Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pedagogija
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 8:58 uto, 17. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Redeemer"]
da, degenerik sam i nisam tog svjestan.

mogao bi se malo [b]agresivno[/b] ponasat
pa nek onda primjeni onda svoje tehnike razgovora....
...i ja mislim da će zvati 92 & 94 kao što sam joj napisao u ispitu.
zapravo ne, krivo. ona će meni pomoć kad ću ja bit agresivan, a nju, kao zlostavljanu osobu nece nitko ni pitat za zdravlje dok meni ne pomognu.....

NOT![/quote]

krivo si me skužil.


btw. kaj očeš proći na ispitu ili se kvalitetno posvađati? (šala, da nebi bilo kaj ja znam ...) :)
Redeemer (napisa):

da, degenerik sam i nisam tog svjestan.

mogao bi se malo agresivno ponasat
pa nek onda primjeni onda svoje tehnike razgovora....
...i ja mislim da će zvati 92 & 94 kao što sam joj napisao u ispitu.
zapravo ne, krivo. ona će meni pomoć kad ću ja bit agresivan, a nju, kao zlostavljanu osobu nece nitko ni pitat za zdravlje dok meni ne pomognu.....

NOT!


krivo si me skužil.


btw. kaj očeš proći na ispitu ili se kvalitetno posvađati? (šala, da nebi bilo kaj ja znam ...) Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Redeemer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 06. 2006. (21:57:04)
Postovi: (B9)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-11 = 31 - 42
Lokacija: Wo'liegt'dieses'verdammte'dorf

PostPostano: 10:13 uto, 17. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

gdje cu imat priliku - reci cu joj sto ona zeli cut al i to da ja tako ne mislim.

bez svadje.
gdje cu imat priliku - reci cu joj sto ona zeli cut al i to da ja tako ne mislim.

bez svadje.



_________________
Nigdje ne piše da morate studirati ovdje.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 14:32 uto, 17. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok, al mislim da ona ne želi čuti da ti ne misliš to kaj ona želi čuti. :lol:
ok, al mislim da ona ne želi čuti da ti ne misliš to kaj ona želi čuti. Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 15:54 uto, 17. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo novosti za one koji danas nisu bili kod prof. Bilic.

Od web stranice nista. Molim vas da me nista ne pitate, nego ako netko drugi tko je bio i cuo sto mi je profesorica rekla slobodno napise. Ja cu i dalje stavljat njena predavanja gore na Forum tako da tu nema nekakve promjene.

Sto se e-mail-a tice, nakon ovog cirkusa koji je izvela predamnom, nisam ju htjela pitati i niti cu joj se uopce obracati dokle god mi ocjena nije unesena u Studomat.

Nadalje, ako ima netko tko danas iz nekog razloga nije dosao na ovaj rok, profesorica ce razmisliti da li ce vam pruziti jos jednu sansu, pa ce valjda u drugom semestru ili ne zna ni sama kada, objaviti to negdje ni sama ne zna gdje.

Oni koji su poslje mene ostali odgovarati, posto sam ja dosla samo po ocjenu, neka napisu svoje dojmove, ali koliko sam ja cula nije previse gnjavila i vise manje je dijelila ocjene.
Evo novosti za one koji danas nisu bili kod prof. Bilic.

Od web stranice nista. Molim vas da me nista ne pitate, nego ako netko drugi tko je bio i cuo sto mi je profesorica rekla slobodno napise. Ja cu i dalje stavljat njena predavanja gore na Forum tako da tu nema nekakve promjene.

Sto se e-mail-a tice, nakon ovog cirkusa koji je izvela predamnom, nisam ju htjela pitati i niti cu joj se uopce obracati dokle god mi ocjena nije unesena u Studomat.

Nadalje, ako ima netko tko danas iz nekog razloga nije dosao na ovaj rok, profesorica ce razmisliti da li ce vam pruziti jos jednu sansu, pa ce valjda u drugom semestru ili ne zna ni sama kada, objaviti to negdje ni sama ne zna gdje.

Oni koji su poslje mene ostali odgovarati, posto sam ja dosla samo po ocjenu, neka napisu svoje dojmove, ali koliko sam ja cula nije previse gnjavila i vise manje je dijelila ocjene.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 17:01 uto, 17. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja nisam danas bila na pedagogiji a trebala sam samo doc po ocjenu. jel rekla kaj je s tim ljudima?

mogu samo zamislit kaj ti je sve rekla, zena mi bas nije previse jasna al ok... :roll:
ja nisam danas bila na pedagogiji a trebala sam samo doc po ocjenu. jel rekla kaj je s tim ljudima?

mogu samo zamislit kaj ti je sve rekla, zena mi bas nije previse jasna al ok... Rolling Eyes



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 18:57 uto, 17. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

mail je vesna.bilic.1<at>zg.t-com.hr

username je 100% ok al ja ne znan kako idu ovi nastavci... sigurno je zg,... al nek me ispravi neko za drugo :roll:
mail je vesna.bilic.1<at>zg.t-com.hr

username je 100% ok al ja ne znan kako idu ovi nastavci... sigurno je zg,... al nek me ispravi neko za drugo Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 19:07 uto, 17. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zahvaljujem za mail...
Sigurna sam da nisam jedina kojoj je potrebna :)
Zahvaljujem za mail...
Sigurna sam da nisam jedina kojoj je potrebna Smile


[Vrh]
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 21:49 uto, 17. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pinkgirl"]mail je vesna.bilic.1<at>zg.t-com.hr

username je 100% ok al ja ne znan kako idu ovi nastavci... sigurno je zg,... al nek me ispravi neko za drugo :roll:[/quote]

e, jesi sigurna da iza bilic ide tocka pa onda 1?? i ja imam mail sa jedinicom ali mi je broj odmah iza prezimena... ovo dalje je dobro...
pinkgirl (napisa):
mail je vesna.bilic.1<at>zg.t-com.hr

username je 100% ok al ja ne znan kako idu ovi nastavci... sigurno je zg,... al nek me ispravi neko za drugo Rolling Eyes


e, jesi sigurna da iza bilic ide tocka pa onda 1?? i ja imam mail sa jedinicom ali mi je broj odmah iza prezimena... ovo dalje je dobro...



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 22:27 uto, 17. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

nisi prva koja me to pitala pa vise ne znan...
u tom trenu mi se ucinilo da je rekla i tu tocku i imam ju zapisanu, pa ako iko ima bez i ona mu je odg na mail nek kaze :)
nisi prva koja me to pitala pa vise ne znan...
u tom trenu mi se ucinilo da je rekla i tu tocku i imam ju zapisanu, pa ako iko ima bez i ona mu je odg na mail nek kaze Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2006. (09:43:16)
Postovi: (76)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2
Lokacija: varaždin

PostPostano: 10:19 sri, 18. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

bilic1, bez tocke :D
bilic1, bez tocke Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tricky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 03. 2006. (23:22:39)
Postovi: (3D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:27 sri, 18. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajde pliz ak se netko cuje s profom i onda odluci dat jos jednu sansu za odgovaranje naka javi tu na forum... hvala
ajde pliz ak se netko cuje s profom i onda odluci dat jos jednu sansu za odgovaranje naka javi tu na forum... hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
eval
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 01. 2008. (22:48:52)
Postovi: (70)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 19 - 4

PostPostano: 12:43 sri, 18. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam profi slala mail...ne odgovara...pa sam ju zvala na mob...javi se, ja se predstavim, a ona kaže 'oprostite, imam sastanak, nemogu razgovarati' i poklopi... mislim, KAKO doći do te žene??????? Ja bi svoju ocjenu u index :beg:
ja sam profi slala mail...ne odgovara...pa sam ju zvala na mob...javi se, ja se predstavim, a ona kaže 'oprostite, imam sastanak, nemogu razgovarati' i poklopi... mislim, KAKO doći do te žene??????? Ja bi svoju ocjenu u index Molim, kumim i preklinjem!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 12:46 sri, 18. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="eval"]ja sam profi slala mail...ne odgovara...pa sam ju zvala na mob...javi se, ja se predstavim, a ona kaže 'oprostite, imam sastanak, nemogu razgovarati' i poklopi... mislim, KAKO doći do te žene??????? Ja bi svoju ocjenu u index :beg:[/quote]

provaj u neko drugo vrime ;)
eval (napisa):
ja sam profi slala mail...ne odgovara...pa sam ju zvala na mob...javi se, ja se predstavim, a ona kaže 'oprostite, imam sastanak, nemogu razgovarati' i poklopi... mislim, KAKO doći do te žene??????? Ja bi svoju ocjenu u index Molim, kumim i preklinjem!


provaj u neko drugo vrime Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tvoja beba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2009. (22:21:27)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 23:52 sri, 18. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma bez panike, svi bute prešli :D
ma bez panike, svi bute prešli Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
eval
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 01. 2008. (22:48:52)
Postovi: (70)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 19 - 4

PostPostano: 10:58 čet, 19. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma daj...kak neću paničarit... danas sam napokon dobila profesoricu na mobitel, i imala je vremena za razgovor...ja joj velim da nemam pisanu ocjenu u index (i nisam jedina), pa kad bi ja mogla doći do nje da mi da ocjenu...ona veli 'kolegice ja sam dala 2 datuma kad ste to mgli obavit, ja nemam namjeru opet dolazit, ja sam svoje dužnosti obavila' ... ja joj veli da sam bila spriječena, da sam obavljala niz pretraga u bolnici doma, i da nikako nisam mogla doći u Zg u tim njenim terminima...a ona veli 'ja imam puno obaveza i zbrku na poslu, nemog vam u ovom trenutku reći kad i kako ćemo to riješit. nazovite idući tjedan u četvrtak (dakle 26.3.) pa ćemo onda vidit' ...i još mi je neš prigovorila za seminar al nema veze...

uglavnom ljudi, ja ću se dobro namučit da dobijem svoju trojku u index...a vama koji hoćete još jednu priliku za popravni želim puno sreće...

:???: mislim, ja ne razumijem zašto je to toliki problem :???:
ma daj...kak neću paničarit... danas sam napokon dobila profesoricu na mobitel, i imala je vremena za razgovor...ja joj velim da nemam pisanu ocjenu u index (i nisam jedina), pa kad bi ja mogla doći do nje da mi da ocjenu...ona veli 'kolegice ja sam dala 2 datuma kad ste to mgli obavit, ja nemam namjeru opet dolazit, ja sam svoje dužnosti obavila' ... ja joj veli da sam bila spriječena, da sam obavljala niz pretraga u bolnici doma, i da nikako nisam mogla doći u Zg u tim njenim terminima...a ona veli 'ja imam puno obaveza i zbrku na poslu, nemog vam u ovom trenutku reći kad i kako ćemo to riješit. nazovite idući tjedan u četvrtak (dakle 26.3.) pa ćemo onda vidit' ...i još mi je neš prigovorila za seminar al nema veze...

uglavnom ljudi, ja ću se dobro namučit da dobijem svoju trojku u index...a vama koji hoćete još jednu priliku za popravni želim puno sreće...

Confused mislim, ja ne razumijem zašto je to toliki problem Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ekstra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 11. 2007. (12:31:28)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 16:24 čet, 19. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

čudna je skroz. ali [b]tvoja beba [/b]je samo htio/htjela poslati pozitivnu energiju,barem ja tak mislim...
:wink:
čudna je skroz. ali tvoja beba je samo htio/htjela poslati pozitivnu energiju,barem ja tak mislim...
Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:29 pet, 20. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mail profesorice:

vesna.bilic1 [majmunčić] zg.htnet.hr

Adressa je 100% tocna jer mi je profesorica s nje odgovorila...

[color=blue][b]moderator:[/b] molim ne stavljati e-mail adrese u punom obliku na forum, poradi botova koji to mogu čitati.[/color]
Mail profesorice:

vesna.bilic1 [majmunčić] zg.htnet.hr

Adressa je 100% tocna jer mi je profesorica s nje odgovorila...

moderator: molim ne stavljati e-mail adrese u punom obliku na forum, poradi botova koji to mogu čitati.


[Vrh]
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 22:00 uto, 24. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

poslala sam mail profesorici da pitam kad bi mogla na upis ocjena pa mi je odgovorila:

"Poštovana kolegice,
Možete doći u četvrtak, 26. 02. u 14, 30 sati na PMF - Geografija (Marulićev trg 19), dvorana 1. Molim Vas donesite ovjerenu prijavnicu. Srdačan pozdrav, dr. sc. Vesna Bilić"

eto, ako jos netko treba (a nije se cuo s njom) pa da zna kamo se pojavit
poslala sam mail profesorici da pitam kad bi mogla na upis ocjena pa mi je odgovorila:

"Poštovana kolegice,
Možete doći u četvrtak, 26. 02. u 14, 30 sati na PMF - Geografija (Marulićev trg 19), dvorana 1. Molim Vas donesite ovjerenu prijavnicu. Srdačan pozdrav, dr. sc. Vesna Bilić"

eto, ako jos netko treba (a nije se cuo s njom) pa da zna kamo se pojavit



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Glim
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (11:49:29)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Baldur's Gate

PostPostano: 12:37 pet, 31. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li neko zna, ako je profesorica Bilic zaduzena za studente/ice koji su trebali odgovarati kolegij opca pedagogija kod profesorice Marinkovic?

svaka korisna informacija je dobrodosla :)
da li neko zna, ako je profesorica Bilic zaduzena za studente/ice koji su trebali odgovarati kolegij opca pedagogija kod profesorice Marinkovic?

svaka korisna informacija je dobrodosla Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 14:58 pet, 31. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da jeste jer je jedna cura odgovarala kod nje, a slušala je kod Marinković. Informacije o tome kako doći do Bilić imaš tu negdje na temi. :) (odnosno na temi Pedagogija 2 :D)
Mislim da jeste jer je jedna cura odgovarala kod nje, a slušala je kod Marinković. Informacije o tome kako doći do Bilić imaš tu negdje na temi. Smile (odnosno na temi Pedagogija 2 Very Happy)



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 5 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan