Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Radio

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Najčešće slušate radio
Hrvatski radio (1.,2.,3. program)
0%
 0%  [ 0 ]
Sljeme
10%
 10%  [ 1 ]
101
50%
 50%  [ 5 ]
Velika Gorica
0%
 0%  [ 0 ]
Otvoreni
20%
 20%  [ 2 ]
Obiteljski
0%
 0%  [ 0 ]
Plavi 9
10%
 10%  [ 1 ]
Katolički
10%
 10%  [ 1 ]
Studentski
0%
 0%  [ 0 ]
Martin
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 10

Autor/ica Poruka
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:45 sub, 6. 3. 2004    Naslov: Radio Citirajte i odgovorite

Evo baš me zanima, imaju li ljudi sa faksa naviku slušat' radio. Ja volim da mi svira potiho dok učim. A i skužil' sam da je program na televiziji katastrofalno loš u odnosu na radijski. Čak i dok gledate televiziju, puno ste više ograničeni; prikovani za fotelju i nemrete niš' osim sjedit' buljit u ekran. A kad slušate radio, možete učit, čitat, peglat, kupat' se, čistit' stan, možete se ljubit, a možete i dubit' na glavi.
Evo baš me zanima, imaju li ljudi sa faksa naviku slušat' radio. Ja volim da mi svira potiho dok učim. A i skužil' sam da je program na televiziji katastrofalno loš u odnosu na radijski. Čak i dok gledate televiziju, puno ste više ograničeni; prikovani za fotelju i nemrete niš' osim sjedit' buljit u ekran. A kad slušate radio, možete učit, čitat, peglat, kupat' se, čistit' stan, možete se ljubit, a možete i dubit' na glavi.




Zadnja promjena: Crni; 0:44 ned, 7. 3. 2004; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:01 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne slusam radio
osim kad to ne mogu izbjec (ducan, plac, kad mi otac upali radio za vrijeme rucka i ne mogu naci daljinski), no svojevoljno ga ne slusam
ne slusam radio
osim kad to ne mogu izbjec (ducan, plac, kad mi otac upali radio za vrijeme rucka i ne mogu naci daljinski), no svojevoljno ga ne slusam



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 0:07 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

a di je zagrebački radio????????????????????????????????
a di je zagrebački radio????????????????????????????????



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:16 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vrlo cesto slusam. Radije nego telku. Nju gledam ak ima kaj zanimljivog => vrrrlo malo.

A koji, pa...

There's only one [b][size=24]1-0-1[/size][/b].

Ja svoj radio (uredjaj) imam vec nekih 10 godina.
Prvi put sam mijenjao frekvenciju kad sam ga prvi put upalio.
Drugi put sam mijenjao frekvenciju kada se 101inica vratila na 101 MHz.

Mislim da sam dovoljno rekao. 8)

P. S. Pomaci kotacica prilikom brisanja prasine se ne racunaju.
Vrlo cesto slusam. Radije nego telku. Nju gledam ak ima kaj zanimljivog ⇒ vrrrlo malo.

A koji, pa...

There's only one 1-0-1.

Ja svoj radio (uredjaj) imam vec nekih 10 godina.
Prvi put sam mijenjao frekvenciju kad sam ga prvi put upalio.
Drugi put sam mijenjao frekvenciju kada se 101inica vratila na 101 MHz.

Mislim da sam dovoljno rekao. Cool

P. S. Pomaci kotacica prilikom brisanja prasine se ne racunaju.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:24 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]P. S. Pomaci kotacica prilikom brisanja prasine se ne racunaju.[/quote]

Iako bi to dodalo samo manji broj pomaka... :twisted:

Ja ne slusam radio. Uopce. :roll: Ako ikako mogu, izbjeci cu svako mjesto gdje se radio pusta. :x

Jednostavno: iritira me da mi netko drugi diktira sto cu slusati. :roll: Radije ubacim CD u liniju (ili slozim MP3 listu) i slusam ono sto ja zelim. :D

Sto se televizije tice, to rijetko; samo ako nabasam na nesto sto me zanima... 8) Radije ubacim kakav dobar DVD i "obnovim" gradivo... ;)
steelworker (napisa):
P. S. Pomaci kotacica prilikom brisanja prasine se ne racunaju.


Iako bi to dodalo samo manji broj pomaka... Twisted Evil

Ja ne slusam radio. Uopce. Rolling Eyes Ako ikako mogu, izbjeci cu svako mjesto gdje se radio pusta. Mad

Jednostavno: iritira me da mi netko drugi diktira sto cu slusati. Rolling Eyes Radije ubacim CD u liniju (ili slozim MP3 listu) i slusam ono sto ja zelim. Very Happy

Sto se televizije tice, to rijetko; samo ako nabasam na nesto sto me zanima... Cool Radije ubacim kakav dobar DVD i "obnovim" gradivo... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:43 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nemoj mi reć' da nikad nisi slušal' [i]Vijesti sa zagrebačkih cesata[/i] na 101. Probaj jednom kad buš se dizal' u 7 ujutro navit' 101 da te probudi.
Garantiram padanje s kreveta od smijeha. Najbolji način za započet' dan.
Nemoj mi reć' da nikad nisi slušal' Vijesti sa zagrebačkih cesata na 101. Probaj jednom kad buš se dizal' u 7 ujutro navit' 101 da te probudi.
Garantiram padanje s kreveta od smijeha. Najbolji način za započet' dan.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 0:46 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja najcesce slusam radio dok sam u autu, ali ponekad i kad sam doma! Najcesce kad na kompu, kao sad! Makar ponekad me stvarno zna totalno izivcirati kad non-stop pustaju reklame! :scrambleup:
Ja najcesce slusam radio dok sam u autu, ali ponekad i kad sam doma! Najcesce kad na kompu, kao sad! Makar ponekad me stvarno zna totalno izivcirati kad non-stop pustaju reklame! #Scramble


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:00 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Nemoj mi reć' da nikad nisi slušal' [i]Vijesti sa zagrebačkih cesata[/i] na 101.[/quote]

Nisam. :P Jedino kad sam svojevoljno slusao radio je bilo u mladjim danima, kad bi me djed negdje vozio, pa su mi alternativa bili [i]Zlatni dukati[/i] i sl. sto bas i nije tip glazbe koji preferiram... ;)

[quote="Crni"]Probaj jednom kad buš se dizal' u 7 ujutro navit' 101 da te probudi.
Garantiram padanje s kreveta od smijeha. Najbolji način za započet' dan.[/quote]

Mozda bih mogao probati... Kao padanje [b][u]U[/u][/b] krevet, prije spavanja... :P
Crni (napisa):
Nemoj mi reć' da nikad nisi slušal' Vijesti sa zagrebačkih cesata na 101.


Nisam. Razz Jedino kad sam svojevoljno slusao radio je bilo u mladjim danima, kad bi me djed negdje vozio, pa su mi alternativa bili Zlatni dukati i sl. sto bas i nije tip glazbe koji preferiram... Wink

Crni (napisa):
Probaj jednom kad buš se dizal' u 7 ujutro navit' 101 da te probudi.
Garantiram padanje s kreveta od smijeha. Najbolji način za započet' dan.


Mozda bih mogao probati... Kao padanje U krevet, prije spavanja... Razz



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:03 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Nemoj mi reć' da nikad nisi slušal' [i]Vijesti sa zagrebačkih cesata[/i] na 101. Probaj jednom kad buš se dizal' u 7 ujutro navit' 101 da te probudi.[/quote]

zasto se to tebi cini nevjerojatno :roll:

[quote="Crni"]Garantiram padanje s kreveta od smijeha. Najbolji način za započet' dan.[/quote]

hm.... ne vidim sto te navodi na pomisao da se tvoj ukus za humor/smijesno poklapa sa vseginim, ili bilocijim odavde?
zasto ljudi apriori pretpostavljaju da ono sto je njima zabavno/dobro/smjesno da je to isto zabavno/dobro/smjesno i drugima? :roll:

hmda, ovo me podsjetilo kad sam ja misliila da ce mi dana mozda biti dobar (ili da ce me zbuditi) ako me zbudi obiteljski radio skupa sa vickom

rezultat: gade mi se OR i vicko i ne palim vise liniju da ju ne bi morala gadjati s necim
ni zive ni mrtve ih ne mogu smislit

i zahvaljujuci njima ne zelim slusati radio
on 2nd thought... to uopce nije losa ideja....
Crni (napisa):
Nemoj mi reć' da nikad nisi slušal' Vijesti sa zagrebačkih cesata na 101. Probaj jednom kad buš se dizal' u 7 ujutro navit' 101 da te probudi.


zasto se to tebi cini nevjerojatno Rolling Eyes

Crni (napisa):
Garantiram padanje s kreveta od smijeha. Najbolji način za započet' dan.


hm.... ne vidim sto te navodi na pomisao da se tvoj ukus za humor/smijesno poklapa sa vseginim, ili bilocijim odavde?
zasto ljudi apriori pretpostavljaju da ono sto je njima zabavno/dobro/smjesno da je to isto zabavno/dobro/smjesno i drugima? Rolling Eyes

hmda, ovo me podsjetilo kad sam ja misliila da ce mi dana mozda biti dobar (ili da ce me zbuditi) ako me zbudi obiteljski radio skupa sa vickom

rezultat: gade mi se OR i vicko i ne palim vise liniju da ju ne bi morala gadjati s necim
ni zive ni mrtve ih ne mogu smislit

i zahvaljujuci njima ne zelim slusati radio
on 2nd thought... to uopce nije losa ideja....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:29 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]hm.... ne vidim sto te navodi na pomisao da se tvoj ukus za humor/smijesno poklapa sa vseginim, ili bilocijim odavde?
zasto ljudi apriori pretpostavljaju da ono sto je njima zabavno/dobro/smjesno da je to isto zabavno/dobro/smjesno i drugima? [/quote]

Kak sam rekel' da postoje komadi od osobne procjene i oni univerzalni, tak postoji i humor, onaj individualni, te onaj univerzalni.

Naime, postoje i ljudi koji bi radije umrli, nego se nasmijali. Njima je svaki humor nekaj grozno. Često razmišljaju o vampirima, vukodlacima, demonima, tami, paklu, strahu, jezi, smrti i sl.
Nesi (napisa):
hm.... ne vidim sto te navodi na pomisao da se tvoj ukus za humor/smijesno poklapa sa vseginim, ili bilocijim odavde?
zasto ljudi apriori pretpostavljaju da ono sto je njima zabavno/dobro/smjesno da je to isto zabavno/dobro/smjesno i drugima?


Kak sam rekel' da postoje komadi od osobne procjene i oni univerzalni, tak postoji i humor, onaj individualni, te onaj univerzalni.

Naime, postoje i ljudi koji bi radije umrli, nego se nasmijali. Njima je svaki humor nekaj grozno. Često razmišljaju o vampirima, vukodlacima, demonima, tami, paklu, strahu, jezi, smrti i sl.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:39 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Kak sam rekel' da postoje komadi od osobne procjene i oni univerzalni, tak postoji i humor, onaj individualni, te onaj univerzalni.[/quote]

I oba put si pogresil', ku'is? (kak sam ja [i]brija[/i] s tom [i]kvartovskom[/i] spikom; 'opce co'ek ne bi rekel da imam neke veze s tam nekim faksom) :roll:

Meni bas ne lezi taj tvoj nacin govora, pa cu se "presaltati" natrag na svoj. :)

Dakle, [b]NE POSTOJI[/b] univerzalna ljepota, univerzalni humor,... [b]Ne postoji [u]NISTA[/u] univerzalno kad je u pitanju [u]ukus[/u]![/b] :?

[quote="Crni"]Naime, postoje i ljudi koji bi radije umrli, nego se nasmijali. Njima je svaki humor nekaj grozno. Često razmišljaju o vampirima, vukodlacima, demonima, tami, paklu, strahu, jezi, smrti i sl.[/quote]

Upravo si sam rekao da postoje ljudi koji nemaju nikakav smisao za humor... Sto je onda tu [i]univerzalno[/i]?!? :roll:

Sto se ljepote tice, sto bi ti utrpao u univerzalnu ljepotu? :-k Znas li sto se desilo kad su nekom africkom plemenu pokazali nase (aka zapadnjacke) top modele? :-s Rekli su da izgledaju bolesne i da to sigurno nitko ne bi htio. :shock: Njihov ideal su zdrave, punasne zene koje mogu bez problema sljakati 10-12 sati na suncu, a da se ne sruse. 8)
Crni (napisa):
Kak sam rekel' da postoje komadi od osobne procjene i oni univerzalni, tak postoji i humor, onaj individualni, te onaj univerzalni.


I oba put si pogresil', ku'is? (kak sam ja brija s tom kvartovskom spikom; 'opce co'ek ne bi rekel da imam neke veze s tam nekim faksom) Rolling Eyes

Meni bas ne lezi taj tvoj nacin govora, pa cu se "presaltati" natrag na svoj. Smile

Dakle, NE POSTOJI univerzalna ljepota, univerzalni humor,... Ne postoji NISTA univerzalno kad je u pitanju ukus! Confused

Crni (napisa):
Naime, postoje i ljudi koji bi radije umrli, nego se nasmijali. Njima je svaki humor nekaj grozno. Često razmišljaju o vampirima, vukodlacima, demonima, tami, paklu, strahu, jezi, smrti i sl.


Upravo si sam rekao da postoje ljudi koji nemaju nikakav smisao za humor... Sto je onda tu univerzalno?!? Rolling Eyes

Sto se ljepote tice, sto bi ti utrpao u univerzalnu ljepotu? Think Znas li sto se desilo kad su nekom africkom plemenu pokazali nase (aka zapadnjacke) top modele? Eh? Rekli su da izgledaju bolesne i da to sigurno nitko ne bi htio. Shocked Njihov ideal su zdrave, punasne zene koje mogu bez problema sljakati 10-12 sati na suncu, a da se ne sruse. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:58 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"](kak sam ja brija s tom kvartovskom spikom; 'opce co'ek ne bi rekel da imam neke veze s tam nekim faksom)

Meni bas ne lezi taj tvoj nacin govora, pa cu se "presaltati" natrag na svoj. [/quote]

Pa meni opće ne smeta tvoj način spike. Ne trebaš se opće šaltat' na neki drugi. Ne'oj se forsirat'. Bitno da se kužimo, kaj ne?

[quote="vsego"]Znas li sto se desilo kad su nekom africkom plemenu pokazali nase (aka zapadnjacke) top modele? Rekli su da izgledaju bolesne i da to sigurno nitko ne bi htio. Njihov ideal su zdrave, punasne zene koje mogu bez problema sljakati 10-12 sati na suncu, a da se ne sruse. [/quote]

Pa mi ipak živimo i djelujemo u Europi u umjerenom klimatskom pojasu. Pa sam mislil' na tu domenu kad sam rekel' "univerzalno", a ne sad na celi svemir.

A kaj se tiče top modela, pozval' bi se na onu uzrečicu iz [i]C'tebine knjige mudrosti[/i], da je moda tak' ružna stvar da je moramo mijenjat' svakih par mjeseci. Možda je nekom' anoreksija super, ali meni ne. Onda radije one jedre crne afričke puce iz plemena.
vsego (napisa):
(kak sam ja brija s tom kvartovskom spikom; 'opce co'ek ne bi rekel da imam neke veze s tam nekim faksom)

Meni bas ne lezi taj tvoj nacin govora, pa cu se "presaltati" natrag na svoj.


Pa meni opće ne smeta tvoj način spike. Ne trebaš se opće šaltat' na neki drugi. Ne'oj se forsirat'. Bitno da se kužimo, kaj ne?

vsego (napisa):
Znas li sto se desilo kad su nekom africkom plemenu pokazali nase (aka zapadnjacke) top modele? Rekli su da izgledaju bolesne i da to sigurno nitko ne bi htio. Njihov ideal su zdrave, punasne zene koje mogu bez problema sljakati 10-12 sati na suncu, a da se ne sruse.


Pa mi ipak živimo i djelujemo u Europi u umjerenom klimatskom pojasu. Pa sam mislil' na tu domenu kad sam rekel' "univerzalno", a ne sad na celi svemir.

A kaj se tiče top modela, pozval' bi se na onu uzrečicu iz C'tebine knjige mudrosti, da je moda tak' ružna stvar da je moramo mijenjat' svakih par mjeseci. Možda je nekom' anoreksija super, ali meni ne. Onda radije one jedre crne afričke puce iz plemena.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 2:47 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Jednostavno: iritira me da mi netko drugi diktira sto cu slusati. :roll: Radije ubacim CD u liniju (ili slozim MP3 listu) i slusam ono sto ja zelim. :D[/quote]

Nije da slusam muziku. Slusam o kulturi, najave, recenzije, vijesti, a od mjuze ponekad [i]rock antologiju[/i] i [i]Gladijator[/i] (imaju dio Steve-ove stvari u spici :banana: ), te [i]Blackout[/i], ali to sve [i]ako naletim na to[/i].

[quote]Pa mi ipak živimo i djelujemo u Europi u umjerenom klimatskom pojasu. Pa sam mislil' na tu domenu kad sam rekel' "univerzalno", a ne sad na celi svemir. [/quote]

Hallo!? :-s Mislis da svi imaju isti ukus u Europi?
Ja mislim da bi ti trebal malo stat i razmislit...
vsego (napisa):
Jednostavno: iritira me da mi netko drugi diktira sto cu slusati. Rolling Eyes Radije ubacim CD u liniju (ili slozim MP3 listu) i slusam ono sto ja zelim. Very Happy


Nije da slusam muziku. Slusam o kulturi, najave, recenzije, vijesti, a od mjuze ponekad rock antologiju i Gladijator (imaju dio Steve-ove stvari u spici Dancing banana ), te Blackout, ali to sve ako naletim na to.

Citat:
Pa mi ipak živimo i djelujemo u Europi u umjerenom klimatskom pojasu. Pa sam mislil' na tu domenu kad sam rekel' "univerzalno", a ne sad na celi svemir.


Hallo!? Eh? Mislis da svi imaju isti ukus u Europi?
Ja mislim da bi ti trebal malo stat i razmislit...



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:59 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Hallo!? :-s Mislis da svi imaju isti ukus u Europi?
Ja mislim da bi ti trebal malo stat i razmislit...[/quote]

Ne, Steel, nikako ne [b]razmislit[/b] :!: To je [i]uncool[/i] i totalno [i]out[/i] :!:

Ne, treba samo pisati i ne razmisljati o tome [b]sto[/b] se pise; treba jednostavno pisati [i]kvartovski[/i], pa ce se sigurno [i]univerzalno zgodne[/i] asistentice paliti na onoga tko je tak [i]supač[/i] i jedini odbija nekak normalno se [i]spikati[/i]; jedini se silom trudi uvesti nam ulicu i njene jezicno-kulturne "kvalitete" na Forum. :evil:
steelworker (napisa):
Hallo!? Eh? Mislis da svi imaju isti ukus u Europi?
Ja mislim da bi ti trebal malo stat i razmislit...


Ne, Steel, nikako ne razmislit Exclamation To je uncool i totalno out Exclamation

Ne, treba samo pisati i ne razmisljati o tome sto se pise; treba jednostavno pisati kvartovski, pa ce se sigurno univerzalno zgodne asistentice paliti na onoga tko je tak supač i jedini odbija nekak normalno se spikati; jedini se silom trudi uvesti nam ulicu i njene jezicno-kulturne "kvalitete" na Forum. Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 2:59 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Hallo!? Mislis da svi imaju isti ukus u Europi?
Ja mislim da bi ti trebal malo stat i razmislit...[/quote]

Evo ti jednostavan primjer [b]univerzalnog ukusa[/b]: Monica Belucci je super komad. Svatko tko tvrdi da nije, taj laže jer hoće bit' poseban i drugačiji od ostalih.

Evo ti i jednostavan primjer [b]individualnog ukusa[/b]: Ja npr. volim crvenokose ženske i palim se na Susan Sarandon. Meni je ona dobra, nekome drugom je ružna.

Naravno sve ovo navedeno je u sferi psihološki zdravih ljudi.
steelworker (napisa):
Hallo!? Mislis da svi imaju isti ukus u Europi?
Ja mislim da bi ti trebal malo stat i razmislit...


Evo ti jednostavan primjer univerzalnog ukusa: Monica Belucci je super komad. Svatko tko tvrdi da nije, taj laže jer hoće bit' poseban i drugačiji od ostalih.

Evo ti i jednostavan primjer individualnog ukusa: Ja npr. volim crvenokose ženske i palim se na Susan Sarandon. Meni je ona dobra, nekome drugom je ružna.

Naravno sve ovo navedeno je u sferi psihološki zdravih ljudi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:16 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"][quote="steelworker"]Hallo!? Mislis da svi imaju isti ukus u Europi?
Ja mislim da bi ti trebal malo stat i razmislit...[/quote]
Evo ti jednostavan primjer [b]univerzalnog ukusa[/b]: Monica Belucci je super komad. Svatko tko tvrdi da nije, taj laže jer hoće bit' poseban i drugačiji od ostalih.[/quote]

Pokusavas me vrijedjati i to na [b]mom[/b] Forumu? :evil:

Evo, ja javno izjavljujem: [b]Meni Monica Belucci nije nikakav komad i postoji gomila zena koje izgledaju daleko bolje od nje![/b] :shock: I to ne kazem zato sto sam "[i]lazac koji hoce bit' poseban[/i]" nego zato sto stvarno tako mislim :!:

Imas li na to kakav duboki komentar, po mogucnosti bez apostrofa i [i]ulicne spike[/i]? :evil:

[quote="Crni"]Naravno sve ovo navedeno je u sferi psihološki zdravih ljudi.[/quote]

Ah, dakle ja nisam psiholoski zdrav i to zato [i]kaj se ne palim[/i] na Monicu Belucci? :evil:
Crni (napisa):
steelworker (napisa):
Hallo!? Mislis da svi imaju isti ukus u Europi?
Ja mislim da bi ti trebal malo stat i razmislit...

Evo ti jednostavan primjer univerzalnog ukusa: Monica Belucci je super komad. Svatko tko tvrdi da nije, taj laže jer hoće bit' poseban i drugačiji od ostalih.


Pokusavas me vrijedjati i to na mom Forumu? Evil or Very Mad

Evo, ja javno izjavljujem: Meni Monica Belucci nije nikakav komad i postoji gomila zena koje izgledaju daleko bolje od nje! Shocked I to ne kazem zato sto sam "lazac koji hoce bit' poseban" nego zato sto stvarno tako mislim Exclamation

Imas li na to kakav duboki komentar, po mogucnosti bez apostrofa i ulicne spike? Evil or Very Mad

Crni (napisa):
Naravno sve ovo navedeno je u sferi psihološki zdravih ljudi.


Ah, dakle ja nisam psiholoski zdrav i to zato kaj se ne palim na Monicu Belucci? Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 3:20 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobro, pobijedio si. (
Dobro, pobijedio si. Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Asmodai
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (16:42:53)
Postovi: (C7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Gernsback Continuum

PostPostano: 3:37 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Naime, postoje i ljudi koji bi radije umrli, nego se nasmijali. Njima je svaki humor nekaj grozno. Često razmišljaju o vampirima, vukodlacima, demonima, tami, paklu, strahu, jezi, smrti i sl.[/quote]

Cudno... ti izgleda cesto obilazis shootove C Horror filmova 50tih ako si upoznao takve spodobe...

A i to je vec humor... ili mozda jos nisi vidio niti jedan film sa Klaunovima vampirima ubojicama iz svemira?

[quote="Crni"]Naravno sve ovo navedeno je u sferi psihološki zdravih ljudi.[/quote]

A tko si ti da definiras tko je pisholoski zdrav?

[quote="Crni"]Evo ti jednostavan primjer univerzalnog ukusa: Monica Belucci je super komad. Svatko tko tvrdi da nije, taj laže jer hoće bit' poseban i drugačiji od ostalih.[/quote]

Ti si prepotentan da boli... octito nemozes sagledat da ljudi imaju OSOBNE ukuse... i da to sto 1 miljun ljudi slini za nekim ne znaci da je ta osoba SVIMA dobra...

Evo ja cu reci odmah da mi Monica Belucci nije najbolji komad... Usto kakav je to izraz komad? Jel pricamo mozda o komadu mesa? Ili o OSOBI?
Crni (napisa):
Naime, postoje i ljudi koji bi radije umrli, nego se nasmijali. Njima je svaki humor nekaj grozno. Često razmišljaju o vampirima, vukodlacima, demonima, tami, paklu, strahu, jezi, smrti i sl.


Cudno... ti izgleda cesto obilazis shootove C Horror filmova 50tih ako si upoznao takve spodobe...

A i to je vec humor... ili mozda jos nisi vidio niti jedan film sa Klaunovima vampirima ubojicama iz svemira?

Crni (napisa):
Naravno sve ovo navedeno je u sferi psihološki zdravih ljudi.


A tko si ti da definiras tko je pisholoski zdrav?

Crni (napisa):
Evo ti jednostavan primjer univerzalnog ukusa: Monica Belucci je super komad. Svatko tko tvrdi da nije, taj laže jer hoće bit' poseban i drugačiji od ostalih.


Ti si prepotentan da boli... octito nemozes sagledat da ljudi imaju OSOBNE ukuse... i da to sto 1 miljun ljudi slini za nekim ne znaci da je ta osoba SVIMA dobra...

Evo ja cu reci odmah da mi Monica Belucci nije najbolji komad... Usto kakav je to izraz komad? Jel pricamo mozda o komadu mesa? Ili o OSOBI?



_________________
Take him to the labs and start the experiments at once... If you harm him in any way...

... you know you are doing something right!
-Blitzkrieg


Zadnja promjena: Asmodai; 3:48 ned, 7. 3. 2004; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 3:42 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"][quote="steelworker"]Hallo!? Mislis da svi imaju isti ukus u Europi?
Ja mislim da bi ti trebal malo stat i razmislit...[/quote]

Evo ti jednostavan primjer [b]univerzalnog ukusa[/b]: Monica Belucci je super komad. Svatko tko tvrdi da nije, taj laže jer hoće bit' poseban i drugačiji od ostalih.

Evo ti i jednostavan primjer [b]individualnog ukusa[/b]: Ja npr. volim crvenokose ženske i palim se na Susan Sarandon. Meni je ona dobra, nekome drugom je ružna.

Naravno sve ovo navedeno je u sferi psihološki zdravih ljudi.[/quote]

Jooj!

Ajde da zaboravim to da ne volim dozivljavati zene kao komade neceg i da to komad shvatim [i]preneseno[/i], pa bi ti onda rekao:
Meni Monica Belucci nije super komad, komad je, al nije super komad. Jednostavno nije, za moj ukus super komad treba imati puno u glavi i puno dobrote (ne kazem da MB toga nema, ali po meni toga nema dovoljno(barem koliko ja znam, nisam ju nesto proucavao)). Eto.
Moj ukus u [i]komadima[/i] nije isti kao tvoj. Ja zapravo uopce ne volim komade. Volim zene, well jednu zapravo (al to sad nije tema). Ali mislim, po tome bi ti zapravo mogao reci da meni MB uopce nije nekaj privlacna.

DA, CUDI SE KOLIKO OCES I :roll: , ALI NE TRCE SVI KO MALA DJECA ZA SVAKOM STVARI KOJU IM [i]DOSAPNU[/i] NJIHOVI HORMONI.

(P.S. Oprostite kaj galamim. :oops: )

OKE? Prezivio sok?

Sad ces ti reci da ja glumim.
A ja ti velim da ne glumim, vec ti jednostavno trebas shvatiti da
[list]nisu svi kao ti[/list:u]
[list]ne razmisljaju svi kao ti[/list:u]
[list]zato sto bi ti u nekoj situacuji pomislio/uradio nesto ne znaci da bi to i svi ostali uradili[/list:u]
[list]to sto ti mislis da je nesto neprikosnoveno ne mora znaciti da je i svima drugima to tako.[/list:u]
[list]ako netko ustvrdi da nema isti ukus kao ti, ne znaci da laze ili da nije psiholoski zdrav, jer ti (koliko god to tebi smetalo) nisi centar svijeta i ne misle/dozivljavaju svi sve kao ti[/list:u]

[i]To[/i] su (po meni) osnovne stvari tolerancije.

:tso:

[quote="Crni"]Dobro, pobijedio si. :( [/quote]

Ovo nije natjecanje. :roll:
Ako ti stvaras toliko topica [i]What do you think[/i] po Cumezu samo zato da bi se natjecao sa nekim (mozda grijesim), [b][color=darkred]onda te lijepo molim da prestanes, jer forum nije igraliste za natjecanja, barem ne takva.[/color][/b]
Crni (napisa):
steelworker (napisa):
Hallo!? Mislis da svi imaju isti ukus u Europi?
Ja mislim da bi ti trebal malo stat i razmislit...


Evo ti jednostavan primjer univerzalnog ukusa: Monica Belucci je super komad. Svatko tko tvrdi da nije, taj laže jer hoće bit' poseban i drugačiji od ostalih.

Evo ti i jednostavan primjer individualnog ukusa: Ja npr. volim crvenokose ženske i palim se na Susan Sarandon. Meni je ona dobra, nekome drugom je ružna.

Naravno sve ovo navedeno je u sferi psihološki zdravih ljudi.


Jooj!

Ajde da zaboravim to da ne volim dozivljavati zene kao komade neceg i da to komad shvatim preneseno, pa bi ti onda rekao:
Meni Monica Belucci nije super komad, komad je, al nije super komad. Jednostavno nije, za moj ukus super komad treba imati puno u glavi i puno dobrote (ne kazem da MB toga nema, ali po meni toga nema dovoljno(barem koliko ja znam, nisam ju nesto proucavao)). Eto.
Moj ukus u komadima nije isti kao tvoj. Ja zapravo uopce ne volim komade. Volim zene, well jednu zapravo (al to sad nije tema). Ali mislim, po tome bi ti zapravo mogao reci da meni MB uopce nije nekaj privlacna.

DA, CUDI SE KOLIKO OCES I Rolling Eyes , ALI NE TRCE SVI KO MALA DJECA ZA SVAKOM STVARI KOJU IM DOSAPNU NJIHOVI HORMONI.

(P.S. Oprostite kaj galamim. Embarassed )

OKE? Prezivio sok?

Sad ces ti reci da ja glumim.
A ja ti velim da ne glumim, vec ti jednostavno trebas shvatiti da
    nisu svi kao ti

    ne razmisljaju svi kao ti

    zato sto bi ti u nekoj situacuji pomislio/uradio nesto ne znaci da bi to i svi ostali uradili

    to sto ti mislis da je nesto neprikosnoveno ne mora znaciti da je i svima drugima to tako.

    ako netko ustvrdi da nema isti ukus kao ti, ne znaci da laze ili da nije psiholoski zdrav, jer ti (koliko god to tebi smetalo) nisi centar svijeta i ne misle/dozivljavaju svi sve kao ti


To su (po meni) osnovne stvari tolerancije.

Trudim Se Objasniti...

Crni (napisa):
Dobro, pobijedio si. Sad


Ovo nije natjecanje. Rolling Eyes
Ako ti stvaras toliko topica What do you think po Cumezu samo zato da bi se natjecao sa nekim (mozda grijesim), onda te lijepo molim da prestanes, jer forum nije igraliste za natjecanja, barem ne takva.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Perosito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2004. (22:21:16)
Postovi: (7E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 11:15 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eeeeeeeeee, zaboravili ste radio Krapinu!
Al dobro, budući da to valjda niko od vas ne lovi, oprošteno vam je! :lol:
Eeeeeeeeee, zaboravili ste radio Krapinu!
Al dobro, budući da to valjda niko od vas ne lovi, oprošteno vam je! Laughing



_________________
Nije sve tako sivo... Kad imaš s nekim otić na pivo Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan