Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

o komisiji, ispitima i padu godine

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 16:59 pet, 12. 3. 2004    Naslov: o komisiji, ispitima i padu godine Citirajte i odgovorite

Može li se pasti tri puta i četvrti put na komisiji ui jednoj godini, a zatim normalno upisati iduću godinu i predmet iz prethodne? Jer kažu da ako se pada, da je bolje onda pasti na komisiji istu godinu kad je ispit jer tako se ipak ne gubi godina. A ako padneš dvaput u jednoj godini, pa isto tako u drugoj - pao si godinu. Je li to tako?
Može li se pasti tri puta i četvrti put na komisiji ui jednoj godini, a zatim normalno upisati iduću godinu i predmet iz prethodne? Jer kažu da ako se pada, da je bolje onda pasti na komisiji istu godinu kad je ispit jer tako se ipak ne gubi godina. A ako padneš dvaput u jednoj godini, pa isto tako u drugoj - pao si godinu. Je li to tako?


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:53 pet, 12. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako sam dobro shvatio pitanje, odgovor je potvrdan. Moguce je upisati godinu zajedno s kolegijem iz prethodne godine (zbog pada na komisijskom ispitu). Naravno, treba iz ostalih kolegija skupiti dovoljno bodova.

Samo, mislim da to nije zdrav nacin razmisljanja. Cilj je [b]poloziti[/b] ispit, a ne pasti na optimalan nacin.
Ako sam dobro shvatio pitanje, odgovor je potvrdan. Moguce je upisati godinu zajedno s kolegijem iz prethodne godine (zbog pada na komisijskom ispitu). Naravno, treba iz ostalih kolegija skupiti dovoljno bodova.

Samo, mislim da to nije zdrav nacin razmisljanja. Cilj je poloziti ispit, a ne pasti na optimalan nacin.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:19 sub, 13. 3. 2004    Naslov: Re: o komisiji, ispitima i padu godine Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]A ako padneš dvaput u jednoj godini, pa isto tako u drugoj - pao si godinu. Je li to tako?[/quote]

BSOMP da je rijec o kolegiju prve godine. 8)

Problem kod ovog scenarija je to sto padas komisiju na kolegiju prve godine kad si vec druga godina. Onda dodje vrijeme za upis trece, a ti nemas "pociscene" sve kolegije s prve (sto je, uz bodove, uvjet za trecu) i onda ne mozes upisati trecu :arrow: padas godinu. :(

[quote="krcko"]Cilj je [b]poloziti[/b] ispit, a ne pasti na optimalan nacin[/quote]

:rotfl: Well said! :g:

People, previse se bavite padovima! Ja nisam bio neka studentska zvijezda, ali pao sam samo jedan pismeni, a na usmene sam izlazio max. dva puta. :D
Anonymous (napisa):
A ako padneš dvaput u jednoj godini, pa isto tako u drugoj - pao si godinu. Je li to tako?


BSOMP da je rijec o kolegiju prve godine. Cool

Problem kod ovog scenarija je to sto padas komisiju na kolegiju prve godine kad si vec druga godina. Onda dodje vrijeme za upis trece, a ti nemas "pociscene" sve kolegije s prve (sto je, uz bodove, uvjet za trecu) i onda ne mozes upisati trecu Arrow padas godinu. Sad

krcko (napisa):
Cilj je poloziti ispit, a ne pasti na optimalan nacin


Valjam se po podu od smijeha Well said! Mr. Green

People, previse se bavite padovima! Ja nisam bio neka studentska zvijezda, ali pao sam samo jedan pismeni, a na usmene sam izlazio max. dva puta. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan