Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Matematička statistika - bilješke

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
teh_pwnerer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2006. (19:06:27)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 19:33 čet, 22. 10. 2009    Naslov: Matematička statistika - bilješke Citirajte i odgovorite

Pozdrav ljudi!

Da li bi itko od studenata koji su slušali prošle godine Matematičku statistiku mogao ostaviti bilježnicu na kopiranje u skriptarnici? Učinio bi mi veliku uslugu, teško mi je pratiti prof. Huzaka. :wink:

Zahvaljujem. :D
Pozdrav ljudi!

Da li bi itko od studenata koji su slušali prošle godine Matematičku statistiku mogao ostaviti bilježnicu na kopiranje u skriptarnici? Učinio bi mi veliku uslugu, teško mi je pratiti prof. Huzaka. Wink

Zahvaljujem. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krks
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 06. 2009. (06:57:05)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 19:26 pet, 23. 10. 2009    Naslov: Re: Matematička statistika - bilješke Citirajte i odgovorite

[quote="teh_pwnerer"]Da li bi itko od studenata koji su slušali prošle godine Matematičku statistiku mogao ostaviti bilježnicu na kopiranje u skriptarnici? Učinio bi mi veliku uslugu, teško mi je pratiti prof. Huzaka. :wink: [/quote]
Vec imas u skriptarnici neka predavanja, ne znam koliko svjeza i potpuna...bili su dosta izmijesani papiri kad sam gledao...a i ljudi okolo kopiraju svakakve biljeznice pa pitaj nekoga, makar cisto sumnjam u tocnost s obzirom na brzinu pisanja prof. Huzaka :)

Bilo bi ok da postoje neki sluzbeni materijali jer stvarno je tesko pratiti s obzirom na kolicinu teksta (10 gusto ispisanih ploca za 2 sata u 004) i broj studenata (a ne mozemo svi stati u prve klupe).
teh_pwnerer (napisa):
Da li bi itko od studenata koji su slušali prošle godine Matematičku statistiku mogao ostaviti bilježnicu na kopiranje u skriptarnici? Učinio bi mi veliku uslugu, teško mi je pratiti prof. Huzaka. Wink

Vec imas u skriptarnici neka predavanja, ne znam koliko svjeza i potpuna...bili su dosta izmijesani papiri kad sam gledao...a i ljudi okolo kopiraju svakakve biljeznice pa pitaj nekoga, makar cisto sumnjam u tocnost s obzirom na brzinu pisanja prof. Huzaka Smile

Bilo bi ok da postoje neki sluzbeni materijali jer stvarno je tesko pratiti s obzirom na kolicinu teksta (10 gusto ispisanih ploca za 2 sata u 004) i broj studenata (a ne mozemo svi stati u prve klupe).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 10:36 pet, 30. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za one kojima nije bas najjasnije sto je to uvjetno ocekivanje i sve u vezi s tim preporucam prvo poglavlje predavanja Slucajnih procesa od prof. Vondraceka

[url=http://web.math.hr/~vondra/sp-p01.pdf]link[/url]

Sretno :)

[size=9]p.s. ipak mislim da je vama punooo lakse ;)

Hmmm, ja imam odgovoreno 60pitanaj koji ce doc na usmenom, hmhmhm mirisi na biznis :D[/size]
Za one kojima nije bas najjasnije sto je to uvjetno ocekivanje i sve u vezi s tim preporucam prvo poglavlje predavanja Slucajnih procesa od prof. Vondraceka

link

Sretno Smile

p.s. ipak mislim da je vama punooo lakse Wink

Hmmm, ja imam odgovoreno 60pitanaj koji ce doc na usmenom, hmhmhm mirisi na biznis Very Happy



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan