Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kad će promocija?
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 11:26 sri, 17. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Polako. Jedva sam ih obuzdao sa pitanjima "Kad imaš ispit?" i "Kad ćeš diplomirati?". :D
Polako. Jedva sam ih obuzdao sa pitanjima "Kad imaš ispit?" i "Kad ćeš diplomirati?". Very Happy



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 12:40 sri, 17. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znaci da si kasno poceo :P

Moji za ispite nisu smjeli pitati otkad sam fax upisala :) (traume iz srednje)
Za diplomu su svakih pola godine rekli 'mi bi rado da ti diplomiras' ili 'kako napreduju ispiti' i tak, zapravo, cisto pristojno :)

Oko ovih zivotnih situacija nisu ni pokusavali nista - konstatacija je da neka si ja radim kako meni odgovara ;)
Dapace, ako njih netko pita da kad cu ja imat djecu/udavat se, majka im odgovori slicno kao i ja - ako zele djecu neka si ih prave, a ako trebaju svatove neka si prave i njih :lol:

Tako da, moji su zakon :thumbup:

Samo smo rano poceli ;)
Dio oko ispita i toga je kroz srednju bio vjezbanje onog - 'ne pitaj'.
A zivotne stvari, od malih nogu.... ha, ni oni se nisu dali zafrkavati pa vjerojatno i to ima veze da mene ne 'dave', kao sto mnogi 'dave' svoju djecu/obitelj...
Znaci da si kasno poceo Razz

Moji za ispite nisu smjeli pitati otkad sam fax upisala Smile (traume iz srednje)
Za diplomu su svakih pola godine rekli 'mi bi rado da ti diplomiras' ili 'kako napreduju ispiti' i tak, zapravo, cisto pristojno Smile

Oko ovih zivotnih situacija nisu ni pokusavali nista - konstatacija je da neka si ja radim kako meni odgovara Wink
Dapace, ako njih netko pita da kad cu ja imat djecu/udavat se, majka im odgovori slicno kao i ja - ako zele djecu neka si ih prave, a ako trebaju svatove neka si prave i njih Laughing

Tako da, moji su zakon Thumb up!

Samo smo rano poceli Wink
Dio oko ispita i toga je kroz srednju bio vjezbanje onog - 'ne pitaj'.
A zivotne stvari, od malih nogu.... ha, ni oni se nisu dali zafrkavati pa vjerojatno i to ima veze da mene ne 'dave', kao sto mnogi 'dave' svoju djecu/obitelj...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mimi16
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2008. (17:12:20)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:45 uto, 30. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel istina da je neki moguci datum promocije tek 11.6?? Jel neko nacuo nesto o tome?
Jel istina da je neki moguci datum promocije tek 11.6?? Jel neko nacuo nesto o tome?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 18:37 uto, 30. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prvi glas, ali ako je istina, onda je datum jako i iznimno bezvezan. Ima puno ljudi koji rade u školama, a to je pred kraj škole i ne možemo si priuštiti izostajanje sa nastave.
Prvi glas, ali ako je istina, onda je datum jako i iznimno bezvezan. Ima puno ljudi koji rade u školama, a to je pred kraj škole i ne možemo si priuštiti izostajanje sa nastave.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:03 uto, 30. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajde ajde. Za taj dan naci ce se vec zamjena :wink:
Ajde ajde. Za taj dan naci ce se vec zamjena Wink



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 22:37 uto, 30. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma nije problem u tome, ali treba netko i ispitati učenike tih zadnjih dana... Zašto bi oni učili sada kad mogu sve u zadnji tren. :D
Ma nije problem u tome, ali treba netko i ispitati učenike tih zadnjih dana... Zašto bi oni učili sada kad mogu sve u zadnji tren. Very Happy



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 7:57 sri, 31. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bih primijetio da kod datuma nije navedena godina... :twisted: Uostalom, svaki postojeci datum u razumno udaljenoj buducnosti je "moguc". :lol:

Sto se tice toga kad ce biti promocija, da citiram jednu mudru dushu: "[url=http://www.youtube.com/watch?v=PZw1qUWlViE#t=11.7]The moment you think you got it figured, you're wrong...[/url]" :lol:
Ja bih primijetio da kod datuma nije navedena godina... Twisted Evil Uostalom, svaki postojeci datum u razumno udaljenoj buducnosti je "moguc". Laughing

Sto se tice toga kad ce biti promocija, da citiram jednu mudru dushu: "The moment you think you got it figured, you're wrong..." Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 9:25 pet, 2. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobio sam obavijest snail-mailom da je promocija 24. travnja 2010. u 13 sati. Naravno, moguće je da nas se poprilično skupilo pa će se promocija obaviti u nekoliko navrata, ali izgleda da je to to, uskoro ćemo dobiti tuljce s diplomom (tj. kupiti ih za 200 kn). :D
Dobio sam obavijest snail-mailom da je promocija 24. travnja 2010. u 13 sati. Naravno, moguće je da nas se poprilično skupilo pa će se promocija obaviti u nekoliko navrata, ali izgleda da je to to, uskoro ćemo dobiti tuljce s diplomom (tj. kupiti ih za 200 kn). Very Happy



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 10:52 pet, 2. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

24. travnja??? Ja sam tad na maturalcu! :'(2

Btw, to je subota!?
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

24. travnja??? Ja sam tad na maturalcu! :'(2

Btw, to je subota!?



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 10:37 pon, 5. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene nisu o tome obavijestili, tako da vjerojatno nisu svi taj dan...
Mene nisu o tome obavijestili, tako da vjerojatno nisu svi taj dan...



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 11:44 pon, 5. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, još nekoliko kolega nije dobilo... Neki su dobili poziv za 24.4. u 11.30, neku za 24.4. u 13... Navodno ima neka grupa u svibnju... Netko zna nešto o tome?
Da, još nekoliko kolega nije dobilo... Neki su dobili poziv za 24.4. u 11.30, neku za 24.4. u 13... Navodno ima neka grupa u svibnju... Netko zna nešto o tome?



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 11:51 pon, 5. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj, ja se nadam da ima jos neka grupa u svibnju jer sam na putu bas ta dva tjedna (17.4.-1.5.)..
zar nije neko pravilo da se treba javiti bar 3 tjedna prije promocije? ako je, onda sam spasena :D
joj, ja se nadam da ima jos neka grupa u svibnju jer sam na putu bas ta dva tjedna (17.4.-1.5.)..
zar nije neko pravilo da se treba javiti bar 3 tjedna prije promocije? ako je, onda sam spasena Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 13:04 pon, 5. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa ekipa je dobila poziv u petak... A to je taman 3 tjedna prije promocije.

Usput, zna li itko kolko to košta? :D
Pa ekipa je dobila poziv u petak... A to je taman 3 tjedna prije promocije.

Usput, zna li itko kolko to košta? Very Happy



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 14:12 pon, 5. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao što rekoh, 200 kn.
Kao što rekoh, 200 kn.



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 11:11 uto, 6. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Upravo dobih poziv... 24.04. u 11.30. Nazvao sam referadu i objasnio gospođama da ne mogu prisustvovat jer sam tada na maturalcu sa učenicima i kako bih lijepo molio da me prebace u drugi termin. Nažalost, prebacivanje nije moguće...
Upravo dobih poziv... 24.04. u 11.30. Nazvao sam referadu i objasnio gospođama da ne mogu prisustvovat jer sam tada na maturalcu sa učenicima i kako bih lijepo molio da me prebace u drugi termin. Nažalost, prebacivanje nije moguće...



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 04. 2010. (08:50:58)
Postovi: (1)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:04 sri, 7. 4. 2010    Naslov: Kad ce promocija? Citirajte i odgovorite

:poni:

Stigla obavijest, promocija je 24.4.2010. u 10 h. Treba doci sat vremena prije. A do 10.4.2010. uplatiti 200 kn na ziro racun faksa. I faksirati ili odnijeti kopiju uplate u referadu odmah po uplati.
Poni

Stigla obavijest, promocija je 24.4.2010. u 10 h. Treba doci sat vremena prije. A do 10.4.2010. uplatiti 200 kn na ziro racun faksa. I faksirati ili odnijeti kopiju uplate u referadu odmah po uplati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 11:48 uto, 27. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Promocija prošla, a onda počeli i problemi. Stanoviti fotograf Antunac je počeo slati ljudima na kućne adrese DVD koji se naravno plaća, a taj DVD nitko nije naručio! Naravno, ostaje nam opcija da poštaru kažemo kako mi to _ne želimo_, but still........odakle njemu popis ljudi sa promocije i naše kućne adrese?! Referada?!
Promocija prošla, a onda počeli i problemi. Stanoviti fotograf Antunac je počeo slati ljudima na kućne adrese DVD koji se naravno plaća, a taj DVD nitko nije naručio! Naravno, ostaje nam opcija da poštaru kažemo kako mi to _ne želimo_, but still........odakle njemu popis ljudi sa promocije i naše kućne adrese?! Referada?!



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
greeneyes
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2004. (11:44:20)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
36 = 47 - 11
Lokacija: The water's edge Is where she waits

PostPostano: 12:39 uto, 27. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kenny"]Promocija prošla, a onda počeli i problemi. Stanoviti fotograf Antunac je počeo slati ljudima na kućne adrese DVD koji se naravno plaća, a taj DVD nitko nije naručio! Naravno, ostaje nam opcija da poštaru kažemo kako mi to _ne želimo_, but still........odakle njemu popis ljudi sa promocije i naše kućne adrese?! Referada?![/quote]

AFAIK, referada nema nista s tim - ekipa fotografa je setala okolo i dijelila ljudima papirice (prazne!), ne sjecam se jel taj kojeg spominjes ili se firma nekako drugacije zove, anyway, na cijoj je pozadini trebalo napisati ime i prezime, adresu, fax i datum promocije i odabrati sta zelis (slike, dvd..), _ako_ zelis nesto od toga

ne bi me iznenadilo da je muljaza u pitanju, ali iskreno, prije bih vjerovala da ljudi nisu znali sto potpisuju/zaokruzuju nego da se dogodilo nesto drugo (nedavno je bio clanak da je na ugovoru za licencu za igricu ili tako nesto bila stavka da uz to sto pristaju na uvjete koristenja, korisnici predaju i svoju dusu firmi, plus, bilo je istrazivanje negdje u engleskoj da ljudi masovno ne citaju sto potpisuju jer su potpisali da dopustaju da ih se prikaci na elektrode u svrhu izmisljenog psiholoskog istrazivanja i tako nesto.. but i digress.. :oops: )

a mozda su neki mislili da su i slike i dvd ukljuceni u onih 200 famoznih kn
kenny (napisa):
Promocija prošla, a onda počeli i problemi. Stanoviti fotograf Antunac je počeo slati ljudima na kućne adrese DVD koji se naravno plaća, a taj DVD nitko nije naručio! Naravno, ostaje nam opcija da poštaru kažemo kako mi to _ne želimo_, but still........odakle njemu popis ljudi sa promocije i naše kućne adrese?! Referada?!


AFAIK, referada nema nista s tim - ekipa fotografa je setala okolo i dijelila ljudima papirice (prazne!), ne sjecam se jel taj kojeg spominjes ili se firma nekako drugacije zove, anyway, na cijoj je pozadini trebalo napisati ime i prezime, adresu, fax i datum promocije i odabrati sta zelis (slike, dvd..), _ako_ zelis nesto od toga

ne bi me iznenadilo da je muljaza u pitanju, ali iskreno, prije bih vjerovala da ljudi nisu znali sto potpisuju/zaokruzuju nego da se dogodilo nesto drugo (nedavno je bio clanak da je na ugovoru za licencu za igricu ili tako nesto bila stavka da uz to sto pristaju na uvjete koristenja, korisnici predaju i svoju dusu firmi, plus, bilo je istrazivanje negdje u engleskoj da ljudi masovno ne citaju sto potpisuju jer su potpisali da dopustaju da ih se prikaci na elektrode u svrhu izmisljenog psiholoskog istrazivanja i tako nesto.. but i digress.. Embarassed )

a mozda su neki mislili da su i slike i dvd ukljuceni u onih 200 famoznih kn



_________________
Am I so different from you
Now does it scare you that I'm able to discern
What to love and what to burn..
Don't judge what you don't understand..

// Disturbed: Fear
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 18:40 uto, 27. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gospodin Antunac je išao okolo sa papirom na kojem je pisalo "PMF-MO; promocija 24.04.2010.; 11.30" i popisom svih studenata koji su imali promociju u to vrijeme. Na tom papiru su bile i naše adrese.

Dakle, nismo ništa potpisivali niti upisivali. On je te podatke već imao.

Usput, veli kolegica da je njoj stanoviti Antunac poslao sms da je on ovlašteni fotograf PMFa. Ona je danas nazvala referadu, a tete su joj rekle da im je žao zbog toga, nitko se još nije žalio, a Antunac NIJE službeni fotograf PMF-MO.
Gospodin Antunac je išao okolo sa papirom na kojem je pisalo "PMF-MO; promocija 24.04.2010.; 11.30" i popisom svih studenata koji su imali promociju u to vrijeme. Na tom papiru su bile i naše adrese.

Dakle, nismo ništa potpisivali niti upisivali. On je te podatke već imao.

Usput, veli kolegica da je njoj stanoviti Antunac poslao sms da je on ovlašteni fotograf PMFa. Ona je danas nazvala referadu, a tete su joj rekle da im je žao zbog toga, nitko se još nije žalio, a Antunac NIJE službeni fotograf PMF-MO.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
greeneyes
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2004. (11:44:20)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
36 = 47 - 11
Lokacija: The water's edge Is where she waits

PostPostano: 20:44 uto, 27. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kenny"]Gospodin Antunac je išao okolo sa papirom na kojem je pisalo "PMF-MO; promocija 24.04.2010.; 11.30" i popisom svih studenata koji su imali promociju u to vrijeme. Na tom papiru su bile i naše adrese.

Dakle, nismo ništa potpisivali niti upisivali. On je te podatke već imao.[/quote]

Zanimljivo, zanimljivo, mene je uspio mimoici taj tip pa mi je ovo novost.

Pitanje - jel i tebi dosao DVD ili samo pricas o necem sto se dogodilo nekom od kolega/kolegica? Mislim, s obzirom da si rekao da ne mozes doci na promociju to bi bilo pomalo bezveze, jel.. A ako idu po popisu bez da su uopce ista provjerili s ljudima bilo bi dobro upozoriti doma na posjet od postara i nezeljeni paket ;)
kenny (napisa):
Gospodin Antunac je išao okolo sa papirom na kojem je pisalo "PMF-MO; promocija 24.04.2010.; 11.30" i popisom svih studenata koji su imali promociju u to vrijeme. Na tom papiru su bile i naše adrese.

Dakle, nismo ništa potpisivali niti upisivali. On je te podatke već imao.


Zanimljivo, zanimljivo, mene je uspio mimoici taj tip pa mi je ovo novost.

Pitanje - jel i tebi dosao DVD ili samo pricas o necem sto se dogodilo nekom od kolega/kolegica? Mislim, s obzirom da si rekao da ne mozes doci na promociju to bi bilo pomalo bezveze, jel.. A ako idu po popisu bez da su uopce ista provjerili s ljudima bilo bi dobro upozoriti doma na posjet od postara i nezeljeni paket Wink



_________________
Am I so different from you
Now does it scare you that I'm able to discern
What to love and what to burn..
Don't judge what you don't understand..

// Disturbed: Fear
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan