Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

PURGER HAHARIJADA (UNITED GANGS OF ZAGREB CITY)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Iz kojeg si kvarta?
Maksimir
10%
 10%  [ 1 ]
Peščenica
10%
 10%  [ 1 ]
Dubrava
10%
 10%  [ 1 ]
Špansko
0%
 0%  [ 0 ]
Savica
10%
 10%  [ 1 ]
Centar
10%
 10%  [ 1 ]
Šalata
10%
 10%  [ 1 ]
Podsljeme
0%
 0%  [ 0 ]
Jarun
10%
 10%  [ 1 ]
neki deseti
30%
 30%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 10

Autor/ica Poruka
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:39 čet, 11. 3. 2004    Naslov: PURGER HAHARIJADA (UNITED GANGS OF ZAGREB CITY) Citirajte i odgovorite

[color=blue]Evo, bil' bi i red da Purgeri kaj ideju na Matematiku dobiju svoj topic i da raspravljaju o svojim temama. Znam da nas ima dost', jer se 101 drži najbolje. :dance: Zato ispustite svoje brije ovdje. Sam' ne'ojte prostačit' i svađat' se, da nam ne zaključaju topic.[/color]

[img]http://zeljko-heimer-fame.from.hr/images/hr)zg-zg.gif[/img]

Čo'eče, fakat...al' fakat ja nisam ni u najgadnijem snu sanjal' da neko tak' može zaudarat'!
Bil' je lep dan...al' ono fakat jedna dobra subota...sve do najednom! :shock: Išel' sam z frendom na probu. Bili smo u tramvaju, onak se pravili važni z gitarama i škicali komade. Kad najednom u tramvaj tam' negdje na stanici na Frankopanskoj uđe neka zmazana baba. Čo'eče, kad je to počelo smrdit'...ja sam fakat brijal' da bum osljepil'. Pola rulje je njuške pokrivalo z kragnama, a onih drugih pola se zguralo na drugi kraj vagona. Uspjeli smo izać' živi na odredištu kod Cibone (išli bi mi i pehaka dio puta, al bi zakasnili na probu). Čak nas je jedna simpatična ženska kaj je isto izašla kad i mi pitala: "Jeste živi dečki?".

Čo'eče, ta baba čim je ušla u tramvaj, sam' se onak' sjela na stolicu i 'opće se nije obazirala na stanje rulje u tramvaju.
Evo, bil' bi i red da Purgeri kaj ideju na Matematiku dobiju svoj topic i da raspravljaju o svojim temama. Znam da nas ima dost', jer se 101 drži najbolje. Ja sam za ples, o jeee-eee... Zato ispustite svoje brije ovdje. Sam' ne'ojte prostačit' i svađat' se, da nam ne zaključaju topic.



Čo'eče, fakat...al' fakat ja nisam ni u najgadnijem snu sanjal' da neko tak' može zaudarat'!
Bil' je lep dan...al' ono fakat jedna dobra subota...sve do najednom! Shocked Išel' sam z frendom na probu. Bili smo u tramvaju, onak se pravili važni z gitarama i škicali komade. Kad najednom u tramvaj tam' negdje na stanici na Frankopanskoj uđe neka zmazana baba. Čo'eče, kad je to počelo smrdit'...ja sam fakat brijal' da bum osljepil'. Pola rulje je njuške pokrivalo z kragnama, a onih drugih pola se zguralo na drugi kraj vagona. Uspjeli smo izać' živi na odredištu kod Cibone (išli bi mi i pehaka dio puta, al bi zakasnili na probu). Čak nas je jedna simpatična ženska kaj je isto izašla kad i mi pitala: "Jeste živi dečki?".

Čo'eče, ta baba čim je ušla u tramvaj, sam' se onak' sjela na stolicu i 'opće se nije obazirala na stanje rulje u tramvaju.




Zadnja promjena: Crni; 16:04 pet, 12. 3. 2004; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 21:46 čet, 11. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

dečec, meni ovo tvoje više zvuči kao slovenski nego purgerski :verytwisted:
dečec, meni ovo tvoje više zvuči kao slovenski nego purgerski Very twisted



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:50 čet, 11. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]dečec, meni ovo tvoje više zvuči kao slovenski nego purgerski [/quote]

Totalno si krivo zabrijal'! 8)

Ajd' pusti to kak' ko govori, neg' daj pričaj kaj ima s tobom u zadnje vrijeme. :)
Lord Sirius (napisa):
dečec, meni ovo tvoje više zvuči kao slovenski nego purgerski


Totalno si krivo zabrijal'! Cool

Ajd' pusti to kak' ko govori, neg' daj pričaj kaj ima s tobom u zadnje vrijeme. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
diex
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (14:04:21)
Postovi: (34)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:17 pet, 12. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

da istina,evo ja upravo vadim rjecnik da procitam ovo tvoje.
Mislim da si u 5 redova uspio prikazat zabregcane ko hrpu debila,i zato bi ja apelirao na tebe ako nije problem da napravis isti topic vezan uz split

:D :D
tako da buraz kus ono zabrijavaj ti negdje drugdje
:twisted:
da istina,evo ja upravo vadim rjecnik da procitam ovo tvoje.
Mislim da si u 5 redova uspio prikazat zabregcane ko hrpu debila,i zato bi ja apelirao na tebe ako nije problem da napravis isti topic vezan uz split

Very Happy Very Happy
tako da buraz kus ono zabrijavaj ti negdje drugdje
Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:36 pet, 12. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="diex"]Mislim da si u 5 redova uspio prikazat zabregcane ko hrpu [b]debila[/b][/quote]

Govori za [b]sebe[/b]!.

[quote="diex"]tako da buraz kus ono zabrijavaj ti negdje drugdje[/quote]

Čuj stari, zabrijavaj [b]ti[/b] negdje drugdje, ak' ti ovo nije OK. Ak' imaš kaj protiv mene, pošalji PM.
diex (napisa):
Mislim da si u 5 redova uspio prikazat zabregcane ko hrpu debila


Govori za sebe!.

diex (napisa):
tako da buraz kus ono zabrijavaj ti negdje drugdje


Čuj stari, zabrijavaj ti negdje drugdje, ak' ti ovo nije OK. Ak' imaš kaj protiv mene, pošalji PM.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:51 pet, 12. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uf, di bas nadje popljuvavati drugog usera zbog legitimne kritike... :x A tako sam htio ostati daleko od ovog topica... :evil:

[quote="Crni"][quote="diex"]Mislim da si u 5 redova uspio prikazat [b]zabregcane[/b] ko hrpu debila[/quote]
Govori za [b]sebe[/b]!.[/quote]

[color=darkred]A sada da ja kazem nesto za [b]tebe[/b]: diex je napisao sto misli o tvom textu iz prvog posta ovog topica. Text si stavio na javni forum i on, kao takav, podlijeze kritici javnosti!

Drugim rijecima, osoba moze iznijeti misljenje o tvom textu i tu se nemas prava buniti...[/color] :x

Btw, meni prvi post ne zvuci kao slovenski, nego kao isfuravanje. :roll: U nedostatku prigodnijeg [b]akademskog[/b] izraza... :?

[quote="Crni"]Ak' imaš kaj protiv mene, pošalji PM.[/quote]

PMovi u phpBBu 2.0.6 podrzavaju samo cisti text, smajlije i phpBB code. 8) Nema podrske za bombe i slicne deviceove... :twisted: ;)

Interesantno je to tvoje [i]furanje[/i] izraza "[i]baba[/i]"... :? Malo baca drugo svjetlo na tvoju cestitku za Osmi Ozujak... :roll:
Uf, di bas nadje popljuvavati drugog usera zbog legitimne kritike... Mad A tako sam htio ostati daleko od ovog topica... Evil or Very Mad

Crni (napisa):
diex (napisa):
Mislim da si u 5 redova uspio prikazat zabregcane ko hrpu debila

Govori za sebe!.


A sada da ja kazem nesto za tebe: diex je napisao sto misli o tvom textu iz prvog posta ovog topica. Text si stavio na javni forum i on, kao takav, podlijeze kritici javnosti!

Drugim rijecima, osoba moze iznijeti misljenje o tvom textu i tu se nemas prava buniti...
Mad

Btw, meni prvi post ne zvuci kao slovenski, nego kao isfuravanje. Rolling Eyes U nedostatku prigodnijeg akademskog izraza... Confused

Crni (napisa):
Ak' imaš kaj protiv mene, pošalji PM.


PMovi u phpBBu 2.0.6 podrzavaju samo cisti text, smajlije i phpBB code. Cool Nema podrske za bombe i slicne deviceove... Twisted Evil Wink

Interesantno je to tvoje furanje izraza "baba"... Confused Malo baca drugo svjetlo na tvoju cestitku za Osmi Ozujak... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 2:17 pet, 12. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Interesantno je to tvoje furanje izraza "baba"... Malo baca drugo svjetlo na tvoju cestitku za Osmi Ozujak... [/quote]

Stvar jako jednostavno funkcionira...

[b]1.[/b] Dođem na faks...ono, stvarni ja. Nisam ni džentlmen ni hahar. Džentlmen nisam jer bi bil' onak' staromodan i smiješan. Nisam ni hahar, jer je to kak' ti veliš drugačija sredina od one ulične. Dakle, kaj radim? Zapišem bilješke s predavanja. U pauzi lagano spre'am neki ispit, spijem si kavicu ak' mi se spava, odgovaram ak' me se nekaj pita. Ne zamjeram se nikome i ne bahatim, jer uvijek može zatre'at neka bilježnica.

[b]2.[/b] Dođem na forum, točnije [i]ćumez[/i]. Svoj alter-ego mogu mijenjat' manje-više kak' mi puhne. Jedan dan sam džentlmen, drugi dan hahar, treći dan nekaj treće itd. Anonimnost mi je zagarantirana ak' sam dobar.

[quote="vsego"]Btw, meni prvi post ne zvuci kao slovenski, nego kao isfuravanje.[/quote]
Ne smeta, to je tvoje mišljenje. Btw, nisi ti 'opće loš u [i]isfuravanju[/i], mogel bi ti ovdje (na haharijadi) malo češće šaltat' na [i]spiku[/i]. Kaj veliš? Ni loša ideja, ha? :)
vsego (napisa):
Interesantno je to tvoje furanje izraza "baba"... Malo baca drugo svjetlo na tvoju cestitku za Osmi Ozujak...


Stvar jako jednostavno funkcionira...

1. Dođem na faks...ono, stvarni ja. Nisam ni džentlmen ni hahar. Džentlmen nisam jer bi bil' onak' staromodan i smiješan. Nisam ni hahar, jer je to kak' ti veliš drugačija sredina od one ulične. Dakle, kaj radim? Zapišem bilješke s predavanja. U pauzi lagano spre'am neki ispit, spijem si kavicu ak' mi se spava, odgovaram ak' me se nekaj pita. Ne zamjeram se nikome i ne bahatim, jer uvijek može zatre'at neka bilježnica.

2. Dođem na forum, točnije ćumez. Svoj alter-ego mogu mijenjat' manje-više kak' mi puhne. Jedan dan sam džentlmen, drugi dan hahar, treći dan nekaj treće itd. Anonimnost mi je zagarantirana ak' sam dobar.

vsego (napisa):
Btw, meni prvi post ne zvuci kao slovenski, nego kao isfuravanje.

Ne smeta, to je tvoje mišljenje. Btw, nisi ti 'opće loš u isfuravanju, mogel bi ti ovdje (na haharijadi) malo češće šaltat' na spiku. Kaj veliš? Ni loša ideja, ha? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 10:07 pet, 12. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa ja ne znam zasto vi svi imate malog Crnog na piku. Meni je on bas smijesan. Malo ga prezbiljno shvacate.

A sto se tice starijih gospoda u tramvaju, stvarno ponekad znaju biti neugodne. Ali nisam sigurna je li to tema samo za one odrasle u Zagrebu, posto se mnostvo mojih kolega zali na stariju generaciju, a nisu iz Zagreba.

Ono sto mene fascinira kod tih gospodja je kako mogu tako brzo trcat da bi zauzele mjesto za sjedenje, a kazu da nemaju snage za stajanje?
Pa ja ne znam zasto vi svi imate malog Crnog na piku. Meni je on bas smijesan. Malo ga prezbiljno shvacate.

A sto se tice starijih gospoda u tramvaju, stvarno ponekad znaju biti neugodne. Ali nisam sigurna je li to tema samo za one odrasle u Zagrebu, posto se mnostvo mojih kolega zali na stariju generaciju, a nisu iz Zagreba.

Ono sto mene fascinira kod tih gospodja je kako mogu tako brzo trcat da bi zauzele mjesto za sjedenje, a kazu da nemaju snage za stajanje?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
diex
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (14:04:21)
Postovi: (34)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:10 pet, 12. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

\o/ vsego my hero \o/
Inace crni nista osobno samo sam htio istaknut da tako zg ppl ne pricaju.
Jesi ti ziher da nisi malo sjevernije od sljemena?
Sto se tice ovih starih dama u tramvajima ja ih zovem rambo bake :evil:
\o/ vsego my hero \o/
Inace crni nista osobno samo sam htio istaknut da tako zg ppl ne pricaju.
Jesi ti ziher da nisi malo sjevernije od sljemena?
Sto se tice ovih starih dama u tramvajima ja ih zovem rambo bake Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:45 pet, 12. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="diex"]\o/ vsego my hero \o/
Inace crni nista osobno samo sam htio istaknut da tako zg ppl ne pricaju.
Jesi ti ziher da nisi malo sjevernije od sljemena?
Sto se tice ovih starih dama u tramvajima ja ih zovem rambo bake [/quote]

Grrrrrr... :evil: Opet on! :evil: grrrrrr......

[quote="Anamari"]Pa ja ne znam zasto vi svi imate malog Crnog na piku. Meni je on bas smijesan. Malo ga prezbiljno shvacate. [/quote]

Joj Anamari...You're such a sweetheart!
Za tebe bum uvek bil' kavalir. :buket: :ljubimruke:

[quote="Anamari"]Ono sto mene fascinira kod tih gospodja je kako mogu tako brzo trcat da bi zauzele mjesto za sjedenje, a kazu da nemaju snage za stajanje?[/quote]

I ne sam' da imaju snage za trk, neg' se jako često 'oćeju potuć'. :shock:
Evo, baš neki dan čitam u [i]Jutarnjem[/i], kak' je jedna penzionerka stukla drugu...i to ne jednom, neg je inače non-stop tuče. A, naslov u [i]Jutarnjem[/i]... :lol: ...pazi sad ovo: [i]Bullying među starcima[/i]... :lol: ...fakat to je da krepaš (sam ne znam dal od smijeha il' žalosti)!

[color=indigo][b]Savjet dana od Crnog:[/b] Čuvajte bake i dede (ak' ih imate), jer već sutra bi oni mogli postat žrtve ili počinitelji [i]gerijatrija-bullyinga[/i].[/color]
diex (napisa):
\o/ vsego my hero \o/
Inace crni nista osobno samo sam htio istaknut da tako zg ppl ne pricaju.
Jesi ti ziher da nisi malo sjevernije od sljemena?
Sto se tice ovih starih dama u tramvajima ja ih zovem rambo bake


Grrrrrr... Evil or Very Mad Opet on! Evil or Very Mad grrrrrr......

Anamari (napisa):
Pa ja ne znam zasto vi svi imate malog Crnog na piku. Meni je on bas smijesan. Malo ga prezbiljno shvacate.


Joj Anamari...You're such a sweetheart!
Za tebe bum uvek bil' kavalir. Samo za tebe Manira pravog kavalira

Anamari (napisa):
Ono sto mene fascinira kod tih gospodja je kako mogu tako brzo trcat da bi zauzele mjesto za sjedenje, a kazu da nemaju snage za stajanje?


I ne sam' da imaju snage za trk, neg' se jako često 'oćeju potuć'. Shocked
Evo, baš neki dan čitam u Jutarnjem, kak' je jedna penzionerka stukla drugu...i to ne jednom, neg je inače non-stop tuče. A, naslov u Jutarnjem... Laughing ...pazi sad ovo: Bullying među starcima... Laughing ...fakat to je da krepaš (sam ne znam dal od smijeha il' žalosti)!

Savjet dana od Crnog: Čuvajte bake i dede (ak' ih imate), jer već sutra bi oni mogli postat žrtve ili počinitelji gerijatrija-bullyinga.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:00 pet, 12. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]Da, i meni zbilja nije jasno zašto svi toliko napadaju crnog? Pa i on je čovjek kao i svi vi ostali... Samo što ostalima smeta njegov način izražavanja šale (koji nije vulgaran ni prost, ako je osoba dovoljno pametna da ga shvati). Ili samo te "neke" osobe žele pokazati tko je prava faca na forumu! I na kraju ispada... neću reći što! Već ste dosadni s tim "akademski". Mislim, ako ste stvarno akademci, onda bi znali kako razgovaraju studenti... A ni neki od "faca" se ne izražavaju najljepše... Mogu slobodno pretražit cijeli forum i mogao bi njigu napisat o felerima koji krase neke naše "face". Sorry, al ovo me već zbilja ljuti! Forum služi za izražavanje mišljenja... Ako je mišljenje regularno napravljeno, a protiv je moderatora (ili santane?), onda se odmah upada u post i pišu se svakakve gluposti koje nemaju smisla. Al opet, ako je mišljenje protiv, recimo, Crnog, tu nema nikakve intervencije, slobodno se baca drvlje i kamenje... Niste FER! A ni PMF[/color]!
Da, i meni zbilja nije jasno zašto svi toliko napadaju crnog? Pa i on je čovjek kao i svi vi ostali... Samo što ostalima smeta njegov način izražavanja šale (koji nije vulgaran ni prost, ako je osoba dovoljno pametna da ga shvati). Ili samo te "neke" osobe žele pokazati tko je prava faca na forumu! I na kraju ispada... neću reći što! Već ste dosadni s tim "akademski". Mislim, ako ste stvarno akademci, onda bi znali kako razgovaraju studenti... A ni neki od "faca" se ne izražavaju najljepše... Mogu slobodno pretražit cijeli forum i mogao bi njigu napisat o felerima koji krase neke naše "face". Sorry, al ovo me već zbilja ljuti! Forum služi za izražavanje mišljenja... Ako je mišljenje regularno napravljeno, a protiv je moderatora (ili santane?), onda se odmah upada u post i pišu se svakakve gluposti koje nemaju smisla. Al opet, ako je mišljenje protiv, recimo, Crnog, tu nema nikakve intervencije, slobodno se baca drvlje i kamenje... Niste FER! A ni PMF!



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 22:11 pet, 12. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kamti"]Da, i meni zbilja nije jasno zašto svi toliko napadaju crnog? Pa i on je čovjek kao i svi vi ostali...
[/quote]

Ako ti tako kazes, ja jos uvijek sumnjam.

[quote="Kamti"]
Samo što ostalima smeta njegov način izražavanja šale (koji nije vulgaran ni prost, ako je osoba dovoljno pametna da ga shvati).
[/quote]

Nazalost, nismo svi dovoljno pametni da shvatimo njegove "sale" (a bas se desilo da su moderatori ostali najvise zakinuti) pa ispoljujemo svoje frustracije i izivljavamo se na njemu kaznjavajuci ga zato sto je tako pametan.

[quote="Kamti"]
Ili samo te "neke" osobe žele pokazati tko je prava faca na forumu! I na kraju ispada... neću reći što!
[/quote]

Mozda jos nisi primjetio, ali ovaj forum je forum za podrsku nastavi. Ne traze se kraljevi i kraljice foruma, nitko od nas nema potrebu pokazati svijetu da je faca.

[quote="Kamti"]
Već ste dosadni s tim "akademski". Mislim, ako ste stvarno akademci, onda bi znali kako razgovaraju studenti... A ni neki od "faca" se ne izražavaju najljepše... Mogu slobodno pretražit cijeli forum i mogao bi njigu napisat o felerima koji krase neke naše "face".
[/quote]

Opet, pogledaj sto sam gore napisao. Forum, podrska, nastava... nigdje se nikakve face ne spominju.
Studenti se izrazavaju tako kako se izrazavaju. Ipak, na predavanjima ili u razgovoru sa profesorima vjerojatno pripaze da im ne "izleti" neka nepocudna rijec. Na to se ovdje misli kad se spominje akademsko izrazavanje. To sto su neki odgojeni prema predlosku u Kiplingovoj uspjesnici ovdje ne igra nikakvu ulogu jer se od svakoga zahtijeva da se pridrzava pravila ponasanja. Tko prekrsi ta pravila ne bi trebao biti na ovom forumu, za njih preporucam forume Iskona, Vipa, Hineta ili stajaznam koje sve ne forume koji imaju malo labavija pravila ponasanja (ako ih uopce i imaju).

[quote="Kamti"]
Sorry, al ovo me već zbilja ljuti! Forum služi za izražavanje mišljenja... Ako je mišljenje regularno napravljeno, a protiv je moderatora (ili santane?), onda se odmah upada u post i pišu se svakakve gluposti koje nemaju smisla. Al opet, ako je mišljenje protiv, recimo, Crnog, tu nema nikakve intervencije, slobodno se baca drvlje i kamenje... Niste FER! A ni PMF![/quote]

Koliko sam ja primjetio, sve "opaske" Crnog koje su moderirane moderirane su s razlogom (zbog nedostatka argumenata izjava Crnog, zbog kojekakvih napisanih gluposti, itd...), a svi "napadi" na Crnog (jadan) bili su argumentirani i obrazlozeni.
Riskiram da budemo oftopicni, ali ako ti se da malo raspisati i napisati par primjera, izvoli. Nemoj samo izbacivati jednu glupost za drugom bez ikakvih argumenata. Znam da je takav trend u zadnje vrijeme, ali probaj se izdici iznad toga.
Kamti (napisa):
Da, i meni zbilja nije jasno zašto svi toliko napadaju crnog? Pa i on je čovjek kao i svi vi ostali...


Ako ti tako kazes, ja jos uvijek sumnjam.

Kamti (napisa):

Samo što ostalima smeta njegov način izražavanja šale (koji nije vulgaran ni prost, ako je osoba dovoljno pametna da ga shvati).


Nazalost, nismo svi dovoljno pametni da shvatimo njegove "sale" (a bas se desilo da su moderatori ostali najvise zakinuti) pa ispoljujemo svoje frustracije i izivljavamo se na njemu kaznjavajuci ga zato sto je tako pametan.

Kamti (napisa):

Ili samo te "neke" osobe žele pokazati tko je prava faca na forumu! I na kraju ispada... neću reći što!


Mozda jos nisi primjetio, ali ovaj forum je forum za podrsku nastavi. Ne traze se kraljevi i kraljice foruma, nitko od nas nema potrebu pokazati svijetu da je faca.

Kamti (napisa):

Već ste dosadni s tim "akademski". Mislim, ako ste stvarno akademci, onda bi znali kako razgovaraju studenti... A ni neki od "faca" se ne izražavaju najljepše... Mogu slobodno pretražit cijeli forum i mogao bi njigu napisat o felerima koji krase neke naše "face".


Opet, pogledaj sto sam gore napisao. Forum, podrska, nastava... nigdje se nikakve face ne spominju.
Studenti se izrazavaju tako kako se izrazavaju. Ipak, na predavanjima ili u razgovoru sa profesorima vjerojatno pripaze da im ne "izleti" neka nepocudna rijec. Na to se ovdje misli kad se spominje akademsko izrazavanje. To sto su neki odgojeni prema predlosku u Kiplingovoj uspjesnici ovdje ne igra nikakvu ulogu jer se od svakoga zahtijeva da se pridrzava pravila ponasanja. Tko prekrsi ta pravila ne bi trebao biti na ovom forumu, za njih preporucam forume Iskona, Vipa, Hineta ili stajaznam koje sve ne forume koji imaju malo labavija pravila ponasanja (ako ih uopce i imaju).

Kamti (napisa):

Sorry, al ovo me već zbilja ljuti! Forum služi za izražavanje mišljenja... Ako je mišljenje regularno napravljeno, a protiv je moderatora (ili santane?), onda se odmah upada u post i pišu se svakakve gluposti koje nemaju smisla. Al opet, ako je mišljenje protiv, recimo, Crnog, tu nema nikakve intervencije, slobodno se baca drvlje i kamenje... Niste FER! A ni PMF!


Koliko sam ja primjetio, sve "opaske" Crnog koje su moderirane moderirane su s razlogom (zbog nedostatka argumenata izjava Crnog, zbog kojekakvih napisanih gluposti, itd...), a svi "napadi" na Crnog (jadan) bili su argumentirani i obrazlozeni.
Riskiram da budemo oftopicni, ali ako ti se da malo raspisati i napisati par primjera, izvoli. Nemoj samo izbacivati jednu glupost za drugom bez ikakvih argumenata. Znam da je takav trend u zadnje vrijeme, ali probaj se izdici iznad toga.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:43 sub, 13. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"][color=blue]Evo, bil' bi i red da Purgeri kaj ideju na Matematiku dobiju svoj topic i da raspravljaju o svojim temama. Znam da nas ima dost', jer se 101 drži najbolje. :dance: Zato ispustite svoje brije ovdje. Sam' ne'ojte prostačit' i svađat' se, da nam ne zaključaju topic.[/color]

[/quote]

neojte? neojte? majko mila, pa koga si ti u zgb ikad čuo da govori neojte?

prurgeri kaj ideju? čekaj, čekaj, koliko ti imaš godina. purgeri koji studiraju matematiku vjerojatno su već dovoljno narasli da znaju da nisu purgeri kaj idu na matematiku nego purgeri koji idu na matematiku.

[quote="crni"]Čo'eče, fakat...al' fakat ja nisam ni u najgadnijem snu sanjal' da neko tak' može zaudarat'!
Bil' je lep dan...al' ono fakat jedna dobra subota...sve do najednom! :shock: [/quote]

dobro, da,....

[quote="crni"]Išel' sam z frendom na probu. Bili smo u tramvaju, onak se pravili važni z gitarama i škicali komade. Kad najednom u tramvaj tam' negdje na stanici na Frankopanskoj uđe neka zmazana baba. Čo'eče, kad je to počelo smrdit'...ja sam fakat brijal' da bum osljepil'. Pola rulje je njuške pokrivalo z kragnama, a onih drugih pola se zguralo na drugi kraj vagona. Uspjeli smo izać' živi na odredištu kod Cibone (išli bi mi i pehaka dio puta, al bi zakasnili na probu). [/quote]


"Z gitarama?" "Z kragnama"
dečko ti si pomiješao 6-7 dijalekata i onda glumiš da si iz zagreba.

hm. ne znam jesli li svjestan da neki ljudi nemaju novaca za vodu i sapun? ako ti smeta to kaj smrdi, promijeni sistem, tak da svi mogu mirišati tvom osjetljivom nosiću. ak ne želiš mijenjati sistem, ni slilaziti iz tramvaja, otvori prozor i glavu kroz njega....

[quote="crni"]Čak nas je jedna simpatična ženska kaj je isto izašla kad i mi pitala: "Jeste živi dečki?".

Čo'eče, ta baba čim je ušla u tramvaj, sam' se onak' sjela na stolicu i 'opće se nije obazirala na stanje rulje u tramvaju.[/quote]

uf, kakav si ti šarmer. ili je to zato kaj se "sipmatične ŽENSKE" pale na dečke s gitarama. vjerojatno ti to bolje znaš od mene, ipak si ti feminist. :roll:

[quote="vsego"]Interesantno je to tvoje furanje izraza "baba"... Malo baca drugo svjetlo na tvoju cestitku za Osmi Ozujak... [/quote]

1. osmi mart je :twisted:
2. koji još majmun u čestitci za osmi mart stavlja sliku žene s onolikim dekolteom u onoj pozi s onolikim tjelesnim karakteristikama :roll:
3. crni je teži šoviništ

[quote="vsego"]Btw, meni prvi post ne zvuci kao slovenski, nego kao isfuravanje. U nedostatku prigodnijeg akademskog izraza...
[/quote]

meni prvi post zvuči (kao što rekoh) da crni ima 3-4 godine...

[quote="crni"]2. Dođem na forum, točnije ćumez. Svoj alter-ego mogu mijenjat' manje-više kak' mi puhne. Jedan dan sam džentlmen, drugi dan hahar, treći dan nekaj treće itd. Anonimnost mi je zagarantirana ak' sam dobar. [/quote]

riječ džentlmen je u tvom posti sasvim krivo upotrijebljena. gentleman može biti bilo tko tko se pristojno šponaša i stalo mu je do drugih ljudi. ti džentlmena vidiš kao nekakvog "don juana de marca" što je čisti šovinizam :evil:

[quote="anamari"]A sto se tice starijih gospoda u tramvaju, stvarno ponekad znaju biti neugodne. Ali nisam sigurna je li to tema samo za one odrasle u Zagrebu, posto se mnostvo mojih kolega zali na stariju generaciju, a nisu iz Zagreba.
[/quote]

hm. idi pješice. ti ljudi su radili cijeli život i sad žive kao psi. mislim da ti ne bi trebalo biti teško odtrpiti koji udarac laktom, ipak si ti još mlada. tolerancija je u svakom društvu nužna, a ljudi koji pohađaju fax (dakle "intelektualci") bi trebali predvoditi u tome

[quote="crni"]Za tebe bum uvek bil' kavalir. [/quote]
:cry: :cry: :cry:
buuu_______mamama_____

[quote="kamti"]Da, i meni zbilja nije jasno zašto svi toliko napadaju crnog? Pa i on je čovjek kao i svi vi ostali... Samo što ostalima smeta njegov način izražavanja šale [/quote]

kaj je od svih ovih gluposti koje je on napisao u ovom topicu šala? :roll:

inače je on zabavan, ali ovdje se moram složiti s voidom? :roll: :wink:

p.s. molim moderatora nek promjeni naslov. ja nisam ni u bandi ni u prljavoj engleskoj....
ovo nije zagreb city, ovoj je zagreb ili zagreb-grad, i nema ujedinjenih bandi....

(čak je i mene uspio naživcirati.)

]šut_yor_hed_crni[


p.p.s. očito je da nisi iz zagreba. na popis kvartova staviš savicu, ali nema ostatka trnja. ja sam osobno sa savice, pa meni ne smeta, al znam 10 ljudi s kruga kaj idu na vaš fax.

Pozdrav
Crni (napisa):
Evo, bil' bi i red da Purgeri kaj ideju na Matematiku dobiju svoj topic i da raspravljaju o svojim temama. Znam da nas ima dost', jer se 101 drži najbolje. Ja sam za ples, o jeee-eee... Zato ispustite svoje brije ovdje. Sam' ne'ojte prostačit' i svađat' se, da nam ne zaključaju topic.



neojte? neojte? majko mila, pa koga si ti u zgb ikad čuo da govori neojte?

prurgeri kaj ideju? čekaj, čekaj, koliko ti imaš godina. purgeri koji studiraju matematiku vjerojatno su već dovoljno narasli da znaju da nisu purgeri kaj idu na matematiku nego purgeri koji idu na matematiku.

crni (napisa):
Čo'eče, fakat...al' fakat ja nisam ni u najgadnijem snu sanjal' da neko tak' može zaudarat'!
Bil' je lep dan...al' ono fakat jedna dobra subota...sve do najednom! Shocked


dobro, da,....

crni (napisa):
Išel' sam z frendom na probu. Bili smo u tramvaju, onak se pravili važni z gitarama i škicali komade. Kad najednom u tramvaj tam' negdje na stanici na Frankopanskoj uđe neka zmazana baba. Čo'eče, kad je to počelo smrdit'...ja sam fakat brijal' da bum osljepil'. Pola rulje je njuške pokrivalo z kragnama, a onih drugih pola se zguralo na drugi kraj vagona. Uspjeli smo izać' živi na odredištu kod Cibone (išli bi mi i pehaka dio puta, al bi zakasnili na probu).



"Z gitarama?" "Z kragnama"
dečko ti si pomiješao 6-7 dijalekata i onda glumiš da si iz zagreba.

hm. ne znam jesli li svjestan da neki ljudi nemaju novaca za vodu i sapun? ako ti smeta to kaj smrdi, promijeni sistem, tak da svi mogu mirišati tvom osjetljivom nosiću. ak ne želiš mijenjati sistem, ni slilaziti iz tramvaja, otvori prozor i glavu kroz njega....

crni (napisa):
Čak nas je jedna simpatična ženska kaj je isto izašla kad i mi pitala: "Jeste živi dečki?".

Čo'eče, ta baba čim je ušla u tramvaj, sam' se onak' sjela na stolicu i 'opće se nije obazirala na stanje rulje u tramvaju.


uf, kakav si ti šarmer. ili je to zato kaj se "sipmatične ŽENSKE" pale na dečke s gitarama. vjerojatno ti to bolje znaš od mene, ipak si ti feminist. Rolling Eyes

vsego (napisa):
Interesantno je to tvoje furanje izraza "baba"... Malo baca drugo svjetlo na tvoju cestitku za Osmi Ozujak...


1. osmi mart je Twisted Evil
2. koji još majmun u čestitci za osmi mart stavlja sliku žene s onolikim dekolteom u onoj pozi s onolikim tjelesnim karakteristikama Rolling Eyes
3. crni je teži šoviništ

vsego (napisa):
Btw, meni prvi post ne zvuci kao slovenski, nego kao isfuravanje. U nedostatku prigodnijeg akademskog izraza...


meni prvi post zvuči (kao što rekoh) da crni ima 3-4 godine...

crni (napisa):
2. Dođem na forum, točnije ćumez. Svoj alter-ego mogu mijenjat' manje-više kak' mi puhne. Jedan dan sam džentlmen, drugi dan hahar, treći dan nekaj treće itd. Anonimnost mi je zagarantirana ak' sam dobar.


riječ džentlmen je u tvom posti sasvim krivo upotrijebljena. gentleman može biti bilo tko tko se pristojno šponaša i stalo mu je do drugih ljudi. ti džentlmena vidiš kao nekakvog "don juana de marca" što je čisti šovinizam Evil or Very Mad

anamari (napisa):
A sto se tice starijih gospoda u tramvaju, stvarno ponekad znaju biti neugodne. Ali nisam sigurna je li to tema samo za one odrasle u Zagrebu, posto se mnostvo mojih kolega zali na stariju generaciju, a nisu iz Zagreba.


hm. idi pješice. ti ljudi su radili cijeli život i sad žive kao psi. mislim da ti ne bi trebalo biti teško odtrpiti koji udarac laktom, ipak si ti još mlada. tolerancija je u svakom društvu nužna, a ljudi koji pohađaju fax (dakle "intelektualci") bi trebali predvoditi u tome

crni (napisa):
Za tebe bum uvek bil' kavalir.

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
buuu_______mamama_____

kamti (napisa):
Da, i meni zbilja nije jasno zašto svi toliko napadaju crnog? Pa i on je čovjek kao i svi vi ostali... Samo što ostalima smeta njegov način izražavanja šale


kaj je od svih ovih gluposti koje je on napisao u ovom topicu šala? Rolling Eyes

inače je on zabavan, ali ovdje se moram složiti s voidom? Rolling Eyes Wink

p.s. molim moderatora nek promjeni naslov. ja nisam ni u bandi ni u prljavoj engleskoj....
ovo nije zagreb city, ovoj je zagreb ili zagreb-grad, i nema ujedinjenih bandi....

(čak je i mene uspio naživcirati.)

]šut_yor_hed_crni[


p.p.s. očito je da nisi iz zagreba. na popis kvartova staviš savicu, ali nema ostatka trnja. ja sam osobno sa savice, pa meni ne smeta, al znam 10 ljudi s kruga kaj idu na vaš fax.

Pozdrav


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:36 sub, 13. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]Dobro... Kažete da ne kužite njegove fore? Onda ih nemojte napadat i komentirat... :twisted: Jer kako bi ja sad išao napadat teoriju relativnosti kad o njoj nemam pojma...[/color]
Dobro... Kažete da ne kužite njegove fore? Onda ih nemojte napadat i komentirat... Twisted Evil Jer kako bi ja sad išao napadat teoriju relativnosti kad o njoj nemam pojma...



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 12:12 sub, 13. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim mlijeko, ja stvarno ne kuzim zasto si ti tako isfrustriran.

I ne kuzim zasto ne smijem prigovoriti neugodnom ponasanju ljudi oko sebe bez obzira koje oni dobi bili. Necu ici pjesice, hocu se voziti tramvajem. Placam godisnju kartu i imam pravo na to. Samo zato sto sam ja 100 godina mlada od njih, ne znaci da me mogu bezrazlozno maltretirat i kritizirat. Svakome se strijem od sebe dignem sa stolice i na njihove neugodne komentare o 'danasnjoj mladezi' sutim i ne bahatim se. Mislim da je to prilicno tolerantno. Jednom se neka gospoda na mene toliko derala sto nosim torbu da me je vozac busa poceo branit. I onda sam ja netolerantna! Njihove godine rada i male penzije nisu nikako moja krivnja jer ja stvarno nemam veze s time. I da, stvrno je onda cudno od mene sto mi smeta njihovo neljubazno ponasanje. Mozda bi im zivot bio laksi i ljepsi da su ljubazniji prema ljudima.

A o trpljenju udaraca laktom, nadam se da je to bila fora. Nicije udarce ja ne moram trpiti. Ako ti uzivas u tome da te tvoja baka tuce, ne moram i ja.
Mislim mlijeko, ja stvarno ne kuzim zasto si ti tako isfrustriran.

I ne kuzim zasto ne smijem prigovoriti neugodnom ponasanju ljudi oko sebe bez obzira koje oni dobi bili. Necu ici pjesice, hocu se voziti tramvajem. Placam godisnju kartu i imam pravo na to. Samo zato sto sam ja 100 godina mlada od njih, ne znaci da me mogu bezrazlozno maltretirat i kritizirat. Svakome se strijem od sebe dignem sa stolice i na njihove neugodne komentare o 'danasnjoj mladezi' sutim i ne bahatim se. Mislim da je to prilicno tolerantno. Jednom se neka gospoda na mene toliko derala sto nosim torbu da me je vozac busa poceo branit. I onda sam ja netolerantna! Njihove godine rada i male penzije nisu nikako moja krivnja jer ja stvarno nemam veze s time. I da, stvrno je onda cudno od mene sto mi smeta njihovo neljubazno ponasanje. Mozda bi im zivot bio laksi i ljepsi da su ljubazniji prema ljudima.

A o trpljenju udaraca laktom, nadam se da je to bila fora. Nicije udarce ja ne moram trpiti. Ako ti uzivas u tome da te tvoja baka tuce, ne moram i ja.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 13:01 sub, 13. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mlijeko"]
"Z gitarama?" "Z kragnama"
dečko ti si pomiješao 6-7 dijalekata i onda glumiš da si iz zagreba.
[/quote]
heh, nisam ni ja nigdje vidio (niti čuo) češću upotrebu prijedloga [i][b]z[/b][/i] negoli ovdje
mlijeko (napisa):

"Z gitarama?" "Z kragnama"
dečko ti si pomiješao 6-7 dijalekata i onda glumiš da si iz zagreba.

heh, nisam ni ja nigdje vidio (niti čuo) češću upotrebu prijedloga z negoli ovdje



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:19 sub, 13. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]heh, nisam ni ja nigdje vidio (niti čuo) češću upotrebu prijedloga z negoli ovdje[/quote]

Čo'eče, onda ja fakat malo prečesto perem uši.

Dakle ovak...za Lorda i sve one koji mene 'oće učit' purgerskoj spiki:

[color=darkblue][b]1.[/b] To kak' se doma kod vas govori, to 'opće ne znači da se tak govori u celom Zagrebu.
[b]2.[/b] Društvo u kojem se krećete isto ne mora tak govorit. Pa svi znamo da je u Zagrebu uvek bilo puno dojdeka.[/color]

[quote="mlijeko"]koji još majmun u čestitci za osmi mart stavlja sliku žene s onolikim dekolteom u onoj pozi s onolikim tjelesnim karakteristikama [/quote]

Hej rista, tebe ni'ko ni sprečaval' da napraviš bolju čestitku.

[quote="mlijeko"]p.p.s. očito je da nisi iz zagreba. na popis kvartova staviš savicu, ali nema ostatka trnja. ja sam osobno sa savice, pa meni ne smeta, al znam 10 ljudi s kruga kaj idu na vaš fax. [/quote]

Moj stari isto živi na Savici. Savica i Trnje su [b]susjedni[/b] kvartovi, a nije Savica dio Trnja.

[color=red][b]Upozorenje od Crnog[/b]: Ovo mi je zadnji put da odgovaram na pokušaje provokacija i držanja predavanja. Od sad pa nadalje takve pokušaje ignoriram i furam [u]isključivo[/u] svoj film.[/color]
Lord Sirius (napisa):
heh, nisam ni ja nigdje vidio (niti čuo) češću upotrebu prijedloga z negoli ovdje


Čo'eče, onda ja fakat malo prečesto perem uši.

Dakle ovak...za Lorda i sve one koji mene 'oće učit' purgerskoj spiki:

1. To kak' se doma kod vas govori, to 'opće ne znači da se tak govori u celom Zagrebu.
2. Društvo u kojem se krećete isto ne mora tak govorit. Pa svi znamo da je u Zagrebu uvek bilo puno dojdeka.


mlijeko (napisa):
koji još majmun u čestitci za osmi mart stavlja sliku žene s onolikim dekolteom u onoj pozi s onolikim tjelesnim karakteristikama


Hej rista, tebe ni'ko ni sprečaval' da napraviš bolju čestitku.

mlijeko (napisa):
p.p.s. očito je da nisi iz zagreba. na popis kvartova staviš savicu, ali nema ostatka trnja. ja sam osobno sa savice, pa meni ne smeta, al znam 10 ljudi s kruga kaj idu na vaš fax.


Moj stari isto živi na Savici. Savica i Trnje su susjedni kvartovi, a nije Savica dio Trnja.

Upozorenje od Crnog: Ovo mi je zadnji put da odgovaram na pokušaje provokacija i držanja predavanja. Od sad pa nadalje takve pokušaje ignoriram i furam isključivo svoj film.




Zadnja promjena: Crni; 0:48 ned, 14. 3. 2004; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:25 sub, 13. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"]Mislim mlijeko, ja stvarno ne kuzim zasto si ti tako isfrustriran. [/quote]
definiraj frustracije?

[quote="anamari"].

A o trpljenju udaraca laktom, nadam se da je to bila fora. Nicije udarce ja ne moram trpiti. Ako ti uzivas u tome da te tvoja baka tuce, ne moram i ja[/quote]

moja baka nosi korzwt od latexa (ne programa) i bičuje me svaki dan. zaveže me za stup na krovu zgrade i dere se vrišti kopile. a ja kažem: "to, bako, nanesi mi bol"

[quote="kamti"]Dobro... Kažete da ne kužite njegove fore? Onda ih nemojte napadat i komentirat... Jer kako bi ja sad išao napadat teoriju relativnosti kad o njoj nemam pojma...[/quote]

nadam se da ovo nije bilo upućeno meni. ja nisam ni jednom spomenuo da ne kužim njegove fore. njegove fore je bar lako za skužiti (nou afens crni). a sad, budući da su vsego i void akademski građani, a ja trol, ja ću vam pojasniti. "ne kužimo" je kulturan način da se kaže "jadne fore (nhf crni).
ne kažem ja da su moje fore bolje, dapače, ja nemam fore ja sam troll, a ti me hraniš. da, kamti, baš ti (i tvoja frendica anamari)
[quote="anamari"]I da, stvrno je onda cudno od mene sto mi smeta njihovo neljubazno ponasanje. Mozda bi im zivot bio laksi i ljepsi da su ljubazniji prema ljudima. [/quote]
a možda i da su ljudi ljubazni prema njima. moraš shvatiti da većina ljudi nakon 65. više nemre pratiti kaj se događa oko njih. postanu kao mala djeca, sam kaj tak ne izgledaju.
(solucija: ne kupuj pokaz par mjeseci, kupi si bicikl i điraj se na fax)
(solucija2: idi na fax osmicom ilin 14icom, bliže je i nema toliko penzića. doduše tu su srednjoškolci, al njih samo mrko pogledaš i....)
anamari (napisa):
Mislim mlijeko, ja stvarno ne kuzim zasto si ti tako isfrustriran.

definiraj frustracije?

anamari (napisa):
.

A o trpljenju udaraca laktom, nadam se da je to bila fora. Nicije udarce ja ne moram trpiti. Ako ti uzivas u tome da te tvoja baka tuce, ne moram i ja


moja baka nosi korzwt od latexa (ne programa) i bičuje me svaki dan. zaveže me za stup na krovu zgrade i dere se vrišti kopile. a ja kažem: "to, bako, nanesi mi bol"

kamti (napisa):
Dobro... Kažete da ne kužite njegove fore? Onda ih nemojte napadat i komentirat... Jer kako bi ja sad išao napadat teoriju relativnosti kad o njoj nemam pojma...


nadam se da ovo nije bilo upućeno meni. ja nisam ni jednom spomenuo da ne kužim njegove fore. njegove fore je bar lako za skužiti (nou afens crni). a sad, budući da su vsego i void akademski građani, a ja trol, ja ću vam pojasniti. "ne kužimo" je kulturan način da se kaže "jadne fore (nhf crni).
ne kažem ja da su moje fore bolje, dapače, ja nemam fore ja sam troll, a ti me hraniš. da, kamti, baš ti (i tvoja frendica anamari)
anamari (napisa):
I da, stvrno je onda cudno od mene sto mi smeta njihovo neljubazno ponasanje. Mozda bi im zivot bio laksi i ljepsi da su ljubazniji prema ljudima.

a možda i da su ljudi ljubazni prema njima. moraš shvatiti da većina ljudi nakon 65. više nemre pratiti kaj se događa oko njih. postanu kao mala djeca, sam kaj tak ne izgledaju.
(solucija: ne kupuj pokaz par mjeseci, kupi si bicikl i điraj se na fax)
(solucija2: idi na fax osmicom ilin 14icom, bliže je i nema toliko penzića. doduše tu su srednjoškolci, al njih samo mrko pogledaš i....)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:31 sub, 13. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"][quote="Lord Sirius"]heh, nisam ni ja nigdje vidio (niti čuo) češću upotrebu prijedloga z negoli ovdje[/quote]

Čo'eče, onda ja fakat malo prečesto perem uši.

Dakle ovak...za Lorda i sve one koji mene 'oće učit' purgerskoj spiki:

[color=darkblue][b]1.[/b] To kak' se doma kod vas govori, to ne 'opće ne znači da se tak govori u celom Zagrebu.
[b]2.[/b] Društvo u kojem se krećete isto ne mora tak govorit. Pa svi znamo da je u Zagrebu uvek bilo puno dojdeka.[/color]

[/quote]

očito se družiš s goranima... oni govore z...
kod mene se doma govori po slavnoski, al ja govorim kak govori cijeli moj kvart

[quote="crni"][quote="mlijeko"]koji još majmun u čestitci za osmi mart stavlja sliku žene s onolikim dekolteom u onoj pozi s onolikim tjelesnim karakteristikama [/quote]

Hej rista, tebe ni'ko ni sprečaval' da napraviš bolju čestitku.[/quote]
hm, rista, imam pametnijeg posla (nhf ženska populacijo)

[quote="crni"][quote="mlijeko"]p.p.s. očito je da nisi iz zagreba. na popis kvartova staviš savicu, ali nema ostatka trnja. ja sam osobno sa savice, pa meni ne smeta, al znam 10 ljudi s kruga kaj idu na vaš fax. [/quote]

Moj stari isto živi na Savici. Savica i Trnje su [b]susjedni[/b] kvartovi, a nije Savica dio Trnja.

[color=red][b]Upozorenje od Crnog[/b]: Ovo mi je zadnji put da odgovaram na pokušaje provokacija i držanja predavanja. Od sad pa nadalje takve pokušaje ignoriram i furam [u]isključivo[/u] svoj film.[/color][/quote]

ULOOOO!!!
da je ovo sad u živo bilo bi problema. sad uzmi kartu i shvati sljedeće!!!

ŠANCI NISU SAVICA!!! i tko kaže da jesu nema orijentaciju u prostor-vremenskom kontinuumu!

Savica je dio Trnja. šanci su dio pešče i to ruralni

[color=blue]UPOZORENJE MLIJEKA!!! daj prekini s upozorenjima, ispadaš patetičan[/color]
Crni (napisa):
Lord Sirius (napisa):
heh, nisam ni ja nigdje vidio (niti čuo) češću upotrebu prijedloga z negoli ovdje


Čo'eče, onda ja fakat malo prečesto perem uši.

Dakle ovak...za Lorda i sve one koji mene 'oće učit' purgerskoj spiki:

1. To kak' se doma kod vas govori, to ne 'opće ne znači da se tak govori u celom Zagrebu.
2. Društvo u kojem se krećete isto ne mora tak govorit. Pa svi znamo da je u Zagrebu uvek bilo puno dojdeka.




očito se družiš s goranima... oni govore z...
kod mene se doma govori po slavnoski, al ja govorim kak govori cijeli moj kvart

crni (napisa):
mlijeko (napisa):
koji još majmun u čestitci za osmi mart stavlja sliku žene s onolikim dekolteom u onoj pozi s onolikim tjelesnim karakteristikama


Hej rista, tebe ni'ko ni sprečaval' da napraviš bolju čestitku.

hm, rista, imam pametnijeg posla (nhf ženska populacijo)

crni (napisa):
mlijeko (napisa):
p.p.s. očito je da nisi iz zagreba. na popis kvartova staviš savicu, ali nema ostatka trnja. ja sam osobno sa savice, pa meni ne smeta, al znam 10 ljudi s kruga kaj idu na vaš fax.


Moj stari isto živi na Savici. Savica i Trnje su susjedni kvartovi, a nije Savica dio Trnja.

Upozorenje od Crnog: Ovo mi je zadnji put da odgovaram na pokušaje provokacija i držanja predavanja. Od sad pa nadalje takve pokušaje ignoriram i furam isključivo svoj film.


ULOOOO!!!
da je ovo sad u živo bilo bi problema. sad uzmi kartu i shvati sljedeće!!!

ŠANCI NISU SAVICA!!! i tko kaže da jesu nema orijentaciju u prostor-vremenskom kontinuumu!

Savica je dio Trnja. šanci su dio pešče i to ruralni

UPOZORENJE MLIJEKA!!! daj prekini s upozorenjima, ispadaš patetičan


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 4:00 ned, 14. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bila je to još jedna od boljih subota...al' ono, fakat dobra od početka do kraja. Sam' je ujutro malo bilo bezveze. Čo'eče, stara mi je upala u sobu z usisavačem u pol' osam ujutro. Pitam ja nju kaj joj je da mi usisava sobu u pol osam. A ona meni veli da se u tom krameraju nemre normalno živjet'. Pitam ja nju da zakaj to mora baš sad. A ona veli da ima neke stranke kasnije kaj im mora dat' neke nacrte, da usisavanje nemre meni ostavit' jer ja to kakti radim handrasto, da mi je već peti put rekla da ne držim stručne knjige skup' z [i]Erotikama[/i] na polici i blablabla...I niš, dignem se jer normalno, nemrem na miru spat' dok mi ona ronda z usisavačem po sobi. I onak' u pidžami odgegam se do kupaonice, skinem se i pod tuš. Odspavam nekih pol sata u kadi, izađem van, obrišem se, metnem čistu obleku na sebe, mislim si dal' da se obrijem, odlučim da ne, odem u kuhinju i napravim si omlet z friškim sirom. Njam! Najviše volim papat' omlet ujutro i spit' si čašu hladnog mlijeka (nikako kiselog). :D

Uglavnom kad sam poklopal', kak' više nisam čul' usisavanje, otišel' sam natrag u sobu učit', kad vidim mamu kak' slaže knjige i [i]Erotike[/i] po polici. Pa to fakat nemreš bolivit'!
Falabogu, u taj moment su joj došle stranke, pa me pustila na miru. Ni prošlo ni 2 sata, kad mi počne sused rondat' z bormašinom da se sve treslo. To 'opće ni prestajalo pol' sata, pa sam ga išel' nazvat' na telefon da ga pitam kog vraga buši tak' dugo. Javila mi se teta Ljerka, njegova žena i rekla da buši rupe u zidu u kuhinji da postave nove ormariće i da su im se oni stari već ucrvili kak' su stari, da budu brzo gotovi i blablabla...petnajst minuta mi je drobila o ormarićima.

A kaj se putovanja na probu i same probe tiče, bilo je supač. U tramvaju je bilo dost' zgodnih mladih puca, pa je fino mirišalo. Inače imamo mi svoju gajbu, al' je Grahu (basista) riknulo pojačalo, pa sad fra'er skuplja lovu za drugo. Do tad' moramo iznajmljivat'. Kad smo ušli 'nutra Kiseli (pjevač) je kak' i obično mrdal' po mikseti da si poštela mikrofon. Ovaj put je malo previše mrdal', pa je roknula tak' neka gadna mikrofonija :shock: ...čo'eče, brijem da je bilo iznad stodvajst decibela. A onda je pak Zelje (bubnjar) pošizil' i počel' se derat' na Kiselog; da kaj je njemu, kaj on 'oće da nama bubnjići odu kvragu, da nek' ide u vražju mater sa svojim eksperimentima...A onda je pak meni prekipjelo, pa sam ih nabil' obojicu 8) . Čo'eče, pa nemreš mi se tak' ponašat' na probi! 8)
Dobro smo prašili, al' mi je nekak' Grah bil' celo vreme dešperatan. Na kraju probe sam ga pital' kaj mu je, a on meni veli da mu je buraz maznul' njegovu futrolu za bas, a svoju ostavil' doma, tak' da je ovaj bil' prisiljen uzet' njegovu, jer treće ni bilo. OK, ja bacim pogled na futrolu...kad ono neka crna kožna z narisanom mrtvačkom glavom u stilu one punk-grupe [i]Misfits[/i]. Veli on meni da je kul kad to fura neki panker, al' fin gospon' kak' on, ne. Moš' mislit'! :D
Probajte si zamislit na kaj je to ličilo; fra'er z [i]bitlsicom[/i] i trodnevnom bradom u kaputu od samta fura bas-đitru u kožnoj futroli z narisanom mrtvačkom glavom. Još je rekel' da je mali mrtav kad dojde doma. Celim putem ja sam mu se trgal' :lol: . Fakat je 'zgledal' k'o da se posvađal' z mozgom. :lol:

Joj da, zaboravil' sam reć', bend nam se zove [i]Crni grah z kiselim zeljem[/i].
Bila je to još jedna od boljih subota...al' ono, fakat dobra od početka do kraja. Sam' je ujutro malo bilo bezveze. Čo'eče, stara mi je upala u sobu z usisavačem u pol' osam ujutro. Pitam ja nju kaj joj je da mi usisava sobu u pol osam. A ona meni veli da se u tom krameraju nemre normalno živjet'. Pitam ja nju da zakaj to mora baš sad. A ona veli da ima neke stranke kasnije kaj im mora dat' neke nacrte, da usisavanje nemre meni ostavit' jer ja to kakti radim handrasto, da mi je već peti put rekla da ne držim stručne knjige skup' z Erotikama na polici i blablabla...I niš, dignem se jer normalno, nemrem na miru spat' dok mi ona ronda z usisavačem po sobi. I onak' u pidžami odgegam se do kupaonice, skinem se i pod tuš. Odspavam nekih pol sata u kadi, izađem van, obrišem se, metnem čistu obleku na sebe, mislim si dal' da se obrijem, odlučim da ne, odem u kuhinju i napravim si omlet z friškim sirom. Njam! Najviše volim papat' omlet ujutro i spit' si čašu hladnog mlijeka (nikako kiselog). Very Happy

Uglavnom kad sam poklopal', kak' više nisam čul' usisavanje, otišel' sam natrag u sobu učit', kad vidim mamu kak' slaže knjige i Erotike po polici. Pa to fakat nemreš bolivit'!
Falabogu, u taj moment su joj došle stranke, pa me pustila na miru. Ni prošlo ni 2 sata, kad mi počne sused rondat' z bormašinom da se sve treslo. To 'opće ni prestajalo pol' sata, pa sam ga išel' nazvat' na telefon da ga pitam kog vraga buši tak' dugo. Javila mi se teta Ljerka, njegova žena i rekla da buši rupe u zidu u kuhinji da postave nove ormariće i da su im se oni stari već ucrvili kak' su stari, da budu brzo gotovi i blablabla...petnajst minuta mi je drobila o ormarićima.

A kaj se putovanja na probu i same probe tiče, bilo je supač. U tramvaju je bilo dost' zgodnih mladih puca, pa je fino mirišalo. Inače imamo mi svoju gajbu, al' je Grahu (basista) riknulo pojačalo, pa sad fra'er skuplja lovu za drugo. Do tad' moramo iznajmljivat'. Kad smo ušli 'nutra Kiseli (pjevač) je kak' i obično mrdal' po mikseti da si poštela mikrofon. Ovaj put je malo previše mrdal', pa je roknula tak' neka gadna mikrofonija Shocked ...čo'eče, brijem da je bilo iznad stodvajst decibela. A onda je pak Zelje (bubnjar) pošizil' i počel' se derat' na Kiselog; da kaj je njemu, kaj on 'oće da nama bubnjići odu kvragu, da nek' ide u vražju mater sa svojim eksperimentima...A onda je pak meni prekipjelo, pa sam ih nabil' obojicu Cool . Čo'eče, pa nemreš mi se tak' ponašat' na probi! Cool
Dobro smo prašili, al' mi je nekak' Grah bil' celo vreme dešperatan. Na kraju probe sam ga pital' kaj mu je, a on meni veli da mu je buraz maznul' njegovu futrolu za bas, a svoju ostavil' doma, tak' da je ovaj bil' prisiljen uzet' njegovu, jer treće ni bilo. OK, ja bacim pogled na futrolu...kad ono neka crna kožna z narisanom mrtvačkom glavom u stilu one punk-grupe Misfits. Veli on meni da je kul kad to fura neki panker, al' fin gospon' kak' on, ne. Moš' mislit'! Very Happy
Probajte si zamislit na kaj je to ličilo; fra'er z bitlsicom i trodnevnom bradom u kaputu od samta fura bas-đitru u kožnoj futroli z narisanom mrtvačkom glavom. Još je rekel' da je mali mrtav kad dojde doma. Celim putem ja sam mu se trgal' Laughing . Fakat je 'zgledal' k'o da se posvađal' z mozgom. Laughing

Joj da, zaboravil' sam reć', bend nam se zove Crni grah z kiselim zeljem.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan