Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Diplomski za stare studente bez plaćanja iduće godine (studij)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mimi16
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2008. (17:12:20)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:19 sri, 26. 8. 2009    Naslov: Diplomski za stare studente bez plaćanja iduće godine Citirajte i odgovorite

Dakle ljubazna teta u referadi mi je rekla da se sutra vijeća o tome da li ce biti produzena prava ako se diplomira do kraja 11. mjeseca - pa molim Šegu ako bi nam mogao napisati sta ce se dogovoriti sutra.
hvala
Dakle ljubazna teta u referadi mi je rekla da se sutra vijeća o tome da li ce biti produzena prava ako se diplomira do kraja 11. mjeseca - pa molim Šegu ako bi nam mogao napisati sta ce se dogovoriti sutra.
hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:28 sri, 26. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije li logicnije pitati studentske predstavnike? :g:

Da, to je sutra na sjednici, mada tek tocka 5, pa pitanje hocemo li stici do toga. :| Takodjer, posto je rijec o financijskoj odluci, [b]mislim[/b] da VVS (a to vijece je sutra) ne moze donijeti odluku, nego samo prijedlog koji treba potvrditi FV ili Dekan. :?

Javim kako je proslo (ako me predstavnici ne preduhitre)... 8)
Nije li logicnije pitati studentske predstavnike? Mr. Green

Da, to je sutra na sjednici, mada tek tocka 5, pa pitanje hocemo li stici do toga. Neutral Takodjer, posto je rijec o financijskoj odluci, mislim da VVS (a to vijece je sutra) ne moze donijeti odluku, nego samo prijedlog koji treba potvrditi FV ili Dekan. Confused

Javim kako je proslo (ako me predstavnici ne preduhitre)... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:56 čet, 27. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle, odluceno je da rok (za diplomirati bez da se placa jos jedna godina) bude 30.11. i nije se spominjalo nista da treba jos netko amenovati, pa je onda to valjda definitivno. 8)
Dakle, odluceno je da rok (za diplomirati bez da se placa jos jedna godina) bude 30.11. i nije se spominjalo nista da treba jos netko amenovati, pa je onda to valjda definitivno. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kikiriki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2008. (21:34:53)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 17:43 uto, 1. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam jedno pitanje...Zanima me kako ce se sad to onda sprovesti? Dal se nama "starim" studentima automatski produzuju prava do 30.11., pa tko ne uspije diplomirati do tada upisuje godinu i placa, ili moramo pisati molbu da nam se odobri taj isti produzetak? I ako moramo pisati molbu do kad je rok, buduci da je sad tu uletio i dekanski rok pa bi bilo razumno ocekivati da barem nakon njega imamo pravo upisivati godinu ili podnositi molbu ili sta vec trebamo.
Imam jedno pitanje...Zanima me kako ce se sad to onda sprovesti? Dal se nama "starim" studentima automatski produzuju prava do 30.11., pa tko ne uspije diplomirati do tada upisuje godinu i placa, ili moramo pisati molbu da nam se odobri taj isti produzetak? I ako moramo pisati molbu do kad je rok, buduci da je sad tu uletio i dekanski rok pa bi bilo razumno ocekivati da barem nakon njega imamo pravo upisivati godinu ili podnositi molbu ili sta vec trebamo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2007. (18:03:28)
Postovi: (3D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:10 čet, 3. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo ja zvala tete u referadu danas. Kazu da ako mislimo diplomirati do 30.11. da se ne moramo niti upisivati, niti predavati ikakve molbe. Prava imamo do 30.9. a do 30.11. fore da diplomiramo. U suprotnom, upisi su do 18.9.
Evo ja zvala tete u referadu danas. Kazu da ako mislimo diplomirati do 30.11. da se ne moramo niti upisivati, niti predavati ikakve molbe. Prava imamo do 30.9. a do 30.11. fore da diplomiramo. U suprotnom, upisi su do 18.9.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kikiriki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2008. (21:34:53)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 16:43 čet, 3. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa u tome je i problem...a sto ako mislimo diplomirati do 30.11. a ne uspijemo? Sta onda da radimo? buduci da su kao ti sluzbeni upisi do 18.09., sto je smijesno..jer zadnji rok za D razred je 23.09., ako ne gledamo i dekanski rok. I to sad isto sa pravima...kao rekli su da ce nam prava produzit do 30.11., tete u referadi kazu da ih imamo do 30.09....ipak dva mjeseca bez prava i nije bas malo...malo me to sve ipak buni...
Pa sto nebi bilo najjednostavnije da nam prava produze do 30.11., i tko ne diplomira do tad, upisuje jos jednu godinu i placa?
Pa u tome je i problem...a sto ako mislimo diplomirati do 30.11. a ne uspijemo? Sta onda da radimo? buduci da su kao ti sluzbeni upisi do 18.09., sto je smijesno..jer zadnji rok za D razred je 23.09., ako ne gledamo i dekanski rok. I to sad isto sa pravima...kao rekli su da ce nam prava produzit do 30.11., tete u referadi kazu da ih imamo do 30.09....ipak dva mjeseca bez prava i nije bas malo...malo me to sve ipak buni...
Pa sto nebi bilo najjednostavnije da nam prava produze do 30.11., i tko ne diplomira do tad, upisuje jos jednu godinu i placa?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2007. (18:03:28)
Postovi: (3D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:06 čet, 3. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vjerujem da ce postojati opcija za naknadne upise za one koji ne uspiju diplomirati do tada, ne bi mi imalo smisla drukcije. Ali za to treba tocno pitati u referadi. Ja sam prilicno sigurna da cu diplomirati do tad (imam jos pola diplomskog napisati) tako da se nisam raspitala za tu opciju...
Vjerujem da ce postojati opcija za naknadne upise za one koji ne uspiju diplomirati do tada, ne bi mi imalo smisla drukcije. Ali za to treba tocno pitati u referadi. Ja sam prilicno sigurna da cu diplomirati do tad (imam jos pola diplomskog napisati) tako da se nisam raspitala za tu opciju...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan