba 30 bodova sakupljenih u ovoj akademskoj godini i 2.godina mi mora biti čista ili ne?Samo mi to pliz odgovorite ? i ode ja onda u referadu. wink
Da zaključim:

Ja sam prof.smjer i 3. godina(onaj novi četverogodišnji studij) i meni treba 30 bodova sakupljenih u ovoj akademskoj godini i 2.godina mi mora biti čista ili ne?Samo mi to pliz odgovorite Confused i ode ja onda u referadu. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 11:55 pet, 15. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajde lijepo odi na oglasnu plocu i procitaj

ocito na sve sto mi ovdje napisemo uvijek bude pitanja 'a jel tako'

ne znam - idi i vidi sluzbenu obavijest
ajde lijepo odi na oglasnu plocu i procitaj

ocito na sve sto mi ovdje napisemo uvijek bude pitanja 'a jel tako'

ne znam - idi i vidi sluzbenu obavijest


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
tperkov
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (15:17:18)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 6

PostPostano: 18:56 sub, 28. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Najavljeno je da ce se objaviti tablica priznavanja novih kolegija za stare, pomocu koje ce se moci saznati koliko ECTS vrijede vasi polozeni ispiti, no ne znam kad ce to biti.[/quote]

je li možda objavljena ta tablica? nije mi jako bitno (diplomirao sam), al čisto me zanima koliko vrijedim :)
vsego (napisa):
Najavljeno je da ce se objaviti tablica priznavanja novih kolegija za stare, pomocu koje ce se moci saznati koliko ECTS vrijede vasi polozeni ispiti, no ne znam kad ce to biti.


je li možda objavljena ta tablica? nije mi jako bitno (diplomirao sam), al čisto me zanima koliko vrijedim Smile




Zadnja promjena: tperkov; 8:38 pon, 2. 3. 2009; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 19:28 sub, 28. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tperkov"][quote="vsego"]Postoje tri uvjeta:

Najavljeno je da ce se objaviti tablica priznavanja novih kolegija za stare, pomocu koje ce se moci saznati koliko ECTS vrijede vasi polozeni ispiti, no ne znam kad ce to biti.[/quote]

je li možda objavljena ta tablica? nije mi jako bitno (diplomirao sam), al čisto me zanima koliko vrijedim :)[/quote]
Tablica je bila na oglasnoj ploči, a vjerojatno i negdje na forumu, ali je ne mogu iskopat :(

Inače, po zakonu je dipl.ing. ekvivalentan sa završenim diplomskim, tj. 300 ECTSa :)
tperkov (napisa):
vsego (napisa):
Postoje tri uvjeta:

Najavljeno je da ce se objaviti tablica priznavanja novih kolegija za stare, pomocu koje ce se moci saznati koliko ECTS vrijede vasi polozeni ispiti, no ne znam kad ce to biti.


je li možda objavljena ta tablica? nije mi jako bitno (diplomirao sam), al čisto me zanima koliko vrijedim Smile

Tablica je bila na oglasnoj ploči, a vjerojatno i negdje na forumu, ali je ne mogu iskopat Sad

Inače, po zakonu je dipl.ing. ekvivalentan sa završenim diplomskim, tj. 300 ECTSa Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
tperkov
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (15:17:18)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 6

PostPostano: 19:45 sub, 28. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

To znam, ali malkoc sam znatiželjan da vidim predmet po predmet. Kopao i ja i ne iskopao. Ako netko možda ima pri ruci, bio bih zahvalan da stavi (ili link, ako je ipak već negdje) :)
To znam, ali malkoc sam znatiželjan da vidim predmet po predmet. Kopao i ja i ne iskopao. Ako netko možda ima pri ruci, bio bih zahvalan da stavi (ili link, ako je ipak već negdje) Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
tperkov
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (15:17:18)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 6

PostPostano: 17:07 sri, 4. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo našao sam gdje je [b]bila[/b] tablica:
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=85984#85984

Sad se ne može vidjeti jer je xls banan, pa lijepo molim ako je moguće da netko ovlašten taj fajl pretvori u nešto čitko i legalno i stavi ovdje. priti pliz :)
Evo našao sam gdje je bila tablica:
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=85984#85984

Sad se ne može vidjeti jer je xls banan, pa lijepo molim ako je moguće da netko ovlašten taj fajl pretvori u nešto čitko i legalno i stavi ovdje. priti pliz Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:29 sri, 4. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ispravljeno (ne znam kako se to desilo), no uzmi u obzir da je post od prije godinu i pol, tako da mislim da vise nije u skladu s aktualnim stanjem. :)
Ispravljeno (ne znam kako se to desilo), no uzmi u obzir da je post od prije godinu i pol, tako da mislim da vise nije u skladu s aktualnim stanjem. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tperkov
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (15:17:18)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 6

PostPostano: 9:33 čet, 5. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Super, hvala :) znam da je staro, al u redu je, čisto sam htio baciti oko, nije da mi treba za nešto službeno
Super, hvala Smile znam da je staro, al u redu je, čisto sam htio baciti oko, nije da mi treba za nešto službeno


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan