Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zakon Brojeva
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 23:20 pon, 23. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ante003"]Ja imam skinute sve epizode pa pogledam 5,6 zaredom :D[/quote]
psssst...nemoj da te vsego čuje! Pogledao sam sve epizode Housa, tako da sad nemam izbora nego čekat svaki tjedan novu.
[quote="nameless"]ma bezvze je i to, kadgot neko ima bolest, il je autoimuna, tumor, il infekcija, i onda nikad niije infekcija[/quote]
Ili lupus :lol: Čak su se i sami sa sobom isprdali u jednoj epizodi kad je House držao bočicu vicodina sakrivenu u nekakvoj knjizi o lupusu jer "it's never lupus".

A ima i fora sajt na kojem jedan doktor komentira medicinu: http://www.politedissent.com/house_pd.html
ante003 (napisa):
Ja imam skinute sve epizode pa pogledam 5,6 zaredom Very Happy

psssst...nemoj da te vsego čuje! Pogledao sam sve epizode Housa, tako da sad nemam izbora nego čekat svaki tjedan novu.
nameless (napisa):
ma bezvze je i to, kadgot neko ima bolest, il je autoimuna, tumor, il infekcija, i onda nikad niije infekcija

Ili lupus Laughing Čak su se i sami sa sobom isprdali u jednoj epizodi kad je House držao bočicu vicodina sakrivenu u nekakvoj knjizi o lupusu jer "it's never lupus".

A ima i fora sajt na kojem jedan doktor komentira medicinu: http://www.politedissent.com/house_pd.html



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:49 sub, 28. 11. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

:OT:

[quote="krcko"]Kajaznam. Zadnji put kad sam provjeravao ja sam komutirao s adjungiranim krckom.[/quote]

[url=http://spikedmath.com/097.html][img]http://spikedmath.net/comics/097-not-normal.png[/img][/url]

:D
Off-topic

krcko (napisa):
Kajaznam. Zadnji put kad sam provjeravao ja sam komutirao s adjungiranim krckom.




Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 23:08 pet, 18. 12. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

house je po meni i manje realan od zakona brojeva...jer oni doktori u njegovom, svaki je specijalist za sve...ispada da su svi specijalizirali sve grane medicine...a u onoj bedastoj "uvod u anatomiju", presmešno..da sam doktor, sram bi me bilo....
house je po meni i manje realan od zakona brojeva...jer oni doktori u njegovom, svaki je specijalist za sve...ispada da su svi specijalizirali sve grane medicine...a u onoj bedastoj "uvod u anatomiju", presmešno..da sam doktor, sram bi me bilo....



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Azure
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 01. 2010. (14:30:19)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 1 - 6

PostPostano: 14:44 pet, 29. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa Wilson iz House-a je zapravo trebao gumiti u zakonu brojeva.

Neznam sad tocno kojeg lika.


Kad smo vec kod nerealnog, ja gledam Mentalist, vrhunska serija.

~Azure
Pa Wilson iz House-a je zapravo trebao gumiti u zakonu brojeva.

Neznam sad tocno kojeg lika.


Kad smo vec kod nerealnog, ja gledam Mentalist, vrhunska serija.

~Azure


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shumi1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2005. (20:28:04)
Postovi: (9F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
55 = 57 - 2

PostPostano: 14:49 pet, 29. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mentalist je izvrsna serija.
Bavi se Neuro-lingvističkim programiranjem, samo mi je žao da se gledatelje serije ne upućuje detaljno sa prepoznavanjem NLP-a u svakodnevnom životu (posebno u medijima).

Inače nađoh nedavno izvrstan video o NLP-u: http://www.youtube.com/watch?v=iTIw7FEg85E
Mentalist je izvrsna serija.
Bavi se Neuro-lingvističkim programiranjem, samo mi je žao da se gledatelje serije ne upućuje detaljno sa prepoznavanjem NLP-a u svakodnevnom životu (posebno u medijima).

Inače nađoh nedavno izvrstan video o NLP-u: http://www.youtube.com/watch?v=iTIw7FEg85E



_________________
Verum, sine mendatio, certum et verissimum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Azure
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 01. 2010. (14:30:19)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 1 - 6

PostPostano: 18:13 pet, 29. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne bavi se SAMO NLP-om.

Glavni lik je bivši varalica, tj 'medij'. Ima iznimne sposobnosti u u svim poljima psihološke manipulacije, NLP je samo dio toga.

No, nazalost, istina je da velik dio stvari prikazanih u seriji nije moguc, kao i u ostalim slicnim serijama. No i dalje je veoma zanimljiva stvar i jako jako odlicna serija.
ne bavi se SAMO NLP-om.

Glavni lik je bivši varalica, tj 'medij'. Ima iznimne sposobnosti u u svim poljima psihološke manipulacije, NLP je samo dio toga.

No, nazalost, istina je da velik dio stvari prikazanih u seriji nije moguc, kao i u ostalim slicnim serijama. No i dalje je veoma zanimljiva stvar i jako jako odlicna serija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
oblak24
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (20:48:46)
Postovi: (1B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 5

PostPostano: 15:47 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]Ono sto mi je bzvze u većini serija (a tu upada i zakon brojeva) je to što likovi skoro pa nikada nisu ljudi, nego gotovo pa idealizirana verzija čovjeka.

Najveće mane koje sam mogao ustanovit u jedno 7 do 8 pogledanih epizoda je da je Charlie sramežljiv, brat mu ima opasan posao kojim je preokupiran, a Larry je navodno [u]imao[/u] problem s kockanjem. I to je to.

A nije da nisu imali primjera genijalaca iz stvarnog života koji su imali ozbiljne karakterne mane.[/quote]
zato je meni serija The Office (US verzija) nenormalno dobra serija. ok, tam idu u drugu krajnost. običan čovjek ne da nije idealiziran već je totalno čaknut.. :lol:
ali i dalje mi je gušt to gledati. na neke se scene kidam satima...
goranm (napisa):
Ono sto mi je bzvze u većini serija (a tu upada i zakon brojeva) je to što likovi skoro pa nikada nisu ljudi, nego gotovo pa idealizirana verzija čovjeka.

Najveće mane koje sam mogao ustanovit u jedno 7 do 8 pogledanih epizoda je da je Charlie sramežljiv, brat mu ima opasan posao kojim je preokupiran, a Larry je navodno imao problem s kockanjem. I to je to.

A nije da nisu imali primjera genijalaca iz stvarnog života koji su imali ozbiljne karakterne mane.

zato je meni serija The Office (US verzija) nenormalno dobra serija. ok, tam idu u drugu krajnost. običan čovjek ne da nije idealiziran već je totalno čaknut.. Laughing
ali i dalje mi je gušt to gledati. na neke se scene kidam satima...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Sari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2009. (19:58:14)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:07 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

eeee, tocno The Office je nenormalno smjesna serija, jedna od najboljih humoristcnih serija, uz neke klasike kao sto je Seinfeld :D
od nehumoristicnih serija obozavam Dextera :twisted: :twisted: :twisted:
eeee, tocno The Office je nenormalno smjesna serija, jedna od najboljih humoristcnih serija, uz neke klasike kao sto je Seinfeld Very Happy
od nehumoristicnih serija obozavam Dextera Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 18:19 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

The Office (UK) > The Office (US) :)
The Office (UK) > The Office (US) Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
oblak24
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (20:48:46)
Postovi: (1B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 5

PostPostano: 18:37 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"]The Office (UK) > The Office (US) :)[/quote]
nisam gledala UK verziju ali ni ne zanima me jer mi je US verzija odlična pa si neću kvariti dojmove :)
Atomised (napisa):
The Office (UK) > The Office (US) Smile

nisam gledala UK verziju ali ni ne zanima me jer mi je US verzija odlična pa si neću kvariti dojmove Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 19:00 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="oblak24"][quote="Atomised"]The Office (UK) > The Office (US) :)[/quote]
nisam gledala UK verziju ali ni ne zanima me jer mi je US verzija odlična pa si neću kvariti dojmove :)[/quote]

A ja sam probao američku verziju, ali nije mi to to... Možda da britanska verzija ne postoji. :D
oblak24 (napisa):
Atomised (napisa):
The Office (UK) > The Office (US) Smile

nisam gledala UK verziju ali ni ne zanima me jer mi je US verzija odlična pa si neću kvariti dojmove Smile


A ja sam probao američku verziju, ali nije mi to to... Možda da britanska verzija ne postoji. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 22:29 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Sari"]eeee, tocno The Office je nenormalno smjesna serija, jedna od najboljih humoristcnih serija, uz neke klasike kao sto je Seinfeld :D
[/quote]
The big bang theory
imali su par gaf epizoda sad treću sezonu, al inače preubijačina serija
Sari (napisa):
eeee, tocno The Office je nenormalno smjesna serija, jedna od najboljih humoristcnih serija, uz neke klasike kao sto je Seinfeld Very Happy

The big bang theory
imali su par gaf epizoda sad treću sezonu, al inače preubijačina serija



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 23:12 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Milojko"]
The big bang theory
imali su par gaf epizoda sad treću sezonu, al inače preubijačina serija[/quote]

predobri :)
navukla san se u vrime prvih kolokvija i sad iz tjedna u tjedan iscekujen nove epizode i ponovo gledan stare :)))
Milojko (napisa):

The big bang theory
imali su par gaf epizoda sad treću sezonu, al inače preubijačina serija


predobri Smile
navukla san se u vrime prvih kolokvija i sad iz tjedna u tjedan iscekujen nove epizode i ponovo gledan stare Smile))


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 0:26 pon, 1. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

The Office US (puno bolji od UK)

Inače ne volim serije... ali LOST je nešto presavršeno... cijelo vrijeme se ništa nezna... eto... za 2 dana upravo počinje zadnja sezona... tako da će valjda nešto pojasniti :)


Btw... preporučujem seriju "Lie to me". Glavna ulogu ima Tim Roth koji radi u agenciji koja pomaže FBI-u ili tak nečemu u istragama. Bave se samo mikroizrazima lica. Otkrivanje laži preko malih tikova/trzaja na licu.
The Office US (puno bolji od UK)

Inače ne volim serije... ali LOST je nešto presavršeno... cijelo vrijeme se ništa nezna... eto... za 2 dana upravo počinje zadnja sezona... tako da će valjda nešto pojasniti Smile


Btw... preporučujem seriju "Lie to me". Glavna ulogu ima Tim Roth koji radi u agenciji koja pomaže FBI-u ili tak nečemu u istragama. Bave se samo mikroizrazima lica. Otkrivanje laži preko malih tikova/trzaja na licu.



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 0:55 pon, 1. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

e, a ja sam na blinkx.com našao seriju Boy meets world XD kad sam bio klinac to mi bila baš kikes serija

ljudi, malo oftopičarimo ovdje. čudim se da već nije netko iz admin-crew-a reagirao
e, a ja sam na blinkx.com našao seriju Boy meets world XD kad sam bio klinac to mi bila baš kikes serija

ljudi, malo oftopičarimo ovdje. čudim se da već nije netko iz admin-crew-a reagirao



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
domokun
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 01. 2009. (22:49:41)
Postovi: (1F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 2:42 pon, 1. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="oblak24"][quote="goranm"]Ono sto mi je bzvze u većini serija (a tu upada i zakon brojeva) je to što likovi skoro pa nikada nisu ljudi, nego gotovo pa idealizirana verzija čovjeka.

Najveće mane koje sam mogao ustanovit u jedno 7 do 8 pogledanih epizoda je da je Charlie sramežljiv, brat mu ima opasan posao kojim je preokupiran, a Larry je navodno [u]imao[/u] problem s kockanjem. I to je to.

A nije da nisu imali primjera genijalaca iz stvarnog života koji su imali ozbiljne karakterne mane.[/quote]
zato je meni serija The Office (US verzija) nenormalno dobra serija. ok, tam idu u drugu krajnost. običan čovjek ne da nije idealiziran već je totalno čaknut.. :lol:
ali i dalje mi je gušt to gledati. na neke se scene kidam satima...[/quote]

hahahahaha, najvece vristanje ikad! Esss Michael je najmutaviji lik da nekad ne vjerujem!
Prejaka serija. :D :D :D
oblak24 (napisa):
goranm (napisa):
Ono sto mi je bzvze u većini serija (a tu upada i zakon brojeva) je to što likovi skoro pa nikada nisu ljudi, nego gotovo pa idealizirana verzija čovjeka.

Najveće mane koje sam mogao ustanovit u jedno 7 do 8 pogledanih epizoda je da je Charlie sramežljiv, brat mu ima opasan posao kojim je preokupiran, a Larry je navodno imao problem s kockanjem. I to je to.

A nije da nisu imali primjera genijalaca iz stvarnog života koji su imali ozbiljne karakterne mane.

zato je meni serija The Office (US verzija) nenormalno dobra serija. ok, tam idu u drugu krajnost. običan čovjek ne da nije idealiziran već je totalno čaknut.. Laughing
ali i dalje mi je gušt to gledati. na neke se scene kidam satima...


hahahahaha, najvece vristanje ikad! Esss Michael je najmutaviji lik da nekad ne vjerujem!
Prejaka serija. Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
Life is complex: it has both real and imaginary components.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
oblak24
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (20:48:46)
Postovi: (1B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 5

PostPostano: 12:10 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kakt00s"]Btw... preporučujem seriju "Lie to me". Glavna ulogu ima Tim Roth koji radi u agenciji koja pomaže FBI-u ili tak nečemu u istragama. Bave se samo mikroizrazima lica. Otkrivanje laži preko malih tikova/trzaja na licu.[/quote]
Tim Roth!! obožavam tog tipa!!!!! kak mi je genijalan sa tom svojom facom. u rangu Al Pacina! (samo kaj mi Al Pacino u filmovima sve više nalikuje na dobrog, starog, brbljavog, dosadnog vudija alena. bljak :roll: )
@domokun, dašta da je. :lol: michael je car!

on t: Zakon brojeva, serija u kojoj pretjeruju u nekim stvarima. pogotovo kad vidim onog malog žgoljavca koji se previše uživio u ulogu genijalca pa kad krene onako kakti razmišljati na glas i ono, jadan, ne može vidjeti svijet očima prosječnog čovjeka...

mah daj poštedi me, mislim si... :D
kakt00s (napisa):
Btw... preporučujem seriju "Lie to me". Glavna ulogu ima Tim Roth koji radi u agenciji koja pomaže FBI-u ili tak nečemu u istragama. Bave se samo mikroizrazima lica. Otkrivanje laži preko malih tikova/trzaja na licu.

Tim Roth!! obožavam tog tipa!!!!! kak mi je genijalan sa tom svojom facom. u rangu Al Pacina! (samo kaj mi Al Pacino u filmovima sve više nalikuje na dobrog, starog, brbljavog, dosadnog vudija alena. bljak Rolling Eyes )
@domokun, dašta da je. Laughing michael je car!

on t: Zakon brojeva, serija u kojoj pretjeruju u nekim stvarima. pogotovo kad vidim onog malog žgoljavca koji se previše uživio u ulogu genijalca pa kad krene onako kakti razmišljati na glas i ono, jadan, ne može vidjeti svijet očima prosječnog čovjeka...

mah daj poštedi me, mislim si... Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 13:02 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="oblak24"]dobrog, starog, brbljavog, dosadnog vudija alena. bljak :roll:[/quote]

Ej!! :?

Mislim, Woody Allen je super. :)
oblak24 (napisa):
dobrog, starog, brbljavog, dosadnog vudija alena. bljak Rolling Eyes


Ej!! Confused

Mislim, Woody Allen je super. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:14 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hja, star je. Hja, brbljav isto je. Hja, dosadan isto zna bit :wink:
Hja, star je. Hja, brbljav isto je. Hja, dosadan isto zna bit Wink



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 21:26 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma nisam ni ja neki teški obožavatelj, ali svako malo netko izjavi da je dosadan i(li) iritantan pa se moram bar ja pobuniti. :D
Uostalom, osobu s mog avatara navodi kao jednog od glavnih uzora. :P

Btw, sad sam guglao da vidim koliko ima godina... Rođen je 1935., nisam znao da je već toliko star. :shock:

Brbljavost nije upitna. :lol:
Ma nisam ni ja neki teški obožavatelj, ali svako malo netko izjavi da je dosadan i(li) iritantan pa se moram bar ja pobuniti. Very Happy
Uostalom, osobu s mog avatara navodi kao jednog od glavnih uzora. Razz

Btw, sad sam guglao da vidim koliko ima godina... Rođen je 1935., nisam znao da je već toliko star. Shocked

Brbljavost nije upitna. Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan