Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Peticija PROTIV blokade nastave na PMF - MO
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 19:03 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pepsich"]kolegijalno je prisiljavati duge studente koji su mozebitno u vecini vidjet cemo u pon da imaju nastavu
kolegijalno je oduzimati nekome pravo da se bore za ono u sto vjeruju na nacin koji je legalan a oni su ga izabrali
ma svaka vam cast
[/quote]

Ovaj argument ima dvije strane:
kolegijalno je prisiljavati duge studente koji su mozebitno u vecini vidjet cemo u pon da imaju nastavu
kolegijalno je oduzimati nekome pravo da pohadaju nastavu a oni su to izabrali
ma svaka vam cast
pepsich (napisa):
kolegijalno je prisiljavati duge studente koji su mozebitno u vecini vidjet cemo u pon da imaju nastavu
kolegijalno je oduzimati nekome pravo da se bore za ono u sto vjeruju na nacin koji je legalan a oni su ga izabrali
ma svaka vam cast


Ovaj argument ima dvije strane:
kolegijalno je prisiljavati duge studente koji su mozebitno u vecini vidjet cemo u pon da imaju nastavu
kolegijalno je oduzimati nekome pravo da pohadaju nastavu a oni su to izabrali
ma svaka vam cast



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vanish
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (22:45:35)
Postovi: (6D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
25 = 27 - 2
Lokacija: stambena zgrada

PostPostano: 19:04 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pepsich"]
o cemu vi pricate o kolegijalnosti nas vecine prema vama manjini dok vi manjina ne zelite biti kolegijali prema nama vecini
[/quote]

da vas je većina mogli biste i bojkot nastave organizirat i izać na ulice, a ne "blokadu", a onda bi se manjina lako solidarizirala...

i šta traže pmfovci uopće? jel bilo govora o tome na plenumu? bar biste sad mogli nešto postići, imate priliku riješiti neke probleme koje imate na svojim odsjecima, "BESPLATNO ŠKOLSTVO" je nekako prešašavo ... mislim da bi vas matematičari itekako podržali u vašim (konkretnim) zahtjevima, ali ovo je nasilje... a ako je na plenumu dosad bilo oko 70 studenata, kako je to onda većina? nek dođe jedna grupa matematičara sa nekih vježbi s prve godine na plenum i već ih ima toliko :P... onda su oni većina... bah...

u svakom slučaju, ja mislim da znanje je roba (ne kužim kako netko može uopće nešto drugo misliti), ali sad imate priliku riješavati svoje probleme pa iskoristite pliiiiiiz pliiiiiiz... :D
pepsich (napisa):

o cemu vi pricate o kolegijalnosti nas vecine prema vama manjini dok vi manjina ne zelite biti kolegijali prema nama vecini


da vas je većina mogli biste i bojkot nastave organizirat i izać na ulice, a ne "blokadu", a onda bi se manjina lako solidarizirala...

i šta traže pmfovci uopće? jel bilo govora o tome na plenumu? bar biste sad mogli nešto postići, imate priliku riješiti neke probleme koje imate na svojim odsjecima, "BESPLATNO ŠKOLSTVO" je nekako prešašavo ... mislim da bi vas matematičari itekako podržali u vašim (konkretnim) zahtjevima, ali ovo je nasilje... a ako je na plenumu dosad bilo oko 70 studenata, kako je to onda većina? nek dođe jedna grupa matematičara sa nekih vježbi s prve godine na plenum i već ih ima toliko Razz... onda su oni većina... bah...

u svakom slučaju, ja mislim da znanje je roba (ne kužim kako netko može uopće nešto drugo misliti), ali sad imate priliku riješavati svoje probleme pa iskoristite pliiiiiiz pliiiiiiz... Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 19:07 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

@goc: nemoj zaboravit megafon (ili rog :rog:)
@goc: nemoj zaboravit megafon (ili rog Rog)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vanish
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (22:45:35)
Postovi: (6D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
25 = 27 - 2
Lokacija: stambena zgrada

PostPostano: 19:09 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pepsich"]kolegijalno je prisiljavati duge studente koji su mozebitno u vecini vidjet cemo u pon da imaju nastavu [/quote]

ha? ko kog prisiljava na nešto??
[quote="pepsich"]
kolegijalno je oduzimati nekome pravo da se bore za ono u sto vjeruju na nacin koji je legalan a oni su ga izabrali

ma svaka vam cast
ako vam je to kolegijalnost iskreno mi vas je zao
jer sigurno cete doci u situaciju kad ce vam kolegijalnost biti potrebna a zivot nekako ima nacin da vrati onako kako dajete [/quote]

kakve su ovo emocionalne ucjene? a di su argumenti??[size=7]a je mi dosadno[/size]
pepsich (napisa):
kolegijalno je prisiljavati duge studente koji su mozebitno u vecini vidjet cemo u pon da imaju nastavu


ha? ko kog prisiljava na nešto??
pepsich (napisa):

kolegijalno je oduzimati nekome pravo da se bore za ono u sto vjeruju na nacin koji je legalan a oni su ga izabrali

ma svaka vam cast
ako vam je to kolegijalnost iskreno mi vas je zao
jer sigurno cete doci u situaciju kad ce vam kolegijalnost biti potrebna a zivot nekako ima nacin da vrati onako kako dajete


kakve su ovo emocionalne ucjene? a di su argumenti??a je mi dosadno


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 19:10 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pepsich"]da legitimnost daje cinjenica da su svi pozvani i obavjesteni[/quote]gluposti
[quote="pepsich"]ma dajte se uozbiljite ljudi[/quote]mi se trebamo uozbiljit? cujes ti sebe, mi? ko ste vi, ko je plenum... niko i nis, mislim da previse gledate tv
[quote="pepsich"]a i ajmo jos malo o kolegijalnosti jel vi mislite da je kolegijalno ako 6 odsjeka odluci da zeli u blokadu a vi ne da kolege s drugih odsjeka nemogu svoju blokadu provodit jer imaju neke kolegije s matematickog odsjeka[/quote]a kolegijalno je da vi nama namecete svoje
i sta vam znaci ta blokada, blokirajte si vase odsjeke a na matemetiku ne dolazite
[quote="pepsich"]
Unutarnji ustroj svakog [b]pojedinog[/b] odsjeka iz prethodnog stavka ovog članka detaljnije se uređuje [b]odsječkim[/b] pravilnikom u skladu s općim aktom o ustroju radnih mjesta

Matematički odsjek ima [b]svoj[/b] žig i pečat s natpisom "Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet Matematički odsjek".

Matematički odsjek ima [b]svoj[/b] žiro račun koji je žiro podračun Fakulteta.[/quote]ma kolko god bili jedan fax vidim da dosta toga radi 'svako za sebe'
[quote="pepsich"]ajmo bit kolege i samo malo [b]zanemarit vlastite zelje[/b] i prohtjeve i izborit se za ono [b]sto svi mi zelimo[/b] [/quote]
a ja mislio da ako nesto zelimo svi, onda to zeli svatko od nas, pa je to svacija vlastita zelja, e sad ti hoces da zanemarimo vlastite zelje...
nije li to paradoksalno... pa je... samo jedan paradoks iz niza...
pepsich (napisa):
da legitimnost daje cinjenica da su svi pozvani i obavjesteni
gluposti
pepsich (napisa):
ma dajte se uozbiljite ljudi
mi se trebamo uozbiljit? cujes ti sebe, mi? ko ste vi, ko je plenum... niko i nis, mislim da previse gledate tv
pepsich (napisa):
a i ajmo jos malo o kolegijalnosti jel vi mislite da je kolegijalno ako 6 odsjeka odluci da zeli u blokadu a vi ne da kolege s drugih odsjeka nemogu svoju blokadu provodit jer imaju neke kolegije s matematickog odsjeka
a kolegijalno je da vi nama namecete svoje
i sta vam znaci ta blokada, blokirajte si vase odsjeke a na matemetiku ne dolazite
pepsich (napisa):

Unutarnji ustroj svakog pojedinog odsjeka iz prethodnog stavka ovog članka detaljnije se uređuje odsječkim pravilnikom u skladu s općim aktom o ustroju radnih mjesta

Matematički odsjek ima svoj žig i pečat s natpisom "Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet Matematički odsjek".

Matematički odsjek ima svoj žiro račun koji je žiro podračun Fakulteta.
ma kolko god bili jedan fax vidim da dosta toga radi 'svako za sebe'
pepsich (napisa):
ajmo bit kolege i samo malo zanemarit vlastite zelje i prohtjeve i izborit se za ono sto svi mi zelimo

a ja mislio da ako nesto zelimo svi, onda to zeli svatko od nas, pa je to svacija vlastita zelja, e sad ti hoces da zanemarimo vlastite zelje...
nije li to paradoksalno... pa je... samo jedan paradoks iz niza...



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vanish
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (22:45:35)
Postovi: (6D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
25 = 27 - 2
Lokacija: stambena zgrada

PostPostano: 19:13 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gino"]
[quote="pepsich"]ajmo bit kolege i samo malo [b]zanemarit vlastite zelje[/b] i prohtjeve i izborit se za ono [b]sto svi mi zelimo[/b] [/quote]
a ja mislio da ako nesto zelimo svi, onda to zeli svatko od nas, pa je to svacija vlastita zelja, e sad ti hoces da zanemarimo vlastite zelje...
nije li to paradoksalno... pa je... samo jedan paradoks iz niza...[/quote]

a ne kužiš svi zanemare svoje želje i onda se niko više ne bori za ništa... revolucionarno! oprilike kao dosad :D
Gino (napisa):

pepsich (napisa):
ajmo bit kolege i samo malo zanemarit vlastite zelje i prohtjeve i izborit se za ono sto svi mi zelimo

a ja mislio da ako nesto zelimo svi, onda to zeli svatko od nas, pa je to svacija vlastita zelja, e sad ti hoces da zanemarimo vlastite zelje...
nije li to paradoksalno... pa je... samo jedan paradoks iz niza...


a ne kužiš svi zanemare svoje želje i onda se niko više ne bori za ništa... revolucionarno! oprilike kao dosad Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 19:14 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[kolegijalni ton] Draga pepsich, drugi put pročitaj još jednom post prije nego ga postaš. [/kolegijalni ton]
[kolegijalni ton] Draga pepsich, drugi put pročitaj još jednom post prije nego ga postaš. [/kolegijalni ton]



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 06. 2007. (12:13:18)
Postovi: (64)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 52 - 8

PostPostano: 19:17 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marijap"]@goc: nemoj zaboravit megafon (ili rog :rog:)[/quote]

definitivno neku vrst vokalnog pojacala i onda
1.predloziti glasanje za odbijanje blokade
2. izglasati ga
3.predloziti glasanje za raspust plenuma
4. repeat step 2.
5. :pracka: :forumasi: :disco: :sunce:
marijap (napisa):
@goc: nemoj zaboravit megafon (ili rog Rog)


definitivno neku vrst vokalnog pojacala i onda
1.predloziti glasanje za odbijanje blokade
2. izglasati ga
3.predloziti glasanje za raspust plenuma
4. repeat step 2.
5. Pracka Forumasi na hrpi (i.e. na izletu) Disco Sunce...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pepsich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2009. (17:53:06)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 2 - 11

PostPostano: 19:22 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sluzbeno odustajem ako vi ne zelite slusati cuti i razumjeti neka vas izbor
ja sluzbeno odustajem ako vi ne zelite slusati cuti i razumjeti neka vas izbor


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 19:24 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jos mi dode da se pojavim na plenumu cisto da mogu nabacivat prijedloge poput onog u 4. tocki :)

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

[quote="pepsich"]ja sluzbeno odustajem ako vi ne zelite slusati cuti i razumjeti neka vas izbor[/quote]

Genijalni su ljudi koji ne mogu ni zamisliti da kad im 10 ljudi kaze da nisu u pravu, da je mozda tih 10 ljudi u pravu
Jos mi dode da se pojavim na plenumu cisto da mogu nabacivat prijedloge poput onog u 4. tocki Smile

Added after 1 minutes:

pepsich (napisa):
ja sluzbeno odustajem ako vi ne zelite slusati cuti i razumjeti neka vas izbor


Genijalni su ljudi koji ne mogu ni zamisliti da kad im 10 ljudi kaze da nisu u pravu, da je mozda tih 10 ljudi u pravu



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goc
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 06. 2007. (12:13:18)
Postovi: (64)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 52 - 8

PostPostano: 19:24 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pepsich"]ja sluzbeno odustajem ako vi ne zelite slusati cuti i razumjeti neka vas izbor[/quote]

ja bome i slusam i cujem.. vec nekoliko dana :D
sve mi na usi ide :D
al ne razumijem nikako..
sva ta silna matematika mi unistila mozak, to je nekako nalogicnije..
bolje da se zatvorim u cetiri kuta svoje sobe i onak.. radim zadakte :P za bolje i nisam...

EDIT

[quote="Grga"]

Genijalni su ljudi koji ne mogu ni zamisliti da kad im 10 ljudi kaze da nisu u pravu, da je mozda tih 10 ljudi u pravu[/quote]

inace, kolko god sarkasticno zvucala tvoja izjava(sad idem jako offtopic) zapravo mislim da je istinita :D
obozavam ici protiv puno ljudi kad mislim da sam u pravu :)
al isto tako se opecem mnogo puta :oops:
pa zato jedva cekam ponedjeljak..
i ja sam skroz ozbiljan oko rjesavanja svega po brzom postupku..
predlozit odma glasanje i poslije toga ukidanje plenuma
i svi zdravo :)
pepsich (napisa):
ja sluzbeno odustajem ako vi ne zelite slusati cuti i razumjeti neka vas izbor


ja bome i slusam i cujem.. vec nekoliko dana Very Happy
sve mi na usi ide Very Happy
al ne razumijem nikako..
sva ta silna matematika mi unistila mozak, to je nekako nalogicnije..
bolje da se zatvorim u cetiri kuta svoje sobe i onak.. radim zadakte Razz za bolje i nisam...

EDIT

Grga (napisa):


Genijalni su ljudi koji ne mogu ni zamisliti da kad im 10 ljudi kaze da nisu u pravu, da je mozda tih 10 ljudi u pravu


inace, kolko god sarkasticno zvucala tvoja izjava(sad idem jako offtopic) zapravo mislim da je istinita Very Happy
obozavam ici protiv puno ljudi kad mislim da sam u pravu Smile
al isto tako se opecem mnogo puta Embarassed
pa zato jedva cekam ponedjeljak..
i ja sam skroz ozbiljan oko rjesavanja svega po brzom postupku..
predlozit odma glasanje i poslije toga ukidanje plenuma
i svi zdravo Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pepsich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2009. (17:53:06)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 2 - 11

PostPostano: 19:33 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ocito imamo razlicite pojmove o slusanju
kao i o tome sto je kolegijalnost
kao i o tome jel bi trebala malo vise popustiti vecina ili manjina
kao i o tome sto je demokracija
kao i o tome na kojem faksu studiramo
kao i o tome sto su osobne zelje a sto zajednicki ciljevi
meni je jako zao
jako jako zao sto sam se toliko razocarala u mo
al sama sam si kriva
i zao mi je sto se barata netocnim cinjenicama (broj ljudi na plenumu rasprava ili ne rasprava o spec problemima pmf-a)
al dobro sta je tu je
tko zeli doci ce i cuti tko ne zeli nece
a ako mislite da samo mo ima svoj zig malo ste se zeznuli ije mo jedini
ugl predavanje o besplatnom skolovanju je u 17 a plenum nakon tog u zgradi fizike svi ste pozvani
ocito imamo razlicite pojmove o slusanju
kao i o tome sto je kolegijalnost
kao i o tome jel bi trebala malo vise popustiti vecina ili manjina
kao i o tome sto je demokracija
kao i o tome na kojem faksu studiramo
kao i o tome sto su osobne zelje a sto zajednicki ciljevi
meni je jako zao
jako jako zao sto sam se toliko razocarala u mo
al sama sam si kriva
i zao mi je sto se barata netocnim cinjenicama (broj ljudi na plenumu rasprava ili ne rasprava o spec problemima pmf-a)
al dobro sta je tu je
tko zeli doci ce i cuti tko ne zeli nece
a ako mislite da samo mo ima svoj zig malo ste se zeznuli ije mo jedini
ugl predavanje o besplatnom skolovanju je u 17 a plenum nakon tog u zgradi fizike svi ste pozvani


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 19:40 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za tebe vjerujem da cesto i jesi u pravu :P A osim toga, vjerujem da ti netko da dobre argumente da bi ih prepoznao, bar nakon malo uvjeravanja.

A cinjenica je da nas "struka", ondosno to cime se bavimo tjera da se naucimo razmisljati i shvatiti neke osnovne stvari o logici. Tipa kako funkcionira implikacija, kada je argument smislen a kada su argumenti kontradiktorni. Te kada je nesto dobro definirano a kada je hrpa baljezgarija.
Drugi to zovu arogantnoscu jer "mislimo da smo bolji od drugih", ali tu nema niceg arogantnog, nego jednostavno imamo tu prednost u odnosu na mnoge druge - a cesto to zavrsava nasim frustracijama zbog ovakvih rasprava s ljudima koji jednostavno ne prihvacaju tude argumente i ne shvacaju kad im njihovi vlastiti nemaju smisla. CIjenim srcanost, ali nekad treba malo stat i objektivno sagledati cinjenice
Za tebe vjerujem da cesto i jesi u pravu Razz A osim toga, vjerujem da ti netko da dobre argumente da bi ih prepoznao, bar nakon malo uvjeravanja.

A cinjenica je da nas "struka", ondosno to cime se bavimo tjera da se naucimo razmisljati i shvatiti neke osnovne stvari o logici. Tipa kako funkcionira implikacija, kada je argument smislen a kada su argumenti kontradiktorni. Te kada je nesto dobro definirano a kada je hrpa baljezgarija.
Drugi to zovu arogantnoscu jer "mislimo da smo bolji od drugih", ali tu nema niceg arogantnog, nego jednostavno imamo tu prednost u odnosu na mnoge druge - a cesto to zavrsava nasim frustracijama zbog ovakvih rasprava s ljudima koji jednostavno ne prihvacaju tude argumente i ne shvacaju kad im njihovi vlastiti nemaju smisla. CIjenim srcanost, ali nekad treba malo stat i objektivno sagledati cinjenice



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 19:42 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pepsich"]ocito imamo razlicite pojmove o slusanju
kao i o tome sto je kolegijalnost
kao i o tome jel bi trebala malo vise popustiti vecina ili manjina
kao i o tome sto je demokracija
kao i o tome na kojem faksu studiramo
kao i o tome sto su osobne zelje a sto zajednicki ciljevi
meni je jako zao
jako jako zao sto sam se toliko razocarala u mo
al sama sam si kriva
i zao mi je sto se barata netocnim cinjenicama (broj ljudi na plenumu rasprava ili ne rasprava o spec problemima pmf-a)
al dobro sta je tu je
tko zeli doci ce i cuti tko ne zeli nece
a ako mislite da samo mo ima svoj zig malo ste se zeznuli ije mo jedini
ugl predavanje o besplatnom skolovanju je u 17 a plenum nakon tog u zgradi fizike svi ste pozvani[/quote]
da samo ti znas sta je kolegijalnost, mi ostali smo svi u krivu
zasto bi manjina trebala popustit, ako je u pravu
mislim da svi znaju na kom faxu studiraju
nisam primjetio da smo pricali o zajednickim ciljevima, al mozemo i o tome, to je ono sta zele studenti pmf\{pmf-mo}-a, ako sam dobro shvatio
koje je rekao da misli da samo mo ima svoj zig??

pricas gluposti koje nemaju veze s vezom
pepsich (napisa):
ocito imamo razlicite pojmove o slusanju
kao i o tome sto je kolegijalnost
kao i o tome jel bi trebala malo vise popustiti vecina ili manjina
kao i o tome sto je demokracija
kao i o tome na kojem faksu studiramo
kao i o tome sto su osobne zelje a sto zajednicki ciljevi
meni je jako zao
jako jako zao sto sam se toliko razocarala u mo
al sama sam si kriva
i zao mi je sto se barata netocnim cinjenicama (broj ljudi na plenumu rasprava ili ne rasprava o spec problemima pmf-a)
al dobro sta je tu je
tko zeli doci ce i cuti tko ne zeli nece
a ako mislite da samo mo ima svoj zig malo ste se zeznuli ije mo jedini
ugl predavanje o besplatnom skolovanju je u 17 a plenum nakon tog u zgradi fizike svi ste pozvani

da samo ti znas sta je kolegijalnost, mi ostali smo svi u krivu
zasto bi manjina trebala popustit, ako je u pravu
mislim da svi znaju na kom faxu studiraju
nisam primjetio da smo pricali o zajednickim ciljevima, al mozemo i o tome, to je ono sta zele studenti pmf\{pmf-mo}-a, ako sam dobro shvatio
koje je rekao da misli da samo mo ima svoj zig??

pricas gluposti koje nemaju veze s vezom



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pepsich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2009. (17:53:06)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 2 - 11

PostPostano: 19:43 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa na plenumu se pricalo o ciljevima pmfa ali ko bi dosao na plenum
pa na plenumu se pricalo o ciljevima pmfa ali ko bi dosao na plenum


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rudim
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 04. 2006. (20:07:41)
Postovi: (2F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 25 - 3

PostPostano: 19:44 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vanish"][quote="vanish"]jer sigurno cete doci u situaciju kad ce vam kolegijalnost biti potrebna a zivot nekako ima nacin da vrati onako kako dajete [/quote]

kakve su ovo emocionalne ucjene? a di su argumenti??[size=7]a je mi dosadno[/size][/quote]
to nisu emocionalne ucjene, nego patetični ispadi, vjerojatno zbog prevelikog utjecaja hollywooda kojeg primjećujem i kod mnogih drugih sudionika ovog prosvjeda ("preko mene mrtvog" izjave i slične john mclane spike)
vanish (napisa):
vanish (napisa):
jer sigurno cete doci u situaciju kad ce vam kolegijalnost biti potrebna a zivot nekako ima nacin da vrati onako kako dajete


kakve su ovo emocionalne ucjene? a di su argumenti??a je mi dosadno

to nisu emocionalne ucjene, nego patetični ispadi, vjerojatno zbog prevelikog utjecaja hollywooda kojeg primjećujem i kod mnogih drugih sudionika ovog prosvjeda ("preko mene mrtvog" izjave i slične john mclane spike)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 06. 2007. (12:13:18)
Postovi: (64)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 52 - 8

PostPostano: 19:46 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da velik problem dolazi zbog cinjenice da studentima s drugih odsjeka neko puni glavu da mi mislimo da smo bolji od ostatka PMFa.. sto su totalne baljezgarije.i onda se ljudi dodju nama na forum iskaljavat.
to je lose.
al isto tako cinjenica je da sigurno ne mislimo da smo losiji
dakle nece nas se niti prisiljavat na nesto sto ne zelimo
EOD
odo na pivu :)
meet your doom on Monday :)
mislim da velik problem dolazi zbog cinjenice da studentima s drugih odsjeka neko puni glavu da mi mislimo da smo bolji od ostatka PMFa.. sto su totalne baljezgarije.i onda se ljudi dodju nama na forum iskaljavat.
to je lose.
al isto tako cinjenica je da sigurno ne mislimo da smo losiji
dakle nece nas se niti prisiljavat na nesto sto ne zelimo
EOD
odo na pivu Smile
meet your doom on Monday Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pepsich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2009. (17:53:06)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 2 - 11

PostPostano: 19:47 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gino"][quote="pepsich"]ocito imamo razlicite pojmove o slusanju
kao i o tome sto je kolegijalnost
kao i o tome jel bi trebala malo vise popustiti vecina ili manjina
kao i o tome sto je demokracija
kao i o tome na kojem faksu studiramo
kao i o tome sto su osobne zelje a sto zajednicki ciljevi
meni je jako zao
jako jako zao sto sam se toliko razocarala u mo
al sama sam si kriva
i zao mi je sto se barata netocnim cinjenicama (broj ljudi na plenumu rasprava ili ne rasprava o spec problemima pmf-a)
al dobro sta je tu je
tko zeli doci ce i cuti tko ne zeli nece
a ako mislite da samo mo ima svoj zig malo ste se zeznuli ije mo jedini
ugl predavanje o besplatnom skolovanju je u 17 a plenum nakon tog u zgradi fizike svi ste pozvani[/quote]
da samo ti znas sta je kolegijalnost, mi ostali smo svi u krivu
zasto bi manjina trebala popustit, ako je u pravu
mislim da svi znaju na kom faxu studiraju
nisam primjetio da smo pricali o zajednickim ciljevima, al mozemo i o tome, to je ono sta zele studenti pmf\{pmf-mo}-a, ako sam dobro shvatio
koje je rekao da misli da samo mo ima svoj zig??

pricas gluposti koje nemaju veze s vezom[/quote]
evo jedan ocit primjer ne slusanja/ne citanja
ja ne tvrdim da ja znam sto je kolegijalnost nego da imamo razlicito vidjenje istog
a ovo je samo jedan primjer
i molila bih bez okarakteriziravanja necijih izjava glupima nadala sam se da smo dovoljno civilizirani da mozemo bez toga
Gino (napisa):
pepsich (napisa):
ocito imamo razlicite pojmove o slusanju
kao i o tome sto je kolegijalnost
kao i o tome jel bi trebala malo vise popustiti vecina ili manjina
kao i o tome sto je demokracija
kao i o tome na kojem faksu studiramo
kao i o tome sto su osobne zelje a sto zajednicki ciljevi
meni je jako zao
jako jako zao sto sam se toliko razocarala u mo
al sama sam si kriva
i zao mi je sto se barata netocnim cinjenicama (broj ljudi na plenumu rasprava ili ne rasprava o spec problemima pmf-a)
al dobro sta je tu je
tko zeli doci ce i cuti tko ne zeli nece
a ako mislite da samo mo ima svoj zig malo ste se zeznuli ije mo jedini
ugl predavanje o besplatnom skolovanju je u 17 a plenum nakon tog u zgradi fizike svi ste pozvani

da samo ti znas sta je kolegijalnost, mi ostali smo svi u krivu
zasto bi manjina trebala popustit, ako je u pravu
mislim da svi znaju na kom faxu studiraju
nisam primjetio da smo pricali o zajednickim ciljevima, al mozemo i o tome, to je ono sta zele studenti pmf\{pmf-mo}-a, ako sam dobro shvatio
koje je rekao da misli da samo mo ima svoj zig??

pricas gluposti koje nemaju veze s vezom

evo jedan ocit primjer ne slusanja/ne citanja
ja ne tvrdim da ja znam sto je kolegijalnost nego da imamo razlicito vidjenje istog
a ovo je samo jedan primjer
i molila bih bez okarakteriziravanja necijih izjava glupima nadala sam se da smo dovoljno civilizirani da mozemo bez toga


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 19:53 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pepsich"]evo jedan ocit primjer ne slusanja/ne citanja
ja ne tvrdim da ja znam sto je kolegijalnost nego da imamo razlicito vidjenje istog
a ovo je samo jedan primjer
i molila bih bez okarakteriziravanja necijih izjava glupima nadala sam se da smo dovoljno civilizirani da mozemo bez toga[/quote]
vidis ja bas citam, i to jako detaljno, npr jednom spominjes ono sta svi zelimo, onda zajednicke ciljeve a zatim ciljeve pmf-a, to je kao sve isto
aha, dakle ti neznas sta je kolegijalnost, al konstantno koristis tu rijec, jako zanimljivo
a kad je istina... po meni, al dobro pokusat cu se suzdrzat ubuduce
pepsich (napisa):
evo jedan ocit primjer ne slusanja/ne citanja
ja ne tvrdim da ja znam sto je kolegijalnost nego da imamo razlicito vidjenje istog
a ovo je samo jedan primjer
i molila bih bez okarakteriziravanja necijih izjava glupima nadala sam se da smo dovoljno civilizirani da mozemo bez toga

vidis ja bas citam, i to jako detaljno, npr jednom spominjes ono sta svi zelimo, onda zajednicke ciljeve a zatim ciljeve pmf-a, to je kao sve isto
aha, dakle ti neznas sta je kolegijalnost, al konstantno koristis tu rijec, jako zanimljivo
a kad je istina... po meni, al dobro pokusat cu se suzdrzat ubuduce



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vanish
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (22:45:35)
Postovi: (6D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
25 = 27 - 2
Lokacija: stambena zgrada

PostPostano: 19:59 pet, 1. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pepsich"]
evo jedan ocit primjer ne slusanja/ne citanja
ja ne tvrdim da ja znam sto je kolegijalnost nego da imamo razlicito vidjenje istog[/quote]

a daj molim te pa valjda je jasno što si implicirala u svom prošlom postu [size=9](vrlo patetičnom također, imaš ti pravo rudim :D, i nauči se kvotat...)[/size]

nego o čemu ste pričali, oćeš mi reć? ja ne mogu ići na plenum jer nisam u hrvatskoj, ali apsolutno podržavam studentske inicijative i zanima me kako ovo mislite iskoristiti. usput, ne podržavam blokadu, kao što rekoh, bojkot i na ulice!!! naravno da se ne bi onda skupilo dovoljno studenata, ali nasilje nikad nije rješenje!!! da vas teta vanish nauči, ček idem ovako da bude dramatičnije: NASILJE NIJE ODGOVOR!!!

šta bi matematičari mogli tražiti? možda novac za dovršetak nadogradnje MO-a? ili da se odobri još kadra? [size=7]nemam blage veze[/size]
pepsich (napisa):

evo jedan ocit primjer ne slusanja/ne citanja
ja ne tvrdim da ja znam sto je kolegijalnost nego da imamo razlicito vidjenje istog


a daj molim te pa valjda je jasno što si implicirala u svom prošlom postu (vrlo patetičnom također, imaš ti pravo rudim Very Happy, i nauči se kvotat...)

nego o čemu ste pričali, oćeš mi reć? ja ne mogu ići na plenum jer nisam u hrvatskoj, ali apsolutno podržavam studentske inicijative i zanima me kako ovo mislite iskoristiti. usput, ne podržavam blokadu, kao što rekoh, bojkot i na ulice!!! naravno da se ne bi onda skupilo dovoljno studenata, ali nasilje nikad nije rješenje!!! da vas teta vanish nauči, ček idem ovako da bude dramatičnije: NASILJE NIJE ODGOVOR!!!

šta bi matematičari mogli tražiti? možda novac za dovršetak nadogradnje MO-a? ili da se odobri još kadra? nemam blage veze


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan