Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Gradivo iz mikroekonomike

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
teh_pwnerer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2006. (19:06:27)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 18:30 sri, 16. 12. 2009    Naslov: Gradivo iz mikroekonomike Citirajte i odgovorite

Jel mi može netko ukratko popisat sve što smo radili iz mikroekonomike nakon prvog kolokvija, tj. što sve ulazi u drugi kolokvij? Nisam bio zadnjih nekoliko puta, pa da znam koje dijelove skripte treba naučiti.

Zahvaljujem na pažnji. :)
Jel mi može netko ukratko popisat sve što smo radili iz mikroekonomike nakon prvog kolokvija, tj. što sve ulazi u drugi kolokvij? Nisam bio zadnjih nekoliko puta, pa da znam koje dijelove skripte treba naučiti.

Zahvaljujem na pažnji. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zebrica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2008. (09:22:46)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 15:21 uto, 22. 12. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

obradili smo svojstva indirektne fje. potražnje, svojstva Marshallovih fja, svojstva Hicksovih fja
veze modela i ekonomiku blagostanja
samo moram te razočarati jer toga baš i nema u skripti koju je nama ponudio profesor
obradili smo svojstva indirektne fje. potražnje, svojstva Marshallovih fja, svojstva Hicksovih fja
veze modela i ekonomiku blagostanja
samo moram te razočarati jer toga baš i nema u skripti koju je nama ponudio profesor


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krks
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 06. 2009. (06:57:05)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 21:35 uto, 22. 12. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Izguglaj si knjigu Jehle, Reny - Advanced microeconomic theory ili PMaj da ne stavljam tu piratske linkove.

To je ona knjiga iz koje je kopiran dio skripte, a koliko vidim Vrankic se nje drzi i u ostatku kolegija.
Izguglaj si knjigu Jehle, Reny - Advanced microeconomic theory ili PMaj da ne stavljam tu piratske linkove.

To je ona knjiga iz koje je kopiran dio skripte, a koliko vidim Vrankic se nje drzi i u ostatku kolegija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teh_pwnerer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2006. (19:06:27)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 0:59 ned, 27. 12. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krks"]Izguglaj si knjigu Jehle, Reny - Advanced microeconomic theory ili PMaj da ne stavljam tu piratske linkove.

To je ona knjiga iz koje je kopiran dio skripte, a koliko vidim Vrankic se nje drzi i u ostatku kolegija.[/quote]
Koji dio te knjige je kopiran? Pregledao sam cijelu skriptu i jedina knjiga iz koje je kopirano je A. Koutsoyiannis - Moderna mikroekonomika.

Nabavio sam ovu knjigu od Jehle-a i Reny-a koju si spomenuo, ne snalazim se baš najbolje jer je na engleskom i opširna je dosta. Nije mi najpogodnije štivo za učenje, pogotovo jer nemam pojma šta se radilo na mikro. Postoji li neka pristupačnija alternativa?
krks (napisa):
Izguglaj si knjigu Jehle, Reny - Advanced microeconomic theory ili PMaj da ne stavljam tu piratske linkove.

To je ona knjiga iz koje je kopiran dio skripte, a koliko vidim Vrankic se nje drzi i u ostatku kolegija.

Koji dio te knjige je kopiran? Pregledao sam cijelu skriptu i jedina knjiga iz koje je kopirano je A. Koutsoyiannis - Moderna mikroekonomika.

Nabavio sam ovu knjigu od Jehle-a i Reny-a koju si spomenuo, ne snalazim se baš najbolje jer je na engleskom i opširna je dosta. Nije mi najpogodnije štivo za učenje, pogotovo jer nemam pojma šta se radilo na mikro. Postoji li neka pristupačnija alternativa?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krks
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 06. 2009. (06:57:05)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 15:37 ned, 27. 12. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="teh_pwnerer"][quote="krks"]To je ona knjiga iz koje je kopiran dio skripte, a koliko vidim Vrankic se nje drzi i u ostatku kolegija.[/quote]
Koji dio te knjige je kopiran? Pregledao sam cijelu skriptu i jedina knjiga iz koje je kopirano je A. Koutsoyiannis - Moderna mikroekonomika.
Nabavio sam ovu knjigu od Jehle-a i Reny-a koju si spomenuo, ne snalazim se baš najbolje jer je na engleskom i opširna je dosta. Nije mi najpogodnije štivo za učenje, pogotovo jer nemam pojma šta se radilo na mikro. Postoji li neka pristupačnija alternativa?[/quote]
Dosta stvari iz one biljeznice po Puljicu (svojstva funkcija, izvodi) su iz Renya, al imas pravo - ono poglavlje 2. "The Consumer" nije. Ovaj grk mi se cini citljiviji, al ne mogu naci cijelu knjigu pa ne znam koliko pokriva ostatak.

btw. Jel zadao drugu zadacu i dokud je uopce dosao s ekonomikom blagostanja ? Zadnje se sjecam onih povrsina izmedju krivulja potraznje, pa sam nesto fulao, a 23-eg vise nije bilo predavanja.
teh_pwnerer (napisa):
krks (napisa):
To je ona knjiga iz koje je kopiran dio skripte, a koliko vidim Vrankic se nje drzi i u ostatku kolegija.

Koji dio te knjige je kopiran? Pregledao sam cijelu skriptu i jedina knjiga iz koje je kopirano je A. Koutsoyiannis - Moderna mikroekonomika.
Nabavio sam ovu knjigu od Jehle-a i Reny-a koju si spomenuo, ne snalazim se baš najbolje jer je na engleskom i opširna je dosta. Nije mi najpogodnije štivo za učenje, pogotovo jer nemam pojma šta se radilo na mikro. Postoji li neka pristupačnija alternativa?

Dosta stvari iz one biljeznice po Puljicu (svojstva funkcija, izvodi) su iz Renya, al imas pravo - ono poglavlje 2. "The Consumer" nije. Ovaj grk mi se cini citljiviji, al ne mogu naci cijelu knjigu pa ne znam koliko pokriva ostatak.

btw. Jel zadao drugu zadacu i dokud je uopce dosao s ekonomikom blagostanja ? Zadnje se sjecam onih povrsina izmedju krivulja potraznje, pa sam nesto fulao, a 23-eg vise nije bilo predavanja.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
garbica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2007. (00:24:08)
Postovi: (D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0
Lokacija: otok sreće...

PostPostano: 23:28 ned, 27. 12. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ona jedina zadaca koju smo predali je zapravo prva i druga zadaca u jednoj. Svi koji su predali tu zadacu imaju sve bodove, tj. ukupno 10 bodova.
Ona jedina zadaca koju smo predali je zapravo prva i druga zadaca u jednoj. Svi koji su predali tu zadacu imaju sve bodove, tj. ukupno 10 bodova.



_________________
Long you live and high you'll fly and smiles you'll give and tears you'll cry and all you touch and all you see is all your life will ever be
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:00 pon, 11. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koji zadaci s onih papira ulaze u drugi kolokvij? :?
Koji zadaci s onih papira ulaze u drugi kolokvij? Confused


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:31 sri, 13. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel rekao prof. kad bi mogli biti rezultati / popravni?
Jel rekao prof. kad bi mogli biti rezultati / popravni?


[Vrh]
sun
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 04. 2006. (13:57:24)
Postovi: (A8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 23 - 1

PostPostano: 16:07 sri, 13. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

rezultati ovaj tjedan
on se ne nada popravnima, misli da nece biti potrebni
a usmeni su 26.01. na ekonomiji od 18h
i 02.02. isto na ekonomiji od 18h
rezultati ovaj tjedan
on se ne nada popravnima, misli da nece biti potrebni
a usmeni su 26.01. na ekonomiji od 18h
i 02.02. isto na ekonomiji od 18h


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lepi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 06. 2007. (17:04:06)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 20:21 sri, 13. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

haos.. organizacija na vrhuncu :twisted: pa da, lakse je 50 ljudi poslat da luta po ekonomiji nego organizirat predavaonu za usmeni hehehe.. no dobro, stavite jedan velki IGNORE na ovo
haos.. organizacija na vrhuncu Twisted Evil pa da, lakse je 50 ljudi poslat da luta po ekonomiji nego organizirat predavaonu za usmeni hehehe.. no dobro, stavite jedan velki IGNORE na ovo


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:47 čet, 14. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

oce neko pls sutra javit ak su dosli rezultati? pls?!
oce neko pls sutra javit ak su dosli rezultati? pls?!


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan