Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zakon Brojeva
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
oblak24
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (20:48:46)
Postovi: (1B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 5

PostPostano: 10:48 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"][quote="oblak24"]dobrog, starog, brbljavog, dosadnog vudija alena. bljak :roll:[/quote]

Ej!! :?

Mislim, Woody Allen je super. :)[/quote]
mene kod njega najviše smeta to što izvodi neke zaključke, uvjeren je u njihovu točnost i smatra sebe briljantnim umom (inače ne bi toliko blebetao). zaključci su mu poprilično relativni, u nekim slučajevima i besmisleni.
ne volim egotripere, on je po meni upravo to..
Atomised (napisa):
oblak24 (napisa):
dobrog, starog, brbljavog, dosadnog vudija alena. bljak Rolling Eyes


Ej!! Confused

Mislim, Woody Allen je super. Smile

mene kod njega najviše smeta to što izvodi neke zaključke, uvjeren je u njihovu točnost i smatra sebe briljantnim umom (inače ne bi toliko blebetao). zaključci su mu poprilično relativni, u nekim slučajevima i besmisleni.
ne volim egotripere, on je po meni upravo to..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nameless
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2007. (13:59:36)
Postovi: (58)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:30 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

egotriperi su kul :D
i new adventures of old christine je dobra serija.
egotriperi su kul Very Happy
i new adventures of old christine je dobra serija.



_________________
"ja sam samo tu da vreme brže proleti"...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 21:58 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sheldon je malo egotrip
(ne, uopće mi TBBT nije najbolja serija u zadnjih dvadesetak godina)
Sheldon je malo egotrip
(ne, uopće mi TBBT nije najbolja serija u zadnjih dvadesetak godina)



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 23:18 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jao, meni je taj Sheldon katastrofa. Da nije toliko iritantan, serija bi mi bila gledljiva, s povremenom dobrom forom. Ovako mi je očajna. :neznam:
Jao, meni je taj Sheldon katastrofa. Da nije toliko iritantan, serija bi mi bila gledljiva, s povremenom dobrom forom. Ovako mi je očajna. Ja to stvarno ne znam



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nameless
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2007. (13:59:36)
Postovi: (58)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:30 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

da nije tolko iritantan serija bi bila bezveze
da nije tolko iritantan serija bi bila bezveze



_________________
"ja sam samo tu da vreme brže proleti"...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 0:03 čet, 4. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Melkor"]Jao, meni je taj Sheldon katastrofa[/quote]
žao mi je, Melkor, ali to je aksiomatski pogrešno jer Sheldon je teoretski fizičar, a sigurno ne katastrofa (pogotovo ne nekakvi, pretpostavljam, skup katastrofa, kao što su poplave, uragani, potresi....)
da nema Sheldona, nebi ni bilo te serije (jednako kako je nebi bilo ni da nema Leonarda), a kao takve, nebi bilo niti ove rasprave :D
Melkor (napisa):
Jao, meni je taj Sheldon katastrofa

žao mi je, Melkor, ali to je aksiomatski pogrešno jer Sheldon je teoretski fizičar, a sigurno ne katastrofa (pogotovo ne nekakvi, pretpostavljam, skup katastrofa, kao što su poplave, uragani, potresi....)
da nema Sheldona, nebi ni bilo te serije (jednako kako je nebi bilo ni da nema Leonarda), a kao takve, nebi bilo niti ove rasprave Very Happy



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 1:12 čet, 4. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne kužim kakve ti to aksiome koristiš, ali dobro. Onda je serija grozna, skupa sa Sheldonom. :)

[size=9][color=#999999]Added after 5 minutes:[/color][/size]

I siguran sam da postoje ljudi koji dijele mišljenje sa mnom, samo ih još nisam upoznao. :)
Ne kužim kakve ti to aksiome koristiš, ali dobro. Onda je serija grozna, skupa sa Sheldonom. Smile

Added after 5 minutes:

I siguran sam da postoje ljudi koji dijele mišljenje sa mnom, samo ih još nisam upoznao. Smile



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 1:57 čet, 4. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni Sheldon isto nije neš posebno, Wolowizard mi je puno komičniji lik. Serija mi je bila super u prvoj sezoni kad su sve ideje bile svježe, ali više manje su sve ponovili u drugoj, a slično se događa i u trećoj.

Neću ići u detalje zbog spoilera, jedino što ću reći da mi se ne sviđa to što je tri sezone stalno fokus na odnosu između Penny i Leonarda, dok bi serija trebala biti o svoj trojici.

Inače, kolege fizičari su zadnje dvije godine organizirali kviz u poznavanju TBBT-a. :)
http://rasprave.fizika.org/viewtopic.php?f=3&t=6798

Najkomičniji lik u zadnje vrijeme mi je Denholm Reynholm iz [url=http://www.imdb.com/title/tt0487831/]IT Crowda[/url].
Meni Sheldon isto nije neš posebno, Wolowizard mi je puno komičniji lik. Serija mi je bila super u prvoj sezoni kad su sve ideje bile svježe, ali više manje su sve ponovili u drugoj, a slično se događa i u trećoj.

Neću ići u detalje zbog spoilera, jedino što ću reći da mi se ne sviđa to što je tri sezone stalno fokus na odnosu između Penny i Leonarda, dok bi serija trebala biti o svoj trojici.

Inače, kolege fizičari su zadnje dvije godine organizirali kviz u poznavanju TBBT-a. Smile
http://rasprave.fizika.org/viewtopic.php?f=3&t=6798

Najkomičniji lik u zadnje vrijeme mi je Denholm Reynholm iz IT Crowda.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 7:39 čet, 4. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ni ja baš nisam lud za TBBT. :D Pogledao možda veći dio prve sezone, onda mi je dosadila...

IT Crowd mi je bolja serija, barem prve dvije sezone... Denholm je odličan, a dobar mi je i Richmond. Bez njih mi je serija slabija.
Gorane, ako ti je dobar Denholm, preporučujem ti Brass Eye i The Day Today (i eventualno Jam, ali to nije za svakog)... :D

I, naravno, preporučujem Peep Show onima kojima već nisam... TO je dobra serija. :D Mislim da je čak uploadana na YouTube...
Ni ja baš nisam lud za TBBT. Very Happy Pogledao možda veći dio prve sezone, onda mi je dosadila...

IT Crowd mi je bolja serija, barem prve dvije sezone... Denholm je odličan, a dobar mi je i Richmond. Bez njih mi je serija slabija.
Gorane, ako ti je dobar Denholm, preporučujem ti Brass Eye i The Day Today (i eventualno Jam, ali to nije za svakog)... Very Happy

I, naravno, preporučujem Peep Show onima kojima već nisam... TO je dobra serija. Very Happy Mislim da je čak uploadana na YouTube...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
**dreamer**
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2008. (15:25:24)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 14 - 2
Lokacija: space

PostPostano: 11:21 pet, 5. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je Sheldon totalno prekomican lik.. on je glavni razlog zasto sam gledala tu seriju. Totalni je egotriper i konstantno je ozbiljan.. Eh da imam takvog frenda.. brijem da bi stalno umirala od smijeha s njim.

Sto se tice zakona brojeva.. prve dvije epizode su mi cak bile interesantne, ali sto ju dulje gledam to mi je serija iritantnija. Od likova u seriji drugi po iritantnosti mi je Charlsov tata koji uvijek ima neki ekstra produhovljeno-inteligentni savjet i pomalo je vidovit, a prvi po iritantnosti mi je Charles ( o njegovoj vidovitosti necu ni pricati)... Zapravo, jedno vrijeme mi je cak bio i smijesan, a to je kad sam vidjela da glumi vilenjaka u filmu The Santa Clause.
Jedini razlog zasto trenutno gledam tu seriju je zato sto je prije Seinfelda... pa se potrefi da dosta puta uhvatim kraj serije.
Meni je Sheldon totalno prekomican lik.. on je glavni razlog zasto sam gledala tu seriju. Totalni je egotriper i konstantno je ozbiljan.. Eh da imam takvog frenda.. brijem da bi stalno umirala od smijeha s njim.

Sto se tice zakona brojeva.. prve dvije epizode su mi cak bile interesantne, ali sto ju dulje gledam to mi je serija iritantnija. Od likova u seriji drugi po iritantnosti mi je Charlsov tata koji uvijek ima neki ekstra produhovljeno-inteligentni savjet i pomalo je vidovit, a prvi po iritantnosti mi je Charles ( o njegovoj vidovitosti necu ni pricati)... Zapravo, jedno vrijeme mi je cak bio i smijesan, a to je kad sam vidjela da glumi vilenjaka u filmu The Santa Clause.
Jedini razlog zasto trenutno gledam tu seriju je zato sto je prije Seinfelda... pa se potrefi da dosta puta uhvatim kraj serije.



_________________
You may say that I’m dreamer but I’m not the only one
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 16:48 pet, 5. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

potaknuta vašom raspravom i ponovnim imanjem slobodnog vremena, počela sam gledati the big bang theory, i sviđa mi se ali daleko od toga da je serija vrhunska... samo je... odlična razbibriga :)
wolowitz jest najsmješniji lik, leonard je baš drag i najnormalniji od svih njih, a sheldon mi ima ono nešto, mislim da mi je čak prilično privlačan na neki čudan način :oops: :P
potaknuta vašom raspravom i ponovnim imanjem slobodnog vremena, počela sam gledati the big bang theory, i sviđa mi se ali daleko od toga da je serija vrhunska... samo je... odlična razbibriga Smile
wolowitz jest najsmješniji lik, leonard je baš drag i najnormalniji od svih njih, a sheldon mi ima ono nešto, mislim da mi je čak prilično privlačan na neki čudan način Embarassed Razz



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 21:04 sub, 13. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"]Gorane, ako ti je dobar Denholm, preporučujem ti Brass Eye i The Day Today (i eventualno Jam, ali to nije za svakog)... :D[/quote]
Pogledao sam Brass Eye. Genijalnost na djelu. :wob: Svatko tko voli crni humor zna što mu je činiti. :D

[size=9][color=#999999]Added after 3 minutes:[/color][/size]

[quote="goranm"]Trenutno gledam [url=http://www.imdb.com/title/tt0187636/]Farscape[/url]. Ocjena na IMDB-u (8.7) je možda malo pretjerana (barem za prve dvije sezone), ali nije loše.[/quote]
Pogledah Farscape do kraja, i dalje mislim da je 8.7 malo previše (jer npr. [url=http://www.imdb.com/title/tt0118276/]BtVS[/url] ima samo 8.5), ali nije daleko od 8.5. Tko voli SciFi (SyFy :rotfl3: ) sapunice, neka baci pogled. :)
Atomised (napisa):
Gorane, ako ti je dobar Denholm, preporučujem ti Brass Eye i The Day Today (i eventualno Jam, ali to nije za svakog)... Very Happy

Pogledao sam Brass Eye. Genijalnost na djelu. Bow to the left Svatko tko voli crni humor zna što mu je činiti. Very Happy

Added after 3 minutes:

goranm (napisa):
Trenutno gledam Farscape. Ocjena na IMDB-u (8.7) je možda malo pretjerana (barem za prve dvije sezone), ali nije loše.

Pogledah Farscape do kraja, i dalje mislim da je 8.7 malo previše (jer npr. BtVS ima samo 8.5), ali nije daleko od 8.5. Tko voli SciFi (SyFy Rolling on the Floor, Laughing ) sapunice, neka baci pogled. Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Stranica 3 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan