Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Podizanje indexa do 31.10. ??

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
karanfil*22
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2009. (16:44:55)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:26 pet, 16. 10. 2009    Naslov: Podizanje indexa do 31.10. ?? Citirajte i odgovorite

Vidim da je stavljena obavijest da se indexi moraju preuzeti iz referade do 31.10.
To znaći i da se svi troškovi moraju podmiriti do tada? Plaćanje godine ili par kolegija???
Što ako nismo u mogućnosti do tada platit? Jel moguće pisati neku molbu ili nešto?
Vidim da je stavljena obavijest da se indexi moraju preuzeti iz referade do 31.10.
To znaći i da se svi troškovi moraju podmiriti do tada? Plaćanje godine ili par kolegija???
Što ako nismo u mogućnosti do tada platit? Jel moguće pisati neku molbu ili nešto?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 10:45 pet, 16. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni su rekli da moram platiti samo prvi semestar a drugi mogu platiti na proljece kad ga upisem.

Molbu uvijek mozes napisati ali je moras predati do 23. 10. 2009.
Prije predaje u referadi moras je žigosati u uruđbenom.
U molbi napomeni da si slabijeg imovinskog statusa i trazi placanje u ratama (predlozi im kak tebi odgovara). Cuo sam da je nekome omoguceno placanje u ratama al to sam cuo u hodniku tak da neznam kolko ima istine u tome.

P.S.
Neznam dali je postojao prosle godine "rok za podizanje indexa" ali moj index je bio kod njih u referadi prek godinu dana :lol:
Meni su rekli da moram platiti samo prvi semestar a drugi mogu platiti na proljece kad ga upisem.

Molbu uvijek mozes napisati ali je moras predati do 23. 10. 2009.
Prije predaje u referadi moras je žigosati u uruđbenom.
U molbi napomeni da si slabijeg imovinskog statusa i trazi placanje u ratama (predlozi im kak tebi odgovara). Cuo sam da je nekome omoguceno placanje u ratama al to sam cuo u hodniku tak da neznam kolko ima istine u tome.

P.S.
Neznam dali je postojao prosle godine "rok za podizanje indexa" ali moj index je bio kod njih u referadi prek godinu dana Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duby
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 09. 2006. (19:31:17)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 15:23 pet, 16. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li se ovo vezano uz ponistavanje kolegija odnosi samo na bolonjce ili i na stare studente?
da li se ovo vezano uz ponistavanje kolegija odnosi samo na bolonjce ili i na stare studente?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 17:54 pet, 16. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="www.math.hr"]
Važna obavijest studentima
Nakon 23. 10 . 2009. nije više moguće poništiti upisani kolegij, već se obaveza polaganja kolegija smatra preuzetom.
Studenti su do 23. 10. 2009. obavezni u Referadi informirati se o rješenju svoje molbe te realizirati upis.
Do 30. 10. 2009. studenti moraju preuzeti svoje indekse.[/quote]

Mislim da se odnosi na SVE studente, al za najtocniju informaciju odi do referade ili nazovi 460-5703
www.math.hr (napisa):

Važna obavijest studentima
Nakon 23. 10 . 2009. nije više moguće poništiti upisani kolegij, već se obaveza polaganja kolegija smatra preuzetom.
Studenti su do 23. 10. 2009. obavezni u Referadi informirati se o rješenju svoje molbe te realizirati upis.
Do 30. 10. 2009. studenti moraju preuzeti svoje indekse.


Mislim da se odnosi na SVE studente, al za najtocniju informaciju odi do referade ili nazovi 460-5703


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:02 pet, 16. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]MISLIM[/b] da se ne moze odnositi na predbolonjce jer se oni mogu i naknadno upisati (je l' te, ako ganjaju diplomu, pa ju ipak ne uhvate do 30.11).

U svakom slucaju... :referada:
MISLIM da se ne moze odnositi na predbolonjce jer se oni mogu i naknadno upisati (je l' te, ako ganjaju diplomu, pa ju ipak ne uhvate do 30.11).

U svakom slucaju... Referada je tvoj prijatelj...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan