Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

stari rokovi
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Vektorski prostori
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 14:35 uto, 1. 9. 2009    Naslov: stari rokovi Citirajte i odgovorite

Da li netko možda ima posljednje rokove asistenta Muhe? please ako može staviti na forum, stvarno bi bilo od pomoći da se to negdje objavi :(
Da li netko možda ima posljednje rokove asistenta Muhe? please ako može staviti na forum, stvarno bi bilo od pomoći da se to negdje objavi Sad


[Vrh]
damirko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 03. 2007. (11:27:32)
Postovi: (2C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 20:42 čet, 17. 9. 2009    Naslov: Re: stari rokovi Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Da li netko možda ima posljednje rokove asistenta Muhe? please ako može staviti na forum, stvarno bi bilo od pomoći da se to negdje objavi :([/quote]

Ja ti imam iz 12/2008 i 01/2009. Ako ti to nije prestaro, javi. I ja bih volio novije ako ima netko kome se da to poskenirati i staviti na forum.
Anonymous (napisa):
Da li netko možda ima posljednje rokove asistenta Muhe? please ako može staviti na forum, stvarno bi bilo od pomoći da se to negdje objavi Sad


Ja ti imam iz 12/2008 i 01/2009. Ako ti to nije prestaro, javi. I ja bih volio novije ako ima netko kome se da to poskenirati i staviti na forum.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Allie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2009. (16:34:39)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:10 uto, 22. 9. 2009    Naslov: Re: stari rokovi Citirajte i odgovorite

[quote="damirko"][quote="Anonymous"]Da li netko možda ima posljednje rokove asistenta Muhe? please ako može staviti na forum, stvarno bi bilo od pomoći da se to negdje objavi :([/quote]

Ja ti imam iz 12/2008 i 01/2009. Ako ti to nije prestaro, javi. I ja bih volio novije ako ima netko kome se da to poskenirati i staviti na forum.[/quote]

Ajd please pošalji te rokove. Hvala! :)
damirko (napisa):
Anonymous (napisa):
Da li netko možda ima posljednje rokove asistenta Muhe? please ako može staviti na forum, stvarno bi bilo od pomoći da se to negdje objavi Sad


Ja ti imam iz 12/2008 i 01/2009. Ako ti to nije prestaro, javi. I ja bih volio novije ako ima netko kome se da to poskenirati i staviti na forum.


Ajd please pošalji te rokove. Hvala! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
damirko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 03. 2007. (11:27:32)
Postovi: (2C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 19:02 uto, 22. 9. 2009    Naslov: Re: stari rokovi Citirajte i odgovorite

[quote="Allie"][quote="damirko"][quote="Anonymous"]Da li netko možda ima posljednje rokove asistenta Muhe? please ako može staviti na forum, stvarno bi bilo od pomoći da se to negdje objavi :([/quote]

Ja ti imam iz 12/2008 i 01/2009. Ako ti to nije prestaro, javi. I ja bih volio novije ako ima netko kome se da to poskenirati i staviti na forum.[/quote]

Ajd please pošalji te rokove. Hvala! :)[/quote]

Evo ih u privitku. Ako tko ima još koji novijeg datuma, možda i kakvo rješenje, ne mora se sramiti da ga posta na forum :wink:
Allie (napisa):
damirko (napisa):
Anonymous (napisa):
Da li netko možda ima posljednje rokove asistenta Muhe? please ako može staviti na forum, stvarno bi bilo od pomoći da se to negdje objavi Sad


Ja ti imam iz 12/2008 i 01/2009. Ako ti to nije prestaro, javi. I ja bih volio novije ako ima netko kome se da to poskenirati i staviti na forum.


Ajd please pošalji te rokove. Hvala! Smile


Evo ih u privitku. Ako tko ima još koji novijeg datuma, možda i kakvo rješenje, ne mora se sramiti da ga posta na forum Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Romana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 09. 2006. (18:33:19)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 22:51 uto, 22. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

inače, rokove više ne daje asistent Muha, nego Ana Prlić.
inače, rokove više ne daje asistent Muha, nego Ana Prlić.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:50 uto, 22. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Romana"]inače, rokove više ne daje asistent Muha, nego Ana Prlić.[/quote]

Ako netko ima rokove asistentice Prlić neka ih slobodno pošalje :D
Ili neka ih asistentica Prlić pošalje :D
Romana (napisa):
inače, rokove više ne daje asistent Muha, nego Ana Prlić.


Ako netko ima rokove asistentice Prlić neka ih slobodno pošalje Very Happy
Ili neka ih asistentica Prlić pošalje Very Happy


[Vrh]
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 22:17 pet, 25. 9. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rok je vec stavljen, pogledajte Rezultati pismenog (9.9.2009.). Inace, to je bio prvi rok koji sam zadala, tako da vam nemam vise sto poslati. Ali mozete raditi po rokovima asistenta Muhe ili Kovaca (ove druge mozete naci na web stranici kolegija) jer ce zadaci biti slicni.


Ana Prlic
Rok je vec stavljen, pogledajte Rezultati pismenog (9.9.2009.). Inace, to je bio prvi rok koji sam zadala, tako da vam nemam vise sto poslati. Ali mozete raditi po rokovima asistenta Muhe ili Kovaca (ove druge mozete naci na web stranici kolegija) jer ce zadaci biti slicni.


Ana Prlic


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Vektorski prostori Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan