Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

prva zadaća
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 8:17 sri, 21. 10. 2009    Naslov: prva zadaća Citirajte i odgovorite

jel netko zna kada će doći ta prva zadaća? nisa danas otišla na vježbe, možda se i govorilo o tome...
jel netko zna kada će doći ta prva zadaća? nisa danas otišla na vježbe, možda se i govorilo o tome...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2007. (17:53:31)
Postovi: (8E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 13:00 sri, 21. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

U ponedjeljak će biti na webu.
U ponedjeljak će biti na webu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
maloka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 02. 2009. (22:00:18)
Postovi: (32)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 23:38 čet, 29. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

pitanje vezano uz zadaću:
Da li je labeltype vrijednost čvora a node index na kojem se nalazi (ako ga radim kao array)? Ako ne koja je razlika.
Npr, u funkciji node LEFT_CHILD(node i , BTREE T), ako "i" nije index čvora kojemu tražim lijevo dijete kako da dođem do tog indexa? fali mi veličina tog reda.
pitanje vezano uz zadaću:
Da li je labeltype vrijednost čvora a node index na kojem se nalazi (ako ga radim kao array)? Ako ne koja je razlika.
Npr, u funkciji node LEFT_CHILD(node i , BTREE T), ako "i" nije index čvora kojemu tražim lijevo dijete kako da dođem do tog indexa? fali mi veličina tog reda.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 23:47 čet, 29. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ak se ne varam, a mislim da ne, onda je node indeks pojedinog čvora. na početku svega treba definirati maksimalnu veličinu, tj, maksimum čvorova koje ćeš imati. labeltype je bilo koji tip podataka koji se pohranjuje unutar pojedinog čvora.
mislim da sam pogodio :)
ak se ne varam, a mislim da ne, onda je node indeks pojedinog čvora. na početku svega treba definirati maksimalnu veličinu, tj, maksimum čvorova koje ćeš imati. labeltype je bilo koji tip podataka koji se pohranjuje unutar pojedinog čvora.
mislim da sam pogodio Smile



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
yimpa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2008. (23:56:37)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:45 pet, 30. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

U primjeru zadatka imam postfix logički izraz:
[quote="tekst zadatka"]
Na primjer, za ulazne podatke:
0101^0|&|
treba ispisati:
1
Napomena: &=AND, |=OR, ^=XOR, -=NOT[/quote]

Meni se cini da bi trebalo vratiti 0. Tako mi i u programu ispada ali i na ruke.
U primjeru zadatka imam postfix logički izraz:
tekst zadatka (napisa):

Na primjer, za ulazne podatke:
0101^0|&|
treba ispisati:
1
Napomena: &=AND, |=OR, ^=XOR, -=NOT


Meni se cini da bi trebalo vratiti 0. Tako mi i u programu ispada ali i na ruke.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:00 sub, 31. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postfix: 01[color=green]01^[/color]0|&| = 01[color=green]10|[/color]&| = 0[color=green]11&[/color]| = 01| = 1 ili
Infix: 0|1&(0^1)|0 = 0|1&1|0 = 1
Postfix: 0101^0|&| = 0110|&| = 011&| = 01| = 1 ili
Infix: 0|1&(0^1)|0 = 0|1&1|0 = 1



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lorozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2008. (17:11:14)
Postovi: (50)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 16:08 sub, 31. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitanje u vezi zadace:
ako radim implementaciju BTREE pomocu polja, kaj tocno znaci vratiti podstablo? u skripti pise da POTPUNO binarno stablo niti nema definirane te fje ali tu se radi o "obicnom" BTREE.
mislim, izvedivo je da vrati kompletno podstablo, kao napravi novo polje i prekopira taj dio koji gledamo pa uredi indekse, al zanima me dal se na to misli, ili mozda samo na indeks polja pa da podstablo ne gledamo kao zaseban objekt vec iskljucivo kao dio ovog "glavnog"?

drugo pitanje je slicno: CREATE radi novo stablo i u njega stavlja dva cvora otprije zadana. e sad, kod pointera je jednostavno jer svaki cvor kad ga jednom pridruzimo nekom korijenu i dalje kaze na svoju djecu. kad koristimo polje to nije moguce pa me zanima dal CREATE u tom slucaju pise samo korijene tih stabala (TR i TL) kao lijevo i desno dijete, ili pak mora prekopirati sve elemente tih stabala u ovo jedno u pravilnom poretku (tak da svi indeksi pasu)?

nadam se da je pitanje jasno i da smijete odgovoriti :)
Pitanje u vezi zadace:
ako radim implementaciju BTREE pomocu polja, kaj tocno znaci vratiti podstablo? u skripti pise da POTPUNO binarno stablo niti nema definirane te fje ali tu se radi o "obicnom" BTREE.
mislim, izvedivo je da vrati kompletno podstablo, kao napravi novo polje i prekopira taj dio koji gledamo pa uredi indekse, al zanima me dal se na to misli, ili mozda samo na indeks polja pa da podstablo ne gledamo kao zaseban objekt vec iskljucivo kao dio ovog "glavnog"?

drugo pitanje je slicno: CREATE radi novo stablo i u njega stavlja dva cvora otprije zadana. e sad, kod pointera je jednostavno jer svaki cvor kad ga jednom pridruzimo nekom korijenu i dalje kaze na svoju djecu. kad koristimo polje to nije moguce pa me zanima dal CREATE u tom slucaju pise samo korijene tih stabala (TR i TL) kao lijevo i desno dijete, ili pak mora prekopirati sve elemente tih stabala u ovo jedno u pravilnom poretku (tak da svi indeksi pasu)?

nadam se da je pitanje jasno i da smijete odgovoriti Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
malena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 03. 2009. (16:43:42)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 8
Lokacija: ...

PostPostano: 3:16 ned, 1. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

pozz...
ja san potpuno zbunjena sta se tice ove zadace :titanic:
imamo sve one funkcije iz atp-a, trebamo li sami pisati kod za njih ili postoji biblioteka u C-u?
smijemo li koristiti vlastite oznake tipa znak umjesto labaltype (cisto da se lakse snalazim u kodu)?

[size=9][color=#999999]Added after 36 seconds:[/color][/size]

[code:1]oznaka LABELA(cvor n, BSTABLO S){
char m=&n;
return m;
}
[/code:1]

[size=9][color=#999999]Added after 8 minutes:[/color][/size]

shvatila san u cemu je fora (return n->L) :weee:
bi li mi samo netko mogao dati hint kako implementirati f-ju livo odnosno desno dite.
hvala :moze:
pozz...
ja san potpuno zbunjena sta se tice ove zadace Titanic
imamo sve one funkcije iz atp-a, trebamo li sami pisati kod za njih ili postoji biblioteka u C-u?
smijemo li koristiti vlastite oznake tipa znak umjesto labaltype (cisto da se lakse snalazim u kodu)?

Added after 36 seconds:

Kod:
oznaka LABELA(cvor n, BSTABLO S){
           char m=&n;
           return m;
           }


Added after 8 minutes:

shvatila san u cemu je fora (return n→L) Weeeeeee!!!!!!!!!!!
bi li mi samo netko mogao dati hint kako implementirati f-ju livo odnosno desno dite.
hvala Svidja mi se ta ideja!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 8:15 ned, 1. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

@malena:
implementacije funkcija iz a.t.p-ova ne postoje u C-u, al postoje u C++-u (bar tako mi rekoše). funkcije LEFT_CHILD i RIGHT_CHILD napraviš tak da jednostavno vratiš lijevo, odnosno desno dijete
@malena:
implementacije funkcija iz a.t.p-ova ne postoje u C-u, al postoje u C++-u (bar tako mi rekoše). funkcije LEFT_CHILD i RIGHT_CHILD napraviš tak da jednostavno vratiš lijevo, odnosno desno dijete



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
astajd
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 11. 2008. (17:26:43)
Postovi: (35)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 6

PostPostano: 12:03 ned, 1. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

2 lorozic:
Dobra pitanja, mučim se baš s ti funkcijama.
U CREATE sam prekopirao TL i TR i jedno veliko T, kojem je prvi clan l s kojim pozivas fju, 2. i 3. su 1. i 2. iz TL a 4. i 5. su 1. i 2. iz TR. I tako dalje, dva for-a svaki put idu oba do n (na pocetku==1) a kasnije n*=2;

i dalje se mučim jer kako pozvati to na prazna drveća, lako je s pointerima kad ima NULL, a meni su još i elementi polje structovi.
poz
2 lorozic:
Dobra pitanja, mučim se baš s ti funkcijama.
U CREATE sam prekopirao TL i TR i jedno veliko T, kojem je prvi clan l s kojim pozivas fju, 2. i 3. su 1. i 2. iz TL a 4. i 5. su 1. i 2. iz TR. I tako dalje, dva for-a svaki put idu oba do n (na pocetku==1) a kasnije n*=2;

i dalje se mučim jer kako pozvati to na prazna drveća, lako je s pointerima kad ima NULL, a meni su još i elementi polje structovi.
poz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
malena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 03. 2009. (16:43:42)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 8
Lokacija: ...

PostPostano: 15:25 ned, 1. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Milojko"]@malena:
implementacije funkcija iz a.t.p-ova ne postoje u C-u, al postoje u C++-u (bar tako mi rekoše). funkcije LEFT_CHILD i RIGHT_CHILD napraviš tak da jednostavno vratiš lijevo, odnosno desno dijete[/quote]

KAKO?! DI?! deklaracija je void LEFT_CHILD i to treba preko varijabilnog argumenta vratiti. tu san debelo ZAPELA :kuku:
Milojko (napisa):
@malena:
implementacije funkcija iz a.t.p-ova ne postoje u C-u, al postoje u C++-u (bar tako mi rekoše). funkcije LEFT_CHILD i RIGHT_CHILD napraviš tak da jednostavno vratiš lijevo, odnosno desno dijete


KAKO?! DI?! deklaracija je void LEFT_CHILD i to treba preko varijabilnog argumenta vratiti. tu san debelo ZAPELA Kuku-lele!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
moi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 02. 2007. (13:39:09)
Postovi: (26)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 17:01 ned, 1. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li mi netko reći zašto mi javlja grešku u ovom kodu?
[code:1] korijen=CREATE(prvi, prazno, prazno, &B);[/code:1]

S time da mi je fja CREATE dobra. Javlja mi da se radi o nekompatibilnim tipovima pintera.
Može li mi netko reći zašto mi javlja grešku u ovom kodu?
Kod:
 korijen=CREATE(prvi, prazno, prazno, &B);


S time da mi je fja CREATE dobra. Javlja mi da se radi o nekompatibilnim tipovima pintera.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 17:21 ned, 1. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="malena"]
KAKO?! DI?! deklaracija je [b]void[/b] LEFT_CHILD i to treba preko varijabilnog argumenta vratiti. tu san debelo ZAPELA :kuku:[/quote]
[url=http://web.math.hr/nastava/spa/files/salabahter.pdf]a men tu kaže da vraća node[/url]

@moi:
jeli "kroijen" deklariran kao node korijen? jel funkcija CREATE ima povratnu vrijednost node? mislim da bi tu trebao biti problem.
malena (napisa):

KAKO?! DI?! deklaracija je void LEFT_CHILD i to treba preko varijabilnog argumenta vratiti. tu san debelo ZAPELA Kuku-lele!!!

a men tu kaže da vraća node

@moi:
jeli "kroijen" deklariran kao node korijen? jel funkcija CREATE ima povratnu vrijednost node? mislim da bi tu trebao biti problem.



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
moi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 02. 2007. (13:39:09)
Postovi: (26)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 17:31 ned, 1. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Korijen je tipa node, ali CREATE je void. Da stavim da joj je povratna vrijednost node?
Korijen je tipa node, ali CREATE je void. Da stavim da joj je povratna vrijednost node?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 17:46 ned, 1. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa da. i moraš u returnu stavit da vraća taj čvor korijena.
pa da. i moraš u returnu stavit da vraća taj čvor korijena.



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
markotron
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2008. (12:07:29)
Postovi: (95)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 28 - 28
Lokacija: Umag

PostPostano: 0:12 pon, 2. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]@lorozic & astajd:[/b]

Nebi bas trebalo kod funkcije CREATE sve indekse prekopavat. Bar ne po mom misljenju. Trebale bi se sve funkcije implementirat sa složenošću [latex]O(1)[/latex].

Polje bi trebalo implementirati tako da simulira memoriju. Imate jednu listu koja vam oznacava slobodne elemente.

CREATE bi sad trebala naci prazno mjesto za root i upisati nejgov label, ali TR i TL vec postoje u polju SPACE, a indeksi su prosljeđeni, tako da jedino sto treba napravit je T->leftchild = TL i T.rightchild = TR.

Nisam pokusavao implementirati pomocu polja tako da ovo govirm napamet. Ali u svakom slucaju mislim da bi se sve funkcije morale moc implementirati s konst. složenošću. Naravno za funkciju PARENT treba dodati jos jedan kursor.

Pozdrav
@lorozic & astajd:

Nebi bas trebalo kod funkcije CREATE sve indekse prekopavat. Bar ne po mom misljenju. Trebale bi se sve funkcije implementirat sa složenošću .

Polje bi trebalo implementirati tako da simulira memoriju. Imate jednu listu koja vam oznacava slobodne elemente.

CREATE bi sad trebala naci prazno mjesto za root i upisati nejgov label, ali TR i TL vec postoje u polju SPACE, a indeksi su prosljeđeni, tako da jedino sto treba napravit je T→leftchild = TL i T.rightchild = TR.

Nisam pokusavao implementirati pomocu polja tako da ovo govirm napamet. Ali u svakom slucaju mislim da bi se sve funkcije morale moc implementirati s konst. složenošću. Naravno za funkciju PARENT treba dodati jos jedan kursor.

Pozdrav



_________________
reductio ad absurdum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 10:05 pon, 2. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam jedno pitanje

u zadaći imam zadatak u koje trebam pomoću btree prebacit iz infiksa u prefiks i piše da koristim dva stoga. pa me zanima da li ta dva stoga budu atp STACK ili neka improvizacija.

to mi u uputi piše. da koristim dva stoga..jedan za čuvanje operatora, itd......pa me sad zanimašto s time?
imam jedno pitanje

u zadaći imam zadatak u koje trebam pomoću btree prebacit iz infiksa u prefiks i piše da koristim dva stoga. pa me zanima da li ta dva stoga budu atp STACK ili neka improvizacija.

to mi u uputi piše. da koristim dva stoga..jedan za čuvanje operatora, itd......pa me sad zanimašto s time?



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 14:27 pon, 2. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

mene zanimaju i tuđe zadaće.
Ovako napola kad znam o čemu se radi (dok čitam) meni se moja čini full lagana kad sam je uspjela složit u 2 sata. Pa da si ne zabrijem kak je spa pljugica :) aj nek mi netko napise kako glasi njegova zadaća, pogotovu ovi s drvećem.
Unaprijed hvala :)
mene zanimaju i tuđe zadaće.
Ovako napola kad znam o čemu se radi (dok čitam) meni se moja čini full lagana kad sam je uspjela složit u 2 sata. Pa da si ne zabrijem kak je spa pljugica Smile aj nek mi netko napise kako glasi njegova zadaća, pogotovu ovi s drvećem.
Unaprijed hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tmarusca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 06. 2009. (20:53:52)
Postovi: (59)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3
Lokacija: 1/039

PostPostano: 16:55 pon, 2. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam bio te srece da dobijem list i insertion sort. u biti smo to obradili sve na satu samo moram grupirat sve i prepisat i tak to. jedino sto mi je uzasno diglo tlak (i apeliram da se u skripti ispravi), u salabahteru je insert definiran:

void INSERT(elementtype x, position p, LIST *L);

a u skripti je definiran bez LIST *L.

sva sreca pa znam sam modificirat, ne moram vuci demose za rukave kao iz analize :)


naravno da mi ni taj insertion sort nije dobro definiran.
funkcija treba biti oblika:

void INSERTION_SORT (LIST L1, LIST *L2)

ali mora moci sortirati i uzlazno i silazno, ovisi o raspolozenju korisnika. ima tko ideju di da to ubacim kad ne smijem u argumente funkcije? ili smijem?
ja sam bio te srece da dobijem list i insertion sort. u biti smo to obradili sve na satu samo moram grupirat sve i prepisat i tak to. jedino sto mi je uzasno diglo tlak (i apeliram da se u skripti ispravi), u salabahteru je insert definiran:

void INSERT(elementtype x, position p, LIST *L);

a u skripti je definiran bez LIST *L.

sva sreca pa znam sam modificirat, ne moram vuci demose za rukave kao iz analize Smile


naravno da mi ni taj insertion sort nije dobro definiran.
funkcija treba biti oblika:

void INSERTION_SORT (LIST L1, LIST *L2)

ali mora moci sortirati i uzlazno i silazno, ovisi o raspolozenju korisnika. ima tko ideju di da to ubacim kad ne smijem u argumente funkcije? ili smijem?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 19:38 pon, 2. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[i]Implementirajte a.t.p. BTREE pomoću pointera i napišite potprogram koji računa broj čvorova koji imaju samo jedno dijete u binarnom stablu.[/i]

Pretpostavljam da ovaj moj potprogram/funkcija prima već gotovo stablo, a ne da ga ja sama moram unijeti? :)
Implementirajte a.t.p. BTREE pomoću pointera i napišite potprogram koji računa broj čvorova koji imaju samo jedno dijete u binarnom stablu.

Pretpostavljam da ovaj moj potprogram/funkcija prima već gotovo stablo, a ne da ga ja sama moram unijeti? Smile



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan