Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Diplomski studij - pitanje

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
DanijelM
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (11:56:05)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 12:54 čet, 14. 5. 2009    Naslov: Diplomski studij - pitanje Citirajte i odgovorite

Da li će se diplomskom studiju računarstva i matematike možda dodavati neki novi kolegiji ili mijenjati neki sadašnji tj. da li će biti promjena u programu 2009./10. u odnosu na ovu ak. godinu ?
Da li će se diplomskom studiju računarstva i matematike možda dodavati neki novi kolegiji ili mijenjati neki sadašnji tj. da li će biti promjena u programu 2009./10. u odnosu na ovu ak. godinu ?



_________________
If the truth can be told so as to be understood, it will be believed.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 8:22 pet, 15. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="DanijelM"]Da li će se diplomskom studiju računarstva i matematike možda dodavati neki novi kolegiji ili mijenjati neki sadašnji tj. da li će biti promjena u programu 2009./10. u odnosu na ovu ak. godinu ?[/quote]
O promjenama, pritom mislim na dodavanje novih kolegija i općenito mijenjanje programa, navedenog diplomskog studija, koliko mi je poznato, nije bilo riječi...

Dakle nastavnički kadar dotičnog studija zasada nije predložio nikakve promjene u odnosu na program koji se izvodi ove akademske godine a također nepostoji [u]iskazana[/u] zainteresiranost ili želja za promjenama od strane studenata i studentica (čitaj SZ nema osnova za djelovanje po tom pitanju)...
DanijelM (napisa):
Da li će se diplomskom studiju računarstva i matematike možda dodavati neki novi kolegiji ili mijenjati neki sadašnji tj. da li će biti promjena u programu 2009./10. u odnosu na ovu ak. godinu ?

O promjenama, pritom mislim na dodavanje novih kolegija i općenito mijenjanje programa, navedenog diplomskog studija, koliko mi je poznato, nije bilo riječi...

Dakle nastavnički kadar dotičnog studija zasada nije predložio nikakve promjene u odnosu na program koji se izvodi ove akademske godine a također nepostoji iskazana zainteresiranost ili želja za promjenama od strane studenata i studentica (čitaj SZ nema osnova za djelovanje po tom pitanju)...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
shumi1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2005. (20:28:04)
Postovi: (9F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
55 = 57 - 2

PostPostano: 10:21 pet, 15. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam razgovarao s prof. Šmuc o tome zašto su ukinuti kolegiji "Strojno učenje" i "Obrada prirodnog jezika" koji su se trebali održavati u drugom semestru pa mi je rekao da su ukinuti jer se očekivalo da će navedene predmete održavati netko od profesora sa FER-a.
Također mi je rekao da bi se ti predmeti trebali održavati u četvrtom semestru ukoliko se pronađu predavači. Spominjalo se da bi možda te predmete predavao i sam prof. Šmuc sa IRB-a.
Ja sam razgovarao s prof. Šmuc o tome zašto su ukinuti kolegiji "Strojno učenje" i "Obrada prirodnog jezika" koji su se trebali održavati u drugom semestru pa mi je rekao da su ukinuti jer se očekivalo da će navedene predmete održavati netko od profesora sa FER-a.
Također mi je rekao da bi se ti predmeti trebali održavati u četvrtom semestru ukoliko se pronađu predavači. Spominjalo se da bi možda te predmete predavao i sam prof. Šmuc sa IRB-a.



_________________
Verum, sine mendatio, certum et verissimum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan