Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

1.kolokvij EM2
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Hulk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 03. 2008. (22:35:25)
Postovi: (4F)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 6 - 7

PostPostano: 20:02 pon, 27. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li se kada će biti uvidi u kolokvije, tj. hoće li biti (a trebalo bi) ovaj tjedan (da znam mogu li ići iz Zagreba što prije)? :D
Zna li se kada će biti uvidi u kolokvije, tj. hoće li biti (a trebalo bi) ovaj tjedan (da znam mogu li ići iz Zagreba što prije)? Very Happy



_________________
If I had a nickel for every time I've written "for (i = 0; i < N; i++)" in C I'd be a millionaire.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 20:16 pon, 27. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

neznam zasto bi trebali bit ovaj tjedan, al asistentica je rekla da ce rezultati bit ... tamo negdje u onom tjednu
neznam zasto bi trebali bit ovaj tjedan, al asistentica je rekla da ce rezultati bit ... tamo negdje u onom tjednu



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Hulk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 03. 2008. (22:35:25)
Postovi: (4F)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 6 - 7

PostPostano: 21:03 pon, 27. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma dobro, meni još bolje ako je sljedeći tjedan. Mislio sam da će se pokušati u ovom tjednu sve riješiti, pa zato to kažem.
Ma dobro, meni još bolje ako je sljedeći tjedan. Mislio sam da će se pokušati u ovom tjednu sve riješiti, pa zato to kažem.



_________________
If I had a nickel for every time I've written "for (i = 0; i < N; i++)" in C I'd be a millionaire.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 21:46 pon, 27. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

nama je isto receno sljedeci tjedan.. aj kuci i odmaraj:)
nama je isto receno sljedeci tjedan.. aj kuci i odmaraj:)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
(s)Venn
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2009. (17:59:25)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 6
Lokacija: Velika Gorica

PostPostano: 18:18 ned, 3. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako mogu napisati domaću zadaću do izvjesnog roka koji mi se zada odmah po primanju zadaće, zašto se istoga načina ne bi pridržavali i asistenti, profesori koji ocijenjuju ispite.. odnosno, u čemu je problem da se već za vrijeme pisanja kolokvija ne može znati kada će biti rezultati i uvidi..? mislim da bi bio red da se nešto takvo ubuduće počne više prakticirati.. :?
ako mogu napisati domaću zadaću do izvjesnog roka koji mi se zada odmah po primanju zadaće, zašto se istoga načina ne bi pridržavali i asistenti, profesori koji ocijenjuju ispite.. odnosno, u čemu je problem da se već za vrijeme pisanja kolokvija ne može znati kada će biti rezultati i uvidi..? mislim da bi bio red da se nešto takvo ubuduće počne više prakticirati.. Confused



_________________
..pišem pjesme, sviram bluz, radost i tugu na stihove lomim..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
uzorni student
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 01. 2009. (16:11:39)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3

PostPostano: 22:39 ned, 3. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne predaju svi studenti na vrijeme zadaće... neće te ubit ak saznaš rezultate dan dva kasnije
ne predaju svi studenti na vrijeme zadaće... neće te ubit ak saznaš rezultate dan dva kasnije



_________________
zrno po zrno pogača... piva po piva povraća
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:53 pon, 4. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

@(s)Venn:
Slazem se da bi bilo dobro objavljivati termine na dan pisanja kolokvija. Prije bolonje termin objavljivanja rezultata pisao se na pismeni i podrazumijevalo se da se zadace gledaju u tom istom terminu. Sada je praksa dati "labavi" termin objavljivanja rezultata (npr. pocetkom sljedeceg tjedna) i onda s rezultatima objaviti tocan termin uvida u zadace (u pravilu nekoliko dana poslije). To takodjer ima prednosti jer neki vole prvo vidjeti rezultate, pa tek onda odluciti hoce li uopce dolaziti na zalbe.

Meni se cini da su tocni termini i brzo ispravljane puno vazniji kod drugog kolokvija nego kod prvog. Iza drugog kolokvija i starih pismenih ispita odmah slijede usmeni, a na rezultate prvog kolokvija moze se malo pricekati. Osim toga uzmi u obzir da je stare pismene ispravljao jedan covjek. Ispravljanje kolokvija, objavljivanje rezultata i zalbe su team work i zato treba malo vise vremena i truda da se svi usklade.
@(s)Venn:
Slazem se da bi bilo dobro objavljivati termine na dan pisanja kolokvija. Prije bolonje termin objavljivanja rezultata pisao se na pismeni i podrazumijevalo se da se zadace gledaju u tom istom terminu. Sada je praksa dati "labavi" termin objavljivanja rezultata (npr. pocetkom sljedeceg tjedna) i onda s rezultatima objaviti tocan termin uvida u zadace (u pravilu nekoliko dana poslije). To takodjer ima prednosti jer neki vole prvo vidjeti rezultate, pa tek onda odluciti hoce li uopce dolaziti na zalbe.

Meni se cini da su tocni termini i brzo ispravljane puno vazniji kod drugog kolokvija nego kod prvog. Iza drugog kolokvija i starih pismenih ispita odmah slijede usmeni, a na rezultate prvog kolokvija moze se malo pricekati. Osim toga uzmi u obzir da je stare pismene ispravljao jedan covjek. Ispravljanje kolokvija, objavljivanje rezultata i zalbe su team work i zato treba malo vise vremena i truda da se svi usklade.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Stranica 3 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan