Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zadnji ispit - diplomski

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 21:52 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Zadnji ispit - diplomski Citirajte i odgovorite

Jel netko zna postoji li minimalni vremenski razmak koji mora biti između zadnjeg položenog ispita i diplomskog ispita? Osim"dok se unese u bazu", iako to vjerojatno jest nužni uvjet. :peglam:
Jel netko zna postoji li minimalni vremenski razmak koji mora biti između zadnjeg položenog ispita i diplomskog ispita? Osim"dok se unese u bazu", iako to vjerojatno jest nužni uvjet. Imam posla!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Edo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2004. (23:03:41)
Postovi: (6C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 15:12 pet, 27. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Statut o tome nista ne kaze. Jedino je ogranicenje da se obrana diplomskog mora oglasiti tjedan dana unaprijed, a ne moze se oglasiti prije nego sto je indeks usporedjen s prijavnicama. Dakle, u praksi, bar tjedan dana. Inace, u svojim planovima studenti cesto zaborave da mentor traba i procitati diplomski kojeg mu predate. Tesko da to moze napraviti za manje od par tjedana. A onda treba i ispraviti greske koje on nadje... U praksi, treba ostaviti nekih mjesec dana za taj proces. Zato je, ako se covjeku zuri, bolje diplomski predati prije nego sto se poloze svi ispiti. U protivnom, nuzno je malo praznog hoda.
Statut o tome nista ne kaze. Jedino je ogranicenje da se obrana diplomskog mora oglasiti tjedan dana unaprijed, a ne moze se oglasiti prije nego sto je indeks usporedjen s prijavnicama. Dakle, u praksi, bar tjedan dana. Inace, u svojim planovima studenti cesto zaborave da mentor traba i procitati diplomski kojeg mu predate. Tesko da to moze napraviti za manje od par tjedana. A onda treba i ispraviti greske koje on nadje... U praksi, treba ostaviti nekih mjesec dana za taj proces. Zato je, ako se covjeku zuri, bolje diplomski predati prije nego sto se poloze svi ispiti. U protivnom, nuzno je malo praznog hoda.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 20:07 ned, 21. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Edo"] Dakle, u praksi, bar tjedan dana. Inace, u svojim planovima studenti cesto zaborave da mentor traba i procitati diplomski kojeg mu predate. [/quote]

Moja preporuka svima koji počinju pisati diplomski rad je da nakon svako završeno poglavlje odmah predaju na čitanje mentoru. Ja sam imala sreću da sve odmah bilo OK :D i kao što Edo napisa mentoru je trebalo tjedan dana da pregleda rad. No, od drugih sam čula da taj dio prepravljanja i ispravljanja zna bit mukotrpan i velika gnjavaža ako se sve odjednom preda u komadu. :)
Edo (napisa):
Dakle, u praksi, bar tjedan dana. Inace, u svojim planovima studenti cesto zaborave da mentor traba i procitati diplomski kojeg mu predate.


Moja preporuka svima koji počinju pisati diplomski rad je da nakon svako završeno poglavlje odmah predaju na čitanje mentoru. Ja sam imala sreću da sve odmah bilo OK Very Happy i kao što Edo napisa mentoru je trebalo tjedan dana da pregleda rad. No, od drugih sam čula da taj dio prepravljanja i ispravljanja zna bit mukotrpan i velika gnjavaža ako se sve odjednom preda u komadu. Smile


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan