Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

dipomski-rang liste?
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Bee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (11:27:34)
Postovi: (91)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2
Lokacija: Hicksville

PostPostano: 13:37 pet, 4. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="merien"]pitanje u vezi bodova: izracunala sam da imam 9 bodova vise nego sto mi pise. Odmah sam to uocila ali nisam reagirala jer sam mislila da nema sanse da upadem. Sada vidim da se crta dosta pomaknula i da bi mogla upisat kad bi imala toliko bodova koliko sam izracunala da imam. Kome da posaljem mail ili koga da nazovem da to jos jednom provjeri..nisam u Zagrebu..[/quote]

[quote="Natjecaj"]Eventualne žalbe na razredbeni postupak
pristupnici mogu predati u roku od 24 sata od objave rang-liste. Rok odgovora na
žalbu je 3 radna dana od njezina zaprimanja.[/quote]

pretpostavljam da misle na zalbu u pisanom obliku koju bi predala referadi il tako nesto..




Nego mene sad zanima, mi koji nismo upali kad mozemo podic indekse, il ce nam ih oni cuvat do drugog roka?

[size=9][color=#999999]Added after 17 minutes:[/color][/size]

jos jedno pitanje: na svakom smjeru ima 5 mjesta za strane drzavljane. Ako ih za neki smjer nema toliko, da li ce se (ako ne, zasto ne?) popuniti sa hrvatskim drzavljanima? tako je barem na nekim drugim faksevima.
merien (napisa):
pitanje u vezi bodova: izracunala sam da imam 9 bodova vise nego sto mi pise. Odmah sam to uocila ali nisam reagirala jer sam mislila da nema sanse da upadem. Sada vidim da se crta dosta pomaknula i da bi mogla upisat kad bi imala toliko bodova koliko sam izracunala da imam. Kome da posaljem mail ili koga da nazovem da to jos jednom provjeri..nisam u Zagrebu..


Natjecaj (napisa):
Eventualne žalbe na razredbeni postupak
pristupnici mogu predati u roku od 24 sata od objave rang-liste. Rok odgovora na
žalbu je 3 radna dana od njezina zaprimanja.


pretpostavljam da misle na zalbu u pisanom obliku koju bi predala referadi il tako nesto..




Nego mene sad zanima, mi koji nismo upali kad mozemo podic indekse, il ce nam ih oni cuvat do drugog roka?

Added after 17 minutes:

jos jedno pitanje: na svakom smjeru ima 5 mjesta za strane drzavljane. Ako ih za neki smjer nema toliko, da li ce se (ako ne, zasto ne?) popuniti sa hrvatskim drzavljanima? tako je barem na nekim drugim faksevima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
asterix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (11:49:18)
Postovi: (10)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:53 pet, 4. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

E ima li itko podatak o tome koliko mjesta će ostati slobodno za drugi rok, primjerice na teorijskoj i primjenjenoj, te ima li šanse da svih 17 kandidata koji nisu uspjeli upisati u ovom roku upišu na slijedećem?
E ima li itko podatak o tome koliko mjesta će ostati slobodno za drugi rok, primjerice na teorijskoj i primjenjenoj, te ima li šanse da svih 17 kandidata koji nisu uspjeli upisati u ovom roku upišu na slijedećem?



_________________
CARPE DIEM
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:19 pet, 4. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Bee: Koliko se sjecam, prosle je godine receno da mjesta za "strance" necemo popunjavati "nasima". :| Ne pitaj zasto, ne znam. :neznam:

@asterix: Upisi traju do ponedjeljka; bez upotrebe kristalne kugle, do tada nije moguce znati gdje ce i koliko mjesta ostati slobodno... :)
@Bee: Koliko se sjecam, prosle je godine receno da mjesta za "strance" necemo popunjavati "nasima". Neutral Ne pitaj zasto, ne znam. Ja to stvarno ne znam

@asterix: Upisi traju do ponedjeljka; bez upotrebe kristalne kugle, do tada nije moguce znati gdje ce i koliko mjesta ostati slobodno... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lepi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 06. 2007. (17:04:06)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 10:05 uto, 8. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

procito ja sve i svasta, al nisam naso odgovor na moje pitanje.. postoje li sad negdje konacne rang liste, nakon sto su se svi, koji su se mogli/htjeli, u ovom krugu upisali?
bilo bi lijepo znat koji si na kraju balade, da znas kolku uplatnicu mozes ocekivat..
procito ja sve i svasta, al nisam naso odgovor na moje pitanje.. postoje li sad negdje konacne rang liste, nakon sto su se svi, koji su se mogli/htjeli, u ovom krugu upisali?
bilo bi lijepo znat koji si na kraju balade, da znas kolku uplatnicu mozes ocekivat..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2005. (09:36:12)
Postovi: (188)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 27 - 4

PostPostano: 10:30 uto, 8. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=13634

tu pise,pod tockom 2.,da se ove godine ne placa paticipacija za 1.godinu diplomskog studija,tak da neces dobiti vise nikakvu uplatnicu...

a za rang liste,mislim da se nece nigdje objavljivati vise...
studentima koji su ostali ispod crte,ponudili su da se upisu danas na preostale smjerove gdje je ostalo mjesta.
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=13634

tu pise,pod tockom 2.,da se ove godine ne placa paticipacija za 1.godinu diplomskog studija,tak da neces dobiti vise nikakvu uplatnicu...

a za rang liste,mislim da se nece nigdje objavljivati vise...
studentima koji su ostali ispod crte,ponudili su da se upisu danas na preostale smjerove gdje je ostalo mjesta.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:36 uto, 8. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kika"]a za rang liste,mislim da se nece nigdje objavljivati vise...
studentima koji su ostali ispod crte,ponudili su da se upisu danas na preostale smjerove gdje je ostalo mjesta.[/quote]

a što je s drugim upisnim rokom? tj kada će se znati koliko je mjesta ostalo za drugi rok?
kika (napisa):
a za rang liste,mislim da se nece nigdje objavljivati vise...
studentima koji su ostali ispod crte,ponudili su da se upisu danas na preostale smjerove gdje je ostalo mjesta.


a što je s drugim upisnim rokom? tj kada će se znati koliko je mjesta ostalo za drugi rok?



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2005. (09:36:12)
Postovi: (188)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 27 - 4

PostPostano: 11:41 uto, 8. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislila sam da nece objavljivati liste upisanih studenata...a popis slobodnih mjesta bi trebali objaviti za drugi rok :wink:
mislila sam da nece objavljivati liste upisanih studenata...a popis slobodnih mjesta bi trebali objaviti za drugi rok Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 15:23 uto, 8. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tihana"]a što je s drugim upisnim rokom? tj kada će se znati koliko je mjesta ostalo za drugi rok?[/quote]
Ne znam točan datum, prije drugog roka sigurno... :wink:

Imam neke okvirne podatke sa jučerašnje sjednice, dakle: Studiji "Financijska i poslovna matematika" i "Matematička statistika" su popunjeni što se i očekivalo... Na "Teorijskoj matematici" upisalo se 8 ljudi, na "Primijenjenoj matematici" 18 a na "Računarstvu i matematici" 20 ljudi... Za nastavničke smjerove nažalost ne znam brojke ali mislim da je rečeno da mjesta još ima...
tihana (napisa):
a što je s drugim upisnim rokom? tj kada će se znati koliko je mjesta ostalo za drugi rok?

Ne znam točan datum, prije drugog roka sigurno... Wink

Imam neke okvirne podatke sa jučerašnje sjednice, dakle: Studiji "Financijska i poslovna matematika" i "Matematička statistika" su popunjeni što se i očekivalo... Na "Teorijskoj matematici" upisalo se 8 ljudi, na "Primijenjenoj matematici" 18 a na "Računarstvu i matematici" 20 ljudi... Za nastavničke smjerove nažalost ne znam brojke ali mislim da je rečeno da mjesta još ima...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Changica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 09. 2009. (19:30:59)
Postovi: (1A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1
Lokacija: wonderland

PostPostano: 19:37 pet, 25. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel mi može tko reći koliko ljudi otprilike namjerava upisat teorijsku matematiku na drugom roku? da znam hoću li se veselit
jel mi može tko reći koliko ljudi otprilike namjerava upisat teorijsku matematiku na drugom roku? da znam hoću li se veselit


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan