Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kolokvij 29.4.
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Dick Long
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2006. (13:50:57)
Postovi: (22)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-4 = 5 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:18 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Kolokvij 29.4. Citirajte i odgovorite

Kruze razne glasine da ce sutra biti blokiran fakultet i da nece se moci odrzat kolokviji. Zanima jel postoji informacija o istinitosti toga?
Kruze razne glasine da ce sutra biti blokiran fakultet i da nece se moci odrzat kolokviji. Zanima jel postoji informacija o istinitosti toga?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
markotron
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2008. (12:07:29)
Postovi: (95)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 28 - 28
Lokacija: Umag

PostPostano: 20:32 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne znam.. nisam cuo.. al nadam se da ne.. ja hocu sutra pisat kolokvij :D
ne znam.. nisam cuo.. al nadam se da ne.. ja hocu sutra pisat kolokvij Very Happy



_________________
reductio ad absurdum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
malena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 03. 2009. (16:43:42)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 8
Lokacija: ...

PostPostano: 20:34 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako blokiraju faks mi cemo pisati u tangente kolokvij :weee:
ako blokiraju faks mi cemo pisati u tangente kolokvij Weeeeeee!!!!!!!!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jejo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2006. (19:25:36)
Postovi: (102)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 5

PostPostano: 21:17 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

sta se mene tice, i ja bi pisala, nemam neku namjeru dolazit gore svaki dan da vidim jel imam fax i ne, a definitivno nezelim da nam se produzi nastava.
sta se mene tice, i ja bi pisala, nemam neku namjeru dolazit gore svaki dan da vidim jel imam fax i ne, a definitivno nezelim da nam se produzi nastava.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 21:27 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

topla preporuka - ako zelite pisati kolokvij, a netko vam ometa ispit, tresnite ga sakom u njusku. ako on moze vama blokirati ispit i proci nekaznjeno, zasto ga vi ne biste mogli nokautirati?
topla preporuka - ako zelite pisati kolokvij, a netko vam ometa ispit, tresnite ga sakom u njusku. ako on moze vama blokirati ispit i proci nekaznjeno, zasto ga vi ne biste mogli nokautirati?



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 21:41 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kenny"]topla preporuka - ako zelite pisati kolokvij, a netko vam ometa ispit, tresnite ga sakom u njusku. ako on moze vama blokirati ispit i proci nekaznjeno, zasto ga vi ne biste mogli nokautirati?[/quote]

:iagree:
Mislim da kod nas na faxu stvarno nema realne potrebe za ikakvom blokadom, a kamoli za vrijeme kolokvija.
kenny (napisa):
topla preporuka - ako zelite pisati kolokvij, a netko vam ometa ispit, tresnite ga sakom u njusku. ako on moze vama blokirati ispit i proci nekaznjeno, zasto ga vi ne biste mogli nokautirati?


I agree
Mislim da kod nas na faxu stvarno nema realne potrebe za ikakvom blokadom, a kamoli za vrijeme kolokvija.



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
lorozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (17:11:14)
Postovi: (50)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 21:47 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tu se uopce ne radi samo o bezveznom blokiranju kolokvija, nego o necem kaj bi moglo svima koristiti. Niko nece placati nist ali vecina nebi mrdnula prstom za to...
Nekih "zrtvi" mora biti da bi se nekaj postiglo. I nije da mislim da je to 100% u redu ili da je to jedini/najbolji nacin, ali takav kakav je ocito djeluje. Nemojte to tak crno/belo gledati.
BTW i ja bi rado sutra rjesil taj kolokvij tj radije bi da nema blokade, ne navlaci mi se s tim niti mi se slusa nastava tjedan dulje. Al bas sakom u nos nekog tresnuti, mislim da je to jako primitivno.
Tu se uopce ne radi samo o bezveznom blokiranju kolokvija, nego o necem kaj bi moglo svima koristiti. Niko nece placati nist ali vecina nebi mrdnula prstom za to...
Nekih "zrtvi" mora biti da bi se nekaj postiglo. I nije da mislim da je to 100% u redu ili da je to jedini/najbolji nacin, ali takav kakav je ocito djeluje. Nemojte to tak crno/belo gledati.
BTW i ja bi rado sutra rjesil taj kolokvij tj radije bi da nema blokade, ne navlaci mi se s tim niti mi se slusa nastava tjedan dulje. Al bas sakom u nos nekog tresnuti, mislim da je to jako primitivno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 21:51 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lorozic"]Al bas sakom u nos nekog tresnuti, mislim da je to jako primitivno.[/quote]

a kako bi okarakterizirao majmuna koji ti se dere kraj usiju dok ti pokusavas napisati kolokvij za koji si ucio dan i noc? meni je to primitivno!
lorozic (napisa):
Al bas sakom u nos nekog tresnuti, mislim da je to jako primitivno.


a kako bi okarakterizirao majmuna koji ti se dere kraj usiju dok ti pokusavas napisati kolokvij za koji si ucio dan i noc? meni je to primitivno!



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lorozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (17:11:14)
Postovi: (50)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 21:53 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa ok, rekel sam da nacin definitivno nije najbolji niti jedini, zanemaril si ostatak toga kaj sam rekel.
Pa ok, rekel sam da nacin definitivno nije najbolji niti jedini, zanemaril si ostatak toga kaj sam rekel.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
jejo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2006. (19:25:36)
Postovi: (102)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 5

PostPostano: 21:55 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj molim te, a to sto bi onda 10 godina stunedt studirao jer eto, moze. i ne. ne namjeravam da mi se oduzi nastava samo zbog stotinjak istomisljenika na matematici koji ce meni govorit dal ja imam faks ili nemam. to isto nije primitivno ha?
joj molim te, a to sto bi onda 10 godina stunedt studirao jer eto, moze. i ne. ne namjeravam da mi se oduzi nastava samo zbog stotinjak istomisljenika na matematici koji ce meni govorit dal ja imam faks ili nemam. to isto nije primitivno ha?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lorozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (17:11:14)
Postovi: (50)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 22:09 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jejo"]joj molim te, a to sto bi onda 10 godina stunedt studirao jer eto, moze. i ne. ne namjeravam da mi se oduzi nastava samo zbog stotinjak istomisljenika na matematici koji ce meni govorit dal ja imam faks ili nemam. to isto nije primitivno ha?[/quote]
Ponavljam, nacin nije najbolji... Ne kanim tu raspravljati previse, samo sam htel skrenuti paznju ljudima da reagiraju krajnje negativno na nekaj kaj, kolko god da nije bas najpametnije odigrano, nije bas skroz lose i moglo bi koristiti nekima... I ovo za studiranje od 10 godina, to je cista glupost (makar nisam siguran da tak nekaj pokusavaju dobiti), slazem se. I definitivno se ne radi o 100 ljudi, mozda na matematici.
jejo (napisa):
joj molim te, a to sto bi onda 10 godina stunedt studirao jer eto, moze. i ne. ne namjeravam da mi se oduzi nastava samo zbog stotinjak istomisljenika na matematici koji ce meni govorit dal ja imam faks ili nemam. to isto nije primitivno ha?

Ponavljam, nacin nije najbolji... Ne kanim tu raspravljati previse, samo sam htel skrenuti paznju ljudima da reagiraju krajnje negativno na nekaj kaj, kolko god da nije bas najpametnije odigrano, nije bas skroz lose i moglo bi koristiti nekima... I ovo za studiranje od 10 godina, to je cista glupost (makar nisam siguran da tak nekaj pokusavaju dobiti), slazem se. I definitivno se ne radi o 100 ljudi, mozda na matematici.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:54 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo vi dodjite na kolokvij... :tapsh: Bude li problema, rjesavat cemo ih "u hodu". ;)
Samo vi dodjite na kolokvij... Tapsh, tapsh,... Bude li problema, rjesavat cemo ih "u hodu". Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 22:56 uto, 28. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Samo vi dodjite na kolokvij... :tapsh: Bude li problema, rjesavat cemo ih "u hodu". ;)[/quote]

Baš me zanima koji prosvjednik bi se išo zakačit sa vsegom... to skoro ko s Čak Norisom...a možda i gore :D
vsego (napisa):
Samo vi dodjite na kolokvij... Tapsh, tapsh,... Bude li problema, rjesavat cemo ih "u hodu". Wink


Baš me zanima koji prosvjednik bi se išo zakačit sa vsegom... to skoro ko s Čak Norisom...a možda i gore Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ELESSAR
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 01. 2009. (19:48:54)
Postovi: (1F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 4

PostPostano: 5:47 sri, 29. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lorozic"]Tu se uopce ne radi samo o bezveznom blokiranju kolokvija, nego o necem kaj bi moglo svima koristiti. Niko nece placati nist ali vecina nebi mrdnula prstom za to...
Nekih "zrtvi" mora biti da bi se nekaj postiglo. I nije da mislim da je to 100% u redu ili da je to jedini/najbolji nacin, ali takav kakav je ocito djeluje. Nemojte to tak crno/belo gledati.
BTW i ja bi rado sutra rjesil taj kolokvij tj radije bi da nema blokade, ne navlaci mi se s tim niti mi se slusa nastava tjedan dulje. Al bas sakom u nos nekog tresnuti, mislim da je to jako primitivno.[/quote]

Prva pametna...
lorozic (napisa):
Tu se uopce ne radi samo o bezveznom blokiranju kolokvija, nego o necem kaj bi moglo svima koristiti. Niko nece placati nist ali vecina nebi mrdnula prstom za to...
Nekih "zrtvi" mora biti da bi se nekaj postiglo. I nije da mislim da je to 100% u redu ili da je to jedini/najbolji nacin, ali takav kakav je ocito djeluje. Nemojte to tak crno/belo gledati.
BTW i ja bi rado sutra rjesil taj kolokvij tj radije bi da nema blokade, ne navlaci mi se s tim niti mi se slusa nastava tjedan dulje. Al bas sakom u nos nekog tresnuti, mislim da je to jako primitivno.


Prva pametna...



_________________
".... ..." - Cee Lo Green
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 18:50 sri, 29. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lorozic"]Al bas sakom u nos nekog tresnuti, mislim da je to jako primitivno.[/quote]
Slazem se i ne podrzavam nikakvo nasilje (saka u nos, blokiranje nastave i sl.).

Napominjem da se s vecim dijelom zahtjeva prosvjednika slazem i podrzavam ih u njihovim zahtjevima (do na to da moraju precizno definirati tko bi i na koji nacin ostvarivao [i]pravo na drzavno financiranje studija[/i](*)), no metoda prosvjeda mi se nikako ne svidja.

(*) "basplatno obrazovanje" je nesto sto ne postoji i trazeci takvo nesto ljudi ispadaju smijesni. Ono sto treba traziti je "drzavno financiranje studija".
lorozic (napisa):
Al bas sakom u nos nekog tresnuti, mislim da je to jako primitivno.

Slazem se i ne podrzavam nikakvo nasilje (saka u nos, blokiranje nastave i sl.).

Napominjem da se s vecim dijelom zahtjeva prosvjednika slazem i podrzavam ih u njihovim zahtjevima (do na to da moraju precizno definirati tko bi i na koji nacin ostvarivao pravo na drzavno financiranje studija(*)), no metoda prosvjeda mi se nikako ne svidja.

(*) "basplatno obrazovanje" je nesto sto ne postoji i trazeci takvo nesto ljudi ispadaju smijesni. Ono sto treba traziti je "drzavno financiranje studija".



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan