Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Sistematski pregled i upis vise godine?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ay4u5unwzb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 07. 2003. (19:46:43)
Postovi: (5E)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 13:45 uto, 30. 3. 2004    Naslov: Sistematski pregled i upis vise godine? Citirajte i odgovorite

Pozdrav kolege! :)

Jel' netko zna sto ce biti sa onima koji nisu (iz tko zna kakvih razloga) otisli na sistematski, u za to predvidjenom razdoblju? Ja totalno zaboravih na taj sistematski, i kad sam se sjetio vec je sve odavno proslo :(.

Takodjer, kada se moze upisati visa godina? Cim steknemo uvjet za upis, tj. onih 45 bodova, ili ima neki rok kad se upisuje? I jel' se moze upisat visa bez da se taj systematski obavi?
Pozdrav kolege! Smile

Jel' netko zna sto ce biti sa onima koji nisu (iz tko zna kakvih razloga) otisli na sistematski, u za to predvidjenom razdoblju? Ja totalno zaboravih na taj sistematski, i kad sam se sjetio vec je sve odavno proslo Sad.

Takodjer, kada se moze upisati visa godina? Cim steknemo uvjet za upis, tj. onih 45 bodova, ili ima neki rok kad se upisuje? I jel' se moze upisat visa bez da se taj systematski obavi?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 17:31 uto, 30. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma garant se moze...znam na osobnom iskustvu, nisam otisao na sistematski, i evo me tu gdje jesam :wink:
ma garant se moze...znam na osobnom iskustvu, nisam otisao na sistematski, i evo me tu gdje jesam Wink



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ay4u5unwzb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 07. 2003. (19:46:43)
Postovi: (5E)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 11:48 sri, 31. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BoMark"]ma garant se moze...znam na osobnom iskustvu, nisam otisao na sistematski, i evo me tu gdje jesam :wink:[/quote]

Hm, hm, a gdje si to tocno? Jos uvijek na prvoj godini (just kidding)? :lol: 8).
BoMark (napisa):
ma garant se moze...znam na osobnom iskustvu, nisam otisao na sistematski, i evo me tu gdje jesam Wink


Hm, hm, a gdje si to tocno? Jos uvijek na prvoj godini (just kidding)? Laughing Cool.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 11:53 sri, 31. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok jos sam na faxu jel..
ma parcijala cetvrte...fakat kontam da nije neki preveliki bed, samo tete u referadi trebaju to zaboraviti potraziti...sto naglasavam uopce nije dobro, jer na tom sistematskom imas i neko cijepljenje, sto ce ti zatrebati jednom u zivotu
ok jos sam na faxu jel..
ma parcijala cetvrte...fakat kontam da nije neki preveliki bed, samo tete u referadi trebaju to zaboraviti potraziti...sto naglasavam uopce nije dobro, jer na tom sistematskom imas i neko cijepljenje, sto ce ti zatrebati jednom u zivotu



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zoki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2003. (22:57:58)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: my place

PostPostano: 12:13 sri, 31. 3. 2004    Naslov: Re: Sistematski pregled i upis vise godine? Citirajte i odgovorite

[quote="Mosor"]Pozdrav kolege! :)

Jel' netko zna sto ce biti sa onima koji nisu (iz tko zna kakvih razloga) otisli na sistematski, u za to predvidjenom razdoblju? Ja totalno zaboravih na taj sistematski, i kad sam se sjetio vec je sve odavno proslo :(.

Takodjer, kada se moze upisati visa godina? Cim steknemo uvjet za upis, tj. onih 45 bodova, ili ima neki rok kad se upisuje? I jel' se moze upisat visa bez da se taj systematski obavi?[/quote]

ja isto nisam bio na sistematskom :)

koliko sam ja skužio to je uvjet za drugu godinu i ne možeš se upisati, osim ak se nadaš u nečiju nespretnost :lol:

ovako.. zvao sam doktora i rekli su mi da nije problem doći s drugim faksovima... a ja nisam još otišao :roll:

znači trebaš nazvati i pitati kada možeš doći...

prim. mr. sc. dr. M. Džepina
Mirogojska 16
tel. 4696-280, 4696-281

možemo i zajedno 8)
Mosor (napisa):
Pozdrav kolege! Smile

Jel' netko zna sto ce biti sa onima koji nisu (iz tko zna kakvih razloga) otisli na sistematski, u za to predvidjenom razdoblju? Ja totalno zaboravih na taj sistematski, i kad sam se sjetio vec je sve odavno proslo Sad.

Takodjer, kada se moze upisati visa godina? Cim steknemo uvjet za upis, tj. onih 45 bodova, ili ima neki rok kad se upisuje? I jel' se moze upisat visa bez da se taj systematski obavi?


ja isto nisam bio na sistematskom Smile

koliko sam ja skužio to je uvjet za drugu godinu i ne možeš se upisati, osim ak se nadaš u nečiju nespretnost Laughing

ovako.. zvao sam doktora i rekli su mi da nije problem doći s drugim faksovima... a ja nisam još otišao Rolling Eyes

znači trebaš nazvati i pitati kada možeš doći...

prim. mr. sc. dr. M. Džepina
Mirogojska 16
tel. 4696-280, 4696-281

možemo i zajedno Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:47 sri, 31. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bilo bi posteno reci da kolega BoMark ne studira na Matematici, nego na "ostatku PMFa". :) Stogod mi mislili o "otcjepljenju" (please, ne poceti tu raspravu [b]i[/b] ovdje), cinjenica je da je to druga referada i da ne moraju nuzno vrijediti ista pravila igre! :roll:

Cak i ako je teorija (cit. [i]pravila[/i]) ista, praxa (dakle, provedba) to ne mora biti... :-s

Mislim da vam je zdravo (bukvalno!) otici na sistematski... 8)
Bilo bi posteno reci da kolega BoMark ne studira na Matematici, nego na "ostatku PMFa". Smile Stogod mi mislili o "otcjepljenju" (please, ne poceti tu raspravu i ovdje), cinjenica je da je to druga referada i da ne moraju nuzno vrijediti ista pravila igre! Rolling Eyes

Cak i ako je teorija (cit. pravila) ista, praxa (dakle, provedba) to ne mora biti... Eh?

Mislim da vam je zdravo (bukvalno!) otici na sistematski... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ay4u5unwzb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 07. 2003. (19:46:43)
Postovi: (5E)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 8:20 pet, 2. 4. 2004    Naslov: Re: Sistematski pregled i upis vise godine? Citirajte i odgovorite

[quote="zokija"] isto nisam bio na sistematskom :)

koliko sam ja skužio to je uvjet za drugu godinu i ne možeš se upisati, osim ak se nadaš u nečiju nespretnost :lol:

ovako.. zvao sam doktora i rekli su mi da nije problem doći s drugim faksovima... a ja nisam još otišao :roll:

znači trebaš nazvati i pitati kada možeš doći...

prim. mr. sc. dr. M. Džepina
Mirogojska 16
tel. 4696-280, 4696-281

možemo i zajedno 8)[/quote]

Ma moze, sto ne bi moglo :). Javi se PMom, odemo u doktora i do Mede :o)
zokija (napisa):
isto nisam bio na sistematskom Smile

koliko sam ja skužio to je uvjet za drugu godinu i ne možeš se upisati, osim ak se nadaš u nečiju nespretnost Laughing

ovako.. zvao sam doktora i rekli su mi da nije problem doći s drugim faksovima... a ja nisam još otišao Rolling Eyes

znači trebaš nazvati i pitati kada možeš doći...

prim. mr. sc. dr. M. Džepina
Mirogojska 16
tel. 4696-280, 4696-281

možemo i zajedno Cool


Ma moze, sto ne bi moglo Smile. Javi se PMom, odemo u doktora i do Mede Big nose


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:02 pon, 5. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

dakle, ja sam druga godina
mi smo tokom prve godine morali u studentsku polikliniku na testiranje na TBC

nesto prije upisa u drugu, sam negdje vidjela/nacula o tome da moram na sistematski ako zelim upisati drugu

nisam otisla, (i ne pada mi napamet gubiti vrijeme tamo, kad ionako vec puno vremena trosim kod doktora, a koliko sam cula od ove generacije sistematski za cure je vrlo "koristan" - bejzikli se sam pregledavas.... to mogu i doma, hvala na pitanju :g:)
na upisu u drugu godinu nitko nije spominjao nikakav sistematski

e sad, da su meni nes rekli, ja bih ih poslala svojim doktorima, pa nek ih pitaju u kakvom sam stanju (ne znaju niti doktori)
dakle, s te strane na neki nacin ja sam imala 'opravdanje' za ne ici
za druge ljude ne znam, ali mislim da nisu nikoga pitali jel bio ili nije na sistematskom, a jos manje da su nes gnjavili na upisu...

tako da... ako dugo niste bili kod doktora, preporucam da iapk odete da vas malo 'prochekiraju'
a ako ih obilazite relativno cesto i iz raznih razloga, onda zbilja ne vidim potrebu da vas pregledava netko tko ce vam reci da ne znam - imate problema sa vidom, a vi nosite naocale :lol:
dakle, ja sam druga godina
mi smo tokom prve godine morali u studentsku polikliniku na testiranje na TBC

nesto prije upisa u drugu, sam negdje vidjela/nacula o tome da moram na sistematski ako zelim upisati drugu

nisam otisla, (i ne pada mi napamet gubiti vrijeme tamo, kad ionako vec puno vremena trosim kod doktora, a koliko sam cula od ove generacije sistematski za cure je vrlo "koristan" - bejzikli se sam pregledavas.... to mogu i doma, hvala na pitanju Mr. Green)
na upisu u drugu godinu nitko nije spominjao nikakav sistematski

e sad, da su meni nes rekli, ja bih ih poslala svojim doktorima, pa nek ih pitaju u kakvom sam stanju (ne znaju niti doktori)
dakle, s te strane na neki nacin ja sam imala 'opravdanje' za ne ici
za druge ljude ne znam, ali mislim da nisu nikoga pitali jel bio ili nije na sistematskom, a jos manje da su nes gnjavili na upisu...

tako da... ako dugo niste bili kod doktora, preporucam da iapk odete da vas malo 'prochekiraju'
a ako ih obilazite relativno cesto i iz raznih razloga, onda zbilja ne vidim potrebu da vas pregledava netko tko ce vam reci da ne znam - imate problema sa vidom, a vi nosite naocale Laughing



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan