Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

kolokviji

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
patak
Gost





PostPostano: 20:34 pet, 19. 3. 2004    Naslov: kolokviji Citirajte i odgovorite

Da li se mozda zna termin 3. kolokvija iz matematickog modeliranja, ako ne, barem okvirno, ili ako ni tako, da li postoji realna sansa da padne bas na :cry: 14.05. :cry: ? Molim Vas da mi netko odgovori jer mi je to jaaako, jaaako bitno. Hvala.
Da li se mozda zna termin 3. kolokvija iz matematickog modeliranja, ako ne, barem okvirno, ili ako ni tako, da li postoji realna sansa da padne bas na Crying or Very sad 14.05. Crying or Very sad ? Molim Vas da mi netko odgovori jer mi je to jaaako, jaaako bitno. Hvala.


[Vrh]
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 21:15 pet, 19. 3. 2004    Naslov: Re: kolokviji Citirajte i odgovorite

[quote="patak"]Da li se mozda zna termin 3. kolokvija iz matematickog modeliranja, ako ne, barem okvirno, ili ako ni tako, da li postoji realna sansa da padne bas na :cry: 14.05. :cry: ? Molim Vas da mi netko odgovori jer mi je to jaaako, jaaako bitno. Hvala.[/quote]

Pod "3." pretpostavljam da misliš na "prvi u drugom semestru". Tada, prema oglasnoj ploči, to je 2.4. u 14 sati.
patak (napisa):
Da li se mozda zna termin 3. kolokvija iz matematickog modeliranja, ako ne, barem okvirno, ili ako ni tako, da li postoji realna sansa da padne bas na Crying or Very sad 14.05. Crying or Very sad ? Molim Vas da mi netko odgovori jer mi je to jaaako, jaaako bitno. Hvala.


Pod "3." pretpostavljam da misliš na "prvi u drugom semestru". Tada, prema oglasnoj ploči, to je 2.4. u 14 sati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
patak
Gost





PostPostano: 23:08 pet, 19. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne, mislim na 3., to je 2. u drugom semestru, iza ovog 2.4. Postoje 3 kolokvija iz matematickog modeliranja, barem sam tako cula.
:?
Ne, mislim na 3., to je 2. u drugom semestru, iza ovog 2.4. Postoje 3 kolokvija iz matematickog modeliranja, barem sam tako cula.
Confused


[Vrh]
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 12:34 sub, 20. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="patak"]Ne, mislim na 3., to je 2. u drugom semestru, iza ovog 2.4. Postoje 3 kolokvija iz matematickog modeliranja, barem sam tako cula.
:?[/quote]

Hm... sad nisam na faksu pa ne mogu reći egzaktno, ali taj je negdje u 6. mjesecu... dakle, nije 14.5. . HTH,
patak (napisa):
Ne, mislim na 3., to je 2. u drugom semestru, iza ovog 2.4. Postoje 3 kolokvija iz matematickog modeliranja, barem sam tako cula.
Confused


Hm... sad nisam na faksu pa ne mogu reći egzaktno, ali taj je negdje u 6. mjesecu... dakle, nije 14.5. . HTH,


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
patak
Gost





PostPostano: 23:50 ned, 21. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

:D Hvala :lol: :lol:
Very Happy Hvala Laughing Laughing


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:27 pon, 22. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zivo me zanima taj datum... :shock: Patak, tvoje pitanje ima veze s rodjendanom pokojnog predsjednika? :-k
Zivo me zanima taj datum... Shocked Patak, tvoje pitanje ima veze s rodjendanom pokojnog predsjednika? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:13 sub, 10. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

:joooj:
Mislim da ne. Kako god strasan bio zivot na faksu :D , jos uvijek Patak ima pametnijih razloga za slavlje :lol: .
Joj, joj, joj,... JOOOJ!
Mislim da ne. Kako god strasan bio zivot na faksu Very Happy , jos uvijek Patak ima pametnijih razloga za slavlje Laughing .


[Vrh]
patak
Gost





PostPostano: 23:20 sub, 10. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zaboravih ime. Ne gost, nego Patak.
Zaboravih ime. Ne gost, nego Patak.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan