Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Znanstveni novak-znanstveni projekt (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
KKK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 05. 2005. (14:48:19)
Postovi: (4D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 10:55 sri, 24. 3. 2010    Naslov: Znanstveni novak-znanstveni projekt Citirajte i odgovorite

Zanima me što se događa sa znanstvenim novacima zaposlenima na fakultetu koji su potpisali ugovor na 6 godina, a u međuvremenu znanstveni projekt na kojem su bili završi.
Pretpostavljam da postoji mogućnost prebacivanja na neki drugi aktivni projekt, ali što ako to iz nekog razloga nije moguće? Je li npr. zadnja odluka Ministarstva http://public.mzos.hr/Default.aspx?art=9867&sec=2133 prepreka prebacivanju s projekta na projekt?
Zanima me što se događa sa znanstvenim novacima zaposlenima na fakultetu koji su potpisali ugovor na 6 godina, a u međuvremenu znanstveni projekt na kojem su bili završi.
Pretpostavljam da postoji mogućnost prebacivanja na neki drugi aktivni projekt, ali što ako to iz nekog razloga nije moguće? Je li npr. zadnja odluka Ministarstva http://public.mzos.hr/Default.aspx?art=9867&sec=2133 prepreka prebacivanju s projekta na projekt?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:12 sri, 24. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nekoc je bilo da imas 6 mjeseci da se prebacis na aktivni projekt. Ne znam vrijedi li to i sada, no mislim da vrijedi.

Odluka koju navodis ne bi trebala vrijediti u ovom slucaju, jer ona govori o [b]radnom[/b] mjestu, dakle zaposlenju na faxu. Ti mozes uci u projekt, neovisno o toj odluci; ona samo kaze da neces dobiti posao na faxu (ti ga vec imas, pa te to ne dira).

IMO, naravno... ;)
Nekoc je bilo da imas 6 mjeseci da se prebacis na aktivni projekt. Ne znam vrijedi li to i sada, no mislim da vrijedi.

Odluka koju navodis ne bi trebala vrijediti u ovom slucaju, jer ona govori o radnom mjestu, dakle zaposlenju na faxu. Ti mozes uci u projekt, neovisno o toj odluci; ona samo kaze da neces dobiti posao na faxu (ti ga vec imas, pa te to ne dira).

IMO, naravno... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
KKK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 05. 2005. (14:48:19)
Postovi: (4D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 23:09 čet, 25. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Budući da se nitko drugi nije oglasio uzet ću ovu informaciju kao službenu :)
Lakše se diše
Budući da se nitko drugi nije oglasio uzet ću ovu informaciju kao službenu Smile
Lakše se diše


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:43 pet, 26. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

IMO, bilo bi ti dobro da pitas nekog upucenijeg. Npr. sindikalnog pravnika ili tako nekog, ako vec nemas sefa projekta koji je upucen.
IMO, bilo bi ti dobro da pitas nekog upucenijeg. Npr. sindikalnog pravnika ili tako nekog, ako vec nemas sefa projekta koji je upucen.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan