Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Nadoknada vjezbi od 1.4
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Linearna algebra 1 (smjer nastavnički)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 10:51 ned, 11. 4. 2010    Naslov: Nadoknada vjezbi od 1.4 Citirajte i odgovorite

Jel zna netko ako ce bit nadoknade vjezbi kako je asistentica bila napisala na papiru ?
hvala
Jel zna netko ako ce bit nadoknade vjezbi kako je asistentica bila napisala na papiru ?
hvala


[Vrh]
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 11:27 ned, 11. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Misliš kada će bit??

Ja mislim sutra u 12 sati..
Samo neki kažu da neće ni bit jer je kao to Braslav odradio.. a 90% ljudi ne zna za tu odradu.. pa se iskreno nadam da će bit sutra odrada u 12h...
Misliš kada će bit??

Ja mislim sutra u 12 sati..
Samo neki kažu da neće ni bit jer je kao to Braslav odradio.. a 90% ljudi ne zna za tu odradu.. pa se iskreno nadam da će bit sutra odrada u 12h...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bernhard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 03. 2010. (20:38:33)
Postovi: (6E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4
Lokacija: Multiple users - od 2012 profil iskljucivo koristi Maria Culjak

PostPostano: 11:55 ned, 11. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

sutra u 12. bit ce odrada i predaja 6. zadace. pishe na stranicama od la1.
sutra u 12. bit ce odrada i predaja 6. zadace. pishe na stranicama od la1.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 11:57 ned, 11. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, piše da će bit predaja zadaća u 12.. ali netko je pitao asistenticu za odradu, i ona je odgovorila da odrade neće bit jer je to odradio kao Braslav onaj dan (makar 90% ljudi za to ne zna) i da će sutra bit samo konzultacije.. ali vježbe ne...
Da, piše da će bit predaja zadaća u 12.. ali netko je pitao asistenticu za odradu, i ona je odgovorila da odrade neće bit jer je to odradio kao Braslav onaj dan (makar 90% ljudi za to ne zna) i da će sutra bit samo konzultacije.. ali vježbe ne...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 12:06 ned, 11. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Braslav je bio tad na vježbama i držo 2 sata konzultacije (rješavo prošlogodišnji kolokvij)...
Braslav je bio tad na vježbama i držo 2 sata konzultacije (rješavo prošlogodišnji kolokvij)...



_________________
No, you clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in: I am not in danger, Skylar. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 13:54 ned, 11. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako nebude nadoknade, onda nije trebala napisati na papir da je bude pa se ljudi nebi pokupili doma prije neko je dosao drugi asistent ...
ako nebude nadoknade, onda nije trebala napisati na papir da je bude pa se ljudi nebi pokupili doma prije neko je dosao drugi asistent ...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 13:58 ned, 11. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Buga, slažem se u potpunosti...

On je kao održao te vježbe, a gotovo nitko za to ne zna... Na tome su bili ljudi koji su još ostali na faksu i slučano vidjeli da će Braslav držat vježbe... a nitko normalan (kad je vidio da nema vježbi) nebi ostao na faksu 3 sata čekajuć da će se asistentica pojavit...
Buga, slažem se u potpunosti...

On je kao održao te vježbe, a gotovo nitko za to ne zna... Na tome su bili ljudi koji su još ostali na faksu i slučano vidjeli da će Braslav držat vježbe... a nitko normalan (kad je vidio da nema vježbi) nebi ostao na faksu 3 sata čekajuć da će se asistentica pojavit...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Sekanta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2009. (10:14:33)
Postovi: (48)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 1

PostPostano: 15:17 ned, 11. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel tko slao profesorici mail i pitao?
jel tko slao profesorici mail i pitao?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 15:38 ned, 11. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Renči"]Buga, slažem se u potpunosti...

On je kao održao te vježbe, a gotovo nitko za to ne zna... Na tome su bili ljudi koji su još ostali na faksu i slučano vidjeli da će Braslav držat vježbe... a nitko normalan (kad je vidio da nema vježbi) nebi ostao na faksu 3 sata čekajuć da će se asistentica pojavit...[/quote]

Nisu ostali 3 sata nego 10 minuta :D I nije se radilo nikaj kaj nemrete pitat na konzultacijama ;)
Renči (napisa):
Buga, slažem se u potpunosti...

On je kao održao te vježbe, a gotovo nitko za to ne zna... Na tome su bili ljudi koji su još ostali na faksu i slučano vidjeli da će Braslav držat vježbe... a nitko normalan (kad je vidio da nema vježbi) nebi ostao na faksu 3 sata čekajuć da će se asistentica pojavit...


Nisu ostali 3 sata nego 10 minuta Very Happy I nije se radilo nikaj kaj nemrete pitat na konzultacijama Wink



_________________
No, you clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in: I am not in danger, Skylar. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 15:40 ned, 11. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa nisu bili 3 sata.. ali su zbog tih 10 minuta čekali sat vremena.. P

Ma ne znam.. bilo bi lijepo da ona održi te vježbe i riješi koje zadatke iz prošlih kolokvija kao i što je bilo dgovoreno..
Pa nisu bili 3 sata.. ali su zbog tih 10 minuta čekali sat vremena.. Razz

Ma ne znam.. bilo bi lijepo da ona održi te vježbe i riješi koje zadatke iz prošlih kolokvija kao i što je bilo dgovoreno..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 15:50 ned, 11. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Aj ak neko pošalje mail i dobi odgovor nek obavjesti ostale :booboo:
Aj ak neko pošalje mail i dobi odgovor nek obavjesti ostale Boo-boo



_________________
No, you clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in: I am not in danger, Skylar. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 15:52 ned, 11. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, upravo sam poslala mail... i pitala mogu li se ipak sutra održati vježbe (makar kratke)..ako mi profesorica odgovori, javim...
Evo, upravo sam poslala mail... i pitala mogu li se ipak sutra održati vježbe (makar kratke)..ako mi profesorica odgovori, javim...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Juraj Siftar
Gost





PostPostano: 19:47 ned, 11. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, kolegica Franušić nije bila pri kompjuteru, a ja sam pročitao ove postove pa sam je nazvao.

Dakle, u ponedjeljak u 12 bit će - kako god to zvali - konzultacije na kojima se može raditi što god bude potrebno za pripreme za kolokvij. Zadaća se može predati ili tada ili na samom kolokviju. Mali nesporazum (ali dobronamjeran) bio je u tome što je kolega Rabar održao vježbe neplanirano, jer kolegica Franušić tada nije mogla doći, a imao je dojam kako je većina studenata bila tamo.

Juraj Šiftar
Evo, kolegica Franušić nije bila pri kompjuteru, a ja sam pročitao ove postove pa sam je nazvao.

Dakle, u ponedjeljak u 12 bit će - kako god to zvali - konzultacije na kojima se može raditi što god bude potrebno za pripreme za kolokvij. Zadaća se može predati ili tada ili na samom kolokviju. Mali nesporazum (ali dobronamjeran) bio je u tome što je kolega Rabar održao vježbe neplanirano, jer kolegica Franušić tada nije mogla doći, a imao je dojam kako je većina studenata bila tamo.

Juraj Šiftar


[Vrh]
bernhard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 03. 2010. (20:38:33)
Postovi: (6E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4
Lokacija: Multiple users - od 2012 profil iskljucivo koristi Maria Culjak

PostPostano: 19:49 ned, 11. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala.
hvala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Linearna algebra 1 (smjer nastavnički) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan