Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni kod prof. Pazanina
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
i_dumba19
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2009. (20:23:34)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 14:30 ned, 24. 1. 2010    Naslov: usmeni kod prof. Pazanina Citirajte i odgovorite

Zanima me cisto, za one koji znaju, sto inace prof. Pazanin pita na usmenom, odnosno, na sta da obratim najvise pozornosti... i dal on pita i sa vjezbi sto se radi, ili samo na njegovom satu...???Hvala
Zanima me cisto, za one koji znaju, sto inace prof. Pazanin pita na usmenom, odnosno, na sta da obratim najvise pozornosti... i dal on pita i sa vjezbi sto se radi, ili samo na njegovom satu...???Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
zekoo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2009. (22:58:36)
Postovi: (12)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:26 ned, 24. 1. 2010    Naslov: Re: usmeni kod prof. Pazanina Citirajte i odgovorite

[quote="i_dumba19"]Zanima me cisto, za one koji znaju, sto inace prof. Pazanin pita na usmenom, odnosno, na sta da obratim najvise pozornosti... i dal on pita i sa vjezbi sto se radi, ili samo na njegovom satu...???Hvala[/quote]

sumnjam da netko zna, mi smo mu prva generacija ako se dobro sjećam...
i_dumba19 (napisa):
Zanima me cisto, za one koji znaju, sto inace prof. Pazanin pita na usmenom, odnosno, na sta da obratim najvise pozornosti... i dal on pita i sa vjezbi sto se radi, ili samo na njegovom satu...???Hvala


sumnjam da netko zna, mi smo mu prva generacija ako se dobro sjećam...



_________________
Have no fear of perfection - you'll never reach it.
Salvador Dali
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
i_dumba19
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2009. (20:23:34)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:16 ned, 24. 1. 2010    Naslov: Re: usmeni kod prof. Pazanina Citirajte i odgovorite

[quote="zekoo"][quote="i_dumba19"]Zanima me cisto, za one koji znaju, sto inace prof. Pazanin pita na usmenom, odnosno, na sta da obratim najvise pozornosti... i dal on pita i sa vjezbi sto se radi, ili samo na njegovom satu...???Hvala[/quote]

sumnjam da netko zna, mi smo mu prva generacija ako se dobro sjećam...[/quote]

i meni se cak cini da smo mu prva generacija, vec bi mi poslali par detalja o usmenom, hehe...a steta, ucil bum onda sve...:D
zekoo (napisa):
i_dumba19 (napisa):
Zanima me cisto, za one koji znaju, sto inace prof. Pazanin pita na usmenom, odnosno, na sta da obratim najvise pozornosti... i dal on pita i sa vjezbi sto se radi, ili samo na njegovom satu...???Hvala


sumnjam da netko zna, mi smo mu prva generacija ako se dobro sjećam...


i meni se cak cini da smo mu prva generacija, vec bi mi poslali par detalja o usmenom, hehe...a steta, ucil bum onda sve...Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
zekoo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2009. (22:58:36)
Postovi: (12)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:00 ned, 24. 1. 2010    Naslov: Re: usmeni kod prof. Pazanina Citirajte i odgovorite

[quote="i_dumba19"][quote="zekoo"][quote="i_dumba19"]Zanima me cisto, za one koji znaju, sto inace prof. Pazanin pita na usmenom, odnosno, na sta da obratim najvise pozornosti... i dal on pita i sa vjezbi sto se radi, ili samo na njegovom satu...???Hvala[/quote]

sumnjam da netko zna, mi smo mu prva generacija ako se dobro sjećam...[/quote]

i meni se cak cini da smo mu prva generacija, vec bi mi poslali par detalja o usmenom, hehe...a steta, ucil bum onda sve...:D[/quote]


a dijelimo istu bol :D
s tim da mi je sutra popravni iz analize :o

tolko posla, a tako malo vremenaa :lol:
i_dumba19 (napisa):
zekoo (napisa):
i_dumba19 (napisa):
Zanima me cisto, za one koji znaju, sto inace prof. Pazanin pita na usmenom, odnosno, na sta da obratim najvise pozornosti... i dal on pita i sa vjezbi sto se radi, ili samo na njegovom satu...???Hvala


sumnjam da netko zna, mi smo mu prva generacija ako se dobro sjećam...


i meni se cak cini da smo mu prva generacija, vec bi mi poslali par detalja o usmenom, hehe...a steta, ucil bum onda sve...Very Happy



a dijelimo istu bol Very Happy
s tim da mi je sutra popravni iz analize Surprised

tolko posla, a tako malo vremenaa Laughing



_________________
Have no fear of perfection - you'll never reach it.
Salvador Dali
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
piccola
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2009. (15:39:50)
Postovi: (D7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 8

PostPostano: 13:15 uto, 26. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima li onih koji su danas odgovarali? ako je ikako moguće,prosvijetlite nas neznalice,recite svoje dojmove... :ninjaturtle:
ima li onih koji su danas odgovarali? ako je ikako moguće,prosvijetlite nas neznalice,recite svoje dojmove... Ninja Turtle doing banana business


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pbakic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2009. (17:48:30)
Postovi: (143)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
83 = 86 - 3

PostPostano: 13:59 uto, 26. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

odgovarao sam danas i super je proslo; skroz je ugodno na usmenom i ne bi reko da je previse zahtjevno (tj u skladu s predavanjima je skroz)
iz prve grupe su svi dobili ocjenu za koju su odgovarali, a neka pitanja su:
tm o dijeljenju polinoma s ost.
tm o jednakosti polinoma
tm o nulpolinomu (bez dokaza, samo iskaz)
malo o relacijama, kartezijevom produktu itd...
odgovarao sam danas i super je proslo; skroz je ugodno na usmenom i ne bi reko da je previse zahtjevno (tj u skladu s predavanjima je skroz)
iz prve grupe su svi dobili ocjenu za koju su odgovarali, a neka pitanja su:
tm o dijeljenju polinoma s ost.
tm o jednakosti polinoma
tm o nulpolinomu (bez dokaza, samo iskaz)
malo o relacijama, kartezijevom produktu itd...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
genchy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2009. (18:32:56)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 14:05 uto, 26. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo danas nas je desetak odgovaralo, svi su dobili zeljene ocjene i profesor je bio vrlo susretljiv. . . pitanja vezana za polinome su uglavnom vezana za teorem o nulpolinomu i jednakosti polinoma, cisto kao iskaz teorema i ideja dokaza, te vecinom one ranije stvari, znaci de morganove formule, relacije ekvivalencije, na primjeru prepoznavanje simetricnosti, tranzitivnosti,itd. uglavnom profesor inzistira na lijepom izlaganju teorema, znaci da sve bude matematicki formulirano, a onda ako treba uskoci i pomogne, tako da, sve pozitivno o tom odgovaranju. . .
evo danas nas je desetak odgovaralo, svi su dobili zeljene ocjene i profesor je bio vrlo susretljiv. . . pitanja vezana za polinome su uglavnom vezana za teorem o nulpolinomu i jednakosti polinoma, cisto kao iskaz teorema i ideja dokaza, te vecinom one ranije stvari, znaci de morganove formule, relacije ekvivalencije, na primjeru prepoznavanje simetricnosti, tranzitivnosti,itd. uglavnom profesor inzistira na lijepom izlaganju teorema, znaci da sve bude matematicki formulirano, a onda ako treba uskoci i pomogne, tako da, sve pozitivno o tom odgovaranju. . .


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zekoo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2009. (22:58:36)
Postovi: (12)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:21 uto, 26. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma profesor je legenda :)
Pomogne i stvarno te dovede do prave riječi, probaj bit što precizniji/a.. teoremi i dokazi su bili prilično lagani..
pitanja: presjek dva skupa, kad su dva skupa jednaka (obje inkluzije su tu bitne), de morganove formule, kartezijev produkt, relacije, teorem o nul polinomu,kad su dva polinoma jednaka..
Ma profesor je legenda Smile
Pomogne i stvarno te dovede do prave riječi, probaj bit što precizniji/a.. teoremi i dokazi su bili prilično lagani..
pitanja: presjek dva skupa, kad su dva skupa jednaka (obje inkluzije su tu bitne), de morganove formule, kartezijev produkt, relacije, teorem o nul polinomu,kad su dva polinoma jednaka..



_________________
Have no fear of perfection - you'll never reach it.
Salvador Dali
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
some_dude
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2009. (16:23:13)
Postovi: (59)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 17 - 0
Lokacija: Zd-Zg

PostPostano: 15:46 uto, 26. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odgovara san danas, tribalo mi nesto sitno bodova za 4... Pita me profesor definiciju najveće zajedničke mjere polinoma i teorem o najvećoj zajedničkoj mjeri dva polinoma... I još me pita što su klase ekvivalencije. Bitno je samo da znate započeti dobro teorem pa vas on prekine kada vidi da razumite gradivo. I prigovara mi je stalno što ništa nisam pisa na papir nego san samo priča i priča. :D
Odgovara san danas, tribalo mi nesto sitno bodova za 4... Pita me profesor definiciju najveće zajedničke mjere polinoma i teorem o najvećoj zajedničkoj mjeri dva polinoma... I još me pita što su klase ekvivalencije. Bitno je samo da znate započeti dobro teorem pa vas on prekine kada vidi da razumite gradivo. I prigovara mi je stalno što ništa nisam pisa na papir nego san samo priča i priča. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
i_dumba19
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2009. (20:23:34)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:33 uto, 26. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja se samo nadam da ce i s menom bit vrlo susretljiv u petak...i da, jel bi mogo neko napisati, ako ima zabiljezeno, koje sve dokaze i stvarcice je reko da bas ne pita......
Ja se samo nadam da ce i s menom bit vrlo susretljiv u petak...i da, jel bi mogo neko napisati, ako ima zabiljezeno, koje sve dokaze i stvarcice je reko da bas ne pita......


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Theoris
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2010. (00:19:44)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:14 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li je profesor susretljiv ako nam fali recimo 1 bod za bolju ocjenu ili prolaz? :D
Da li je profesor susretljiv ako nam fali recimo 1 bod za bolju ocjenu ili prolaz? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zekoo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2009. (22:58:36)
Postovi: (12)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:13 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Theoris"]Da li je profesor susretljiv ako nam fali recimo 1 bod za bolju ocjenu ili prolaz? :D[/quote]

je :)
ako pročitaš malo bilježnicu ne bi trebalo bit problema..
Theoris (napisa):
Da li je profesor susretljiv ako nam fali recimo 1 bod za bolju ocjenu ili prolaz? Very Happy


je Smile
ako pročitaš malo bilježnicu ne bi trebalo bit problema..



_________________
Have no fear of perfection - you'll never reach it.
Salvador Dali
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marty
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2009. (17:40:41)
Postovi: (3D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 5

PostPostano: 14:35 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="i_dumba19"]Ja se samo nadam da ce i s menom bit vrlo susretljiv u petak...i da, jel bi mogo neko napisati, ako ima zabiljezeno, koje sve dokaze i stvarcice je reko da bas ne pita......[/quote]

profesor dokaze uopće nije pitao!!!
i_dumba19 (napisa):
Ja se samo nadam da ce i s menom bit vrlo susretljiv u petak...i da, jel bi mogo neko napisati, ako ima zabiljezeno, koje sve dokaze i stvarcice je reko da bas ne pita......


profesor dokaze uopće nije pitao!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan