Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

upis za apsolvente u ak.god. 2009/2010 (studij)
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 18:59 sri, 1. 7. 2009    Naslov: upis za apsolvente u ak.god. 2009/2010 Citirajte i odgovorite

jucer sam na faksu vidjela obavijest prodekana za nastavu da se upisi za apsolvente u ak.god. 2009/2010 odrzavaju 29.6.-9.7. (uz napomenu da treba donijeti indeks i uplatiti 200 kn, ako se ne varam)...
e sad... zasto su ti upisi prije nego su nam zavrsili rokovi (a i u rujnu imamo rokove) i sto je sa skolarinom (vecini apsolvenata po starom programu ce 2009/2010 biti sedma godina studiranja i trebalo bi platit skolarinu 5000kn)..
nisam stigla u referadu ovih dana, pa ako itko ima odgovore na ova pitanja, bila bih zahvalna :)
jucer sam na faksu vidjela obavijest prodekana za nastavu da se upisi za apsolvente u ak.god. 2009/2010 odrzavaju 29.6.-9.7. (uz napomenu da treba donijeti indeks i uplatiti 200 kn, ako se ne varam)...
e sad... zasto su ti upisi prije nego su nam zavrsili rokovi (a i u rujnu imamo rokove) i sto je sa skolarinom (vecini apsolvenata po starom programu ce 2009/2010 biti sedma godina studiranja i trebalo bi platit skolarinu 5000kn)..
nisam stigla u referadu ovih dana, pa ako itko ima odgovore na ova pitanja, bila bih zahvalna Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 9:47 čet, 2. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam isto ostala :shock:
Pitala sam u referadi i dobila slijedeći odgovor - ko ima mogućnosti (čitaj para) da plati semestar (jer kak je sad semestralni upis, bit će potrebno platit pola školarine pri upisu, a drugu polovicu pri upisu u drugi semestar) trebao bi se upisat sad. Ali svjesni su da smo očekivali da bude se moglo upisat u 9 mj. i da to nije mali novac, pa su tete rekle da ćemo se moć upisat i u 9. mj.... :mig:

Meni je samo glupo da nas nisu ranije obavjestili... :roll:
Ja sam isto ostala Shocked
Pitala sam u referadi i dobila slijedeći odgovor - ko ima mogućnosti (čitaj para) da plati semestar (jer kak je sad semestralni upis, bit će potrebno platit pola školarine pri upisu, a drugu polovicu pri upisu u drugi semestar) trebao bi se upisat sad. Ali svjesni su da smo očekivali da bude se moglo upisat u 9 mj. i da to nije mali novac, pa su tete rekle da ćemo se moć upisat i u 9. mj.... Namigujem ti, a ti ne gledas...

Meni je samo glupo da nas nisu ranije obavjestili... Rolling Eyes



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:35 čet, 2. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, to su i meni rekli, ali bilo bi lijepo dobiti odgovor i od dekana/prodekana, pa ako je netko slucajno na faksu i moze ih potrazit i pitat, bilo bi lijepo 8)
Da, to su i meni rekli, ali bilo bi lijepo dobiti odgovor i od dekana/prodekana, pa ako je netko slucajno na faksu i moze ih potrazit i pitat, bilo bi lijepo Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 13:10 pet, 3. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="allllice"]Da, to su i meni rekli, ali bilo bi lijepo dobiti odgovor i od dekana/prodekana, pa ako je netko slucajno na faksu i moze ih potrazit i pitat, bilo bi lijepo 8)[/quote]
Bio sam danas kod prodekana i mogu potvrditi ono što je petrich napisala.

Upis u 7.mj. je za sve koji iduću godinu ne plaćaju i one koji su sigurni da neće prije 30.9.09 diplomirati. EDIT: Pri upisu se uplaćuje 2500kn, tj. pola školarine.

Za one koji nisu sigurni da li će diplomirati do 30.9. će biti omogućen upis i u 9. mj.
allllice (napisa):
Da, to su i meni rekli, ali bilo bi lijepo dobiti odgovor i od dekana/prodekana, pa ako je netko slucajno na faksu i moze ih potrazit i pitat, bilo bi lijepo Cool

Bio sam danas kod prodekana i mogu potvrditi ono što je petrich napisala.

Upis u 7.mj. je za sve koji iduću godinu ne plaćaju i one koji su sigurni da neće prije 30.9.09 diplomirati. EDIT: Pri upisu se uplaćuje 2500kn, tj. pola školarine.

Za one koji nisu sigurni da li će diplomirati do 30.9. će biti omogućen upis i u 9. mj.



_________________
The Dude Abides


Zadnja promjena: goranm; 16:15 pon, 6. 7. 2009; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 13:15 pet, 3. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"] 2500kn u 5 rata.
[/quote]

:shock: :shock:
Ozbiljno?! Meni to nisu rekli... Meni su rekli da će se morat platit odmah pri upisu 2500kn... Ovo je odlično, ak je zbilja tak... :mig:
goranm (napisa):
2500kn u 5 rata.


Shocked Shocked
Ozbiljno?! Meni to nisu rekli... Meni su rekli da će se morat platit odmah pri upisu 2500kn... Ovo je odlično, ak je zbilja tak... Namigujem ti, a ti ne gledas...



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 13:24 pet, 3. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="petrich"][quote="goranm"] 2500kn u 5 rata.
[/quote]

:shock: :shock:
Ozbiljno?! Meni to nisu rekli... Meni su rekli da će se morat platit odmah pri upisu 2500kn... Ovo je odlično, ak je zbilja tak... :mig:[/quote]
Mogu ti reć samo ono što je meni prodekan rekao, a to je cijela godina, 5000kn u 10 rata, odnosno semestar 2500kn u 5 rata (da ne bi bilo zabune, baš je rekao 2500kn u 5 rata, nije to moja pretpostavka da zbog 5000kn u 10 rata slijedi 2500kn u 5 rata). Pitati ću i u referadi u ponedjeljak, nadam se da nigdje nije došlo do pokvarenog telefona. :)
petrich (napisa):
goranm (napisa):
2500kn u 5 rata.


Shocked Shocked
Ozbiljno?! Meni to nisu rekli... Meni su rekli da će se morat platit odmah pri upisu 2500kn... Ovo je odlično, ak je zbilja tak... Namigujem ti, a ti ne gledas...

Mogu ti reć samo ono što je meni prodekan rekao, a to je cijela godina, 5000kn u 10 rata, odnosno semestar 2500kn u 5 rata (da ne bi bilo zabune, baš je rekao 2500kn u 5 rata, nije to moja pretpostavka da zbog 5000kn u 10 rata slijedi 2500kn u 5 rata). Pitati ću i u referadi u ponedjeljak, nadam se da nigdje nije došlo do pokvarenog telefona. Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 13:45 pet, 3. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]
Mogu ti reć samo ono što je meni prodekan rekao, a to je cijela godina, 5000kn u 10 rata, odnosno semestar 2500kn u 5 rata (da ne bi bilo zabune, baš je rekao 2500kn u 5 rata, nije to moja pretpostavka da zbog 5000kn u 10 rata slijedi 2500kn u 5 rata). Pitati ću i u referadi u ponedjeljak, nadam se da nigdje nije došlo do pokvarenog telefona. :)[/quote]

Kul. \:D/
tnx. Karma++ :mig:
goranm (napisa):

Mogu ti reć samo ono što je meni prodekan rekao, a to je cijela godina, 5000kn u 10 rata, odnosno semestar 2500kn u 5 rata (da ne bi bilo zabune, baš je rekao 2500kn u 5 rata, nije to moja pretpostavka da zbog 5000kn u 10 rata slijedi 2500kn u 5 rata). Pitati ću i u referadi u ponedjeljak, nadam se da nigdje nije došlo do pokvarenog telefona. Smile


Kul. Dancing
tnx. Karma++ Namigujem ti, a ti ne gledas...



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 19:51 pet, 3. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

kewl, placanje u ratama je jako lijepa stvar.. i meni u referadi rekose isto: da ce bit upisni rok u 9. mjesecu, da se upisuje semestralno pa ako diplomiramo prije pocetak ljetnog semestra onda ne moramo placat ostatak skolarine :)
kewl, placanje u ratama je jako lijepa stvar.. i meni u referadi rekose isto: da ce bit upisni rok u 9. mjesecu, da se upisuje semestralno pa ako diplomiramo prije pocetak ljetnog semestra onda ne moramo placat ostatak skolarine Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
iielen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2008. (13:07:24)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:28 sub, 4. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li jos uvijek vrijedi "pravilo" da ako ostane samo diplomski iza 30.9., da se uz molbu ne placa nista i na neki nacin se malo produzuju prava?
Da li jos uvijek vrijedi "pravilo" da ako ostane samo diplomski iza 30.9., da se uz molbu ne placa nista i na neki nacin se malo produzuju prava?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 16:15 pon, 6. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="petrich"][quote="goranm"] 2500kn u 5 rata.
[/quote]

:shock: :shock:
Ozbiljno?! Meni to nisu rekli... Meni su rekli da će se morat platit odmah pri upisu 2500kn... Ovo je odlično, ak je zbilja tak... :mig:[/quote]
Bio sam danas u referadi i ipak je došlo do pokvarenog telefona na nekoliko razina. Cifra od 2500kn se odmah treba uplatiti, a školarina na više rata je moguća samo uz molbu. U mom razgovoru sa prodekanom nije bilo spomena o ikakvim molbama, možda se za takve [i]zahtjeve[/i] podrazumijeva molba, ne znam. :dunno:
petrich (napisa):
goranm (napisa):
2500kn u 5 rata.


Shocked Shocked
Ozbiljno?! Meni to nisu rekli... Meni su rekli da će se morat platit odmah pri upisu 2500kn... Ovo je odlično, ak je zbilja tak... Namigujem ti, a ti ne gledas...

Bio sam danas u referadi i ipak je došlo do pokvarenog telefona na nekoliko razina. Cifra od 2500kn se odmah treba uplatiti, a školarina na više rata je moguća samo uz molbu. U mom razgovoru sa prodekanom nije bilo spomena o ikakvim molbama, možda se za takve zahtjeve podrazumijeva molba, ne znam. Dunno...



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 16:45 pon, 6. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="iielen"]Da li jos uvijek vrijedi "pravilo" da ako ostane samo diplomski iza 30.9., da se uz molbu ne placa nista i na neki nacin se malo produzuju prava?[/quote]


ne. tete su mi rekle da ove godine takve molbe nece prolaziti. odluka prodekana je da se student ne mora upisati (odnosno, da mu se samo produze prava) ako ce diplomirati do 30.10. i ni dana kasnije.
dakle, ne moras platit skolarinu samo ako ces diplomirati do 30.10. (a po mom misljenju, mjesec dana nije dosta vremena za napisati diplomski, odrzati seminar i diplomirati.. napominjem, po mom misljenju!)
iielen (napisa):
Da li jos uvijek vrijedi "pravilo" da ako ostane samo diplomski iza 30.9., da se uz molbu ne placa nista i na neki nacin se malo produzuju prava?



ne. tete su mi rekle da ove godine takve molbe nece prolaziti. odluka prodekana je da se student ne mora upisati (odnosno, da mu se samo produze prava) ako ce diplomirati do 30.10. i ni dana kasnije.
dakle, ne moras platit skolarinu samo ako ces diplomirati do 30.10. (a po mom misljenju, mjesec dana nije dosta vremena za napisati diplomski, odrzati seminar i diplomirati.. napominjem, po mom misljenju!)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:19 pon, 6. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Obzirom da treba barem 2 tjedna administrativnog postupka - sto je pola mjeseca, treba prijaviti na vrijeme :)

Samo provjera - 30.09. je kraj ove ak. godine, da se nije mislilo na taj datum? Cisto da ne bi bilo nismo znali :) 30.10. je vec mjesec dana u iducoj akademskoj, jel.
Obzirom da treba barem 2 tjedna administrativnog postupka - sto je pola mjeseca, treba prijaviti na vrijeme Smile

Samo provjera - 30.09. je kraj ove ak. godine, da se nije mislilo na taj datum? Cisto da ne bi bilo nismo znali Smile 30.10. je vec mjesec dana u iducoj akademskoj, jel.



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 20:42 pon, 6. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]Obzirom da treba barem 2 tjedna administrativnog postupka - sto je pola mjeseca, treba prijaviti na vrijeme :)

Samo provjera - 30.09. je kraj ove ak. godine, da se nije mislilo na taj datum? Cisto da ne bi bilo nismo znali :) 30.10. je vec mjesec dana u iducoj akademskoj, jel.[/quote]

pa tete su mi rekle da ako ce netko diplomirati do 30.10. (dakle, 30.listopada, nije zabuna) da onda ne mora upisivati godinu i placati skolarinu nego ce mu se produziti studentska prava na tih mjesec dana.
Nesi (napisa):
Obzirom da treba barem 2 tjedna administrativnog postupka - sto je pola mjeseca, treba prijaviti na vrijeme Smile

Samo provjera - 30.09. je kraj ove ak. godine, da se nije mislilo na taj datum? Cisto da ne bi bilo nismo znali Smile 30.10. je vec mjesec dana u iducoj akademskoj, jel.


pa tete su mi rekle da ako ce netko diplomirati do 30.10. (dakle, 30.listopada, nije zabuna) da onda ne mora upisivati godinu i placati skolarinu nego ce mu se produziti studentska prava na tih mjesec dana.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:14 pon, 6. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala na informaciji :)
samo sam htjela priupitati za mjesec, da ne bi bilo zabune :)
hvala na informaciji Smile
samo sam htjela priupitati za mjesec, da ne bi bilo zabune Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 11:51 uto, 7. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Po mom iskustvu, vječno je neko igranje gluhih telefona na našem faxu. Čak i unutar referade. Prije dvije godine mi je rečeno da prvu ratu školarine (od 5000 kn) moram platiti pri upisu i da iznosi minimalno 2000 kuna. Uplatio sam toliko i došao na upise. Pa mi je rečeno da sam se valjda ja zabunio - potrebno je platiti pola (2500 kuna). OK, nema veze, valjda sam se ja zabunio. Kolegica koja je stala iza mene (sa istim statusom na faxu) predaje uplatnicu na 2000 kuna i uredno joj to prihvate. Ona je dala uplatnicu drugoj teti. Na moje pitanje zašto moju nisu htjele uzeti su se pogledale i onda se skužilo da je jedna studentima govorila jedno, a druga drugo. Na kraju su uzele i moju uplatnicu.

Prošle godine (kalendarske) ista priča. Nazovem prije nego što sam išao platiti i pitam je li opet stoji kao godinu prije da mogu uplatiti barem 2000 kuna. Rečeno mi je "NE, mora biti barem pola!". OK, platim ja 2500 kuna. Ja na fax na upise, a tamo ljudi sa uplatnicama na 1500 kuna. Pitam ih jesu pisali kakve molbe za to ili nešto...... "Ne, tete u referadi rekle da ako sada nemam 2500 kuna da uplatim barem 1500!".

Mislim, super su tete u referadi. Većinu vremena jako ugodne. Ali nije nimalo ugodno odjednom platiti 2500 kn jer se one unutar referade ne mogu dogovoriti.
Po mom iskustvu, vječno je neko igranje gluhih telefona na našem faxu. Čak i unutar referade. Prije dvije godine mi je rečeno da prvu ratu školarine (od 5000 kn) moram platiti pri upisu i da iznosi minimalno 2000 kuna. Uplatio sam toliko i došao na upise. Pa mi je rečeno da sam se valjda ja zabunio - potrebno je platiti pola (2500 kuna). OK, nema veze, valjda sam se ja zabunio. Kolegica koja je stala iza mene (sa istim statusom na faxu) predaje uplatnicu na 2000 kuna i uredno joj to prihvate. Ona je dala uplatnicu drugoj teti. Na moje pitanje zašto moju nisu htjele uzeti su se pogledale i onda se skužilo da je jedna studentima govorila jedno, a druga drugo. Na kraju su uzele i moju uplatnicu.

Prošle godine (kalendarske) ista priča. Nazovem prije nego što sam išao platiti i pitam je li opet stoji kao godinu prije da mogu uplatiti barem 2000 kuna. Rečeno mi je "NE, mora biti barem pola!". OK, platim ja 2500 kuna. Ja na fax na upise, a tamo ljudi sa uplatnicama na 1500 kuna. Pitam ih jesu pisali kakve molbe za to ili nešto...... "Ne, tete u referadi rekle da ako sada nemam 2500 kuna da uplatim barem 1500!".

Mislim, super su tete u referadi. Većinu vremena jako ugodne. Ali nije nimalo ugodno odjednom platiti 2500 kn jer se one unutar referade ne mogu dogovoriti.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hampton&richmond
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2007. (17:14:46)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 5 - 26

PostPostano: 20:16 čet, 13. 8. 2009    Naslov: Upis apsolvenata Citirajte i odgovorite

Tko mi ovo objasni, ima pivu od mene :D
Sad sam tek vidio da su upisi za apsolvente bili u 7.mjesecu, a ja se nisam upisao misleći da je, kako je i uvijek bilo, u 9. I kaj sad?
Drugo pitanje je mogu li ja tražiti status mirovanja (mislim mogu, ali da li postoji ta opcija i na našem faksu kao što je na svim ostalima), da li se u tom slučaju zamrzavanja godine morat platit školarina i da li u tih godinu dana mogu polagati ispite? Inače ne plaćam školarinu jer na medicini imam 5,0 prosjek pa imam rješenje od ministarstva da ne moram plaćat-e sad da li to riješenje vrijedi ako zamrznem godinu?
Tko mi ovo objasni, ima pivu od mene Very Happy
Sad sam tek vidio da su upisi za apsolvente bili u 7.mjesecu, a ja se nisam upisao misleći da je, kako je i uvijek bilo, u 9. I kaj sad?
Drugo pitanje je mogu li ja tražiti status mirovanja (mislim mogu, ali da li postoji ta opcija i na našem faksu kao što je na svim ostalima), da li se u tom slučaju zamrzavanja godine morat platit školarina i da li u tih godinu dana mogu polagati ispite? Inače ne plaćam školarinu jer na medicini imam 5,0 prosjek pa imam rješenje od ministarstva da ne moram plaćat-e sad da li to riješenje vrijedi ako zamrznem godinu?



_________________
28.08.1969. Shamrock Rovers-Schalke 2:1 Smile
Shamrock Rovers=most successful football club in Ireland
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:28 čet, 13. 8. 2009    Naslov: Re: Upis apsolvenata Citirajte i odgovorite

[quote="hampton&richmond"]Tko mi ovo objasni, ima pivu od mene :D
Sad sam tek vidio da su upisi za apsolvente bili u 7.mjesecu, a ja se nisam upisao misleći da je, kako je i uvijek bilo, u 9. I kaj sad?
Drugo pitanje je mogu li ja tražiti status mirovanja (mislim mogu, ali da li postoji ta opcija i na našem faksu kao što je na svim ostalima), da li se u tom slučaju zamrzavanja godine morat platit školarina i da li u tih godinu dana mogu polagati ispite? Inače ne plaćam školarinu jer na medicini imam 5,0 prosjek pa imam rješenje od ministarstva da ne moram plaćat-e sad da li to riješenje vrijedi ako zamrznem godinu?[/quote]

Tete u referadi su rekle da cemo se bez problema moci upisati i u 9.mjesecu. Ja i jos gomila apsolvenata se nismo upisali u sedmom. Zapravo, ne znam nikoga tko se je 8)

Sto se mirovanja tice, nesto se prisjecam da se kod nas to ne moze zbog studomata, tj da u tom slucaju stave kao na mirovanje godinu koja je prosla (sto je bitno ljudima koji placaju faks, i u tom slucaju bi valjda mogao polagati ispite jer ti ne mogu trenutnu stavit u mirovanje), al to stvarno nisam sigurna pa bi bilo najpametnije pitat u referadi. Da ne bi bilo da sirim dezinformacije ;) I ajd kad saznas napisi tu, da i ostali znamo.
hampton&richmond (napisa):
Tko mi ovo objasni, ima pivu od mene Very Happy
Sad sam tek vidio da su upisi za apsolvente bili u 7.mjesecu, a ja se nisam upisao misleći da je, kako je i uvijek bilo, u 9. I kaj sad?
Drugo pitanje je mogu li ja tražiti status mirovanja (mislim mogu, ali da li postoji ta opcija i na našem faksu kao što je na svim ostalima), da li se u tom slučaju zamrzavanja godine morat platit školarina i da li u tih godinu dana mogu polagati ispite? Inače ne plaćam školarinu jer na medicini imam 5,0 prosjek pa imam rješenje od ministarstva da ne moram plaćat-e sad da li to riješenje vrijedi ako zamrznem godinu?


Tete u referadi su rekle da cemo se bez problema moci upisati i u 9.mjesecu. Ja i jos gomila apsolvenata se nismo upisali u sedmom. Zapravo, ne znam nikoga tko se je Cool

Sto se mirovanja tice, nesto se prisjecam da se kod nas to ne moze zbog studomata, tj da u tom slucaju stave kao na mirovanje godinu koja je prosla (sto je bitno ljudima koji placaju faks, i u tom slucaju bi valjda mogao polagati ispite jer ti ne mogu trenutnu stavit u mirovanje), al to stvarno nisam sigurna pa bi bilo najpametnije pitat u referadi. Da ne bi bilo da sirim dezinformacije Wink I ajd kad saznas napisi tu, da i ostali znamo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 2:15 pet, 14. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

U slučaju zamrzavanja godine se ne mogu polagati ispiti. To bi bila nebuloza - da polažeš ispite, a izbjegao si plaćanje godine.
U slučaju zamrzavanja godine se ne mogu polagati ispiti. To bi bila nebuloza - da polažeš ispite, a izbjegao si plaćanje godine.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hampton&richmond
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2007. (17:14:46)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 5 - 26

PostPostano: 10:32 pet, 14. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kenny"]U slučaju zamrzavanja godine se ne mogu polagati ispiti. To bi bila nebuloza - da polažeš ispite, a izbjegao si plaćanje godine.[/quote]

A kak onda na medicini mogu? I tamo imamo studomate i sve normalno funkcionira.
kenny (napisa):
U slučaju zamrzavanja godine se ne mogu polagati ispiti. To bi bila nebuloza - da polažeš ispite, a izbjegao si plaćanje godine.


A kak onda na medicini mogu? I tamo imamo studomate i sve normalno funkcionira.



_________________
28.08.1969. Shamrock Rovers-Schalke 2:1 Smile
Shamrock Rovers=most successful football club in Ireland
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:41 pet, 14. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kenny"]U slučaju zamrzavanja godine se ne mogu polagati ispiti. To bi bila nebuloza - da polažeš ispite, a izbjegao si plaćanje godine.[/quote]

Da, i po meni bi trebalo biti tako. Al sjecam se da je netko od ljudi koje poznam htio upisati pauzu, tj mislim da se radilo o tome da je znao da nece moci ici na faks (zbog bolesti) slijedecih par mjeseci, i na kraju su mu to rijesili tako da je "pauzirao" godinu prije jer mu nisu trenutnu mogli stavit u mirovanje. Nesto tako je bilo, al kazem stvarno se ne sjecam detalja.
kenny (napisa):
U slučaju zamrzavanja godine se ne mogu polagati ispiti. To bi bila nebuloza - da polažeš ispite, a izbjegao si plaćanje godine.


Da, i po meni bi trebalo biti tako. Al sjecam se da je netko od ljudi koje poznam htio upisati pauzu, tj mislim da se radilo o tome da je znao da nece moci ici na faks (zbog bolesti) slijedecih par mjeseci, i na kraju su mu to rijesili tako da je "pauzirao" godinu prije jer mu nisu trenutnu mogli stavit u mirovanje. Nesto tako je bilo, al kazem stvarno se ne sjecam detalja.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan