Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Peticija PROTIV blokade nastave na PMF - MO
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 16:35 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Peticija PROTIV blokade nastave na PMF - MO Citirajte i odgovorite

Kako vjerojatno znate, u ponedjeljak ce se na plenumu PMF odlucivati o tome hoce li doci do blokade nastave na cijelom PMFu, pa samim time i PMF-MO. Plenum nema apsolutni [u]nikakvu legitimnost[/u], i izrazava misljenje samo onih studenata koji mu stvarno i prisustvuju. Zbog toga sto je termin fiksan, i treba provesti tamo 2 sata prije nego sto se uopce moze glasovati po pitanju blokade, mnogi mu studenti nece ni pristupiti (primjer su zadnja dva plenuma na kojima se pojavilo manje od 2% studenata PMFa).

Ta manjina si daje za pravo da odlucuje o nasem pohadanju nastave, a brane se parolama koje se svode na to da, ukoliko zelite ostvariti svoje [b]pravo[/b], dapace [b]obavezu[/b] pohadanja nastave i kolokvija, onda i dodete za isto glasati na plenum, gdje cete se morati nadglasavati s kolegama drugih odsjeka PMFa, pa cak i studenata FF, te trositi sate vlastitog vremena [i]de facto[/i] zbog necijeg hira. [u]Predlozena alternativa[/u], da se raspise referendum, kao i zahtjev da se PMF - MO ogradi od ostatka PMFa i "nadleznosti" plenuma [u]nisu prihvaceni.[/u] Dolaskom na plenum ne samo da gubite vrijeme na natezanje oko necega sto je ionako vase pravo, nego na neki nacin priznajete i legitimnost cijele te farse, te je zato pokrenuta iduca [b]peticija[/b]


http://www.ipetitions.com/petition/NEblokadi/index.html


Na potpis i navodenje svojeg JMBAGa u ovoj peticiji izgubit cete maksimalno jednu minutu, i sacuvat cete zivce koje biste zasigurno izgubili na plenumu. Svakako, ako, uz potpis ovdje, odete na plenum i glasate protiv blokade, jos bolje, no ukoliko to ne napravite, potpuno vas shvacam.


[u]Ako se u ponedjeljak na plenumu izglasa odluka o blokadi nastave, u utorak ujutro cu odnijeti (procisceni) popis ljudi koji su se na peticiji izjasnili protiv blokade [b]dekanu[/b], prof. dr. sc. Miljenku Marusicu, uz molbu da poduzme [i]potrebne korake[/i] da zastiti nasa prava - i obaveze.[/u]

Nadam se da za to nece biti potrebe, ali bolje se osigurati, pa zato molim sve koji se ne slazu s blokadom da se izjasne na peticiji i prenesu poruku drugim studentima PMF - MO, da bi svi imali priliku dati svoj glas.



edit:
[color=red][b]Potpisivanjem ove peticije NE izjavljujete da se ne slazete sa prosvjedom, na FF ili PMF, pa cak ni da ste protiv blokade FF ili ostatka PMF. Iskljucivo izjavljujete da ste protiv blokade PMF - MO.[/b][/color]
Kako vjerojatno znate, u ponedjeljak ce se na plenumu PMF odlucivati o tome hoce li doci do blokade nastave na cijelom PMFu, pa samim time i PMF-MO. Plenum nema apsolutni nikakvu legitimnost, i izrazava misljenje samo onih studenata koji mu stvarno i prisustvuju. Zbog toga sto je termin fiksan, i treba provesti tamo 2 sata prije nego sto se uopce moze glasovati po pitanju blokade, mnogi mu studenti nece ni pristupiti (primjer su zadnja dva plenuma na kojima se pojavilo manje od 2% studenata PMFa).

Ta manjina si daje za pravo da odlucuje o nasem pohadanju nastave, a brane se parolama koje se svode na to da, ukoliko zelite ostvariti svoje pravo, dapace obavezu pohadanja nastave i kolokvija, onda i dodete za isto glasati na plenum, gdje cete se morati nadglasavati s kolegama drugih odsjeka PMFa, pa cak i studenata FF, te trositi sate vlastitog vremena de facto zbog necijeg hira. Predlozena alternativa, da se raspise referendum, kao i zahtjev da se PMF - MO ogradi od ostatka PMFa i "nadleznosti" plenuma nisu prihvaceni. Dolaskom na plenum ne samo da gubite vrijeme na natezanje oko necega sto je ionako vase pravo, nego na neki nacin priznajete i legitimnost cijele te farse, te je zato pokrenuta iduca peticija


http://www.ipetitions.com/petition/NEblokadi/index.html


Na potpis i navodenje svojeg JMBAGa u ovoj peticiji izgubit cete maksimalno jednu minutu, i sacuvat cete zivce koje biste zasigurno izgubili na plenumu. Svakako, ako, uz potpis ovdje, odete na plenum i glasate protiv blokade, jos bolje, no ukoliko to ne napravite, potpuno vas shvacam.


Ako se u ponedjeljak na plenumu izglasa odluka o blokadi nastave, u utorak ujutro cu odnijeti (procisceni) popis ljudi koji su se na peticiji izjasnili protiv blokade dekanu, prof. dr. sc. Miljenku Marusicu, uz molbu da poduzme potrebne korake da zastiti nasa prava - i obaveze.

Nadam se da za to nece biti potrebe, ali bolje se osigurati, pa zato molim sve koji se ne slazu s blokadom da se izjasne na peticiji i prenesu poruku drugim studentima PMF - MO, da bi svi imali priliku dati svoj glas.



edit:
Potpisivanjem ove peticije NE izjavljujete da se ne slazete sa prosvjedom, na FF ili PMF, pa cak ni da ste protiv blokade FF ili ostatka PMF. Iskljucivo izjavljujete da ste protiv blokade PMF - MO.



_________________
Bri


Zadnja promjena: Grga; 17:49 pet, 1. 5. 2009; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
rudim
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 04. 2006. (20:07:41)
Postovi: (2F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 25 - 3

PostPostano: 16:51 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

nema nikakvu legitimnost? ljudi su se odlučili sazvati plenum i ti isto si pozvan da dođeš tamo i budeš tri sata i slušaš ljude koji su jako pametni, te naravno da na kraju glasuješ da su promijene koje ti želiš te da ih uopće nema.
naravno, prema riječima osobe A s plenuma oni koji ne dođu bi trebali biti toliko "kolegijalni" da poštuju odluke koje donio plenum.
osoba B je na to lukavo dodala da bilo tko može donijeti odluku i osnovati plenum. (osobe C, D, ..., Q tu su doskočicu popratile gromoglasnim pljeskom)
ukoliko plenumi A i B donesu kontradiktorne odluke, svaki bi student trebao poštovati odluke oba plenuma. znam da zvuči glupo, ali vjeruj mi nije. tako bar oni kažu
nema nikakvu legitimnost? ljudi su se odlučili sazvati plenum i ti isto si pozvan da dođeš tamo i budeš tri sata i slušaš ljude koji su jako pametni, te naravno da na kraju glasuješ da su promijene koje ti želiš te da ih uopće nema.
naravno, prema riječima osobe A s plenuma oni koji ne dođu bi trebali biti toliko "kolegijalni" da poštuju odluke koje donio plenum.
osoba B je na to lukavo dodala da bilo tko može donijeti odluku i osnovati plenum. (osobe C, D, ..., Q tu su doskočicu popratile gromoglasnim pljeskom)
ukoliko plenumi A i B donesu kontradiktorne odluke, svaki bi student trebao poštovati odluke oba plenuma. znam da zvuči glupo, ali vjeruj mi nije. tako bar oni kažu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 17:01 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tek sad mi je jasno zasto si bio bolji na antjecanju iz logike u 4. razredu... A uvijek sam se pitao da nije bila rijec o kakvoj muljazi :lol:
Tek sad mi je jasno zasto si bio bolji na antjecanju iz logike u 4. razredu... A uvijek sam se pitao da nije bila rijec o kakvoj muljazi Laughing



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 17:31 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rudim"]naravno, prema riječima osobe A s plenuma oni koji ne dođu bi trebali biti toliko "kolegijalni" da poštuju odluke koje donio plenum.[/quote]

Ako pleeeenum od osobe A donese odluku o opstruiranju studentskih prava i obaveza s kojima se ljudi poput osobe B, C, D, ... Q nadalje ne slazu - sto je kolegijalno u tome?

[color=indigo]Gdje je ta kolegijalnost koju pleeeenum osobe A pokazuje prema drugima koji kazu da oni ZELE svoju nastavu i ispite?[/color]

Da, da, to nije isto :roll: Oni ocekuju kolegijalnost, solidarnost i sve to skupa pri svojim odlukama o oduzimanju tudjih prava i obveza na nastavu i polaganje ispita zagarntirano statuom sveucilista ciji su i sami clanovi, a nisu voljni sami pruziti isto - kolegijalnost i solidarnost prema studentima koji ne zele da im se njihova prava i obveze uskrate.

edit: rudim, samo iskoristih tvoj post naglasavajuci apsudrnost ideje ovih pleeenuma :)
uostalom i sam si pokazao na jedan vid apsurda :)
rudim (napisa):
naravno, prema riječima osobe A s plenuma oni koji ne dođu bi trebali biti toliko "kolegijalni" da poštuju odluke koje donio plenum.


Ako pleeeenum od osobe A donese odluku o opstruiranju studentskih prava i obaveza s kojima se ljudi poput osobe B, C, D, ... Q nadalje ne slazu - sto je kolegijalno u tome?

Gdje je ta kolegijalnost koju pleeeenum osobe A pokazuje prema drugima koji kazu da oni ZELE svoju nastavu i ispite?

Da, da, to nije isto Rolling Eyes Oni ocekuju kolegijalnost, solidarnost i sve to skupa pri svojim odlukama o oduzimanju tudjih prava i obveza na nastavu i polaganje ispita zagarntirano statuom sveucilista ciji su i sami clanovi, a nisu voljni sami pruziti isto - kolegijalnost i solidarnost prema studentima koji ne zele da im se njihova prava i obveze uskrate.

edit: rudim, samo iskoristih tvoj post naglasavajuci apsudrnost ideje ovih pleeenuma Smile
uostalom i sam si pokazao na jedan vid apsurda Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
pepsich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2009. (17:53:06)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 2 - 11

PostPostano: 18:08 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

plenum ima legitimnost jer su mu ju dali studenti koji su glasali za njegovo osnivanje a medju tim studentima bili su i studenti mo
meni je jako zao sto se vi ovdje i ondje i svugdje svadjate oko stvari koje su vec rijesene
plenum ima legitimnost
to sto se netko s odlukama plenuma ne slaze ne znaci da plenum nema legitimnost
to sto ste vi svi prevrijedni da na plenum dodjete i na njemu izglasate ono sto zelite je samo izraz vase potrebe za opstrukcijom
peticije koje radite i koje mozete raditi svakoga dana od sada dok vam ne dosadi su vase pravo ali ne ponistavaju legitimnost plenuma niti odluke donesene na njemu
vase inzistiranje na vasem dekanu i vasem fakultetu su meni osobno smjesne jer dok god vam na vasim premilim indeksima pise pmf i dok god trgovacki sud kaze da ste pmf vi jeste pmf i dekan vam je zajednicki sa svim odsjecima
donosenje vase peticije vasem "dekanu" vam nece pomoci ni u cemu osim da pokazete koliko ste hm kako da se izrazim a da nebude uvredljivo nikome zatvoreni separatisticki nastrojeni i nekolegijalni sa kolegama sa vaseg fakulteta
ukoliko se blokada nastave na plenumu na koji ste pozvani i obavijesteni kada je i gdje izglasa i to u obliku da svi odsjeci pmfa idu u blokadu i matematicki odsjek ce biti u blokadi
da matematicara koji su za blokadu je mozda malo ali pomoci ce kolege sa drugih odsjeka a ukoliko se vi svi usrdno potrudite onemoguciti blokadu iskreno se veslim tome jer time cete dati jasan iskaz o tome kakvi ste i sto za vas znaci kolegijalnost i postivanje demokracije
takodjer bih vas molila da ne iznosite netocne tvrdnje poput one da na plenumu pmf-a glasaju studenti drugih fakulteta
ako ne vjerujete dodjite i uvjerite se
i jos jedna stvar
12.05.09 profesori idu u strajk hocete li od njih traziti da krse svoja sindikalna prava jer vi zelite nastavu ili trazite samo od svojih kolega da ne prakticiraju svoja prava
btw umjesto da trosite predragocijno vrijeme za ucenje na forume iskoristite to vrijeme za ucenje i oslobodite si vrijeme za dolazak na plenum pa tamo odlucujte sto zelite ili ne zelite
i shvatite da je plenum legitiman bas kao i izbori na koje takodjer ljudi idu ili ne idu ali postuju odluke onih koji su izasli i izglasali sto god da su izglasali
i sad se sjetih
vi mo ste u manjini u usporedbi sa svim odsjecima pmfa i ako plenum koji cine svi studenti svih odjseka pmf-a donese odluku o blokadi vi ste ti koji cete biti u manjini
plenum ima legitimnost jer su mu ju dali studenti koji su glasali za njegovo osnivanje a medju tim studentima bili su i studenti mo
meni je jako zao sto se vi ovdje i ondje i svugdje svadjate oko stvari koje su vec rijesene
plenum ima legitimnost
to sto se netko s odlukama plenuma ne slaze ne znaci da plenum nema legitimnost
to sto ste vi svi prevrijedni da na plenum dodjete i na njemu izglasate ono sto zelite je samo izraz vase potrebe za opstrukcijom
peticije koje radite i koje mozete raditi svakoga dana od sada dok vam ne dosadi su vase pravo ali ne ponistavaju legitimnost plenuma niti odluke donesene na njemu
vase inzistiranje na vasem dekanu i vasem fakultetu su meni osobno smjesne jer dok god vam na vasim premilim indeksima pise pmf i dok god trgovacki sud kaze da ste pmf vi jeste pmf i dekan vam je zajednicki sa svim odsjecima
donosenje vase peticije vasem "dekanu" vam nece pomoci ni u cemu osim da pokazete koliko ste hm kako da se izrazim a da nebude uvredljivo nikome zatvoreni separatisticki nastrojeni i nekolegijalni sa kolegama sa vaseg fakulteta
ukoliko se blokada nastave na plenumu na koji ste pozvani i obavijesteni kada je i gdje izglasa i to u obliku da svi odsjeci pmfa idu u blokadu i matematicki odsjek ce biti u blokadi
da matematicara koji su za blokadu je mozda malo ali pomoci ce kolege sa drugih odsjeka a ukoliko se vi svi usrdno potrudite onemoguciti blokadu iskreno se veslim tome jer time cete dati jasan iskaz o tome kakvi ste i sto za vas znaci kolegijalnost i postivanje demokracije
takodjer bih vas molila da ne iznosite netocne tvrdnje poput one da na plenumu pmf-a glasaju studenti drugih fakulteta
ako ne vjerujete dodjite i uvjerite se
i jos jedna stvar
12.05.09 profesori idu u strajk hocete li od njih traziti da krse svoja sindikalna prava jer vi zelite nastavu ili trazite samo od svojih kolega da ne prakticiraju svoja prava
btw umjesto da trosite predragocijno vrijeme za ucenje na forume iskoristite to vrijeme za ucenje i oslobodite si vrijeme za dolazak na plenum pa tamo odlucujte sto zelite ili ne zelite
i shvatite da je plenum legitiman bas kao i izbori na koje takodjer ljudi idu ili ne idu ali postuju odluke onih koji su izasli i izglasali sto god da su izglasali
i sad se sjetih
vi mo ste u manjini u usporedbi sa svim odsjecima pmfa i ako plenum koji cine svi studenti svih odjseka pmf-a donese odluku o blokadi vi ste ti koji cete biti u manjini




Zadnja promjena: pepsich; 18:14 pet, 1. 5. 2009; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 18:12 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Isto tako je legitiman i onaj plenum kod mene doma na kojem smo izglasali da nema blokade :roll:
Isto tako je legitiman i onaj plenum kod mene doma na kojem smo izglasali da nema blokade Rolling Eyes



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:15 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle:
- kad 70 od 5000 studenata nesto anonimno (bez provjere tko je s kojeg fakulteta) odluci, to je legitimno i vrijedi za svih 5000 jer se zovu "pleeeeeeeeenum", ali
- kad 100 (trenutno 90ak) od 1500 potpise nesto imenom, prezimenom i JMBAGom, to nije legitimno i ne moze ponistiti ono cime onih 70 (od kojih vecina ili svi ne spada u ovih 1500) namecu svoju volju ovima kojih ima 1500?

:lol:
Dakle:
- kad 70 od 5000 studenata nesto anonimno (bez provjere tko je s kojeg fakulteta) odluci, to je legitimno i vrijedi za svih 5000 jer se zovu "pleeeeeeeeenum", ali
- kad 100 (trenutno 90ak) od 1500 potpise nesto imenom, prezimenom i JMBAGom, to nije legitimno i ne moze ponistiti ono cime onih 70 (od kojih vecina ili svi ne spada u ovih 1500) namecu svoju volju ovima kojih ima 1500?

Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 18:18 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bit će legitiman i onaj kad se nas 30 s PMF-MO okupi u ponedjeljak u 14h u nekoj učionici (jer, eto, tad imamo predavanje) i netko uzvikne: "Proglašavam ovo plenumom, glasajmo za/protiv blokade" :roll:
Ne brinite, obavijest će biti na forumu :roll:

Iskreno, ja bi htjela da se glasa odvojeno po odsjecima jer mi je žao da ak se izglasa protiv blokade da kolege s biologije, kemije i fizike budu žalosni jer nema blokade za cijeli PMF pa time ni za njih :roll:
Bit će legitiman i onaj kad se nas 30 s PMF-MO okupi u ponedjeljak u 14h u nekoj učionici (jer, eto, tad imamo predavanje) i netko uzvikne: "Proglašavam ovo plenumom, glasajmo za/protiv blokade" Rolling Eyes
Ne brinite, obavijest će biti na forumu Rolling Eyes

Iskreno, ja bi htjela da se glasa odvojeno po odsjecima jer mi je žao da ak se izglasa protiv blokade da kolege s biologije, kemije i fizike budu žalosni jer nema blokade za cijeli PMF pa time ni za njih Rolling Eyes




Zadnja promjena: marijap; 18:19 pet, 1. 5. 2009; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pepsich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2009. (17:53:06)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 2 - 11

PostPostano: 18:18 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ukoliko su pozvani svi akademski clanovi pmf-a onda da je legitiman je ali nekako sumnjam da se na plenum kod tebe doma pozvalo ikog s drugih odsjeka pa ti legitimnost malo pada u vodu
a obzirom da svi ocito znate za plenum ali vam se neda svoje straznjice umarat time plenum je vrlo vrlo vrlo legitiman i plenumu ide u korist sto svi o njmu pricaju jer ako svi o tome pricaju onda svi znaju i nema vise prica a joj a meni nije doma dosla vip pozivnica s limuzinom pred kucom da dodjem
ukoliko su pozvani svi akademski clanovi pmf-a onda da je legitiman je ali nekako sumnjam da se na plenum kod tebe doma pozvalo ikog s drugih odsjeka pa ti legitimnost malo pada u vodu
a obzirom da svi ocito znate za plenum ali vam se neda svoje straznjice umarat time plenum je vrlo vrlo vrlo legitiman i plenumu ide u korist sto svi o njmu pricaju jer ako svi o tome pricaju onda svi znaju i nema vise prica a joj a meni nije doma dosla vip pozivnica s limuzinom pred kucom da dodjem


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
stuey
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2006. (15:52:11)
Postovi: (A2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 41 - 2
Lokacija: Rijeka, Zg

PostPostano: 18:19 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pepsich"]
da matematicara koji su za blokadu je mozda malo ali pomoci ce kolege sa drugih odsjeka a ukoliko se vi svi usrdno potrudite onemoguciti blokadu iskreno se veslim tome jer time cete dati jasan iskaz o tome kakvi ste i sto za vas znaci kolegijalnost i postivanje demokracije
[/quote]

ako mi smatramo da blokiranje nastave na odjelu na kojem ono zbog čega su prosvjedi uopće započeli funkcionira sasvim dobro, i ako smatramo da blokiranje takvog odjela nije potrebno nit će se time išta postići, onda nemaš šta pričati o kolegijalnosti. uostalom, kakva je to vaša kolegijalnost ako blokirate one koji žele studirati/učiti/izvršavati svoje obveze na faksu/pisati kolokvije itd itd.
pepsich (napisa):

da matematicara koji su za blokadu je mozda malo ali pomoci ce kolege sa drugih odsjeka a ukoliko se vi svi usrdno potrudite onemoguciti blokadu iskreno se veslim tome jer time cete dati jasan iskaz o tome kakvi ste i sto za vas znaci kolegijalnost i postivanje demokracije


ako mi smatramo da blokiranje nastave na odjelu na kojem ono zbog čega su prosvjedi uopće započeli funkcionira sasvim dobro, i ako smatramo da blokiranje takvog odjela nije potrebno nit će se time išta postići, onda nemaš šta pričati o kolegijalnosti. uostalom, kakva je to vaša kolegijalnost ako blokirate one koji žele studirati/učiti/izvršavati svoje obveze na faksu/pisati kolokvije itd itd.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:20 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pepsich"]ukoliko su pozvani svi akademski clanovi pmf-a onda da je legitiman je ali nekako sumnjam da se na plenum kod tebe doma pozvalo ikog s drugih odsjeka pa ti legitimnost malo pada u vodu[/quote]

Ama, cekaj malo... dakle, covjek mora trcati gdjegod da ga netko pozove?! :shock:

Evo, pozovem ja sve tvoje ukucane da o svom trosku dodjete na Karibe jer cemo tamo glasovati o tome da se vas stan/kuca pokloni studentima FFZga. :shock: Pozvani su svi clanovi kucanstva, pa je to onda legitimno, ne? :lol:
pepsich (napisa):
ukoliko su pozvani svi akademski clanovi pmf-a onda da je legitiman je ali nekako sumnjam da se na plenum kod tebe doma pozvalo ikog s drugih odsjeka pa ti legitimnost malo pada u vodu


Ama, cekaj malo... dakle, covjek mora trcati gdjegod da ga netko pozove?! Shocked

Evo, pozovem ja sve tvoje ukucane da o svom trosku dodjete na Karibe jer cemo tamo glasovati o tome da se vas stan/kuca pokloni studentima FFZga. Shocked Pozvani su svi clanovi kucanstva, pa je to onda legitimno, ne? Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 18:22 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pepsich"]ukoliko su pozvani svi akademski clanovi pmf-a onda da je legitiman je ali nekako sumnjam da se na plenum kod tebe doma pozvalo ikog s drugih odsjeka pa ti legitimnost malo pada u vodu
a obzirom da svi ocito znate za plenum ali vam se neda svoje straznjice umarat time plenum je vrlo vrlo vrlo legitiman i plenumu ide u korist sto svi o njmu pricaju jer ako svi o tome pricaju onda svi znaju i nema vise prica a joj a meni nije doma dosla vip pozivnica s limuzinom pred kucom da dodjem[/quote]

To sto si ti nekog obavjestio da moze negdje doci i trositi svoje vrijeme na to da obrani svoja prava ti ne daje nikakvu legitimnost ako ti se na to oglasi 1% studenata.
Ja sam tu na forum stavio da ce biti plenum i nitko nije dosao, ali da te zanimalo mogao si saznat :roll:
pepsich (napisa):
ukoliko su pozvani svi akademski clanovi pmf-a onda da je legitiman je ali nekako sumnjam da se na plenum kod tebe doma pozvalo ikog s drugih odsjeka pa ti legitimnost malo pada u vodu
a obzirom da svi ocito znate za plenum ali vam se neda svoje straznjice umarat time plenum je vrlo vrlo vrlo legitiman i plenumu ide u korist sto svi o njmu pricaju jer ako svi o tome pricaju onda svi znaju i nema vise prica a joj a meni nije doma dosla vip pozivnica s limuzinom pred kucom da dodjem


To sto si ti nekog obavjestio da moze negdje doci i trositi svoje vrijeme na to da obrani svoja prava ti ne daje nikakvu legitimnost ako ti se na to oglasi 1% studenata.
Ja sam tu na forum stavio da ce biti plenum i nitko nije dosao, ali da te zanimalo mogao si saznat Rolling Eyes



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pepsich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2009. (17:53:06)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 2 - 11

PostPostano: 18:32 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

da legitimnost daje cinjenica da su svi pozvani i obavjesteni
a to sto ljudima nije stalo doci to je druga stvar
meni nije jasno kako ocekujete da se vasi zahtjevi ispostuju i budu uvazeni ako se ne potrudite doci i izborit se za to
a plenumi se vjerovali ili ne ne odrzavaju na karibima nego na pmf-u nasem faksu i to dva od tri u vasem susjedstvu a treci zbog eto nekih cudnih puteva gospodnjih je zavrsio na ff-u
a di je vama kolegijalnost u pomaganju studentima ostalih 6 odjseka kojima nije sve divno i bajno
o cemu vi pricate o kolegijalnosti nas vecine prema vama manjini dok vi manjina ne zelite biti kolegijali prema nama vecini
ma dajte se uozbiljite ljudi
a i ajmo jos malo o kolegijalnosti jel vi mislite da je kolegijalno ako 6 odsjeka odluci da zeli u blokadu a vi ne da kolege s drugih odsjeka nemogu svoju blokadu provodit jer imaju neke kolegije s matematickog odsjeka
jer eto vi bas hocete
jel to kolegijalno
i evo sto nam kaze statut pmfa o mo
Članak 9.

U sastavu Fakulteta djeluju sljedeći fakultetski odsjeci (dalje: odsjek):
1. Matematički odsjek
2. Fizički odsjek
3. Kemijski odsjek
4. Biološki odsjek
5. Geološki odsjek
6. Geografski odsjek
7. Geofizički odsjek
Unutarnji ustroj svakog pojedinog odsjeka iz prethodnog stavka ovog članka detaljnije se uređuje odsječkim pravilnikom u skladu s općim aktom o ustroju radnih mjesta.

Članak 10.

Matematički odsjek je podružnica Fakulteta ustrojena za obavljanje djelatnosti visokoga obrazovanja i znanosti u polju matematike.
Sjedište je Matematičkoga odsjeka u Zagrebu, Bijenička cesta 30.
Matematički odsjek ima svoj žig i pečat s natpisom "Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet Matematički odsjek".
Matematički odsjek ima svoj žiro račun koji je žiro podračun Fakulteta.

dio ste svih nas i mi smo dio vas
ajmo bit kolege i samo malo zanemarit vlastite zelje i prohtjeve i izborit se za ono sto svi mi zelimo a to je besplatno skolovanje i bolji uvjeti na faksu
da legitimnost daje cinjenica da su svi pozvani i obavjesteni
a to sto ljudima nije stalo doci to je druga stvar
meni nije jasno kako ocekujete da se vasi zahtjevi ispostuju i budu uvazeni ako se ne potrudite doci i izborit se za to
a plenumi se vjerovali ili ne ne odrzavaju na karibima nego na pmf-u nasem faksu i to dva od tri u vasem susjedstvu a treci zbog eto nekih cudnih puteva gospodnjih je zavrsio na ff-u
a di je vama kolegijalnost u pomaganju studentima ostalih 6 odjseka kojima nije sve divno i bajno
o cemu vi pricate o kolegijalnosti nas vecine prema vama manjini dok vi manjina ne zelite biti kolegijali prema nama vecini
ma dajte se uozbiljite ljudi
a i ajmo jos malo o kolegijalnosti jel vi mislite da je kolegijalno ako 6 odsjeka odluci da zeli u blokadu a vi ne da kolege s drugih odsjeka nemogu svoju blokadu provodit jer imaju neke kolegije s matematickog odsjeka
jer eto vi bas hocete
jel to kolegijalno
i evo sto nam kaze statut pmfa o mo
Članak 9.

U sastavu Fakulteta djeluju sljedeći fakultetski odsjeci (dalje: odsjek):
1. Matematički odsjek
2. Fizički odsjek
3. Kemijski odsjek
4. Biološki odsjek
5. Geološki odsjek
6. Geografski odsjek
7. Geofizički odsjek
Unutarnji ustroj svakog pojedinog odsjeka iz prethodnog stavka ovog članka detaljnije se uređuje odsječkim pravilnikom u skladu s općim aktom o ustroju radnih mjesta.

Članak 10.

Matematički odsjek je podružnica Fakulteta ustrojena za obavljanje djelatnosti visokoga obrazovanja i znanosti u polju matematike.
Sjedište je Matematičkoga odsjeka u Zagrebu, Bijenička cesta 30.
Matematički odsjek ima svoj žig i pečat s natpisom "Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet Matematički odsjek".
Matematički odsjek ima svoj žiro račun koji je žiro podračun Fakulteta.

dio ste svih nas i mi smo dio vas
ajmo bit kolege i samo malo zanemarit vlastite zelje i prohtjeve i izborit se za ono sto svi mi zelimo a to je besplatno skolovanje i bolji uvjeti na faksu




Zadnja promjena: pepsich; 18:43 pet, 1. 5. 2009; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 18:40 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je.
Mislim da je.



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
rudim
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 04. 2006. (20:07:41)
Postovi: (2F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 25 - 3

PostPostano: 18:41 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

je
je


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 18:45 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dodatno, upravo zato ne planiram doci na plenum - jer bih morao raspravljati s ljudima poput tebe - koji imaju neki svoj stav, koji logicki ne stoji. No uvjereni ste da ste u pravu, ne slusate razumne argumente drugih, nego se aksiomatski drzite svojih uvjerenja, cak i kad vam se najjednostavnijom logikom pokaze da su vam "argumenti" kontradiktorni.

Kada naucite slusati druge, prihvatiti njihove argumente i kritike, te shvatite da ako vi nesto smatrate, to nije automatski i istina, onda se vec moze o tome i raspravljati. No opet, da je tome tako, onda ovog plenuma ne bi ni bilo. Eventualno bi bilo referenduma.
Dodatno, upravo zato ne planiram doci na plenum - jer bih morao raspravljati s ljudima poput tebe - koji imaju neki svoj stav, koji logicki ne stoji. No uvjereni ste da ste u pravu, ne slusate razumne argumente drugih, nego se aksiomatski drzite svojih uvjerenja, cak i kad vam se najjednostavnijom logikom pokaze da su vam "argumenti" kontradiktorni.

Kada naucite slusati druge, prihvatiti njihove argumente i kritike, te shvatite da ako vi nesto smatrate, to nije automatski i istina, onda se vec moze o tome i raspravljati. No opet, da je tome tako, onda ovog plenuma ne bi ni bilo. Eventualno bi bilo referenduma.



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
stuey
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2006. (15:52:11)
Postovi: (A2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 41 - 2
Lokacija: Rijeka, Zg

PostPostano: 18:48 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pepsich"]da legitimnost daje cinjenica da su svi pozvani i obavjesteni
a to sto ljudima nije stalo doci to je druga stvar
meni nije jasno kako ocekujete da se vasi zahtjevi ispostuju i budu uvazeni ako se ne potrudite doci i izborit se za to
a plenumi se vjerovali ili ne ne odrzavaju na karibima nego na pmf-u nasem faksu i to dva od tri u vasem susjedstvu a treci zbog eto nekih cudnih puteva gospodnjih je zavrsio na ff-u
a di je vama kolegijalnost u pomaganju studentima ostalih 6 odjseka kojima nije sve divno i bajno
o cemu vi pricate o kolegijalnosti nas vecine prema vama manjini dok vi manjina ne zelite biti kolegijali prema nama vecini
ma dajte se uozbiljite ljudi
a i ajmo jos malo o kolegijalnosti jel vi mislite da je kolegijalno ako 6 odsjeka odluci da zeli u blokadu a vi ne da kolege s drugih odsjeka nemogu svoju blokadu provodit jer imaju neke kolegije s matematickog odsjeka
jer eto vi bas hocete
jel to kolegijalno[/quote]

ako drugi odsjeci žele blokirat svoju nastavu, nek blokiraju. koliko sam čuo, postojat će mogućnost da se odsjeci odvoje po tom pitanju.
što se kolegijalnosti tiče, ajde reci kako će točno pomoći naša blokada? znači mi koji skoro pa ni nemamo takvih problema, trebamo blokirati svoju nastavu, svoje vrijeme, svoju želju za studiranjem, radi provođenja nekih potpuno nedefiniranih zahtjeva? gdje je tu zdrav razum? a kažem 'nedefiniranih zahtjeva' jer, kao što je već netko rekao, kad god se pita koji su točni zahtjevi, odgovori su, ili 'idi na blog pa si pročitaj (a ako ne shvatiš imaš FAQ, koji je toliko 'dobar i jasan' da ima svoj vlastiti FAQ)' ili 'mi želimo besplatno obrazovanje za sve i time smo sve rekli'.
nije da ne želimo podržati svoje kolege, i nije da ne želimo bolju budućnost za sebe i svoju djecu, ali dajte nek se naprave konkretni zahtjevi, jer s ovim što sam gore spomenuo nije apsolutno ništa rečeno i 'besplatno obrazovanje za sve' je nešto uz što treba definirati još puno stvari da bi dobilo smisao.

i sad kad ne želimo blokadu svoje nastave, onda smo mi matematičari jako arogantni i nekolegijalni, jel da?

i btw, jedan od razloga nedolaska matematičara na taj famozni plenum je taj da je ljudima bilo nezgodno, što zbog kolokvija, što zbog drugih razloga. nekako vjerujem da će se na ovom plenumu u ponedjeljak pojavit više ljudi.
pepsich (napisa):
da legitimnost daje cinjenica da su svi pozvani i obavjesteni
a to sto ljudima nije stalo doci to je druga stvar
meni nije jasno kako ocekujete da se vasi zahtjevi ispostuju i budu uvazeni ako se ne potrudite doci i izborit se za to
a plenumi se vjerovali ili ne ne odrzavaju na karibima nego na pmf-u nasem faksu i to dva od tri u vasem susjedstvu a treci zbog eto nekih cudnih puteva gospodnjih je zavrsio na ff-u
a di je vama kolegijalnost u pomaganju studentima ostalih 6 odjseka kojima nije sve divno i bajno
o cemu vi pricate o kolegijalnosti nas vecine prema vama manjini dok vi manjina ne zelite biti kolegijali prema nama vecini
ma dajte se uozbiljite ljudi
a i ajmo jos malo o kolegijalnosti jel vi mislite da je kolegijalno ako 6 odsjeka odluci da zeli u blokadu a vi ne da kolege s drugih odsjeka nemogu svoju blokadu provodit jer imaju neke kolegije s matematickog odsjeka
jer eto vi bas hocete
jel to kolegijalno


ako drugi odsjeci žele blokirat svoju nastavu, nek blokiraju. koliko sam čuo, postojat će mogućnost da se odsjeci odvoje po tom pitanju.
što se kolegijalnosti tiče, ajde reci kako će točno pomoći naša blokada? znači mi koji skoro pa ni nemamo takvih problema, trebamo blokirati svoju nastavu, svoje vrijeme, svoju želju za studiranjem, radi provođenja nekih potpuno nedefiniranih zahtjeva? gdje je tu zdrav razum? a kažem 'nedefiniranih zahtjeva' jer, kao što je već netko rekao, kad god se pita koji su točni zahtjevi, odgovori su, ili 'idi na blog pa si pročitaj (a ako ne shvatiš imaš FAQ, koji je toliko 'dobar i jasan' da ima svoj vlastiti FAQ)' ili 'mi želimo besplatno obrazovanje za sve i time smo sve rekli'.
nije da ne želimo podržati svoje kolege, i nije da ne želimo bolju budućnost za sebe i svoju djecu, ali dajte nek se naprave konkretni zahtjevi, jer s ovim što sam gore spomenuo nije apsolutno ništa rečeno i 'besplatno obrazovanje za sve' je nešto uz što treba definirati još puno stvari da bi dobilo smisao.

i sad kad ne želimo blokadu svoje nastave, onda smo mi matematičari jako arogantni i nekolegijalni, jel da?

i btw, jedan od razloga nedolaska matematičara na taj famozni plenum je taj da je ljudima bilo nezgodno, što zbog kolokvija, što zbog drugih razloga. nekako vjerujem da će se na ovom plenumu u ponedjeljak pojavit više ljudi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 18:50 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pepsich"]...a to sto ljudima nije stalo doci to je druga stvar
meni nije jasno kako ocekujete da se vasi zahtjevi ispostuju i budu uvazeni ako se ne potrudite doci i izborit se za to...[/quote]
Ma daj @pepsich nemoj me nasmijavat boli me trbuh :lol:... Osobno sam bio na plenumu (ono prvom) matematičari nisu mogli doć do riječi a kada su došli ušutkavalo ih se... O nesposobnosti moderatora (a protiv kolega stvarno nemam ništa osobno) da i negovorim... Najbolji profesor MOa (izglasan od studenata i studentica MOa) se pokupio nakon, po slobodnoj procjeni sat i pol jer je i sam vidio da to tamo sve skupa nema nikakvog smisla...

[quote="pepsich"]a di je vama kolegijalnost u pomaganju studentima ostalih 6 odjseka kojima nije sve divno i bajno
o cemu vi pricate o kolegijalnosti nas vecine prema vama manjini dok vi manjina ne zelite biti kolegijali prema nama vecini
ma dajte se uozbiljite ljudi
a i ajmo jos malo o kolegijalnosti jel vi mislite da je kolegijalno ako 6 odsjeka odluci da zeli u blokadu a vi ne da kolege s drugih odsjeka nemogu svoju blokadu provodit jer imaju neke kolegije s matematickog odsj
jer eto vi bas hocete
jel to kolegijalno[/quote]
Pa nitko negovori da vam neželimo pružiti podršku upravo suprotno :wink:... "Fiks ideja" je plenuma da u blokadu moraju ići svi ili nitko, zašto pobogu blokirati nešto što radi dobro, to je valjda besmislica koju se nemora potrebno naglašavati...
pepsich (napisa):
...a to sto ljudima nije stalo doci to je druga stvar
meni nije jasno kako ocekujete da se vasi zahtjevi ispostuju i budu uvazeni ako se ne potrudite doci i izborit se za to...

Ma daj @pepsich nemoj me nasmijavat boli me trbuh Laughing... Osobno sam bio na plenumu (ono prvom) matematičari nisu mogli doć do riječi a kada su došli ušutkavalo ih se... O nesposobnosti moderatora (a protiv kolega stvarno nemam ništa osobno) da i negovorim... Najbolji profesor MOa (izglasan od studenata i studentica MOa) se pokupio nakon, po slobodnoj procjeni sat i pol jer je i sam vidio da to tamo sve skupa nema nikakvog smisla...

pepsich (napisa):
a di je vama kolegijalnost u pomaganju studentima ostalih 6 odjseka kojima nije sve divno i bajno
o cemu vi pricate o kolegijalnosti nas vecine prema vama manjini dok vi manjina ne zelite biti kolegijali prema nama vecini
ma dajte se uozbiljite ljudi
a i ajmo jos malo o kolegijalnosti jel vi mislite da je kolegijalno ako 6 odsjeka odluci da zeli u blokadu a vi ne da kolege s drugih odsjeka nemogu svoju blokadu provodit jer imaju neke kolegije s matematickog odsj
jer eto vi bas hocete
jel to kolegijalno

Pa nitko negovori da vam neželimo pružiti podršku upravo suprotno Wink... "Fiks ideja" je plenuma da u blokadu moraju ići svi ili nitko, zašto pobogu blokirati nešto što radi dobro, to je valjda besmislica koju se nemora potrebno naglašavati...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pepsich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2009. (17:53:06)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 2 - 11

PostPostano: 18:58 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolegijalno je prisiljavati duge studente koji su mozebitno u vecini vidjet cemo u pon da imaju nastavu
kolegijalno je oduzimati nekome pravo da se bore za ono u sto vjeruju na nacin koji je legalan a oni su ga izabrali
ma svaka vam cast
ako vam je to kolegijalnost iskreno mi vas je zao
jer sigurno cete doci u situaciju kad ce vam kolegijalnost biti potrebna a zivot nekako ima nacin da vrati onako kako dajete

[size=9][color=#999999]Added after 7 minutes:[/color][/size]

gle o moderatorima na prvom plenumu stvarno nema smisla pricat jer su zbog nekih meni nedokucivih razloga stvarno prekidali prava pitanja je naprosto besmisleno razgovarati i meni je zao sto se potrefilo da su to bili ljudi s mat ja iskreno nemam pojma ko je s kojeg odsjeka ali da da su prekidali jesu
nitko ali nitko ne tvrdi da stvri na mat ne funkcioniraju dobro ako vi mat kazete da su dobre onda su valjda dobre ko zna ako vi ne
ali ako pmf ide u blokadu trebali bi ici svi odsjeci jer smo svi mi pmf
i kao sto sam rekla ako netko je a netko nije u blokadi onda dolazi do niza pitanja
zato je bitno da na plenum u pon dodje sto vise ljudi da sto vise ljudi glasa za ili protiv tako svejedno
bit ce onako kako vecina odluci
kolegijalno je prisiljavati duge studente koji su mozebitno u vecini vidjet cemo u pon da imaju nastavu
kolegijalno je oduzimati nekome pravo da se bore za ono u sto vjeruju na nacin koji je legalan a oni su ga izabrali
ma svaka vam cast
ako vam je to kolegijalnost iskreno mi vas je zao
jer sigurno cete doci u situaciju kad ce vam kolegijalnost biti potrebna a zivot nekako ima nacin da vrati onako kako dajete

Added after 7 minutes:

gle o moderatorima na prvom plenumu stvarno nema smisla pricat jer su zbog nekih meni nedokucivih razloga stvarno prekidali prava pitanja je naprosto besmisleno razgovarati i meni je zao sto se potrefilo da su to bili ljudi s mat ja iskreno nemam pojma ko je s kojeg odsjeka ali da da su prekidali jesu
nitko ali nitko ne tvrdi da stvri na mat ne funkcioniraju dobro ako vi mat kazete da su dobre onda su valjda dobre ko zna ako vi ne
ali ako pmf ide u blokadu trebali bi ici svi odsjeci jer smo svi mi pmf
i kao sto sam rekla ako netko je a netko nije u blokadi onda dolazi do niza pitanja
zato je bitno da na plenum u pon dodje sto vise ljudi da sto vise ljudi glasa za ili protiv tako svejedno
bit ce onako kako vecina odluci


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 06. 2007. (12:13:18)
Postovi: (64)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 52 - 8

PostPostano: 19:01 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, mi jesmo kolegijalni
sami prema sebi..
jer volimo svoj faks
i cijenimo ga
i super nam je.
a vjeruj mi da znam mnogo ljudi s drugih odjeka PMFa koji gube zivce vec par dana zbog ove blokade
i oni su razlog zasto cu doc na taj prokleti plenum..
zato jer zelim njima pomoc da ih ne blokirate..
jer na mom faksu ne bu nikakve blokade..
ne zato kaj ja tak velim nego zato kaj tak veli 85% studenata naseg faksa
eto, tolko o plenumu.
ajbok
da, mi jesmo kolegijalni
sami prema sebi..
jer volimo svoj faks
i cijenimo ga
i super nam je.
a vjeruj mi da znam mnogo ljudi s drugih odjeka PMFa koji gube zivce vec par dana zbog ove blokade
i oni su razlog zasto cu doc na taj prokleti plenum..
zato jer zelim njima pomoc da ih ne blokirate..
jer na mom faksu ne bu nikakve blokade..
ne zato kaj ja tak velim nego zato kaj tak veli 85% studenata naseg faksa
eto, tolko o plenumu.
ajbok


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan