Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kolokvij
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Kasiopeja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 11. 2002. (18:19:29)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 13:55 sub, 25. 1. 2003    Naslov: Kolokvij Citirajte i odgovorite

Da li je istina da ne smijemo imati formule s derivacijama na kolokviju?
Da li je istina da ne smijemo imati formule s derivacijama na kolokviju?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nameless
Gost





PostPostano: 17:50 sub, 25. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sta ce uopce biti na kolokviju,nas asistent nije znao na zadnjim vjezbama nista o zadacima!!??Ali je reko da se formule derivacija NE smiju koristiti :evil:
Sta ce uopce biti na kolokviju,nas asistent nije znao na zadnjim vjezbama nista o zadacima!!??Ali je reko da se formule derivacija NE smiju koristiti Evil or Very Mad


[Vrh]
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 21:07 sub, 25. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

nas (t. sikic - ujedno asistent i profesor) je rekao da si mozemo napisati tablicu derivacija na komad papira ili zute tablice koristit

ako se mozda neki asistent ne slaze s ovim onda molim da uvaze slijedece:

1. nisu svi ucili derivacije u srednjoj i malo je previse traziti da se nauci tablica derivacija napamet

2. moja grupa radi derivacije nesto manje od 2 tjedna (mislim da je moja grupa otisla najdalje s gradivom, znaci da ih najdulje radimo) i 2 tjedna nisu dovoljna praksa da se po zadacima nauce derivacije napamet

3. koliko sam vidio prosli kolokvij, bili su samo limesi i derivacije, a u zutim tablicama ne pise nista o limesima, tako da tu tablice svejedno ne mogu pomoc, a o derivacijama pise tablica, i kako se radi (f+g)' (fg)' (f/g)', (f(g(x)))' a mislim da je to ionako trivijalno...onaj ko to nije skuzio na vjezbama nece ni uspomoc tablica skuziti. jedino korisno sto ima je parcijalna derivacija (a to svejedno nismo radili) tako da nema razloga da se zabrani koristenje tablica

4. na opcinskom, zupanijskom i drzavnom iz mat u 4. raz su se smjele koristiti tablice(volio bih vjerovati da su se i na olimpijadi smjele koristiti iako ljudi koji su bili tamo vjerojatno ih znaju napamet), pa zasto ne bi onda mogli na kolokviju koristit?
nas (t. sikic - ujedno asistent i profesor) je rekao da si mozemo napisati tablicu derivacija na komad papira ili zute tablice koristit

ako se mozda neki asistent ne slaze s ovim onda molim da uvaze slijedece:

1. nisu svi ucili derivacije u srednjoj i malo je previse traziti da se nauci tablica derivacija napamet

2. moja grupa radi derivacije nesto manje od 2 tjedna (mislim da je moja grupa otisla najdalje s gradivom, znaci da ih najdulje radimo) i 2 tjedna nisu dovoljna praksa da se po zadacima nauce derivacije napamet

3. koliko sam vidio prosli kolokvij, bili su samo limesi i derivacije, a u zutim tablicama ne pise nista o limesima, tako da tu tablice svejedno ne mogu pomoc, a o derivacijama pise tablica, i kako se radi (f+g)' (fg)' (f/g)', (f(g(x)))' a mislim da je to ionako trivijalno...onaj ko to nije skuzio na vjezbama nece ni uspomoc tablica skuziti. jedino korisno sto ima je parcijalna derivacija (a to svejedno nismo radili) tako da nema razloga da se zabrani koristenje tablica

4. na opcinskom, zupanijskom i drzavnom iz mat u 4. raz su se smjele koristiti tablice(volio bih vjerovati da su se i na olimpijadi smjele koristiti iako ljudi koji su bili tamo vjerojatno ih znaju napamet), pa zasto ne bi onda mogli na kolokviju koristit?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan