Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

četvrtak 9.7. 2009. neće biti usmenih (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Goran Muic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 06. 2006. (09:18:23)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
17 = 21 - 4

PostPostano: 22:10 uto, 7. 7. 2009    Naslov: četvrtak 9.7. 2009. neće biti usmenih Citirajte i odgovorite

Molim sve studente koji su se predbilježili za bilo koji od termina
u četvrtak 9.7. Da se predbilježe za petak 10.7. ili ponedjeljak 13.7. Molim
da ne dođe više od jednog-dva dodatna studenta po satu KOJI ĆE BITI br. 11 ili br 12. na postojećim listama. Malo vas je pa se dogovorite.

Za ponedjeljak 13.7. čitajte drugi moj topik na formu.

Usmeni se neće održavati u četvrtak zbog pomanjkanja interesa.

Ponavljači mogu doći 14.7., a za njih će biti liste obješene na vrata sutra točno u podne.
Molim sve studente koji su se predbilježili za bilo koji od termina
u četvrtak 9.7. Da se predbilježe za petak 10.7. ili ponedjeljak 13.7. Molim
da ne dođe više od jednog-dva dodatna studenta po satu KOJI ĆE BITI br. 11 ili br 12. na postojećim listama. Malo vas je pa se dogovorite.

Za ponedjeljak 13.7. čitajte drugi moj topik na formu.

Usmeni se neće održavati u četvrtak zbog pomanjkanja interesa.

Ponavljači mogu doći 14.7., a za njih će biti liste obješene na vrata sutra točno u podne.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
muttley
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (12:31:55)
Postovi: (23)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 7:01 sri, 8. 7. 2009    Naslov: Re: četvrtak 9.7. 2009. neće biti usmenih Citirajte i odgovorite

[quote="Goran Muic"]
Ponavljači mogu doći 14.7., a za njih će biti liste obješene na vrata sutra točno u podne.[/quote]

Da li se pod "Ponavljači" misli na studente koji su išli na popravni kolokvij ili na one koji neće prvi puta proći na usmenom?
Goran Muic (napisa):

Ponavljači mogu doći 14.7., a za njih će biti liste obješene na vrata sutra točno u podne.


Da li se pod "Ponavljači" misli na studente koji su išli na popravni kolokvij ili na one koji neće prvi puta proći na usmenom?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 7:20 sri, 8. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na popravnome je profesor rekao da se mi s popravnoga pisemo na listu za 14.7
Na popravnome je profesor rekao da se mi s popravnoga pisemo na listu za 14.7



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Goran Muic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 06. 2006. (09:18:23)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
17 = 21 - 4

PostPostano: 7:32 sri, 8. 7. 2009    Naslov: četvrtak 9.7. 2009. neće biti usmenih Citirajte i odgovorite

Studenti koji su išli na popravni kolokviji mogu doći 14.7. Pod ponavljačima mislio sam na njih.

Ostali [b]obavezno[/b] dolaze 10.7. ili 13.7.

Ukoliko bude ponovljenih usmenih ispita (malo vjerojatno), neće biti predbilježbi, već ću svakom reći kada treba doći.
Studenti koji su išli na popravni kolokviji mogu doći 14.7. Pod ponavljačima mislio sam na njih.

Ostali obavezno dolaze 10.7. ili 13.7.

Ukoliko bude ponovljenih usmenih ispita (malo vjerojatno), neće biti predbilježbi, već ću svakom reći kada treba doći.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
muttley
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (12:31:55)
Postovi: (23)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 8:06 sri, 8. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala.
Hvala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivo34
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:11:04)
Postovi: (171)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
35 = 43 - 8

PostPostano: 13:11 sri, 8. 7. 2009    Naslov: Re: četvrtak 9.7. 2009. neće biti usmenih Citirajte i odgovorite

[quote="Goran Muic"]Studenti koji su išli na popravni kolokviji mogu doći 14.7. Pod ponavljačima mislio sam na njih.[/quote]
Ja sam ponavljac, i trebao bih imati usmeni u 12, 13.7.
Zanima me mogu li onda doci 14., uz naravno prethodnu najavu mailom (poslao bih Vam ga u nedjelju, 12.7.)? Ovo pitam jer ne znam jos koji bi mi dan odgovarao jer cu imati popravni u srijedu iz kolegija Mjera i integral, pa samo ako ne stignem dobro ponoviti gradivo za usmeni bih odgodio usmeni za 14.7. A inace imam i popravni iz Teorije skupova u petak, pa sam zato u vremenskoj stisci...
Hvala unaprijed na razumijevanju! :)
Goran Muic (napisa):
Studenti koji su išli na popravni kolokviji mogu doći 14.7. Pod ponavljačima mislio sam na njih.

Ja sam ponavljac, i trebao bih imati usmeni u 12, 13.7.
Zanima me mogu li onda doci 14., uz naravno prethodnu najavu mailom (poslao bih Vam ga u nedjelju, 12.7.)? Ovo pitam jer ne znam jos koji bi mi dan odgovarao jer cu imati popravni u srijedu iz kolegija Mjera i integral, pa samo ako ne stignem dobro ponoviti gradivo za usmeni bih odgodio usmeni za 14.7. A inace imam i popravni iz Teorije skupova u petak, pa sam zato u vremenskoj stisci...
Hvala unaprijed na razumijevanju! Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Goran Muic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 06. 2006. (09:18:23)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
17 = 21 - 4

PostPostano: 17:35 sri, 8. 7. 2009    Naslov: četvrtak 9.7. 2009. neće biti usmenih Citirajte i odgovorite

Započetak, ako imate pitanja, koristite moj email. Ovdje više neću odgovarati na pitanja, posebno ne ovakvog tipa.


U subotu 4.7. na popravnom kolokviju sam jasno rekao da oni koji su upisani 13.7. ostaju u tom terminu. 14.7. je samo za one koji se nisu uspjeli
upisati 13.7. Nisam smatrao potrebno pisati svima ono što znaju i što se tiče samo onih koji su izašli na popravni kolokvij.
Započetak, ako imate pitanja, koristite moj email. Ovdje više neću odgovarati na pitanja, posebno ne ovakvog tipa.


U subotu 4.7. na popravnom kolokviju sam jasno rekao da oni koji su upisani 13.7. ostaju u tom terminu. 14.7. je samo za one koji se nisu uspjeli
upisati 13.7. Nisam smatrao potrebno pisati svima ono što znaju i što se tiče samo onih koji su izašli na popravni kolokvij.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan