Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kolike su mi sanse??

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Morpheus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2004. (20:33:19)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Matrica

PostPostano: 23:31 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Kolike su mi sanse?? Citirajte i odgovorite

Trazim onak jedno iskreno misljenje od svih mudrijih od mene,tj. nek bude odgovor bar lagano nategnut meni u korist :D

naime ja sam na prvo god. i krenuo sam u nju onak ko neki osrednji student -dao na prvom roku 2 ispita i sve bilo super, al sam se onda ulijenio, ono teško sam se ulijenio :oops:

i tako izgleda da sam profućko ovaj rok u 4 mj. i ono lagano sam u zaostatku
:cry:

e a sad mi puklo u glavu da je vrijeme da se krene
pa sad mi recite jel ja stignem dat jos 4 ispita, pa da bar prodem god,ak se sad uvatim knjige( mene kad uhvati učenje ja učim ko lud; 8) -sam me treba uhvatit :wink: )

pa zato il me ohrabrite :wink: ,il me ,jelte ,ubite u pojam
Trazim onak jedno iskreno misljenje od svih mudrijih od mene,tj. nek bude odgovor bar lagano nategnut meni u korist Very Happy

naime ja sam na prvo god. i krenuo sam u nju onak ko neki osrednji student -dao na prvom roku 2 ispita i sve bilo super, al sam se onda ulijenio, ono teško sam se ulijenio Embarassed

i tako izgleda da sam profućko ovaj rok u 4 mj. i ono lagano sam u zaostatku
Crying or Very sad

e a sad mi puklo u glavu da je vrijeme da se krene
pa sad mi recite jel ja stignem dat jos 4 ispita, pa da bar prodem god,ak se sad uvatim knjige( mene kad uhvati učenje ja učim ko lud; Cool -sam me treba uhvatit Wink )

pa zato il me ohrabrite Wink ,il me ,jelte ,ubite u pojam


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:56 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa sad bas ne znam jel sam mudriji (sve je to relativno), ali:

[size=18][b]Naravno da mozes![/b][/size] :banana:

Samo treba raditi.

Imas dva roka u 6 mjesecu i jos 2 +1(dekanski) u devetom. Ali sada trebas ozbiljno zapeti i dati dva ispita u tom sestom mjesecu i ostati ozbiljan preko ljeta i uciti za deveti mjesec.

BTW, znam jednog kolegu kojem je za upis 3. (ako se ne varam) godine falilo jos 6 ispita na kraju 6. mjeseca. I sve ih je dao u 9. Ali on je _stvarno_ zapeo. Ali poanta je da se moze. :!:

Ako volis matematiku i zelis ju studirati primi se knjige, uci, rjesavaj sam zadatke doma i zatim odi daviti demonstratore da ti objasne one zadatke koje te muce ili pitaj ovdje na Forumu. I vidjet ces da neces pozaliti za ulozenim trudom, zapravo ti ne bi ni trebalo biti tesko, vec bi trebao uzivati. 8)

P.S. Sretno i sto je jos vaznije [b]RADISNO[/b]!
Pa sad bas ne znam jel sam mudriji (sve je to relativno), ali:

Naravno da mozes! Dancing banana

Samo treba raditi.

Imas dva roka u 6 mjesecu i jos 2 +1(dekanski) u devetom. Ali sada trebas ozbiljno zapeti i dati dva ispita u tom sestom mjesecu i ostati ozbiljan preko ljeta i uciti za deveti mjesec.

BTW, znam jednog kolegu kojem je za upis 3. (ako se ne varam) godine falilo jos 6 ispita na kraju 6. mjeseca. I sve ih je dao u 9. Ali on je _stvarno_ zapeo. Ali poanta je da se moze. Exclamation

Ako volis matematiku i zelis ju studirati primi se knjige, uci, rjesavaj sam zadatke doma i zatim odi daviti demonstratore da ti objasne one zadatke koje te muce ili pitaj ovdje na Forumu. I vidjet ces da neces pozaliti za ulozenim trudom, zapravo ti ne bi ni trebalo biti tesko, vec bi trebao uzivati. Cool

P.S. Sretno i sto je jos vaznije RADISNO!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 0:00 pet, 23. 4. 2004; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:57 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sitnica... Trebas samo na svakom roku dati po jedan ispit. 8)

Bez brige, ako se dobro potrudis, nije problem dati i po dva ispita na roku! :D Ali, trebas se stvarno "[i]uvatiti knjige[/i]". ;)

Sretno!

:wave:
Sitnica... Trebas samo na svakom roku dati po jedan ispit. Cool

Bez brige, ako se dobro potrudis, nije problem dati i po dva ispita na roku! Very Happy Ali, trebas se stvarno "uvatiti knjige". Wink

Sretno!

Wave



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Morpheus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2004. (20:33:19)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Matrica

PostPostano: 0:40 pet, 23. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ljudi, sta da vam kazem nego

HVALA,TO MI JE TREBALO!! :D

Kad sam se "probudio" bio mi je bed sto sam posto onakva lijenčina (stvarno ne znam sta mi bi).
Učit sam krenuo prije par dana, ne znam faks na kojem bi bio rade nego na PMF-u;
još sam samo trebao neku potvrdu da ne fantaziram da sam se pokrenuo na vrijeme.

Za podršku vas budem morao častit kad dam te ispite :D (for i shall give them) -----ak nist drugo bar sam opet optimista
Ljudi, sta da vam kazem nego

HVALA,TO MI JE TREBALO!! Very Happy

Kad sam se "probudio" bio mi je bed sto sam posto onakva lijenčina (stvarno ne znam sta mi bi).
Učit sam krenuo prije par dana, ne znam faks na kojem bi bio rade nego na PMF-u;
još sam samo trebao neku potvrdu da ne fantaziram da sam se pokrenuo na vrijeme.

Za podršku vas budem morao častit kad dam te ispite Very Happy (for i shall give them) -----ak nist drugo bar sam opet optimista


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan