Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Strajk zaposlenih u javnim sluzbama
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Tvrtko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2006. (12:12:34)
Postovi: (10A)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 65 - 39
Lokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225

PostPostano: 12:33 ned, 10. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da u ovom trenutku nitko ne moze nista reci. Moze se dogodit da se vlada i sindikati dogovore u ponedjeljak :) i da sve bude normalno u srijedu. 8)
Mislim da u ovom trenutku nitko ne moze nista reci. Moze se dogodit da se vlada i sindikati dogovore u ponedjeljak Smile i da sve bude normalno u srijedu. Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 15:31 ned, 10. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

sumnjam da ce se ista promjeniti. place su smanjili. ocekujemo ovih dana prvu smanjenu placu.....
sumnjam da ce se ista promjeniti. place su smanjili. ocekujemo ovih dana prvu smanjenu placu.....



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 15:52 ned, 10. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel postoji mogucnost da taj strajk preraste u neki prosvjed? mislim na nacin da se profesori nadu na nekom mjestu sa transparentima i prosvjeduju?
kao buduci profesor, rado bi im se pridruzila u tom trenutku... :wink:
jel postoji mogucnost da taj strajk preraste u neki prosvjed? mislim na nacin da se profesori nadu na nekom mjestu sa transparentima i prosvjeduju?
kao buduci profesor, rado bi im se pridruzila u tom trenutku... Wink



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:06 ned, 10. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://www.nsz.hr/datoteke/08-09/Letak%20strajk.pdf]Subota, 16.5, u 11:54 ("6 do 12" :lol:), na Trgu Bana J. Jelačića[/url] (PDF, 597kB) 8)

Nadam se da ce biti masovn(ij)e podrske i od onih koji ne rade u javnim sluzbama (npr. od studenata i njihovih roditelja). :)
Subota, 16.5, u 11:54 ("6 do 12" Laughing), na Trgu Bana J. Jelačića (PDF, 597kB) Cool

Nadam se da ce biti masovn(ij)e podrske i od onih koji ne rade u javnim sluzbama (npr. od studenata i njihovih roditelja). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 17:07 ned, 10. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa dolaze iz cijele hrvatske. moja mama je u sindikatu zaposlenih u znanosti i visokom skolstvu, a ja sam u preporodu. svejedno cemo ponosno marsirati jedno uz drugo. veli mi mama da dolaze iz splita u nekoliko autobusa, a navodno ekipa vodi i svoje obitelji. doduse, vise da im straznjica vidi puta, al nema veze. i oni ce u kolonu. :D
pa dolaze iz cijele hrvatske. moja mama je u sindikatu zaposlenih u znanosti i visokom skolstvu, a ja sam u preporodu. svejedno cemo ponosno marsirati jedno uz drugo. veli mi mama da dolaze iz splita u nekoliko autobusa, a navodno ekipa vodi i svoje obitelji. doduse, vise da im straznjica vidi puta, al nema veze. i oni ce u kolonu. Very Happy



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 19:31 ned, 10. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kenny"] veli mi mama da dolaze iz splita u nekoliko autobusa, a navodno ekipa vodi i svoje obitelji. doduse, vise da im straznjica vidi puta, al nema veze. i oni ce u kolonu. :D[/quote]

:lol:
da, i moja mama dolazi... s auton i vodi tatu i prijateljice :BIG:
kenny (napisa):
veli mi mama da dolaze iz splita u nekoliko autobusa, a navodno ekipa vodi i svoje obitelji. doduse, vise da im straznjica vidi puta, al nema veze. i oni ce u kolonu. Very Happy


Laughing
da, i moja mama dolazi... s auton i vodi tatu i prijateljice #Big smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 19:40 ned, 10. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bas me zanima koliko ce ljudi koji blokiraju FF doci
Bas me zanima koliko ce ljudi koji blokiraju FF doci



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
finalni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 08. 2007. (11:48:53)
Postovi: (10D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: Bloodbuzz Zagreb

PostPostano: 0:05 pon, 11. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="slobodnifilozofski"]Gospodin Ribić je istaknuo da na prosvjedu sindikata javnih službi u subotu ima mjesta i za naš zahtjev. Sutra se u 12h sastaje radna skupina “Procjena trenutne situacije nezavisne inicijative za besplatno školstvo i preporuka za daljnji rad”. Na toj će se skupini iskoordinirati naše aktivnosti na prosvjedu u subotu.

Plenum je izglasao zajednički odlazak na prosvjed.[/quote]

nekak ne sumnjam da će tih zlih blokatora bit više od nas PMFovaca skupa..
slobodnifilozofski (napisa):
Gospodin Ribić je istaknuo da na prosvjedu sindikata javnih službi u subotu ima mjesta i za naš zahtjev. Sutra se u 12h sastaje radna skupina “Procjena trenutne situacije nezavisne inicijative za besplatno školstvo i preporuka za daljnji rad”. Na toj će se skupini iskoordinirati naše aktivnosti na prosvjedu u subotu.

Plenum je izglasao zajednički odlazak na prosvjed.


nekak ne sumnjam da će tih zlih blokatora bit više od nas PMFovaca skupa..



_________________
Nikola Adžaga
Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 10:12 pon, 11. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle, isjecak iz maila zaposlenicima iz kojeg se vidi da ce se ispitni rok za B razred odrzati po rasporedu

[code:1]
...
5.) sukladno cl. 69. Kolektivnog ugovora za znanost i visoko obrazovanje,
sindikalni povjerenik moze odrediti poslove koji se ne smiju prekidati.

Vezano uz tocku 5., a u dogovoru s voditeljem znanstvenog kolokvija HMD-a,
prof. dr. sc. Borisom Sirolom, odluceno je da se kolokvij odrzi u zakazanom
terminu 13. 5. 2009. u 17:00. Jednako tako, u dogovoru s doc. dr. sc. Lukom
Grubisicem odluceno je da se ispitni rok za B razred odrzi prema rasporedu.
...
[/code:1]
Dakle, isjecak iz maila zaposlenicima iz kojeg se vidi da ce se ispitni rok za B razred odrzati po rasporedu

Kod:

...
5.) sukladno cl. 69. Kolektivnog ugovora za znanost i visoko obrazovanje,
sindikalni povjerenik moze odrediti poslove koji se ne smiju prekidati.

Vezano uz tocku 5., a u dogovoru s voditeljem znanstvenog kolokvija HMD-a,
prof. dr. sc. Borisom Sirolom, odluceno je da se kolokvij odrzi u zakazanom
terminu 13. 5. 2009. u 17:00. Jednako tako, u dogovoru s doc. dr. sc. Lukom
Grubisicem odluceno je da se ispitni rok za B razred odrzi prema rasporedu.
...



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 14:49 pon, 11. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

znaci - kolokviji se odgadjaju, a ispiti se pisu? ok, hvala na informaciji!
znaci - kolokviji se odgadjaju, a ispiti se pisu? ok, hvala na informaciji!



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:53 pon, 11. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

"Kolokvij" u ovom kontekstu znaci "Znanstveni kolokvij HMD-a". Koliko je meni poznato u ovom tjednu nema kolokvija za bolonjce.
"Kolokvij" u ovom kontekstu znaci "Znanstveni kolokvij HMD-a". Koliko je meni poznato u ovom tjednu nema kolokvija za bolonjce.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 14:55 pon, 11. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=117073#117073]ovo[/url] govori drugacije ;)
ovo govori drugacije Wink



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 20:00 pon, 11. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kenny"]pa dolaze iz cijele hrvatske. moja mama je u sindikatu zaposlenih u znanosti i visokom skolstvu, a ja sam u preporodu. svejedno cemo ponosno marsirati jedno uz drugo. veli mi mama da dolaze iz splita u nekoliko autobusa, a navodno ekipa vodi i svoje obitelji. doduse, vise da im straznjica vidi puta, al nema veze. i oni ce u kolonu. :D[/quote]

i ja i mama dolazimo 8)
svi s mamama :lol:
kenny (napisa):
pa dolaze iz cijele hrvatske. moja mama je u sindikatu zaposlenih u znanosti i visokom skolstvu, a ja sam u preporodu. svejedno cemo ponosno marsirati jedno uz drugo. veli mi mama da dolaze iz splita u nekoliko autobusa, a navodno ekipa vodi i svoje obitelji. doduse, vise da im straznjica vidi puta, al nema veze. i oni ce u kolonu. Very Happy


i ja i mama dolazimo Cool
svi s mamama Laughing



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
felixx
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 11. 2007. (15:31:43)
Postovi: (61)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 23 - 10
Lokacija: *obrisano*

PostPostano: 20:15 pon, 11. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

jedno tehnicko pitanje ako tko zna, mi bi trebali imat engleski u srijedu kod prof. Arbanas, pa me zanima oce bit toga... (pitam jer prof. nije sa naseg faksa...)
jedno tehnicko pitanje ako tko zna, mi bi trebali imat engleski u srijedu kod prof. Arbanas, pa me zanima oce bit toga... (pitam jer prof. nije sa naseg faksa...)



_________________
bla bla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM MSNM
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 21:16 pon, 11. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Al` je s faksa pa ima razloga za optimizam :D


Mislim da je Krcko napisao da se ne isplati ić u srijedu na faks. Mene općenito zanima je l` se podrazumijeva da ćemo podržat štrajk i ne doć?
Taj dan bi trebala imat i predavanje iz Intrafa koje mi se ne propušta ako će ga bit pa me, eto, zanima. Ima neka bijela/siva lista ljudi kojima bi trebali doć, kako to općenito funkcionira kad se na faksu štrajka, i tako to?
Al` je s faksa pa ima razloga za optimizam Very Happy


Mislim da je Krcko napisao da se ne isplati ić u srijedu na faks. Mene općenito zanima je l` se podrazumijeva da ćemo podržat štrajk i ne doć?
Taj dan bi trebala imat i predavanje iz Intrafa koje mi se ne propušta ako će ga bit pa me, eto, zanima. Ima neka bijela/siva lista ljudi kojima bi trebali doć, kako to općenito funkcionira kad se na faksu štrajka, i tako to?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 21:20 pon, 11. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam čuo danas da će bit "blokada" faxa, sa stražarima :D Tak da u srijedu nema sigurno ničeg :D
Ja sam čuo danas da će bit "blokada" faxa, sa stražarima Very Happy Tak da u srijedu nema sigurno ničeg Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 21:54 pon, 11. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima, ima. ispiti za apsolvente se odvijaju po rasporedu u srijedu :D
ima, ima. ispiti za apsolvente se odvijaju po rasporedu u srijedu Very Happy



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:04 pon, 11. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovak, nastavnici koji u srijedu odluce drzati nastavu usprkos strajku trebali bi vas o tome eksplicitno obavijestiti, otkljucati zgradu i pustiti vas unutra i na kraju ispratiti van. Ispit se ne racuna jer je dogovoreno da spada u stvari koje se nece prekidati. Tako kaze sindikalni povjerenik.
Ovak, nastavnici koji u srijedu odluce drzati nastavu usprkos strajku trebali bi vas o tome eksplicitno obavijestiti, otkljucati zgradu i pustiti vas unutra i na kraju ispratiti van. Ispit se ne racuna jer je dogovoreno da spada u stvari koje se nece prekidati. Tako kaze sindikalni povjerenik.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:10 pon, 11. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nastavnici koji zele mogu odrzati nastavu (vidite kako smo demokraticniji od pleeeeeenuma ;)), ali duzni su to sami organizirati. :) Dakle, trebaju sami obavijestiti studente, sami vas pustiti u zgradu i sami vas pocistiti iz nje. :D Naravno, zdravo je da pri tom i odrze recenu nastavu. :xg:

Krace: ako nije drugacije receno, nastave nema. 8)

Jedino, ja sam u subotu vidio na oglasnoj ploci oglas za "Evolucijsku (ili evaluacijsku? :-k) psihologiju (pedagogiju? :oops:)" u stilu da "nastave nema 8.5, ali (naglaseno) ima 13.5.", no ne znam je l' obavijest zakeljena prije najave strajka. :neznam: Meni zvuci kao da je, ali vi sami prosudite (ako je netko uopce shvatio o kojem kolegiju je rijec :anxious:).

Najavljeno mi je da ce sutra vjerojatno biti i neki sluzbeniji info na DeGiorgiju, da znate na cemu ste. :) Naime, teoretski je jos uvijek moguce da se ekipa dogovori, na svestrano zadovoljstvo. 8)
Nastavnici koji zele mogu odrzati nastavu (vidite kako smo demokraticniji od pleeeeeenuma Wink), ali duzni su to sami organizirati. Smile Dakle, trebaju sami obavijestiti studente, sami vas pustiti u zgradu i sami vas pocistiti iz nje. Very Happy Naravno, zdravo je da pri tom i odrze recenu nastavu. Xmas Mr.Green

Krace: ako nije drugacije receno, nastave nema. Cool

Jedino, ja sam u subotu vidio na oglasnoj ploci oglas za "Evolucijsku (ili evaluacijsku? Think) psihologiju (pedagogiju? Embarassed)" u stilu da "nastave nema 8.5, ali (naglaseno) ima 13.5.", no ne znam je l' obavijest zakeljena prije najave strajka. Ja to stvarno ne znam Meni zvuci kao da je, ali vi sami prosudite (ako je netko uopce shvatio o kojem kolegiju je rijec Anxious).

Najavljeno mi je da ce sutra vjerojatno biti i neki sluzbeniji info na DeGiorgiju, da znate na cemu ste. Smile Naime, teoretski je jos uvijek moguce da se ekipa dogovori, na svestrano zadovoljstvo. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mnince
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2007. (17:48:57)
Postovi: (D2)16
Sarma = la pohva - posuda
75 = 75 - 0

PostPostano: 9:16 uto, 12. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao voditelj ispitnog B razreda potvrđujem da će se ispiti održati kako je najavljeno sutra, 13.05. u 16:00 u 003.

Međutim, samu zgradu će dežurni asistent otključati neposredno prije samog ispita tako da se ne iznenadite što ćete do tada trebati pričekati ispred ulaznih vrata.
Kao voditelj ispitnog B razreda potvrđujem da će se ispiti održati kako je najavljeno sutra, 13.05. u 16:00 u 003.

Međutim, samu zgradu će dežurni asistent otključati neposredno prije samog ispita tako da se ne iznenadite što ćete do tada trebati pričekati ispred ulaznih vrata.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 2 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan