Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

završni ispiti i upis ocjena iz TB (2009)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 7:48 pet, 3. 7. 2009    Naslov: završni ispiti i upis ocjena iz TB (2009) Citirajte i odgovorite

Završni usmeni ispiti iz kolegija Teorija brojeva, te upis ocjena za studente koji su oslođeni završnog ispita održavat će se u ponedjeljak 13.7.2009. po sljedećem rasporedu (po početnim slovima prezimena):
13.7. u 10 sati (A-B)
13.7. u 11 sati (C-G)
13.7. u 12:30 (H-K)
13.7. u 14 sati (L-M)
13.7. u 15:30 sati (N-S)
13.7. u 16:30 sati (Š-Ž)
Kome ne odgovara predviđeni termin, može doći na završni ispit ili upis ocjene u utorak 14.7.2009. u 16 sati.
Završni usmeni ispiti iz kolegija Teorija brojeva, te upis ocjena za studente koji su oslođeni završnog ispita održavat će se u ponedjeljak 13.7.2009. po sljedećem rasporedu (po početnim slovima prezimena):
13.7. u 10 sati (A-B)
13.7. u 11 sati (C-G)
13.7. u 12:30 (H-K)
13.7. u 14 sati (L-M)
13.7. u 15:30 sati (N-S)
13.7. u 16:30 sati (Š-Ž)
Kome ne odgovara predviđeni termin, može doći na završni ispit ili upis ocjene u utorak 14.7.2009. u 16 sati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 13:58 pet, 3. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li se upisati ocjena ako imam više od 80 bodova iz kolokvija, a nemam bodova sakupljenih na vježbama?
Može li se upisati ocjena ako imam više od 80 bodova iz kolokvija, a nemam bodova sakupljenih na vježbama?


[Vrh]
amorphis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (23:15:13)
Postovi: (101)16
Sarma = la pohva - posuda
= 19 - 11
Lokacija: zg

PostPostano: 14:48 pet, 3. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

"Na vježbama redovito, a na predavanjima povremeno, zadavat će se zadatci za samostalno rješavanje. Studenti koji budu najuspješniji u rješavanju tih zadataka, dobit će u pravilu za svaki zadatak po 5 bodova. Maksimalan broj bodova koji će se moći sakupiti u ovoj komponenti je 20. Sa sakupljenih 15 bodova, studenti će se moći osloboditi završnog ispita.
Završni ispit je usmeni; ispituje se sadržaj obrađen na predavanjima. Uvjet za pristup završnom ispitu je ukupno barem 40 bodova prikupljenih na 2 kolokvija i aktivnostima na nastavi. Maksimalan broj bodova koji je moguće dobiti na završnom ispitu je 60. Studenti koji kroz aktivnosti na nastavi sakupe barem 15 bodova ne moraju izaći na završni ispit, već mogu uzeti ocjenu dobivenu na osnovu 2 kolokvija i aktivnosti na nastavi. "
"Na vježbama redovito, a na predavanjima povremeno, zadavat će se zadatci za samostalno rješavanje. Studenti koji budu najuspješniji u rješavanju tih zadataka, dobit će u pravilu za svaki zadatak po 5 bodova. Maksimalan broj bodova koji će se moći sakupiti u ovoj komponenti je 20. Sa sakupljenih 15 bodova, studenti će se moći osloboditi završnog ispita.
Završni ispit je usmeni; ispituje se sadržaj obrađen na predavanjima. Uvjet za pristup završnom ispitu je ukupno barem 40 bodova prikupljenih na 2 kolokvija i aktivnostima na nastavi. Maksimalan broj bodova koji je moguće dobiti na završnom ispitu je 60. Studenti koji kroz aktivnosti na nastavi sakupe barem 15 bodova ne moraju izaći na završni ispit, već mogu uzeti ocjenu dobivenu na osnovu 2 kolokvija i aktivnosti na nastavi. "



_________________
We strongly recommend using Firefox to fully enjoy this site.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
uniqua
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2008. (11:26:10)
Postovi: (14)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1
Lokacija: vinkovci

PostPostano: 14:53 pet, 3. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

da možeš prihvatiti ocijenu bez odgovaranja
da možeš prihvatiti ocijenu bez odgovaranja


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 15:44 pet, 3. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Može li se upisati ocjena ako imam više od 80 bodova iz kolokvija, a nemam bodova sakupljenih na vježbama?[/quote]

Moze. Tko ne zeli odgovarati, dobit ce 0 bodova iz zavrsnog ispita, pa ako mu je zbroj bodova >= 80, dobit ce odgovarajucu ocjenu.
Ja inace volim usmeno ispitivati, i mislim da je usmeni ispit prikladan kao dio ispita iz ovog kolegija, ali mi je jasno da imate puno drugih ispita, pa da cete ih iskombinirati onako kako vama najvise odgovarati. Tako da ce i ova opcija da se ne odgovora usmeno ovaj ispit i uzme ocjena koja je objektivno nesto niza od one koju ste mogli dobiti, vjerojatno nekome biti od koristi.
Citat:
Može li se upisati ocjena ako imam više od 80 bodova iz kolokvija, a nemam bodova sakupljenih na vježbama?


Moze. Tko ne zeli odgovarati, dobit ce 0 bodova iz zavrsnog ispita, pa ako mu je zbroj bodova >= 80, dobit ce odgovarajucu ocjenu.
Ja inace volim usmeno ispitivati, i mislim da je usmeni ispit prikladan kao dio ispita iz ovog kolegija, ali mi je jasno da imate puno drugih ispita, pa da cete ih iskombinirati onako kako vama najvise odgovarati. Tako da ce i ova opcija da se ne odgovora usmeno ovaj ispit i uzme ocjena koja je objektivno nesto niza od one koju ste mogli dobiti, vjerojatno nekome biti od koristi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
zeza
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2009. (09:28:31)
Postovi: (16)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 14:46 čet, 9. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me da li je moguce imati usmeni kasnije, tj nakon utorka? I koliko kasnije? :?: :wink:
Zanima me da li je moguce imati usmeni kasnije, tj nakon utorka? I koliko kasnije? Question Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 23:15 čet, 9. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zeza"]Zanima me da li je moguce imati usmeni kasnije, tj nakon utorka? I koliko kasnije?[/quote]
Tko je sprijecen doci na ispit u svom terminu, moze doci u bilo kojem drugom terminu predvidjenom za usmene ispite iz Teorije brojeva ili Elementarne teorije brojeva (naci cete ih na web stranicama tih kolegija). Zadnji termin je cetvrtak 16.7. u 14 sati.

Andrej Dujella
zeza (napisa):
Zanima me da li je moguce imati usmeni kasnije, tj nakon utorka? I koliko kasnije?

Tko je sprijecen doci na ispit u svom terminu, moze doci u bilo kojem drugom terminu predvidjenom za usmene ispite iz Teorije brojeva ili Elementarne teorije brojeva (naci cete ih na web stranicama tih kolegija). Zadnji termin je cetvrtak 16.7. u 14 sati.

Andrej Dujella


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
zeza
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2009. (09:28:31)
Postovi: (16)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 12:39 pet, 10. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="duje"][quote="zeza"]Zanima me da li je moguce imati usmeni kasnije, tj nakon utorka? I koliko kasnije?[/quote]
Tko je sprijecen doci na ispit u svom terminu, moze doci u bilo kojem drugom terminu predvidjenom za usmene ispite iz Teorije brojeva ili Elementarne teorije brojeva (naci cete ih na web stranicama tih kolegija). Zadnji termin je cetvrtak 16.7. u 14 sati.

Andrej Dujella[/quote]

Hvala.
duje (napisa):
zeza (napisa):
Zanima me da li je moguce imati usmeni kasnije, tj nakon utorka? I koliko kasnije?

Tko je sprijecen doci na ispit u svom terminu, moze doci u bilo kojem drugom terminu predvidjenom za usmene ispite iz Teorije brojeva ili Elementarne teorije brojeva (naci cete ih na web stranicama tih kolegija). Zadnji termin je cetvrtak 16.7. u 14 sati.

Andrej Dujella


Hvala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan