Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Upisi 2009. (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Vip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2007. (17:53:31)
Postovi: (8E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 12:04 uto, 1. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Onda ne znam kaj ali reko je da 14 ne prolazi i stavili su i meni i frendu 12 i onda je prošlo, index je već predan,ako bude problema budem išla tamo,ali predala sam čak dvije potvrde da je plaćeno,onu zelenu uplatnicu i ispis koji mi daju u banci.
Onda ne znam kaj ali reko je da 14 ne prolazi i stavili su i meni i frendu 12 i onda je prošlo, index je već predan,ako bude problema budem išla tamo,ali predala sam čak dvije potvrde da je plaćeno,onu zelenu uplatnicu i ispis koji mi daju u banci.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D.E.A.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (21:37:32)
Postovi: (57)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 3
Lokacija: Tangenta ;)

PostPostano: 15:01 uto, 1. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pala sam 4.godinu (1.godinu diplomskog studija) i zanima me kada se mi upisujemo? Da li se trebamo prijaviti za rang listu (iako smo vec upisani prošle godine) ili samo dodjemo u vrijeme upisa i upišemo 4. godinu ponovno (s kolegijima s 5.godine ako nam odobre putem molbe)?

Hvala unaprijed

P.S. Može li netko molim Vas napisati ovdje broj računa s uplatnice za upis godine?
Pala sam 4.godinu (1.godinu diplomskog studija) i zanima me kada se mi upisujemo? Da li se trebamo prijaviti za rang listu (iako smo vec upisani prošle godine) ili samo dodjemo u vrijeme upisa i upišemo 4. godinu ponovno (s kolegijima s 5.godine ako nam odobre putem molbe)?

Hvala unaprijed

P.S. Može li netko molim Vas napisati ovdje broj računa s uplatnice za upis godine?



_________________
I cry when angels deserve to die...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vanja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (16:38:26)
Postovi: (9E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2

PostPostano: 15:37 uto, 1. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="D.E.A."]Pala sam 4.godinu (1.godinu diplomskog studija) i zanima me kada se mi upisujemo? Da li se trebamo prijaviti za rang listu (iako smo vec upisani prošle godine) ili samo dodjemo u vrijeme upisa i upišemo 4. godinu ponovno (s kolegijima s 5.godine ako nam odobre putem molbe)?

Hvala unaprijed

P.S. Može li netko molim Vas napisati ovdje broj računa s uplatnice za upis godine?[/quote]

ja sam u istoj situaciji - koliko znam ne treba se prijavljivati za rang listu (već si upisala diplomski studij pa ne moraš to ponovno)
neka me netko ispravi ako griješim

na drugom topicu imaš ovaj odgovor:
[quote="shumi1"]

Ovako, ja sam razgovarao s prodekanom za nastavu i rekao je da su pravila za upis predmeta s više godine na diplomskom iste kao i na preddiplomskom, jedino mi je rekao da se neće moći upisivati više od 35 ECTS bodova zbog stroge definiranosti pojma učenika koji redovno obavlja sve dužnosti (ako na 1. godini upisujes predmete s 2 godine, onda se nemoze govoriti da si redovno ispunjavao obveze jer si tek 1. godina).

Procedura je ovakva: kupis molbu u skriptarnici, platis sa uplatnicom neku lovu (nisam siguran 100 ili 200 kn), na SAMO JEDNOJ MOLBI navedes sve predmete sa kojima neces prelaziti 35 ECTS bodova, odeš teti kosjenki da ti potvrdi molbu i odneses to u skriptarnicu zajedno sa indexom u isto vrijeme kada se upisuješ.[/quote]
D.E.A. (napisa):
Pala sam 4.godinu (1.godinu diplomskog studija) i zanima me kada se mi upisujemo? Da li se trebamo prijaviti za rang listu (iako smo vec upisani prošle godine) ili samo dodjemo u vrijeme upisa i upišemo 4. godinu ponovno (s kolegijima s 5.godine ako nam odobre putem molbe)?

Hvala unaprijed

P.S. Može li netko molim Vas napisati ovdje broj računa s uplatnice za upis godine?


ja sam u istoj situaciji - koliko znam ne treba se prijavljivati za rang listu (već si upisala diplomski studij pa ne moraš to ponovno)
neka me netko ispravi ako griješim

na drugom topicu imaš ovaj odgovor:
shumi1 (napisa):


Ovako, ja sam razgovarao s prodekanom za nastavu i rekao je da su pravila za upis predmeta s više godine na diplomskom iste kao i na preddiplomskom, jedino mi je rekao da se neće moći upisivati više od 35 ECTS bodova zbog stroge definiranosti pojma učenika koji redovno obavlja sve dužnosti (ako na 1. godini upisujes predmete s 2 godine, onda se nemoze govoriti da si redovno ispunjavao obveze jer si tek 1. godina).

Procedura je ovakva: kupis molbu u skriptarnici, platis sa uplatnicom neku lovu (nisam siguran 100 ili 200 kn), na SAMO JEDNOJ MOLBI navedes sve predmete sa kojima neces prelaziti 35 ECTS bodova, odeš teti kosjenki da ti potvrdi molbu i odneses to u skriptarnicu zajedno sa indexom u isto vrijeme kada se upisuješ.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2006. (09:43:16)
Postovi: (76)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2
Lokacija: varaždin

PostPostano: 12:57 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel neko zna koji poziv na broj ide kad se plaća upis (400kn, upis 1.diplomskog)? jel isto 13, ili??

hvala :)
jel neko zna koji poziv na broj ide kad se plaća upis (400kn, upis 1.diplomskog)? jel isto 13, ili??

hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 18:48 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tihy"]jel neko zna koji poziv na broj ide kad se plaća upis (400kn, upis 1.diplomskog)? jel isto 13, ili??

hvala :)[/quote]

da. Tako je bar na uplatnici koju sam uzeo u referadi :D
u opisu plaćanja piše: "upisu 1.godinu studija".
tihy (napisa):
jel neko zna koji poziv na broj ide kad se plaća upis (400kn, upis 1.diplomskog)? jel isto 13, ili??

hvala Smile


da. Tako je bar na uplatnici koju sam uzeo u referadi Very Happy
u opisu plaćanja piše: "upisu 1.godinu studija".



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
tihy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2006. (09:43:16)
Postovi: (76)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2
Lokacija: varaždin

PostPostano: 21:16 sri, 2. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala!
hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bejb:)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 01. 2007. (00:38:38)
Postovi: (19)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:30 čet, 3. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

jesam dobro shvatila, sutra moramo donijet uplatnicu na jos 400kn za troskove upisa 4. godine, tj 1. godine diplomskog? onih 200kn je bilo samo za prijavu?
jesam dobro shvatila, sutra moramo donijet uplatnicu na jos 400kn za troskove upisa 4. godine, tj 1. godine diplomskog? onih 200kn je bilo samo za prijavu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 6:17 čet, 3. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

tak je. S time da je sad poziv na broj = 13 :D
tak je. S time da je sad poziv na broj = 13 Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 14:03 čet, 3. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel netko tko je upisao danas diplomski pitao kad će index bit gotov? :)

edit:
imam informacije :D
Indexi gotovi za 2 tjedna
Može se dobit potvrda, ali se mora kupit u skriptarnici pa se u referadi potvrdi. Od studomata još niš.

Hvala korny :D
jel netko tko je upisao danas diplomski pitao kad će index bit gotov? Smile

edit:
imam informacije Very Happy
Indexi gotovi za 2 tjedna
Može se dobit potvrda, ali se mora kupit u skriptarnici pa se u referadi potvrdi. Od studomata još niš.

Hvala korny Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Žuti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2006. (11:15:51)
Postovi: (18)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 15:55 čet, 3. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni nije jasno nešto, meni fali još jedno mjesto da upadnem na finan. i statistiku, znači ajmo reći da sutra upadnem na oba dva, znači ja se upisujem u ponedjeljak, i sada je upišem statistiku znači da se još jedno mjesto na finan. otvara, kada će se ta osoba upisati kada je rok u ponedjeljak?
Meni nije jasno nešto, meni fali još jedno mjesto da upadnem na finan. i statistiku, znači ajmo reći da sutra upadnem na oba dva, znači ja se upisujem u ponedjeljak, i sada je upišem statistiku znači da se još jedno mjesto na finan. otvara, kada će se ta osoba upisati kada je rok u ponedjeljak?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 16:07 čet, 3. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Žuti"]Meni nije jasno nešto, meni fali još jedno mjesto da upadnem na finan. i statistiku, znači ajmo reći da sutra upadnem na oba dva, znači ja se upisujem u ponedjeljak, i sada je upišem statistiku znači da se još jedno mjesto na finan. otvara, kada će se ta osoba upisati kada je rok u ponedjeljak?[/quote]

[url=http://en.wikipedia.org/wiki/Buridan%27s_ass]Neće ti nitko odgovoriti...[/url] :D

(Inače, nije ni meni to jasno.)
Žuti (napisa):
Meni nije jasno nešto, meni fali još jedno mjesto da upadnem na finan. i statistiku, znači ajmo reći da sutra upadnem na oba dva, znači ja se upisujem u ponedjeljak, i sada je upišem statistiku znači da se još jedno mjesto na finan. otvara, kada će se ta osoba upisati kada je rok u ponedjeljak?


Neće ti nitko odgovoriti... Very Happy

(Inače, nije ni meni to jasno.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 16:59 čet, 3. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Žuti"]Meni nije jasno nešto, meni fali još jedno mjesto da upadnem na finan. i statistiku, znači ajmo reći da sutra upadnem na oba dva, znači ja se upisujem u ponedjeljak, i sada je upišem statistiku znači da se još jedno mjesto na finan. otvara, kada će se ta osoba upisati kada je rok u ponedjeljak?[/quote]
Zadnji dan za upis u prvom upisnom roku jest ponedjeljak to je točno... Ukoliko nakon ponedjeljka ostane još koje slobodno mjesto (to će se vrlo vjerojatno dogoditi) ono se popunjava na drugom upisnom roku koji je zakazan za 28.9.2009 god. ...

Dakle odgovor na tvoje pitanje "kada će se ta osoba upisati kada je rok u ponedjeljak?" je, po mom mišljenju:
Ta osoba će se "upisati" (ili barem pokušati upisati, jer ona u drugom roku možda ponovno ne "osvoji" mjesto) u drugom upisnom roku 28.9.2009 god. bez obzira na to što je ponedjeljak zadnji datum upisa u prvom roku... :wink:

[quote="Atomised"]Neće ti nitko odgovoriti... [/quote]
E viš da hoće... :PP
Žuti (napisa):
Meni nije jasno nešto, meni fali još jedno mjesto da upadnem na finan. i statistiku, znači ajmo reći da sutra upadnem na oba dva, znači ja se upisujem u ponedjeljak, i sada je upišem statistiku znači da se još jedno mjesto na finan. otvara, kada će se ta osoba upisati kada je rok u ponedjeljak?

Zadnji dan za upis u prvom upisnom roku jest ponedjeljak to je točno... Ukoliko nakon ponedjeljka ostane još koje slobodno mjesto (to će se vrlo vjerojatno dogoditi) ono se popunjava na drugom upisnom roku koji je zakazan za 28.9.2009 god. ...

Dakle odgovor na tvoje pitanje "kada će se ta osoba upisati kada je rok u ponedjeljak?" je, po mom mišljenju:
Ta osoba će se "upisati" (ili barem pokušati upisati, jer ona u drugom roku možda ponovno ne "osvoji" mjesto) u drugom upisnom roku 28.9.2009 god. bez obzira na to što je ponedjeljak zadnji datum upisa u prvom roku... Wink

Atomised (napisa):
Neće ti nitko odgovoriti...

E viš da hoće... Weeee-heeee!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
merien
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 08. 2008. (21:13:29)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:09 pet, 4. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, ovo je moja situacija. Upala sam na smjer koji mi je bio drugi izbor, a jedno mi mjesto fali da upadnem na zeljeni smjer. Znaci ja se nikako ne mogu upisati u ponedjeljak ako netko odustane? Tek 28.9.? I sto ako ne upadnem tada?

[size=9][color=#999999]Added after 10 minutes:[/color][/size]

Sljedeće "pomicanje crte" bit će u ponedjeljak, 7.9.2009. u 12 sati. Studenti koji tada steknu pravo upisa moraju se upisati do 13 sati 7.9.2009.


Sam ovo vidjela na stranici..
Evo, ovo je moja situacija. Upala sam na smjer koji mi je bio drugi izbor, a jedno mi mjesto fali da upadnem na zeljeni smjer. Znaci ja se nikako ne mogu upisati u ponedjeljak ako netko odustane? Tek 28.9.? I sto ako ne upadnem tada?

Added after 10 minutes:

Sljedeće "pomicanje crte" bit će u ponedjeljak, 7.9.2009. u 12 sati. Studenti koji tada steknu pravo upisa moraju se upisati do 13 sati 7.9.2009.


Sam ovo vidjela na stranici..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zvjezdica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (12:40:02)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 3

PostPostano: 14:45 pon, 7. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitanjce, što sve treba za upis ( "stari" studenti na bolonji)- prijavni list, upisni list, zamolba iz referade za kvaziparcijalu i uplatnice. Jesam što zaboravila? Thnx!
Pitanjce, što sve treba za upis ( "stari" studenti na bolonji)- prijavni list, upisni list, zamolba iz referade za kvaziparcijalu i uplatnice. Jesam što zaboravila? Thnx!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Redeemer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 06. 2006. (21:57:04)
Postovi: (B9)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-11 = 31 - 42
Lokacija: Wo'liegt'dieses'verdammte'dorf

PostPostano: 11:17 čet, 10. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja se IZVINJAVAM što ovdje postavljam pitanja, ali tete u referadi nemaju apsolutno blage veze o svom poslu. kako ja imam razumijevanja za njih, imajte i vi za mene. hvala.


PRVO I PRVO:

za upis u 2. godinu ili 3. godinu

na uplatnici pise
poziv na broj 14-

broj indexa je formata 00-000 i kak onda?



DRUGO:
dakle
- jel se može (da sve bude po P.S.-u) upisati manje od 25 bodova prek studomata il ne?

znam da se može (ali hoce li biti ispravno je pitanje!?) - i da je odgovor istinit, i tako bi svaki matematicar odgovorio, ali pitam iz razloga što su tete u referadi rekle da NEEEE!!! NEMOJTE UPISIVATI MANJE OD 25 PREK STUDOMATA, ZEMITE SI TU OVAJ PAPIR

ako NE - jel mi treba slika na onom papiru koji trebam ispuniti za upis predmeta il ne?

[size=1]osim toga, kakve su to fore sa studomatom? ko to programira? ak ljudi dobivaju novce za to, nek naprave kak bog zapoveda, ak je volonterski nek srecu okusaju u, hm neznam, konobarenju npr..[/size]

TREĆE:
kad se mogu izvaditi potvrde o statusu studenta 09/10?

- čim me se upiše jelda?

to nije valjan odgovor. to je PAD.

kolko mi treba da udarim u zemlju ako se bacim sa zadnjeg kata pmf-mo? ... malo

koliko bi kolača ispekli za svadbu ako cete pozvat 300 ljudi i svatko će pojest 2? .... puno.

ugl, shvatili ste...


ČETVRTO:
imam li kao student pravo na besplatno dopunsko zdravstveno?
dakle, ne bih se osigurao preko fakulteta, nego samo izvadio onu zlatnu karticu preko fakulteta.

kakve papire trebam donijeti i kome da ih postambilja i kak je to organizirano. iskreno, neda istraživat po narodnim novinama , jer, kao što naslućujete, to nije moj posao. ima ljudi koji su plaćeni za to.



inače, za odgovore "nemam pojma, niko mi nista nije rekao, nemojte mene pitati, ja nemam veze s time" se padaju ispiti & dobivaju otkazi.




unaprijed puno hvala na odgovorima i lijep pozdrav.


ps. ostao sam bez lijekova (kao što se vidi iz priloženog)
i nemam novce za druge.
ja se IZVINJAVAM što ovdje postavljam pitanja, ali tete u referadi nemaju apsolutno blage veze o svom poslu. kako ja imam razumijevanja za njih, imajte i vi za mene. hvala.


PRVO I PRVO:

za upis u 2. godinu ili 3. godinu

na uplatnici pise
poziv na broj 14-

broj indexa je formata 00-000 i kak onda?



DRUGO:
dakle
- jel se može (da sve bude po P.S.-u) upisati manje od 25 bodova prek studomata il ne?

znam da se može (ali hoce li biti ispravno je pitanje!?) - i da je odgovor istinit, i tako bi svaki matematicar odgovorio, ali pitam iz razloga što su tete u referadi rekle da NEEEE!!! NEMOJTE UPISIVATI MANJE OD 25 PREK STUDOMATA, ZEMITE SI TU OVAJ PAPIR

ako NE - jel mi treba slika na onom papiru koji trebam ispuniti za upis predmeta il ne?

osim toga, kakve su to fore sa studomatom? ko to programira? ak ljudi dobivaju novce za to, nek naprave kak bog zapoveda, ak je volonterski nek srecu okusaju u, hm neznam, konobarenju npr..

TREĆE:
kad se mogu izvaditi potvrde o statusu studenta 09/10?

- čim me se upiše jelda?

to nije valjan odgovor. to je PAD.

kolko mi treba da udarim u zemlju ako se bacim sa zadnjeg kata pmf-mo? ... malo

koliko bi kolača ispekli za svadbu ako cete pozvat 300 ljudi i svatko će pojest 2? .... puno.

ugl, shvatili ste...


ČETVRTO:
imam li kao student pravo na besplatno dopunsko zdravstveno?
dakle, ne bih se osigurao preko fakulteta, nego samo izvadio onu zlatnu karticu preko fakulteta.

kakve papire trebam donijeti i kome da ih postambilja i kak je to organizirano. iskreno, neda istraživat po narodnim novinama , jer, kao što naslućujete, to nije moj posao. ima ljudi koji su plaćeni za to.



inače, za odgovore "nemam pojma, niko mi nista nije rekao, nemojte mene pitati, ja nemam veze s time" se padaju ispiti & dobivaju otkazi.




unaprijed puno hvala na odgovorima i lijep pozdrav.


ps. ostao sam bez lijekova (kao što se vidi iz priloženog)
i nemam novce za druge.



_________________
Nigdje ne piše da morate studirati ovdje.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nameless
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2007. (13:59:36)
Postovi: (58)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:27 čet, 10. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

prvo neznam, drugo: piše na stranici Studenti preddiplomskih studija i integriranog studija obavezni su upisati se putem studomata, te nakon toga indeks predati u Referadi.
Ukoliko nije moguć upis putem studomata, studenti će u Referadi ispuniti upisni list.
treće se bojim odgovorit jer si nabrijan dosta, al treba ti indeks da bi izvadio potvrde, mislim da nakon što se upišeš i predaš ga traje negdje tjedan dana ako ne upadneš u gužvu, da ga dobiješ nazad.
četvrto, imaš na studomatu na faksu pod ispis potvrda povrda o oslobađanju od participacije, s tim i zdravstvenom dođeš tamo di se to vadi i daju ti :D
prvo neznam, drugo: piše na stranici Studenti preddiplomskih studija i integriranog studija obavezni su upisati se putem studomata, te nakon toga indeks predati u Referadi.
Ukoliko nije moguć upis putem studomata, studenti će u Referadi ispuniti upisni list.
treće se bojim odgovorit jer si nabrijan dosta, al treba ti indeks da bi izvadio potvrde, mislim da nakon što se upišeš i predaš ga traje negdje tjedan dana ako ne upadneš u gužvu, da ga dobiješ nazad.
četvrto, imaš na studomatu na faksu pod ispis potvrda povrda o oslobađanju od participacije, s tim i zdravstvenom dođeš tamo di se to vadi i daju ti Very Happy



_________________
"ja sam samo tu da vreme brže proleti"...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 11:34 čet, 10. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Redeemer"]PRVO I PRVO:

za upis u 2. godinu ili 3. godinu

na uplatnici pise
poziv na broj 14-

broj indexa je formata 00-000 i kak onda?
[/quote]

ja sam upisala 14-broj indexa (bez crtice između brojeva) i nitko se nije ništa žalio. valjda je to ok.

[quote="Redeemer"]TREĆE:
kad se mogu izvaditi potvrde o statusu studenta 09/10?

- čim me se upiše jelda?
[/quote]

dođeš tamo teti u referadu, predaš uplatnicu i index. ona pita jel trebaš kakve potvrde. ti kažeš: naravno! ako možeš preko studomata ih ispišeš, ak ne, odeš teti u skriptarnicu koja ti da papir na kojem piše "potvrda" (1kn) na koji napišeš kak se zoveš i za kaj ti to treba i teta u referadi ga potvrdi.

[quote="Redeemer"]ČETVRTO:
imam li kao student pravo na besplatno dopunsko zdravstveno?
dakle, ne bih se osigurao preko fakulteta, nego samo izvadio onu zlatnu karticu preko fakulteta.

kakve papire trebam donijeti i kome da ih postambilja i kak je to organizirano. iskreno, neda istraživat po narodnim novinama , jer, kao što naslućujete, to nije moj posao. ima ljudi koji su plaćeni za to.
[/quote]

dođeš u hzzo (to se valjda tak zove) sa zdravstvenom i potvrdom sa faxa da si upisan i onda dobiješ neku potvrdu da ne plaćaš participaciju i tak to. nakon tjedan-dva ti dođe kartica na adresu i to je to.

[quote="Redeemer"]inače, za odgovore "nemam pojma, niko mi nista nije rekao, nemojte mene pitati, ja nemam veze s time" se padaju ispiti & dobivaju otkazi.
[/quote]

za ostalo nemam pojma, necu dobit otkaz ili past ispit zbog toga? :wink:
Redeemer (napisa):
PRVO I PRVO:

za upis u 2. godinu ili 3. godinu

na uplatnici pise
poziv na broj 14-

broj indexa je formata 00-000 i kak onda?


ja sam upisala 14-broj indexa (bez crtice između brojeva) i nitko se nije ništa žalio. valjda je to ok.

Redeemer (napisa):
TREĆE:
kad se mogu izvaditi potvrde o statusu studenta 09/10?

- čim me se upiše jelda?


dođeš tamo teti u referadu, predaš uplatnicu i index. ona pita jel trebaš kakve potvrde. ti kažeš: naravno! ako možeš preko studomata ih ispišeš, ak ne, odeš teti u skriptarnicu koja ti da papir na kojem piše "potvrda" (1kn) na koji napišeš kak se zoveš i za kaj ti to treba i teta u referadi ga potvrdi.

Redeemer (napisa):
ČETVRTO:
imam li kao student pravo na besplatno dopunsko zdravstveno?
dakle, ne bih se osigurao preko fakulteta, nego samo izvadio onu zlatnu karticu preko fakulteta.

kakve papire trebam donijeti i kome da ih postambilja i kak je to organizirano. iskreno, neda istraživat po narodnim novinama , jer, kao što naslućujete, to nije moj posao. ima ljudi koji su plaćeni za to.


dođeš u hzzo (to se valjda tak zove) sa zdravstvenom i potvrdom sa faxa da si upisan i onda dobiješ neku potvrdu da ne plaćaš participaciju i tak to. nakon tjedan-dva ti dođe kartica na adresu i to je to.

Redeemer (napisa):
inače, za odgovore "nemam pojma, niko mi nista nije rekao, nemojte mene pitati, ja nemam veze s time" se padaju ispiti & dobivaju otkazi.


za ostalo nemam pojma, necu dobit otkaz ili past ispit zbog toga? Wink



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 13:20 čet, 10. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

prvo, na mojoj uplatnici je pisao samo taj br 14 i ništa više
treba ti ime fakulteta i odjela te adresa i svrha uplaćivanja i to je sve
drugo, trebao bi upisati između 25-35 bodova po semestru , ali ne moraš ako ne želiš.

potvrde možeš dobivat kada ti indeks bude gotov, točnije, kada budeš u studomatu upisan....
prvo, na mojoj uplatnici je pisao samo taj br 14 i ništa više
treba ti ime fakulteta i odjela te adresa i svrha uplaćivanja i to je sve
drugo, trebao bi upisati između 25-35 bodova po semestru , ali ne moraš ako ne želiš.

potvrde možeš dobivat kada ti indeks bude gotov, točnije, kada budeš u studomatu upisan....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:02 čet, 10. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

potvrde moze dobiti ili odmah ili tek kad dobije index

odmah moze dobiti u slucaju da je jasno sto i kako upisuje - znaci, nema molbi, nema posebnih slucajeva, etc


sto se tice ovog sa dopunskim - ponesi i kopiju osobne, mene su nekad trazili nekad ne.....
potvrde moze dobiti ili odmah ili tek kad dobije index

odmah moze dobiti u slucaju da je jasno sto i kako upisuje - znaci, nema molbi, nema posebnih slucajeva, etc


sto se tice ovog sa dopunskim - ponesi i kopiju osobne, mene su nekad trazili nekad ne.....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 9:20 ned, 13. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li je jos uvijek upis na faks po semestrima ili su to ove godina prabacili na cijelu godinu?
Zanima me zbog toga sto sam 2004 upisala faks i vjerujem da ona obavijest na sluzbenoj stranici ne vrijedi i za mene ( Precizna školarina odredit će Vam se nakon upisa te ćete tada dobiti i odgovarajuću uplatnicu), sutra idem na upis pa da znam koliko da pisem na uplatnicu 2500kn ili 5000kn?
Molim pomoc
Da li je jos uvijek upis na faks po semestrima ili su to ove godina prabacili na cijelu godinu?
Zanima me zbog toga sto sam 2004 upisala faks i vjerujem da ona obavijest na sluzbenoj stranici ne vrijedi i za mene ( Precizna školarina odredit će Vam se nakon upisa te ćete tada dobiti i odgovarajuću uplatnicu), sutra idem na upis pa da znam koliko da pisem na uplatnicu 2500kn ili 5000kn?
Molim pomoc



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 3 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan