Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

zaboravih prijavit ispit

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 19:32 sri, 14. 4. 2004    Naslov: zaboravih prijavit ispit Citirajte i odgovorite

Zaboravih prijavit ispit, trebalo se prijavit danas do 12.
Sto da radim, ima li nade?
Pomozite!!!
Zaboravih prijavit ispit, trebalo se prijavit danas do 12.
Sto da radim, ima li nade?
Pomozite!!!


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:21 sri, 14. 4. 2004    Naslov: Re: zaboravih prijavit ispit Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Zaboravih prijavit ispit, trebalo se prijavit danas do 12. Sto da radim, ima li nade?[/quote]

Ima, ali ne na ovom roku. Prijavite ispit za iduci rok na vrijeme.
Anonymous (napisa):
Zaboravih prijavit ispit, trebalo se prijavit danas do 12. Sto da radim, ima li nade?


Ima, ali ne na ovom roku. Prijavite ispit za iduci rok na vrijeme.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 22:41 sri, 14. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

zasto recimo na fizici se moze cak na pismeni doci sa prijavnicom a mi moramo(u ovom slucaju cak 5 dana prije prijaviti), i inace asistenti to mogu napravit ali nece!!!!!!

Mislim pa nikoga ne varamo,ne sredjujemo mu ocjenu nego mu samo pruzamo pravo na izlazak na ispit!!!!
zasto recimo na fizici se moze cak na pismeni doci sa prijavnicom a mi moramo(u ovom slucaju cak 5 dana prije prijaviti), i inace asistenti to mogu napravit ali nece!!!!!!

Mislim pa nikoga ne varamo,ne sredjujemo mu ocjenu nego mu samo pruzamo pravo na izlazak na ispit!!!!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 23:24 sri, 14. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goc9999"]zasto recimo na fizici se moze cak na pismeni doci sa prijavnicom a mi moramo(u ovom slucaju cak 5 dana prije prijaviti), i inace asistenti to mogu napravit ali nece!!!!!!
[/quote]

Pa razlika izmedu fizike i matematike sto mi na matematici imamo studomat, pa moramo sve preko njega, dok je na fizici jos uvijek sistem birokraciji, tj. moras ispuniti prijavnicu i ubaciti je kaslic. Pa se onda tu moze dosta manipulirati :-k
A to kaj neko zaboravo prijavit ispit, to je potpuno njegova krivica i mislim da se bas ne bi trebao jadat, ak ostatak faks se sjeti prijavit ispit, onda bi bome mogo i on!
goc9999 (napisa):
zasto recimo na fizici se moze cak na pismeni doci sa prijavnicom a mi moramo(u ovom slucaju cak 5 dana prije prijaviti), i inace asistenti to mogu napravit ali nece!!!!!!


Pa razlika izmedu fizike i matematike sto mi na matematici imamo studomat, pa moramo sve preko njega, dok je na fizici jos uvijek sistem birokraciji, tj. moras ispuniti prijavnicu i ubaciti je kaslic. Pa se onda tu moze dosta manipulirati Think
A to kaj neko zaboravo prijavit ispit, to je potpuno njegova krivica i mislim da se bas ne bi trebao jadat, ak ostatak faks se sjeti prijavit ispit, onda bi bome mogo i on!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:30 sri, 14. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goc9999"]zasto recimo na fizici se moze cak na pismeni doci sa prijavnicom a mi moramo(u ovom slucaju cak 5 dana prije prijaviti)[/quote]

Odgovor je kratak: ISVU.

[quote="goc9999"]i inace asistenti to mogu napravit ali nece!!!!!![/quote]

Tocno je da nastavnici imaju ovlasti prijavljivati i odjavljivati studente za kolegije iz kojih drze predavanja/vjezbe. Medjutim, po sluzbenoj odluci fakulteta strogo je zabranjeno naknadno prijavljivanje zaboravljivih studenata.

[quote="goc9999"]Mislim pa nikoga ne varamo,ne sredjujemo mu ocjenu nego mu samo pruzamo pravo na izlazak na ispit!!!![/quote]

Na PMF-MO aktivno studira oko 1500 studenata (tome treba pribrojiti "vanjske" koji takodjer polazu matematicke kolegije kod nas). Vrlo cesto broj prijavljenih studenata u samo jednom od 4 razreda prelazi 300. Toliku masu administrativnog posla jednostavno nije moguce efikasno obaviti bez odredjenih pravila.

Evo samo jedan primjer: raspored prijavljenih studenata po predavaonicama mora se objaviti na ogl. ploci dan-dva [b]prije[/b] ispita. Asistenti koji "cuvaju" moraju na vrijeme dobiti popise za prozivanje. Ti papiri ne mogu biti azurni ako se dozvoli prijavljivanje do zadnjeg casa.

Stvarno ne razumijem zasto je tako tesko prijaviti ispit 3 dana ranije. Ne morate cak ni dolaziti na fakultet, mozete prijaviti s bilo kojeg mjesta s pristupom Internetu. Nastavnici ocjene i ostale podatke o ispitima [b]ne mogu[/b] unositi od doma, nego iskljucivo na fakultetu. Studenti fizike [b]moraju[/b] prije ispita dolaziti na faks da bi potvrdili prijavnice u referadi. Cijela baza za ispite napravljena je tako da maksimalno olaksa prijavljivanje i pristup podacima studentima, na racun ostalih korisnika.
goc9999 (napisa):
zasto recimo na fizici se moze cak na pismeni doci sa prijavnicom a mi moramo(u ovom slucaju cak 5 dana prije prijaviti)


Odgovor je kratak: ISVU.

goc9999 (napisa):
i inace asistenti to mogu napravit ali nece!!!!!!


Tocno je da nastavnici imaju ovlasti prijavljivati i odjavljivati studente za kolegije iz kojih drze predavanja/vjezbe. Medjutim, po sluzbenoj odluci fakulteta strogo je zabranjeno naknadno prijavljivanje zaboravljivih studenata.

goc9999 (napisa):
Mislim pa nikoga ne varamo,ne sredjujemo mu ocjenu nego mu samo pruzamo pravo na izlazak na ispit!!!!


Na PMF-MO aktivno studira oko 1500 studenata (tome treba pribrojiti "vanjske" koji takodjer polazu matematicke kolegije kod nas). Vrlo cesto broj prijavljenih studenata u samo jednom od 4 razreda prelazi 300. Toliku masu administrativnog posla jednostavno nije moguce efikasno obaviti bez odredjenih pravila.

Evo samo jedan primjer: raspored prijavljenih studenata po predavaonicama mora se objaviti na ogl. ploci dan-dva prije ispita. Asistenti koji "cuvaju" moraju na vrijeme dobiti popise za prozivanje. Ti papiri ne mogu biti azurni ako se dozvoli prijavljivanje do zadnjeg casa.

Stvarno ne razumijem zasto je tako tesko prijaviti ispit 3 dana ranije. Ne morate cak ni dolaziti na fakultet, mozete prijaviti s bilo kojeg mjesta s pristupom Internetu. Nastavnici ocjene i ostale podatke o ispitima ne mogu unositi od doma, nego iskljucivo na fakultetu. Studenti fizike moraju prije ispita dolaziti na faks da bi potvrdili prijavnice u referadi. Cijela baza za ispite napravljena je tako da maksimalno olaksa prijavljivanje i pristup podacima studentima, na racun ostalih korisnika.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
nenadk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 05. 2003. (23:30:13)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: sava

PostPostano: 1:32 čet, 15. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

slazem se da se ispiti uz pogodnost isvua trebaju prijavljivati kad se vec trebaju. ja sam recimo sa fizike, i meni je to isto pravilo npr. vrlo nezgodno. zbog cega? zbog toga sto sam se recimo danas morao pojaviti recimo ujutro do 12h na faksu (sto nisam mogao) da bih prijavio ispit koji je 19., jer ja [b]NEMAM[/b] mogucnost prijavljivanja putem isvu-a, a npr. komotno sam ga mogao prijaviti da imam tu mogucnost, obzirom da sam budan od pola osam.... i uvijek na internetu...... (vsego moze potvrditi da sam bio budan jer sam ga vec rano ujutro zagnjavio sa pmovima.... :lol: :lol: :lol: ).
Uglavnom, sto hocu reci - pokoravam se pravilima, iako mene kace na gori nacin nego matematicare (jer ipak moram doci gore) - i slazem se da je trodnevni rok nesto sto stvarno svatko danas moze ispostovati, ako mu je stalo do ispita (i ako ima pristup isvuu). ma zakompliciro sam stvar do temelja, nadam se da ce bar netko skuziti sto htjedoh reci.... :? :? :? :? :? :? :?

pozdrav,
nenad
slazem se da se ispiti uz pogodnost isvua trebaju prijavljivati kad se vec trebaju. ja sam recimo sa fizike, i meni je to isto pravilo npr. vrlo nezgodno. zbog cega? zbog toga sto sam se recimo danas morao pojaviti recimo ujutro do 12h na faksu (sto nisam mogao) da bih prijavio ispit koji je 19., jer ja NEMAM mogucnost prijavljivanja putem isvu-a, a npr. komotno sam ga mogao prijaviti da imam tu mogucnost, obzirom da sam budan od pola osam.... i uvijek na internetu...... (vsego moze potvrditi da sam bio budan jer sam ga vec rano ujutro zagnjavio sa pmovima.... Laughing Laughing Laughing ).
Uglavnom, sto hocu reci - pokoravam se pravilima, iako mene kace na gori nacin nego matematicare (jer ipak moram doci gore) - i slazem se da je trodnevni rok nesto sto stvarno svatko danas moze ispostovati, ako mu je stalo do ispita (i ako ima pristup isvuu). ma zakompliciro sam stvar do temelja, nadam se da ce bar netko skuziti sto htjedoh reci.... Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused

pozdrav,
nenad



_________________

>>Time is a companion that goes with us on a journey. It reminds us to cherish each moment, because it will never come again. What we leave behind is not as important as how we have lived.<<

by Jean-Luc Picard
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:58 čet, 15. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma, ako vec spremate ispit, zasto ga odmah ne prijavite? :-k Ispit se, preko studomata, moze prijaviti i mjesec-dva (pa i vise) unaprijed! :shock: 8) Ok, mozda je to preuranjeno; ali cim odlucite ici na ispit - prijavite ga. :)

Ako odlucite odustati, lako odjavite ispit. Rok je 24 sata unaprijed, sto je stvarno ljudski.... :)
Ma, ako vec spremate ispit, zasto ga odmah ne prijavite? Think Ispit se, preko studomata, moze prijaviti i mjesec-dva (pa i vise) unaprijed! Shocked Cool Ok, mozda je to preuranjeno; ali cim odlucite ici na ispit - prijavite ga. Smile

Ako odlucite odustati, lako odjavite ispit. Rok je 24 sata unaprijed, sto je stvarno ljudski.... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 10:12 sub, 17. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm :) da se javi i nesretnik koji na ovim rokovima ne bi prijavio ispite da mu sat dobro radi :D

Nije da ISVU onemogucava prisustvovanje ispitu ukoliko ispit nije prijavljen. Mene je npr isvu jednom prilikom zaboravio :) na asistentu koji drzi ispitni razred je da te dopise (kao.. kemijskom olovkom :)) na neki od papira od ucionica (hvala i krcku po tome jednom prilikom :))
Problem jedini jest u tome da je, navodno, direktnom uputom (tada) nove prodekanice za nastavu praksa naknadnog prijavljivanja ispita zabranjena (one godine kad je ukinut 3. ljetni rok). Opcenito, ovaj faks je kad sam ga upisao bio daleko fleksibilniji na administrativne komplikacije nego danas :?

Ne znam postoji li mogucnost naknadne prijave ispita ukoliko se dokaze valjana sprijecenost prijavljivanja ispita npr 5,7,10... radnih dana prije ispita? npr. lijecnicke ispricnice, financijske situacije... [size=18]?[/size]
Hm Smile da se javi i nesretnik koji na ovim rokovima ne bi prijavio ispite da mu sat dobro radi Very Happy

Nije da ISVU onemogucava prisustvovanje ispitu ukoliko ispit nije prijavljen. Mene je npr isvu jednom prilikom zaboravio Smile na asistentu koji drzi ispitni razred je da te dopise (kao.. kemijskom olovkom Smile) na neki od papira od ucionica (hvala i krcku po tome jednom prilikom Smile)
Problem jedini jest u tome da je, navodno, direktnom uputom (tada) nove prodekanice za nastavu praksa naknadnog prijavljivanja ispita zabranjena (one godine kad je ukinut 3. ljetni rok). Opcenito, ovaj faks je kad sam ga upisao bio daleko fleksibilniji na administrativne komplikacije nego danas Confused

Ne znam postoji li mogucnost naknadne prijave ispita ukoliko se dokaze valjana sprijecenost prijavljivanja ispita npr 5,7,10... radnih dana prije ispita? npr. lijecnicke ispricnice, financijske situacije... ?



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:46 sub, 17. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]Nije da ISVU onemogucava prisustvovanje ispitu ukoliko ispit nije prijavljen.[/quote]

Naravno. Ako prijava nije obradjena zbog greske u sustavu ili greske voditelja razreda, greska ce biti ispravljena. Upravo zato postoji termin za zalbe koji su voditelji razreda duzni oglasiti zajedno s rasporedom po predavaonicama. Medjutim, vjerojatnost da se takva greska dogodi sad je znatno manja, jer nema vise hrpe prijavnica koja se rucno unosi u racunalo (osim za "vanjske" studente).

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]Problem jedini jest u tome da je, navodno, direktnom uputom (tada) nove prodekanice za nastavu praksa naknadnog prijavljivanja ispita zabranjena (one godine kad je ukinut 3. ljetni rok). Opcenito, ovaj faks je kad sam ga upisao bio daleko fleksibilniji na administrativne komplikacije nego danas :?[/quote]

Tendencija postrozavanja rezima prijavljivanja postoji (barem) od kad sam ja na faksu. :amen: Svaki novi prodekan davao je slicne upute asistentima, sto je obicno imalo efekt jedan ili dva roka nakon upozorenja. Nakon toga opet se nastavljala praksa primanja zaboravljivih studenata koji dodju na pismeni s prijavnicom, jer zapravo nije bilo efikasnog nacina kontrole.

Od uvodjenja ISVU prvi put postoji mogucnost kontrole, a (IMO) prvi put postoji i objektivni razlog za poostravanje rezima. Dok su se rezultati ispita evidentirali samo na papiru bilo je prakticki svejedno kad je predana prijavnica. Sad bi svakog studenta koji zaboravi prijaviti morao prijavljivati voditelj razreda ili predmetni nastavnik, i morale bi se ponovo printati ispitne liste.

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]Ne znam postoji li mogucnost naknadne prijave ispita ukoliko se dokaze valjana sprijecenost prijavljivanja ispita npr 5,7,10... radnih dana prije ispita? npr. lijecnicke ispricnice, financijske situacije... [size=18]?[/size][/quote]

S lijecnickim ispricnicama mozes pokusati, no tesko mi je zamisliva bolest koja ti dva tjedna onemogucuje prijavljivanje, a dozvoljava ti prisustvovanje ispitu. Financijska situacina IMO ne moze biti opravdanje, jer prijavljivanje ispita je besplatno (za razliku od prije kad si morao isprsiti 20 lipa za prijavnicu :) ). Zapravo jedini pravi razlog je greska u sustavu ISVU, sto i nije tako nemoguce obzirom da je sustav jos u fazi testiranja. Ako vam se to dogodi, slobodno se obratite voditelju razreda ili asistentu koji zadaje rok. Oni imaju mogucnost ispraviti gresku, odn. znaju kome se treba obratiti.
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Nije da ISVU onemogucava prisustvovanje ispitu ukoliko ispit nije prijavljen.


Naravno. Ako prijava nije obradjena zbog greske u sustavu ili greske voditelja razreda, greska ce biti ispravljena. Upravo zato postoji termin za zalbe koji su voditelji razreda duzni oglasiti zajedno s rasporedom po predavaonicama. Medjutim, vjerojatnost da se takva greska dogodi sad je znatno manja, jer nema vise hrpe prijavnica koja se rucno unosi u racunalo (osim za "vanjske" studente).

ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Problem jedini jest u tome da je, navodno, direktnom uputom (tada) nove prodekanice za nastavu praksa naknadnog prijavljivanja ispita zabranjena (one godine kad je ukinut 3. ljetni rok). Opcenito, ovaj faks je kad sam ga upisao bio daleko fleksibilniji na administrativne komplikacije nego danas Confused


Tendencija postrozavanja rezima prijavljivanja postoji (barem) od kad sam ja na faksu. Ajde, dosta vise... Svaki novi prodekan davao je slicne upute asistentima, sto je obicno imalo efekt jedan ili dva roka nakon upozorenja. Nakon toga opet se nastavljala praksa primanja zaboravljivih studenata koji dodju na pismeni s prijavnicom, jer zapravo nije bilo efikasnog nacina kontrole.

Od uvodjenja ISVU prvi put postoji mogucnost kontrole, a (IMO) prvi put postoji i objektivni razlog za poostravanje rezima. Dok su se rezultati ispita evidentirali samo na papiru bilo je prakticki svejedno kad je predana prijavnica. Sad bi svakog studenta koji zaboravi prijaviti morao prijavljivati voditelj razreda ili predmetni nastavnik, i morale bi se ponovo printati ispitne liste.

ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Ne znam postoji li mogucnost naknadne prijave ispita ukoliko se dokaze valjana sprijecenost prijavljivanja ispita npr 5,7,10... radnih dana prije ispita? npr. lijecnicke ispricnice, financijske situacije... ?


S lijecnickim ispricnicama mozes pokusati, no tesko mi je zamisliva bolest koja ti dva tjedna onemogucuje prijavljivanje, a dozvoljava ti prisustvovanje ispitu. Financijska situacina IMO ne moze biti opravdanje, jer prijavljivanje ispita je besplatno (za razliku od prije kad si morao isprsiti 20 lipa za prijavnicu Smile ). Zapravo jedini pravi razlog je greska u sustavu ISVU, sto i nije tako nemoguce obzirom da je sustav jos u fazi testiranja. Ako vam se to dogodi, slobodno se obratite voditelju razreda ili asistentu koji zadaje rok. Oni imaju mogucnost ispraviti gresku, odn. znaju kome se treba obratiti.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 13:45 sub, 17. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]S lijecnickim ispricnicama mozes pokusati, no tesko mi je zamisliva bolest koja ti dva tjedna onemogucuje prijavljivanje, a dozvoljava ti prisustvovanje ispitu. Financijska situacina IMO ne moze biti opravdanje, jer prijavljivanje ispita je besplatno (za razliku od prije kad si morao isprsiti 20 lipa za prijavnicu :) ). Zapravo jedini pravi razlog je greska u sustavu ISVU, sto i nije tako nemoguce obzirom da je sustav jos u fazi testiranja. Ako vam se to dogodi, slobodno se obratite voditelju razreda ili asistentu koji zadaje rok. Oni imaju mogucnost ispraviti gresku, odn. znaju kome se treba obratiti.[/quote]
...pod uvjetom da je baza cijelo to vrijeme online i da student ima pristup internetu i stanuje u zg :? svasta se moze desiti pa me zanimalo... :angel: :)

..eto.. nadam se da je ista od ovoga bilo korisno ozaloscenome :)

..a zasto mutave duse poput mene ne mogu to prijaviti par tjedana ranije kad vec vise online skoro isto onoliko koliko vise na faksu, to je poootpuno druga prica :D
krcko (napisa):
S lijecnickim ispricnicama mozes pokusati, no tesko mi je zamisliva bolest koja ti dva tjedna onemogucuje prijavljivanje, a dozvoljava ti prisustvovanje ispitu. Financijska situacina IMO ne moze biti opravdanje, jer prijavljivanje ispita je besplatno (za razliku od prije kad si morao isprsiti 20 lipa za prijavnicu Smile ). Zapravo jedini pravi razlog je greska u sustavu ISVU, sto i nije tako nemoguce obzirom da je sustav jos u fazi testiranja. Ako vam se to dogodi, slobodno se obratite voditelju razreda ili asistentu koji zadaje rok. Oni imaju mogucnost ispraviti gresku, odn. znaju kome se treba obratiti.

...pod uvjetom da je baza cijelo to vrijeme online i da student ima pristup internetu i stanuje u zg Confused svasta se moze desiti pa me zanimalo... Angel Smile

..eto.. nadam se da je ista od ovoga bilo korisno ozaloscenome Smile

..a zasto mutave duse poput mene ne mogu to prijaviti par tjedana ranije kad vec vise online skoro isto onoliko koliko vise na faksu, to je poootpuno druga prica Very Happy



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:28 sub, 17. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]...pod uvjetom da je baza cijelo to vrijeme online i da student ima pristup internetu [color=red][b]*i*[/b][/color] stanuje u zg :? svasta se moze desiti pa me zanimalo... :angel: :)[/quote]

Errr... "ILI" bi trebalo biti cist' dosta. 8)

Kako si ti polozio UUR? :twisted: ;)
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
...pod uvjetom da je baza cijelo to vrijeme online i da student ima pristup internetu *i* stanuje u zg Confused svasta se moze desiti pa me zanimalo... Angel Smile


Errr... "ILI" bi trebalo biti cist' dosta. Cool

Kako si ti polozio UUR? Twisted Evil Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 15:22 sub, 17. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Kako si ti polozio UUR? :twisted: ;)[/quote]
:-s :doh: :D :needsleep:
sa 112 bodova na pismenom poslije 7 mjeseci natezanja na usmenom :D
:pavati: sada
vsego (napisa):
Kako si ti polozio UUR? Twisted Evil Wink

Eh? Joj, pa da! Very Happy Zbilja trebam pavati
sa 112 bodova na pismenom poslije 7 mjeseci natezanja na usmenom Very Happy
Zijeeeeeev... sada



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan